Posts by Cornelius

Nekem csak annyi kérdésem lenne, ha már majdnem minden szerveren olvassa valaki ezt a fórumos beszélgetést, hogy mi legyen az a központi dolog, összefogás, , amire a GF is felkapja a fejét? és persze nem utolsó sorban mellé állna mindenki, még itt a kösziköves összeveszős event előtt... (4 nyelvre minimum le tudom fordíttatni itt a suliban, ha kitaláljuk (angol, német, orosz, francia nyelvű tanár van )

sztem itt az ideje hogy a jatek mellett azert elkezdjük igazan tisztelni egymast, es összetartani!!!!

Nem vagy a szívem csücske,de most eléggé korrektet sikerült írnod! Az összetartással vagy inkább összefogással mire gondolsz pontosan, mert már Mi is páran feszegettük ezt a kérdést, pl. Mi lenne, ha Minden szerver (akár nemzetközi szinten is) október 1.-étől mondjuk elküldené a karaktereit vakációra, akkor lehet, hogy a GF is észbekapna, hogy változtatni kell vagy mehetünk sörözni és horgászni?

Melyik szerver? S23 kivételével ezek szerint mindegyik!

Mennyi rubint vásárol? Mindenhol vásárolnak, mivel mindehol mennek az arany malefok, azok pedig rubin nélkül nem mennének!

Mennyit játszik? Elég sokat van fent Minden szerveren ez a pár ember, sokszor írtam már, nem mindig az S23 az első az aktivításban!

van-e rangja a GF-nél?

Nagyon szépen megköszönném(köszönnénk), ha ezt jobban kifejtenéd?!
    Ha nevekkel és rangokkal az meg maga lenne a tökély mindenki számára!

(a matekot meg az egyenleteket meg hagyjuk, mert ahogy olvasod a többi szerveren nem megy a matek, se a képletek, se az integrálás, deriválás és társaik!!!)

Üdv.

Cornelius
    S2

újabb "sima" alvilág! jah nem...

a kovácsok is megbuktak....

Nálatok is ilyen "jól" alakult át a játék???

19:28 Erebus - Dīs Pater 16.332 res2.gif Részletek
    19:18 Erebus - Sphinx 15.912 res2.gif Részletek
    19:08 Erebus - Alecto és Megaera 17.505 res2.gif Részletek
    18:57 Erebus - Proserpina 13.936 res2.gif Részletek
    18:47 Erebus - Proserpina Részletek
    18:37 Tartaros - Typhon 19.381 res2.gif Részletek
    18:27 Tartaros - Tisiphone 14.100 res2.gif Részletek
    18:17 Tartaros - Centimanes 15.217 res2.gif Részletek
    18:04 Tartaros - Centimanes 1 res3.gif Részletek
    17:54 Tartaros - Hydra 12.115 res2.gif Részletek
    17:44 A holtak törvényszéke - Minos 13.726 res2.gif Részletek
    17:34 A holtak törvényszéke - Rhadamantus 11.825 res2.gif Részletek
    17:24 A holtak törvényszéke - Aeacus 17.006 res2.gif Részletek
    17:12 A holtak törvényszéke - Cerberus 16.828 res2.gif Részletek
    17:02 A Holtak királyságának bejárata - Kharon, a révész 21.281 res2.gif Részletek
    16:52 A Holtak királyságának bejárata - Holt Lelkek 15.558 res2.gif Részletek
    16:41 A Holtak királyságának bejárata - Merkúr 13.554 res2.gif Részletek
    16:31 A Holtak királyságának bejárata - 13.190 res2.gif Részletek
    16:21 A Holtak királyságának bejárata - Részletek
    16:10 A Holtak királyságának bejárata - Részletek
    15:59 A Holtak királyságának bejárata - Részletek
    15:49 A Holtak királyságának bejárata - Részletek
    15:38 A Holtak királyságának bejárata - Részletek
    15:26 A Holtak királyságának bejárata - Részletek
    15:14 A Holtak királyságának bejárata -

Sziasztok!

Nálatok is ilyen szuperül megy az alvilág? DPI. 115-ös ellenfelek, 11 vereséggel sikerült kivinni.... Köszönjük szépen!!!

22:04 Erebus - Dīs Pater 10.187 Részletek

21:54 Erebus - Dīs Pater Részletek

21:43 Erebus - Dīs Pater Részletek

21:33 Erebus - Dīs Pater Részletek

21:23 Erebus - Sphinx 10.200

Részletek

21:01 Erebus - Alecto és Megaera 10.332 Részletek

20:39 Erebus - Proserpina 7.124

Részletek

20:08 Tartaros - Typhon 13.602 Részletek

19:57 Tartaros - Tisiphone 7.403 Részletek

19:46 Tartaros - Centimanes 7.994 Részletek

19:24 Tartaros - Hydra 7.565 Részletek

19:05 A holtak törvényszéke - Minos 12.036 Részletek

18:54 A holtak törvényszéke - Rhadamantus 9.061 Részletek

18:44 A holtak törvényszéke - Aeacus 10.894

Részletek

18:31 A holtak törvényszéke - Aeacus Részletek

18:13 A holtak törvényszéke - Aeacus

Részletek

18:02 A holtak törvényszéke - Cerberus 9.665 Részletek

17:44 A holtak törvényszéke - Cerberus Részletek

17:34 A holtak törvényszéke - Cerberus Részletek

17:24 A Holtak királyságának bejárata - Kharon, a révész 13.331 Részletek

17:14 A Holtak királyságának bejárata - Holt Lelkek 10.606 Részletek

17:04 A Holtak királyságának bejárata - Merkúr 10.434 Részletek

16:53 A Holtak királyságának bejárata - 16.118 Részletek

16:28 A Holtak királyságának bejárata - Részletek

16:18 A Holtak királyságának bejárata - Részletek

16:08 A Holtak királyságának bejárata - Részletek

15:58 A Holtak királyságának bejárata - Részletek

Valamelyik topicban feszegettük ezt a kérdést is! Akkor az aktuális választ adó GO, azt írta, ha jól emlékszem, hogy ezüst a plafon amit expen lehet kapni, az arany malefokat csak venni lehet, ezek szerint ez a beállítás csak a magyar szerverekre igaz... és akkor jön az, hogy egyenlőek a beállítások stb... stb... gondolom, akkor itt is nemsokára jönnek az arany malef találós képek....

Sziasztok!

Ezt valamelyik topicban sokat feszegettük korábban, a válasz az volt, hogy kapható és olvadhat!

Rengeteget kísérleteztünk már, közepessel közepesbe 2 napig sok mozgékonysággal és rubinért, DPI-el DPII.-be (feláldozva a sok exp. pontot), DPII-vel DPI-be, hátha jön valami jó utótag a kisebb szint miatt. Küldetés felezővel a tárgyakat gyűjtve majd kalapáccsal minél többet kiolvasztani.
    Event előtt a már meglévő tekercsekből minél többet kovácsolni, hátha kiolvad és el lehet adni...
    ...de sajnos már nem éri meg szinte egyik sem, mert ha jön is új tekercs, nem lehet eladni, vagy meg van már, vagy sokkalják az árát...

Mindenféle nagyképűség nélkül ilyen tekercsek vannak készleten (Van ami már több, mint 1 éve) Arpagius, Ursus, Gratius, Sebastianus, Bánat, ítélet, bágyadtság...az újak közül, a régi kötelezőkből is több darab Föld, sárkány,megszüntetés, erős, tüzes, magány stb.... :(

Sziasztok!

- Nem egy újabb hiszti jön, bár egyes szervereken, ahogy meglátják az új hozzászólásnál a nevünket, akkor már biztos jön az újabb rinyálás, most akkor elébe mennék nem ez jön, hanem pár dolgot összeszedtem. (De lesz benne hiszti is :) )

- Az elmúlt 1 évben a játékban történt Új verzió, javítások alatt, bevezetésre került a Lobby, regisztrálhattunk a discordra és most már eldönthetjük mi legyen a kohózott végtermékkel, ami egyedüli konkrétan a játékban történt változtatás, amúgy semmi más nem történt tavaly július óta! hm... érdekes...

- Nem rég olvashattuk, hogy a GF játékok közül a Tanoth-ot 12 év után megszüntetik, remélem nem erre a sorsra jutunk az elkövetkező 1-2 évben, fejlesztés és érdeklődés hiányában. ?!

Most egy kicsit a játékról:

- Ránéztem mostanában különböző időpontokban a szerverek aktivítására, S23 és az újonnan indított S33 után még mindig ott vagyunk a top 3.-ban az S2.-vel normál szerverként, mellette a többi normál szerver is jobb mutatókkal rendelkezik, mint az újonnan indított speedszerverek többsége, ilyenkor mindig felmerül a kérdés, hogy érdemes-e? és a miért indítanak ennyi új szervert, amikor a régieken is egyre kevesebben játszanak, és az újakon is csak induláskor van forgalom, gyorsan sok rubinért eljutni az első helyre és vége, mert jön az új szerver...

- Egy kérdésem lenne az S23-asokhoz. (na már megint rinyálás :) )
    Először is gratulálok a sok sikeres kovácsoláshoz (nekünk még mindig nem sikerült, pedig az összes eventet végig próbálkoztuk, meg azon kivül is, minden féle fajta maleffal, és anélkül is, ami azt jelenti, hogy már mi is bőven túl vagyunk több mint 100 kovácson, de sajnos nincsen olyan szerencsénk, mint Nektek, ott! ) és a kérdés:

ha meglesz minden új felszerelésetek, Quintas inferno,druida, Szakadék és eléritek a 200 feletti szintet és már nem lesz kit támadni, nincsen új elenfél, és ezt mind teljesítettétek 2-3 év alatt, hogyan tovább? :)

Elnézve a német speedet (S201) páran eljutottak erre a szintre és egyenlőre nincs további fejlesztés, sorban hagyják abba a játékot.

- Kovácsot már említettem az előbb, milyen sikeresek vagyunk, most az aukciós ház és a boltok jönnének: nem sok használható terméket ad a játék, hiába nyomkodjuk el a több 100 munkaruhát, ez is egy régi probléma. (se narancs, piros, lila elvétve...)

- Csatamotor: legyen esély, ez még úgy oké is, 1-1 csata belefér, de hogy ennyi bukó, az esélytelennek tünő karakterek ellen az már vicc, és idegesítő is, mert fordítva 10-15-el feljebb támadva nincs ennyi sikerélmény :)

- Piac: Van, hogy 1 oldal a kinti piac, és nem azért mert nincs rá kereslet, mert az lenne, hanem nincs mit eladni! (új nyersanyagok, tekercsek, malefok stb.....)

- Normál vs. Speed : nagyon kellene az összevonás, először országos szinten külön a normál szervereket, és külön a speed szervereket, majd mehetne a nemzetközi is, (vannak játékosok bőven világszerte, lásd: Globál aréna...)

- Botozás, multi karakterek, jóban vagyunk a GO.-val... ezek csak azokat a játékosokat idegesíti, és szerencsére azért vagyunk páran, a speedesek közül is, akik tisztességesen szeretnének játszani.

- Két hetente Boldog nap? - vajon miért? :) üres a kassza? közel a vég? :)

- Több feladatot nem lehet teljesíteni a rossz beállítások miatt, többször jeleztük, még sem történik ott sem változás.

- Dis Pater: többször írták ez egy plusz a játékban, oké, köszönjük!
    DPIII-at 27 ütésből sikerült kivinni legutóbb, előtte meg is haltam ott lent, a DPI (elvileg könnyű alvilág) meg se tudna ütni az ellenfél, erre vereség vereség hátán... régen, azért nem így volt, tudjuk nem történt változás, csak nem hiszünk a szemünknek meg a tényeknek :)

-droppok: sokkal több volt a piros, narancs és használható, olvasztható tárgy korábban...

Még sok minden előjön, csak most hirtelen ennyi jutott eszembe, nyugodtan írjátok meg Ti is mit gondoltok ezekről a dolgokról illetve ha kihagytam, vagy rosszul írtam valamit, akkor elnézést!

Külön S23-tól is elnézést a kérdésért, de Ti vagytok magyarban a legelőrébb, illetve Nálatok vannak olyan dolgok, amikről a többi szerver csak álmodik, ha tudtok bármi trükköt szívesen olvassuk.

További szép napot és jó játékot kívánok! :)

Üdv.

Cornelius

S2

Rebellisek

Gaias deszka szint 131 alap páncél 3002, pirosban: 6004,
    Inferno deszkák szint 59 alap páncél 1160, pirosban: 2320,
    A Deszka a legkisebb az 1 szint mind a kettőnél.
    Ha összeadjuk pirosban 8324
    Ha pedig kiválasztjuk:
    Gaias inferno deszkák: szint: 189, alap páncél: 4886, pirosban: 9772

A különbség 1448 páncél nem tudom, hogy jön ki....

Sziasztok!

Már régóta érlelődött bennem egy hasonló írás, most ki kívánkozik belőlem, egyrészt volt egy kis idő olvasgatni 1-2 topicban, illetve a mostani vírushelyzetben sikerült eljutni 1-2 kereskedelmi egységbe is. Párhuzamot találtam egy régi megtörtént esetben a mostani egyre jobban elharapodzó fórum állapotokra.

Anno egy kereskedelmi egységben vásárolt egy terméket egy vevő. (vevő=glad játékos).
    Hiba keletkezett a termékben, ezt jelezte az egység alkalmazottjának. (egyik GO.) Mivel Ő ezt a boltban nem tudta javítani,
    a hibás terméket továbbította a szolgáltató felé. (GF. fejlesztők)
    Ők ezt visszaküldték x idő múlva, hogy jó a termék.
    A vevő még párszor visszajött a termékkel és jelezte, hogy még mindig hibás a termék,de nem mindig ugyan az az alkalmazott volt a boltaban. (másik GO-k)
    Ők szintén továbbították a hibás terméket a szolgáltató felé. (GF.fejlesztők)
    Majd amikor már az x. kör után fogyasztóvédelemmel és különböző hatóságokkal fenyegetőzött a vevő (teljesen jogosan, mivel hibás volt a termék, amiért fizetett és nem tudta használni), az egyik eladó (egyik GO), addig egyeztetett a szolgáltatóval (egyik GF fejlesztő), hogy tényleg hibás a termék,hogy végül a szolgáltató felvette a kapcsolatot a gyártóval (GF) és a vevő kapott több hónap húzavona utána egy új terméket.

Ebből mindenki azt von le majd amit szeretne, még annyit szeretnék hozzátenni, hogy itt is többféle vevő létezik (lásd glad. játékosok) illetve több eladó (GO-k). Vannak akik barátságosabbak, normál hangvételű beszélgetésekkel és akadnak "bunkó" arogáns stb vevők és lekezelő, nagyképű eladók is...

és visszakanyarodva a vírushelyzetre, most egytől egyik mindegyik fajtával sikerült találkozni a boltokban is ...

Kitartást Mindenkinek, vigyázzatok Magatokra és egymásra, még sajnos nagyon messze van a vége...

Jó játékot és fórumozást kívánok! :)

Üdv.

Cornelius
    S2

Sziasztok!

Először is gratulálok az S23-asoknak a sikeres kovácsolásokhoz! Majd leírhatnátok, hogy-hogy Nektek sikerül egyedül az összes többi szerveren meg nem!? :O
    Én a kosztüm alatt is és most a kovácsolós event alatt végig próbálkoztam, mert hát próbálkozni kell azt írtátok, és jöttetek a % számításokkal, 1-2-3-4% siker,azt mégsem, Nektek meg igen. Elment az összes arany malefom, azt jöttek az ezüstök és a végén már kínomban a bronzokat is beleraktam, de sajnos 0 sikerült. Ekkor ment malef nélkül és lám, azt sem csinálta meg!
    Kifogytam a nyersikből is, és érdekes, mert nem jön az utánpótlás, se a tárgyak, se a nyersanyagok tekintetében... Ellenben Ti, akik azt sem tudjátok hova rakjátok a nyersiket (jah, de egymásnak) :) , igaz az aranyakat már megoldották okosan,de azzal most ne foglalkozzunk, a GO-k se teszik...

Köszi előre is!
    További jó játékot! :)

Cornelius
    S2

Arról nem is beszélve, hogy rajtam van, volt a a DP ruha, így 100% tárgytalálás mellett nyomtam még a homokórát is, a még több rubin találás miatt, gondolom azokat is buktam? Ilyenkor mit lehet tenni? Köszi előre is!

Elköltöttem egy 100 millát a napokban , a szerverről összevásároltam pár szett ezüst meg bronz malefokat és nyersiket, gondoltam S23 mintájára próbálkozom pár komolyabb tárgy kovácsolásával. Kezdésnek ékszerekkel, hát szuper, hogy még mindig az amulettek 3 nap amíg elkészülnek kalapáccsal, ha elkészülnek ...ezen sem sikerült még mindig rövidíteni :(

Szépen egymásra találtatok Goofy, csak gratulálni tudok! Átjöttél az S2.-re is fényezni az S23-at meg a HH-t, osztottad az észt utána meg leléptél, mint.....
    majd visszatértél a csudiszupcsi S23-as kariddal beütögetni, akit érsz. Abba a pár napban amíg itt voltál, megtapasztalhattad, hogy van élet a HH-n és az S23-on kívül is, és igen, S2-n is még van 12 év után is, ha tetszik, ha nem, ha unod, ha nem. Ezzel ismét sikerült tovább mélyíteni az S23 és a HH szimpátiáját a többi szerverrel szemben. Félreértés elkerülése végett, senki sem vitatja azt az eredményt, amit a HH elért, de nem kell lenézni a többi szervert, egyesületet, sem a játékosokat, mert a kert végében is lehet játszani, miután elfogyasztottam egy jó erdélyi csorbát, megyek is felveszem a nadrágomat és kitolom a zongorát , majd pár expedició közt lebillentyűzök 1-2 székely nótát a szilva mellé!

Üdvözlettel:
    S2 és a többi unalmas szerver és játékos

€dit by Shaiyla:
    Szóbeli.

napi bónuszként alvilági előtagú tárgyat kaptam

Gratula hozzá! Nagyon jó ötlet, abszolút támogatom! :)

"régebben más volt" - Tegnap közel 50 boltot váltottam, hátha bedob egy jó zsoldost legyen az lila, narancs, vagy esetleg piros, narancs köszörűkövet,páncélt stb... annyira nem kényeztetett el sajnos hiába voltam Olaszoknál, Afrikában :(
    De azt észrevettem, hogy pl. 161-es Quintas fegyvert rakott be a boltba zöldben, ha ezt tudja, akkor nyugodtan rakhatna be lilában, narancsban vagy akár (és most beleért a kezem a bilibe :) ) pirosban is! LEgyen persze jóval drágább, de szerintem ezt simán meg lehetne oldani, mint az alvilági előtagú tárgyat is! ;)

Korábban jeleztem én is, hogy teljesen felesleges ez a kazamatás event, illetve a 150% tp-s is, mivel a saját szervereden alig, vagy egyáltalán nem tudsz ütni senkit! A válasz az volt, nem minden event jó mindenkinek, lehet, hogy ez az event pont másoknak jó! Na köszi! ;)
    Kérdem én, akkor akik 120 felett vannak, addig kapcsolják ki a netet? :) Vagy menjenek vakációra, mert nekik felesleges ez a két event??? :)

Sziasztok!

Az sem lenne rossz, ha érkezne bármiféle visszajelzés felénk, hogy köszönjünk az ötleteket, ezt meg ezt nem lehet megvalósítani, erre gondoltunk már mi is, ez meg ez tervben van stb... olvasgatva itt és a külföldi fórumokon is rengeteg az ötlet, de max. annyit kapunk, többszöri megkérdezés után, hogy továbbítottuk, köszönjük, a többi nem rajtunk múlik. 2017 óta a játékban nem történt sok változás, ott megígértek sok mindent, elhúzták a mézes madzagot és több javítás is történt, de látványosan semmi, maradt a szokásos új speed szervert nyitunk, megváltoztatjuk ennek a színét, kijavítottuk ezt a hibát stb...