Sziasztok!
Ezzel az eventel mi a helyzet? Várható valamikor ,vagy megszűnt?
Háború a Numidiaiak ellen
Legyél Te a legaktívabb a Numídiaiak elleni harcban. Afrika bajnoka
Sziasztok!
Ezzel az eventel mi a helyzet? Várható valamikor ,vagy megszűnt?
Legyél Te a legaktívabb a Numídiaiak elleni harcban. Afrika bajnoka
na abból jövő hétre maradnak 20an
aztan max 5en ,akik harcolnak a top1ért
Kezd már uncsi lenni,nap mint nap és ő csak egy ilyen játékos ,a sok közül... ne akarja senki meg magyarázni ,hogy nem gép nyomja helyette ![]()
Novemberi eventekkel mi a helyzet? Vagy nem is lesz?
Most úgy őszintén ,már ez lesz? a gyengébb nyer ,az erősebb meg szív? mert akkor inkább törlöm az összes karim.
Tehetnék fel több 100képet ,de ez a ma délelőtti ütötte ki végleg a biztosítékot.
Ogg_guerr a következő delikvens aki meg indult.. 1ora 20perc alatt 5tamadas arénában,ebből is lesz 20+
Legalább ő nyer...
Biztos nem ember játszik, mert hozzam is jar folyamat de pattan ctben minden alkalommal..
Van pár kari s8on is, akikkel hasonló cipőben járok...
Ja es bosszúállótól énis kikapok, pedig 146os vagyok,egy kicsit korrektebb felszerelésben❤️😂
Nekem baltám van és jól teszi a dolgát ![]()
Lájkolom! Ha már semmi, legalább ez 🤟😂🤟
Nodi accas, gaias ugyanugy
Meg elvétve ad alap quintasokat
Ezt a provinciás liga dolgot már énis felhoztam az ötleteknél ,elég régen ,persze a nagy ágyúk ,akik ,csak -10,15ben gondolkoznak mind lehurrogtak. Ez van , elég rég már énis leütök ,elég sokat ,főleg azok ellen ,akik ,amikor még nagyobbak voltak folyamatosan rám jártak. De viszont annyi a különbség ,hogy én ctben akár +15öt is fel ütök ,és nyerek is .... Sajnos arénéban ez már nem kivitelezhető a cuccok adta különbség miatt .. ![]()
Ok
S23 30milla egy arany malef
Biztos benne lesznek a kicsi csávók, h 10be árulják, hogy ninimum 2db elmenjen egy honapban 😂😂😂😂😂😂😂 szeretem az ötleteket, ha van értelmük 🤟
A piacot nem támogatom, csak vita lenne belőle megint
A speedes árakat a normál szerveren nem lehet tartani 😊
Én még nem adtam el
De a 2-3millas árat tartja szerintem
A narancsot 450k-ert viszik pár perc alatt
Monyo, a ct csapatodhoz énis gratulálok, szépen felhoztad 😁
Szia! 144es szinten 189es gaias inferno fegyver,nem is 1
És még te panaszkodsz? Nem kötekedni akarok, de ez komédia 😂😂
Itt sem jobb
31.08.2020 17:16 A Holtak királyságának bejárata - 16.865 Részletek
| 01.09.2020 10:11 | Erebus - Dīs Pater | 10.394
|
Részletek | |
| 01.09.2020 10:01 | Erebus - Dīs Pater | Részletek | ||
| 01.09.2020 09:51 | Erebus - Sphinx | 7.514
|
Részletek | |
| 01.09.2020 09:39 | Erebus - Alecto és Megaera | 10.610
|
Részletek | |
| 01.09.2020 08:07 | Erebus - Proserpina | 7.033
|
Részletek | |
| 01.09.2020 07:39 | Erebus - Proserpina | Részletek | ||
| 01.09.2020 00:40 | Tartaros - Typhon | 9.431
|
Részletek | |
| 01.09.2020 00:16 | Tartaros - Tisiphone | 7.604
|
Részletek | |
| 31.08.2020 23:57 | Tartaros - Centimanes | 7.158
|
Részletek | |
| 31.08.2020 23:08 | Tartaros - Centimanes | Részletek | ||
| 31.08.2020 22:56 | Tartaros - Hydra | 9.323
|
Részletek | |
| 31.08.2020 22:45 | Tartaros - Hydra | Részletek | ||
| 31.08.2020 22:31 | A holtak törvényszéke - Minos | 8.341
|
Részletek | |
| 31.08.2020 21:33 | A holtak törvényszéke - Rhadamantus | 10.950
|
Részletek | |
| 31.08.2020 21:22 | A holtak törvényszéke - Aeacus | 7.553
|
Részletek | |
| 31.08.2020 21:00 | A holtak törvényszéke - Cerberus | 9.420
|
Részletek | |
| 31.08.2020 20:27 | A holtak törvényszéke - Cerberus | Részletek | ||
| 31.08.2020 19:57 | A holtak törvényszéke - Cerberus | Részletek | ||
| 31.08.2020 19:33 | A Holtak királyságának bejárata - Kharon, a révész | 12.282
|
Részletek | |
| 31.08.2020 19:20 | A Holtak királyságának bejárata - Kharon, a révész | Részletek | ||
| 31.08.2020 19:10 | A Holtak királyságának bejárata - Kharon, a révész | Részletek | ||
| 31.08.2020 18:55 | A Holtak királyságának bejárata - Kharon, a révész | Részletek | ||
| 31.08.2020 18:45 | A Holtak királyságának bejárata - Holt Lelkek | 7.777
|
Részletek | |
| 31.08.2020 18:26 | A Holtak királyságának bejárata - Merkúr | 7.929
|
Részletek |
Sikertlen ,sikertelen .... akarmit probaltam felhuzni 23:56tól nem engedte,
Ugy látom a GF időszámitasban a 00:00 az magyar idő szerint 23:56
Ez miatt buktam 20% nyersit,1.2sikerességet(ami holnapra szerintem 8arany malefet jelent majd), meg 147millát ,amiennyivel több lett a gyakorlás bónusz hiányában. gratulálok
Nagyot!
Ez a *** gyári munkás, kicsit erős lesz sokak szemében!
És igen, mielőtt megkapom, jelenleg én is az vagyok... Ez van, ezt dobta a gép 🤟😊
[mod='Dirnon']Sértő tartalom - Szóbeli figyelmeztetés[/mod]