Posts by grandpeti

)

Szia,

az összevonás befejezését követően egy rövid ideig lassúságot tapasztalhatsz a nagy terhelés miatt.

Fennáll még ez a probléma Nálad?

Üdv.

Aznap csak laptopról tudtam játszani de már megjavult telón is.

Vicces nagyon. 😞

Valamit csináljatok..

Megpróbáltam párszor belépni a 63as szeróra.

Sajnáljuk, több jelszóval próbálkozott, mint amennyit a normál felhasználóknak kellene. A gyenge jelszavakkal rendelkező fiókok védelme érdekében egy ideig ki van zárva. Ha Ön nem egy jelszókitaláló bot, kérjük, térjen vissza három óra múlva (és a találgatás helyett használja a jelszó-helyreállítási e-mailt). Később találkozunk!

Igen de azért legalább 1x 1 évbe be adhatná. 🙂

Ne érts félre nem a speedre fujjogok hanem a GFre hogy ekkora különbséget tesz játákos és játékos közt pusztán csak azért mert más szerveren játszanak.

Kovácsolnám 6osával nonstop de hát annyi nyersi az egész szerón nincs szerintem. 😀

Elmúlt 2 hétben vagy 8-10 ambrosius infernot indítottam de minek amikor anton tökléletes szellemiség se sikerül magas esélynél.

Ma reggelre sima inferno kesztyű is tört,szerintem itt kell abahagyni...

Én már több mint 1 éve próbálkozok kis %os tárgy legyártásával és meglepő módon nem sikerülnek.

Droppot azt hiába mondod hogy nem jobb amikor tudjuk hogy jobb speeden mint normálon.🙂

Nekem is van speeden karim meg kb már mindenkinek van mindenhol karija.

Ugyan ez a malef event is.

De ezzekkel nincs is gond,tőlem essen speeden 3 x ennyi dropp és malef is csak a GFnek kéne már valamit csinálni a normál szerókkal is.

Aktivitásba ott van a toppon az S2 is azért. 🙂

Még szerencse hogy normál szerón is hasonló esélyek vannak mint speeden. 🙂

Próbálkozok folyamat ambrosius infernoval is 3%on de azt sem adja be.

Ismét köszi GF csak így tovább és hamarosan elbúcsúzok a játéktól.

Megcsinálom amit potroha írt megírom itt forumon a magán levelet neki és csatolom a fájlt,rányomok a küldésre és befagy..

Hát kettéfejelem a laptopot komolyan...

Még egy próbát teszek ha nem sikerül akkor én be is fejeztem.

Csak jelzem, hogy annyira játszhatatlan, hogy nem tudok a karakternek enni adni, mert nem engedi átmozgatni a kaját. Homokórázik. Ha frissítem az oldalt, akkor a kaja szépen ott van a leltárablakban. Újra átmozgatom és megint homokórázik.

Mára ennyi, nem bosszankodom tovább...

Ez nekem is sűrűn van így kénytelen vagyok 100%os életerő italt nyomni ha nem engedi a kaját ráhúzni a karira.

Nem gondoltam volna hogy lehet még roszabb a játék,és tessék a GF mindig rátud tenni egy lapáttal.. 😀😀😀

Üdv

Nálam is jelen vannak ezek a problémák(S2).

A csaomagjaimból lehetetlenség bármit is átrakni a hátizsákba,mert csak pörög.

Ugyan ez kb minden másnál,csak tölt és tölt.

Ha így akarjátok elvenni a kedvet a játéktól akkor írjátok meg és nem szenvedek tovább mert csak felhúzom magam ezen a sza....

Szerintem ez a hardver csere azért lesz hogy tudjanak új szerókat nyitni.

Lehet már elérték a maxot és túl van terhelve ezért is laggol a játék a szerókon.