Posts by grandpeti

Igen de azért legalább 1x 1 évbe be adhatná. 🙂

Ne érts félre nem a speedre fujjogok hanem a GFre hogy ekkora különbséget tesz játákos és játékos közt pusztán csak azért mert más szerveren játszanak.

Kovácsolnám 6osával nonstop de hát annyi nyersi az egész szerón nincs szerintem. 😀

Elmúlt 2 hétben vagy 8-10 ambrosius infernot indítottam de minek amikor anton tökléletes szellemiség se sikerül magas esélynél.

Ma reggelre sima inferno kesztyű is tört,szerintem itt kell abahagyni...

Én már több mint 1 éve próbálkozok kis %os tárgy legyártásával és meglepő módon nem sikerülnek.

Droppot azt hiába mondod hogy nem jobb amikor tudjuk hogy jobb speeden mint normálon.🙂

Nekem is van speeden karim meg kb már mindenkinek van mindenhol karija.

Ugyan ez a malef event is.

De ezzekkel nincs is gond,tőlem essen speeden 3 x ennyi dropp és malef is csak a GFnek kéne már valamit csinálni a normál szerókkal is.

Aktivitásba ott van a toppon az S2 is azért. 🙂

Még szerencse hogy normál szerón is hasonló esélyek vannak mint speeden. 🙂

Próbálkozok folyamat ambrosius infernoval is 3%on de azt sem adja be.

Ismét köszi GF csak így tovább és hamarosan elbúcsúzok a játéktól.

Megcsinálom amit potroha írt megírom itt forumon a magán levelet neki és csatolom a fájlt,rányomok a küldésre és befagy..

Hát kettéfejelem a laptopot komolyan...

Még egy próbát teszek ha nem sikerül akkor én be is fejeztem.

Csak jelzem, hogy annyira játszhatatlan, hogy nem tudok a karakternek enni adni, mert nem engedi átmozgatni a kaját. Homokórázik. Ha frissítem az oldalt, akkor a kaja szépen ott van a leltárablakban. Újra átmozgatom és megint homokórázik.

Mára ennyi, nem bosszankodom tovább...

Ez nekem is sűrűn van így kénytelen vagyok 100%os életerő italt nyomni ha nem engedi a kaját ráhúzni a karira.

Nem gondoltam volna hogy lehet még roszabb a játék,és tessék a GF mindig rátud tenni egy lapáttal.. 😀😀😀

Üdv

Nálam is jelen vannak ezek a problémák(S2).

A csaomagjaimból lehetetlenség bármit is átrakni a hátizsákba,mert csak pörög.

Ugyan ez kb minden másnál,csak tölt és tölt.

Ha így akarjátok elvenni a kedvet a játéktól akkor írjátok meg és nem szenvedek tovább mert csak felhúzom magam ezen a sza....

Szerintem ez a hardver csere azért lesz hogy tudjanak új szerókat nyitni.

Lehet már elérték a maxot és túl van terhelve ezért is laggol a játék a szerókon.

Hali

SMS szolgáltatást senki nem tudja mennyi ideig így lesz.

Beszéltem a GF számlázásiakkal de azt írták hogy lépjek kapcsolatba a Onebip szolgáltatóval.

Na így is tettem,válaszukba kérték az országot meg még valamit de csak annyi lett az eredménye hogy leírták hogy magyarországon jelenleg nem elérhető a szolgáltatás.

Megkérdeztem hogy mennyi ideig lesz ez a hiba de választ nem kaptam.

Közbe írtam a GF számlázásiaknak hogy nem e lehet valamit csinálni és válaszként bemásolták azt amit előző nap írtak.

Utánna leírtam nekik amit a Onebip válaszolt és azóta nem írtak semmit a jegyemre.

Én azt hittem hogy legalább segítőkészebbek lesznek hisz pénzt akarok költeni de úgy néz ki hogy nem izgatja őket.

Bocsánat,javítanám.

Most néztem és jött válasz a GFtől.

Tisztelt Nagypeti!

partnerünk szerint az SMS-en / Onebip keresztül történő fizetés technikai változtatások miatt 2021.01.01-ig nem lehetséges.

Üdvözlettel:XXX

Szia grandpeti!

Valószínűleg tévedésből került ez a kép elhelyezésre a játék felületén a 40%-os helyett! Köszönjük szépen az észrevételedet!

Amennyiben ráhúzod az egeret vagy rákattintasz láthatod, hogy ott is a 40%-os akció szövege jelenik meg.

A rubin rendelés felületén továbbá meggyőződhetsz róla ha utánaszámolsz, hogy valóban ha most rendelsz 40%-al több rubin kerül jóváírásra.

Kedves Dirnon.

Köszönöm a válaszod.

Látom már javítva is lett.

Telóról vagyok általában így nem tudtam megnézni hogy ha ráviszem az egeret akkor mennyit ír ki.

Utánna számolni meg nem akartam mert nem rendeltem most rubint,de én nem is ezért vagyok itt hanem hogy élvezzem a feledhetetlen játékot. 🙂

Sajnálom hogy ilyen gagyi lett ez a játék nem értem az hol normális ha más ellehetetleniti a játékot a többi játékos számára...

Hát igen ezt én sem értem ahogy azt sem hogy eltörölték a szintkorlátot is.

Így akár 180as szintről is csapkodhatják a 20as szintűt.

De sorolhatnám nagyon sokáig és írhatnák megint csak a csalásokról is,de nincs értelme... :)

Bele kell törődni hogy ez a játék már nem igen fog jobb lenni.