[KIBESZÉLŐ]Élet a szervereken

  • Proki igen, többek közt Te is, de ezzel nincs baj. A baj azzal van, hogy lassan fejből felmondom azokat a karaktereket akiket bedob proviban nekem..

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • :)


    Kerüld el az olyan hozzászólások írását amelyek: spam, trollkodó, durva, bojkottáló, „játék abbahagyásáról szóló”


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

  • Vágom ezt az új szerveres problémát, de egy perc csendet szeretnék kérni azokért (beleértve magamat is) akik még mindig várják a májusi event-listát. Köszönöm.


    Mert mondjuk szerintem ez többet ér, mint az egész S33 vagy hányadik lesz ez már. 32 szerver várja a bejelentést, ehelyett 32 szerver azt olvashatja hogy nyílni fog még egy, ki nem ... inkább nem írok tovább, mert én is kaptam már egy pár figyelmeztetést. :sleeping:


    Szóval 1 perc :)


    [mod='Shaiyla']Áthelyeztem[/mod]

  • Eddig 323 játékos regisztrált be rá de ebből 71 játékos egy pontot se nyomott el, köztük én is.

    De írtam is hogy beregizek csak hogy lássam hányan regiznek és ebből hányan játszanak is.

    Megy a versengés, de szerintem amióta megy a szerver a top első nem aludt, vagy csak keveset :D

    Mind1 mert 2 hónap múlva több mint a fele nem játszik majd és 3 vagy nagyon max 4 hónap múlva s34 is megnyitja kapuit :)))

  • Egyetlen egy tekercs se jött a kohókból. Expedíción 1 db-ot kaptam egész nap. :(


    Pontosítanék, az imént olvadt egy tekercs. A neve Tekercs és 2 fürgeséget ad. Köszi GF, csak így tovább 👎

    Edited once, last by Trax_01 ().

  • Az hogy lehet srácok???

    Orrba-szájba kapom a tekercseket, amiket meg ki akartam kohózni azt sikerült is kikohózni.

    inferno, aulus, seba stb....

    + még elnyomtam 30 rubint alvilágban, és kaptam 1 Seba tekit.

  • Hát akkor itt baj.

    Lenyúlod elöllünk. :)

    Mostmár hadj nekünk is valamit. :)

  • Grat.


    Ma nekem is nagyon olvadtak. Mai nap folyamán beszereztem majdnem minden használható tekercset: Ursus, Tiberius, Inferno, bágyadtság.


    De ahogy néztem elég hamar lesz megint egy 2 napos kohó event szóval szerintem ez motiválja azokat is akiknek most nem sikerült. :)

  • Alvilági tárgyak hiányában nincs mit kohózni, de sebaj.


    Gratulálok a szerencséseknek :)

    június 2 -3.

    • 50%-kal több expedíciós pont.
    • 50%-kal gyorsabb expedíciós pont regeneráció.
    • +10% esély rubin találására expedíciókon.
    • -50% várakozási idő a feladatoknál (megbízások elfogadása).

    Ezután majd lesz neked is, ha lesz energiád pörgetni lent a küldetéseket. Nekem hála istennek nem kell már kb. soha többet. Halott szerveren játszom, itt nincs biznisz. :D:S

  • Sziasztok


    Szerintem karakter függő kinek mennyi teki esik egy nap, megvannak határozva a karakterek kinek hány % esélye van tekire:D elég morbid hogy közel 50 alap kesztyűt kohóztam amiből 2 db teki eset:D