Posts by grandpeti

Jo lenne fenykardokat bevezetni,kulonbozo szinekben.

Nameg jo lenne mar ha ertelmet kapnanak a targyak kinezetei,ugy ertem az ember rongyokban jar meg szandalban,kozben az valami rohadt eros mellkasi aminek sok pancelja van...nevetseges.

Emlekszem regen lattam valakit aki nem azt nezte milyen eros a targy es miket ad,hanem hogy ne legyenek rongyok,vagy bunkos bot :D

Fénykardokat? 😀

Ez a játék nem a jövőben játszódik.

Nehogy majd lassan a DP ruha kinézete Yoda mester lesz.

Régen a gladiátorok bizonyára rongyokba voltak vagy amibe tudtak lenni,én ezen se változtatnák.

Nyersiket lehet kraftolni roszabb színű nyeriskből már most is. 🙂

Én most nem fogom leírkálni már megint az ötleteket.

Másik topicba ellehet olvasni amiket írtam.

Igen amúgy most akartam írni hogy hibába vitázunk azon hogy mi lenne a jó... 😀

GF kövi frissítése az lesz hogy pl a lobbyba megváltoztatja a zöld gombot pirosra.

Amúgy jó ötlet lenne csak hát ebből vita lenne meg mégjobban menne a tápolás.

De ez csak az én véleményem,lehet hogy vita nem lenne csak tápolás. 😀

Nekem már mind1 is lenne mit frissítenek csak olyat amit kértünk is.

Én úgy vettem le a kommentedből hogy nagy szükség lenne rá csak nem értem hogy minek ez ha játékos sincs.

Más országokba is kérik a szerverfúziót de itt csak a prov piac megy. 😀

Nem baj játékos nincs meg folyamat köszönnek el a játéktól de nekünk jó lesz a prov piac is.

Hát ha szerverösszevonás nem lesz akkor nem kell a prov piac se. 🤣

Értem én hogy neked nagyon jól jönne ez de a játékos létszám folyamatosan csökken.

Ha lesz is prov piac akkor majd idővel csak te árulsz majd rajta. 😀

Egyébként ha szerverösszevonás nem is lesz...az is előrehaladás lenne vagy szerintem jó ötlet ha lenne provinciák közötti közös piac meg lehetne provinciák között egyesületi háborúzni is, ha már az arénát meg a CT-t megtudták oldani így.

Lenne itt fórumon egy külön erre létrehozott téma, ahol az árakat meglehetne beszélni.

Sziasztok.

Nem sokáig bírtam hogy ne írjak semmit.

Ez hogy ha szerverösszevonás nem lesz azért jó lenne a proviciák közti piac....

Mivan???

Ha a közös piacot megtudnák csinálni akkor még mindig előrébb való a szerverösszevonás vagy a csatamotor javítása!!

És ahogy Tomisch leírta ebből csak vita volna semmi több.

Ezzel nem tartanánk itt a játékosokat hanem még előbb itthagynák a játékot.

Ez neked illetve pár játékosnak biztos jó lenne de az nem érdekel.

Olyan dolgot kell keresni ami mindenkinek a hasznára válik és nincs belölle vita.

Ez pedig a szerverösszevonás!!!

Ehhez csak annyit fűznék hozzá puszta jóindulatból hogy a játékból a GF üldözi el a jatékosokat,fórumról meg a kedves és segítőkész team üldözi el a fórumozókat.

Ez volt az utolsó kommentem fórumon.

Köszöntem a figyelmet és további jó fórumozást és játékot mindenkinek!

Itt nem lesz kérdésre válasz. Egy hosszú sablon duma fog következni.

Engem innen nyugodtan tilthatnak is, vállalom a felelősséget a minősíthetetlen beszédemért egy minősíthetetlen személlyel. :)

ordogi mondjuk szép, hogy csak törléssel tudnak “válaszolni” az üzeneteidre. Ezek szerint nem kevés igazság van bennük.

Ezek szerint nem kevés igazság van bennük.

Ezt nem akartam leírni de én is erre gondoltam. 😀👍

€dit by Dirnon:
    Off - Figyelmeztetve

Nah beindultak a bann mesterek. 🤢🤮

Nagyon hiányoztatok de tényleg mást nem is vártam tőletek.

Viszajöttök és az helyett hogy legalább köszönnétek vagy esetleg ha volna egy kis szabadidőtök akkor esetleg válaszolhatnátok 1-2 kérdésre inkább tiltogattok.

De tudom hogy ez önkéntes munka nektek és nem is akarom hogy kimerüljetek a sok írásba de azért próbáljatok meg legalább egy köszönést. 😉😀

€dit by Dirnon:
    Szia! ;), ez sajnos így Off - Figyelmeztetve

Rendben.

Ilyenkor azt szokták írni hogy a moderálást hagyjuk a moderátorokra.

Pont a napokban olvastam egy cikket, hogy egy fiatal srácot megölt egy másik az Usában mert összevesztek CoD-ban :/

Kb így tudom elképzelni az előzményeket..:/

Na azért ne hasonlítsuk össze az USAt meg Magyarországot gamerek terén.

Ott azért komolyan veszik a játékot.

Játszok még sok más játékot és konzolon is fent vagyok.

Azt még hozzátenném hogy bármelyik külföldi játékossal el lehet játszani beszélgetni stb..

Magyar játékosokkal már nem olyan könnyű. 😀

Na meg annyit hozzátennék a fentebbi hozzászólasodhoz hogy nem vagy tudtommal admin így kérlek ne oktass ki senkit hogy ki milyen formában nyilvánul meg a fórumon.

Köszi

Az egyenlőesélyeket én nagyon már le se merem írni. 😀

Itt már rég nem erről van szó.

Kiváncsi lennék hogy ha csinálnék 10 kiskarit és malefos eventnél a családot leültetném játszani utána szépen a kiskarik átadnák nekem a sok malefot akkor meddig tudnák játszani tiltás nélkül. 😀

Multkor írtam a Németeknek hogy a magyar GOk mit művelnek itt.

Nem tudom lett e valami belölle,de jobb későn mint soha. 😉