[KIBESZÉLŐ]Élet a szervereken

  • gondolkozz el rajta, hogy miért van neked sok problémád más játékosokkal...

    de látom próbálod menteni magad, hogy a többivel van a baj nem veled...

    azt meg, hogy levertél ne hangoztasd , mert úgymondod mintha 10 ből 10 szer nulláztál volna :))) mikor tudjuk, hogy mi volt, de ha téged nyugtad akkor mond csak :)) Látom tomisch karakterét is " zúzod " .... elltudom képzelni :)))


    [mod='Dirnon'] Off - Figyelmeztetve[/mod]

  • Én DP2be mentem DP1ért alvilágba.

    Vagy 1 teljes napot lentvoltam alvilágba amire esett egy sötétség teki.

    Más értelmes teki nem esett csak az.

    Pont jöttem volna már fel alvilágból. :)


    Jajj és tekis eventkor!

    Edited once, last by grandpeti ().

  • Köszönöm remélem nekem is esni fog valami legközelebb és gratula hiába régen volt. ^^

  • Sziasztok.


    Panaszkodik mindenki a csatamotor miatt de senkinek nem jut eszébe hogy fordítva is rossz.

    Mármint te támadsz erősebbet vagy téged támad erősebb de még is te nyersz.

    Felesleges 50x leírni, úgy se fog eljutni a GF felé.

    Korábban a GO-k közül valaki már leírta hogy 1 hiba, vagy 1 ötlet miatt nem írnak a GF-nek.

    Csak akkor írnak 4-5 hiba vagy ötlet van.

    Továbbá felesleges várni hogy bármi is változni fog szerintem mert a GF telibe sz... ja a játékot ha megy neki rendesen rubinból a bevétel.


    Ha bevétel kell akkor indít egy új szervert ( szerintem 1 vagy maximum 2 hónap és s33 is lesz)


    Sokan regisztrálnak kipróbálják, mondjuk 1x után kiakarják próbálni milyen a speed.

    2 hónap után meg sokan abbahagyják mert gyenge lett a karaktere.

    Ha valaki kiakarja próbálni a speedet és erős karaktert akar csinálni akkor javasolnám hogy regisztráljon "régebbi" speed szerverre.

    Van belőle pár darab, válogatni is lehet melyik a színpatikusabb.

    Ott már nem kell épületet fejleszteni mint egy új szerveren + 20as gyaktérrel tud gyakorolni 1es szinttől :)

    Továbbá ha "régebbi" szerverre regisztrálnának páran akkor egy félig vagy majdnem kihalt szerveren lenne ismét egy kicsit "nagyobb" élet (attól függ hány játékos regisztrál)


    Azt tapasztaltam hogy mondjuk van olyan játékos aki s31en de van aktív karaktere s32őn is.

    Vagy mondjuk s26on van de van s32őn is.

    Kérdezem én hogy miért?

    Főleg ha a "régebbi" szerveren 100 feletti karaktere van.


    És most jön a lényeg.

    Ha az új szerverre nem regisztrálnának 500an csak mondjuk max 50en akkor talán elgondolkozna a GF hogy nem új szervert kellene nyitni hanem mondjuk a meglévőket összevonni, illetve mondjuk az ötletekből hármat, négyet vagy akár többet + a hibákat javítani.

    Csak sajnos sokan nem így gondolkoznak mint én.


    Mert az újra regisztrál, tol a karakterébe 2-3 hónap alatt több 100 rubint és nyomja a játékot ahogy tudja hogy mondjuk top 1 legyen a toplistán vagy megtartsa az 1 helyet.

    Illetve hogy benne legyen a hírekben a neve hogy ő győzte le elsőnek a területi vagy kazamata főnököt.


    Amíg sokan regisztrálna az éppen frissen indított szerverre és tolják bele a rubint addig szerintem GF nem fog hibákat javítani vagy az ötletekből megvalósítani egyet is.


    Ez csak az én véleményem.

    Remélem eljut a szerverekre ez az írásom és sokan egyetértenek majd velem és remélem hogy kevesebb regisztráció lesz s33as szerveren ha egyszer megnyitja kapuit.


    További szép estét és jó játékot mindenkinek! :)

  • Adom! "Régi" speed szervereken is lehet eredményeket elérni és akár tartani azt a toplista 1. helyet a heti toplistán, mert sokan inaktívak. Viszont ott van sok nyersi, 20-as gyakorlótér és néha az új játékosok hozzák meg azt a löketet hogy újból feléledjen egy szerver vagy legalábbis pár 'fontos' játékos. :)

  • Na sikerültek a kovácsolások?


    Én most indítottam 6db 15%os fegyót.

    Csak kíváncsiságból. :)

    Igaz több mint 23 óra amíg elkészülnek de sebaj. :)

    Majd jelentkezem amint megvan az eredmény.

  • Régebben írtam már erről, oda is lett a post.. 🧐😱

    Azonos sebességű szerók proviban...

    Magyarul

    Akármelyik orszag szervereit össze sorsolni sebesség alapjan pld. Magyar 5x lengyel 5x-el

    Bár igy ki indulva akkor az lenne a baj, hogy nem tudunk a normalon kitől rabolni... 😂😂😂

  • Sziasztok!


    Sajnálattal olvasom, hogy ismételten sikerült egy témát elvinni off irányba. És, hogy őszinte leszek sajnos nem lepődtem meg rajta. Úgylátszik ez menetrendszerint hónapról, hónapra így zajlik és páran ebből sportot űztök, bár az igazat megvallva nem értem ez miért is jó bárkinek is.. De egyszer majd vége lesz ennek vagy így, vagy úgy. :)


    Ezúttal is megszeretnék kérni mindenkit, hogy a jövőben mellőzéttek az off, sértő, provokáló, személyeskedő hozzászólások írását!

    Azzal is jó tisztába lenni, hogy a fórumon tilos privát üzenetet, vagy annak részletét (beleértve a jegyválaszokat is) közzétenni a másik fél beleegyezése nélkül!


    Illetve a dupla postolás is (egy fórumozó egymás után írt külön, külön hozzászólása) felesleges és csak átláthatatlanná teszi a témát, így kérlek titeket, amíg nem érkezik új hozzászólás és az előzőnél a szerkesztés (Edit) opció még él, úgy azt válasszátok és oda írjátok meg a további gondolataitokat!


    Végül pedig Miki írására szeretnék még reagálni.

    Felesleges 50x leírni, úgy se fog eljutni a GF felé.

    Korábban a GO-k közül valaki már leírta hogy 1 hiba, vagy 1 ötlet miatt nem írnak a GF-nek.

    Csak akkor írnak 4-5 hiba vagy ötlet van.

    Már miért ne jutna el a GF felé? Kérlek ne állíts valótlanságokat! Már számtalanszor leírtuk, hogy a visszajelzéseiteket, hibajelentéseket, javaslatokat folyamatosan továbbítjuk a GF illetékesek felé!


    Ha az új szerverre nem regisztrálnának 500an csak mondjuk max 50en akkor talán elgondolkozna a GF hogy nem új szervert kellene nyitni hanem mondjuk a meglévőket összevonni, illetve mondjuk az ötletekből hármat, négyet vagy akár többet + a hibákat javítani.

    Az új szerverek nyitása illetve a szerverösszevonások, illetőleg az ötletek megvalósítása vagy a hibák kijavítása nem befolyásolják egymást. Attól, hogy elindul egy új szerver nem azt jelenti, hogy a háttérben mással éppen ne foglalkoznának!

    Azzal is tisztában van mindenki, hogy mindannyian jobban örülnénk már a szerverösszevonásoknak, de bízzunk benne, hogy előbb utóbb, erre is sorkerülhet majd!


    És most kérlek titeket kanyarodjunk vissza a téma eredeti funkciójához és a szabályokat betartva a szervereket érintő mindennapi témákat vesézzétek itt ki!

  • Szia!

    Valami jelzést adnak a fejlesztők, hogy csinálnak valamit?

  • Az első mondatot rosszul fogalmaztam.

    El jut, csak nem egyből.

    Mint írtam, korábban olvastam hogy nem egyenként külditek el az ötleteket.

    Próbáltam visszakeresni hogy betudjam másolni de most nincs időm erre.


    A második részre csak annyit reagálnék hogy:

    Miért nyitnak 3-4 havonta egy szervert?

    Hogy legyen mit össze vonni?

    Mert szerintem már így is lenne.

    Konkrétam amik aktívabbak azok az :

    S2, s5, s8, s23, 27 és attól felfele.

    A többi szerveren max 15 játékos ha játszik még.


    Viszont bízom benne hogy igazad van és hogy dolgoznak valamin :)


    Ui: bocsánat hogy rosszul fogalmaztam, velem előszokott fordulni :D

  • Szia!

    Valami jelzést adnak a fejlesztők, hogy csinálnak valamit?

    A fejlesztők folyamatosan dolgoznak és amint valami érezhetőbb, nagyobb volumenű változás történik arról a hírekben tájékoztatnak mindenkit, általában a változtatások jegyzékében.

    Az első mondatot rosszul fogalmaztam.

    El jut, csak nem egyből.

    Mint írtam, korábban olvastam hogy nem egyenként külditek el az ötleteket.

    Próbáltam visszakeresni hogy betudjam másolni de most nincs időm erre.

    Nem feltétlenül a megfogalmazásoddal volt probléma az előző hozzászólásnál sem, hanem az információ tartalommal. Sajnos fogalmam sincs, hogy hol olvashattad ezt, illetve, hogy biztosan jól olvashattad-e. De akkor leírom mégegyszer a tisztán látás végett.

    Folyamatosan olvassuk a fórumot, és amint valami új ötletet írtok, azt továbbítjuk az illetékesek felé. Nem várunk arra, hogy 4-5 ilyen ötlet összegyűljön.. Így tehát ha éppen egy új ötlet fut be, akkor azt az egyet továbbítjuk.


    Erről pedig sajnos mi nem tudunk nyilatkozni, hogy miért nyitnak ennyi új szervert, mikor az összevonást várnánk mindannyian. Ez a termék csapat döntése, amibe mi sem látunk bele.


    De most kérlek térjetek vissza a téma eredeti vonalához, mert ez nem egy Játékos kérdez, Csapat válaszol téma, de úgy gondoltam ha már kérdéseket intéztetek felém nem hagyhatom ezeket megválaszolatlanul.

    Sajnos az erre a célra szolgáló témát zárnunk kellett, azért ami itt is megtörtént a napokban, és mivel ez sorozatos volt nem tudjuk mennyire jó ötlet újra nyitni azt a témát.. De ha kérdésetek van bátran keressetek meg privát üzenetben és igyekezni fogok minden kérdést a lehető leghamarabb megválaszolni a számotokra!

  • sziasztok


    Sajnos ez a szöveg már párszor el lett lőve .


    A fejlesztők folyamatosan dolgoznak és amint valami érezhetőbb, nagyobb volumenű változás történik arról a hírekben tájékoztatnak mindenkit, általában a változtatások jegyzékében.


    Sajnos mi játékosok nem sok mindent tapasztalunk belőle max.


    új szerver nyitás

    szokásos eventek.


    üdv.

  • Sziasztok!

    Először is gratulálok az S23-asoknak a sikeres kovácsolásokhoz! Majd leírhatnátok, hogy-hogy Nektek sikerül egyedül az összes többi szerveren meg nem!? :O
    Én a kosztüm alatt is és most a kovácsolós event alatt végig próbálkoztam, mert hát próbálkozni kell azt írtátok, és jöttetek a % számításokkal, 1-2-3-4% siker,azt mégsem, Nektek meg igen. Elment az összes arany malefom, azt jöttek az ezüstök és a végén már kínomban a bronzokat is beleraktam, de sajnos 0 sikerült. Ekkor ment malef nélkül és lám, azt sem csinálta meg!
    Kifogytam a nyersikből is, és érdekes, mert nem jön az utánpótlás, se a tárgyak, se a nyersanyagok tekintetében... Ellenben Ti, akik azt sem tudjátok hova rakjátok a nyersiket (jah, de egymásnak) :) , igaz az aranyakat már megoldották okosan,de azzal most ne foglalkozzunk, a GO-k se teszik...


    Köszi előre is!
    További jó játékot! :)

    Cornelius
    S2

  • Nem tudtam hogy hova lehetne beirni igy ide irom be a kerdesem:


    Ma már 5 alkalommal küzdöttél XXXXXXX ellen. Egy újabb kihívás már nem dicsőség, hanem gyalázat lenne. Nem fogsz rabolni semmit ha támadsz!



    Ezzel az automatikus üzenettel nem lehetne valamit kezdeni, atalakitani, kivenni a jatekbol? Egyreszt az nem a mi hibank hogy mar csak ennyi jatekos van alig lehet kihivni valakiket föleg magasabb szinten! Gondolom ez sima szerveren is izemize, de speeden meg föleg. Igy is ma munka mellett alig tudtam kb 400 karaktert kihivni. Nem az vegülis amennyit kattintgat az ember meg ennyi plussz kattintas belefer, de lassan hetente kell cserelnem az egeremet.-))

  • Talán dolgozni kéne és nem munka mellett játszani! A 4-5x szervereken játszók akik a normál és 2x szerverek játékosait támadják tehetnek egy szívességet.


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

  • Talán dolgozni kéne és nem munka mellett játszani! A 4-5x szervereken játszók akik a normál és 2x szerverek játékosait támadják tehetnek egy szívességet.

    A sértegetéssel sokra mész 🥴

    Max csak magadat minősíted...

    De valóban, jómagam úgy gondolom befejezem a gladit, mert marha unalmas már proviban a 2 és 8-as szerver. Míg engem folyamat ütnek s27-ről ugyancsak folyamat a 130+os játékosok. De gondolom direkt így van kialakítva, hogy elmenjen a kedve az embernek a játéktól. Meg hát, benézek ide és forog a gyomrom az olvasottaktól....


    Üdvözlettel s23-ról....


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • Gondolom s27ről én voltam aki támadott téged:)

    Igen folyamatosan 120-130 közötti játékosokat add be a provincia, ezzel nem lehet mit kezdeni kevés játékos van 130-140-es szint között de fölötte is.