Posts by BRAINEN

sziasztok

Az új verzióval a belépés egyszerűbb lett ,de a mai napon belépéskor elcserélte a servereket rossz névvel hozta fel .

Kiléptem és újra be akkor már jó volt , más is tapasztalt ilyet ?

Ha lesz még el fogom menteni.

Talán a felvetésre kellene valamicske magyarázatot adni a szokásos is elég lenne ( mi nem tehetünk róla ,de jeleztük) .

Mert mi játékosok ilyenek vagyunk ha hibát találunk akkor jelezzük ahol olvasunk róla valami hasonlót.

sziasztok

Tájékoztatás ként nálam a jobb alsó sarokban egy hangszóró van ,ha rákattintok akkor némítást jelez ( remélem nem ez a fejlesztés)

Viszont ha megtörtént 22-én minek reklámozni a felugró ablakkal mert semmi változást nem tapasztalok a belépéskor .

sziasztok

A szerver összevonás lerágott csont én már kb. 2 éve folyamatosan javaslom és más játékos is írta .

Valószínű mindenki tud róla csak a GM. nem.

Lehet eventeket bevezetni új szervereket nyitni sajnos ezek nem igazán a játékosok érdekeit szolgálják .

Ami talán jó lenne a felszerelés amortizációjának megszüntetése ,100 szint felett új alvilágok ,összevonások , kovácsolás tekercsek találása , kevesebb alapanyag kovácsoláshoz , au.-n is lehessen narancs és piros tárgyakra licitálni

Várnám további javaslatokat amik a játékosok játék kedvét növelik.

Ha valaki 20x jön rátok, az 5. után már csak a saját felszerelését koptatja, nem?

07:18:00  Sephiron (23)  13.965 res2.gif Részletek

05:30:47  Sephiron (23)  13.965 res2.gif Részletek
    04:30:22  Sephiron (23)  13.965 res2.gif Részletek
    03:47:58  Sephiron (23)  13.976 res2.gif Részletek
    02:50:23  Sephiron (23)  13.975 res2.gif Részletek
    02:04:51  Sephiron (23)  13.978 res2.gif Részletek

hát nem a jutalmat mindig megkapja jelen esetben 14k

10 támadás után 140k normál szerveren ha nincs szerencséd 5-10 nap mire össze jön

sziasztok

Jön a jó idő csapattársaim több szerveren is egyre többen mennek vakációba és szüneteltetnek .

Jó lenne már ha látnánk olyan fejlesztéseket amivel a játék jobb és érdekesebb lesz.

Lassan nem marad játékos .

sziasztok

majd túllép és már nem ad be neki ,de majd jön új versenyzö .

Ez olyan mint a Mekk mesterben amikor káposzta levest akart fözni és a kutya azt mondta neki a külsö leveleket le kell szedni

Mekk NAGYON ÖRÜLT MERT MINDIG VOLTAK KÜLSÖ LEVELEK .

Ítt is lesznek mindig játékosok akik támadnak majd csak mások .

szia

Teljesen igaz amit írsz de sajnos nem az a játékos tehet róla aki a sped szerveren játszik ,hogy többször támad .

Hanem a GF. alakította igy a játékot.

Miért is?

1 mert létre hozta a sped szervereket

2 létrehozta a provinciarumokat arénában ct-ben

3 eltörölte a támadási korlátokat

4 mivel sz. lett a játék kevés lett a fóka többször ad be aktiv normál szerveres játékosokat a spedeseknek mint te és én aki még játszik.

sziasztok

Egyáltalán jelezték-e az illetékeseknek hogy a magyar szervereken a játékosok nagy része szeretne szerver összevonást

normál és gyors szerverek

valamint a támadásokat is leválasztani a normál és a gyors szerverek között.

sziasztok

Nem a gyors szerverekkel van a gond ,mindenki játszon ott meg úgy ahogy szeretne.

A nem egyenlö feltételekkel van a gond .

Gyengébbek kedvéért olyan mint ha az F-1 ben a mercit a trabival engednénk versenyezni.

Válasszuk már külön a sped szervereket a normáltol .

Talán akkor megszünik az egymásra mutogatás .

sziasztok

kis matek

1 sebesség 10 éves játék idő egyenlö 5 sebesség 2 éves játék idö

ha mindenki ugyan annyit játszik

ha valaki régóta nyomja nagyon jól tudja az elején nem volt semmi

mágus event hógolyó nyul stb.

remélem ezt sem felejtette ki senki sem.

sziasztok

09:54:12  HH_Sphinx (23)  14.968 res2.gif Részletek
    09:18:13  HH_Sphinx (23)  14.968 res2.gif Részletek
    07:15:27  HH_Sphinx (23)  14.968 res2.gif Részletek
    06:41:16  HH_Sphinx (23)  14.968 res2.gif Részletek
    06:09:46  HH_Sphinx (23)  14.968 res2.gif Részletek
    04:36:39  HH_Sphinx (23)  14.968 res2.gif Részletek
    03:25:13  HH_Sphinx (23)  14.974 res2.gif Részletek
    02:39:48  HH_Sphinx (23)  14.975 res2.gif Részletek
    01:14:42  HH_Sphinx (23)  14.974 res2.gif Részletek
    00:43:33  HH_Sphinx (23)  14.974 res2.gif Részletek

ez szép napi 8-10 támadni és nem vinni semmit csak jutalmat .

tudom még pár hét és túl lépp rajtam (szintben) és már nem érdemes támadnia.

ezért hagyják abba a normál szervereken

végre lépni kellene már és szét választani a sped szervereket a normáltól vagy a támadást korlátozni mint a normál szervereknél.

€dit by Thalvith:
    Láthatóvá tettem.

sziasztok

A szerver nyitások hozzák a pénzt a GF-nek ezért kell nyitni .

Ez rendbe is lenne

Szerintem tök mindegy hogy milyen sebességű a szerver lovagok rá ugranak.

Szerintem hogy a játékban is legyen át rendeződés minden képen kellene szerver összevonás .

két csoport

1 az alap 1 sebességű szerverek

2 a sped szerverek

és teljesen külön választani őket a provinciumokban

ezzel talán az egyesületekben is lesz átrendeződés.

Még egy gondolat az egyesületeknél a vezért is valamilyen módon le lehessen cserélni főleg kis egyesületeknél probléma ez lelép a vezér és nincs vezető .

sziasztok

Megint egy új rendezvény :

Kíváncsi lennék hányan játszanak a nemzetközi és a magyar szerveren .

A fejlesztők talán ha mással foglalkoznának mi játékosok jobban örülnénk neki.

1 szerverek külön választása ( 1 sebesség- más sebesség)

2 120 szint felett újabb küldik

3 csatamotor beállítás

4 minden szerver egyenlő esély

stb.

esetleg akinek van még ötlete írja utána

remélem folyt.köv.

sziasztok

az lenne a jó ha legalább egy kattra 2 támadást lehetne bevinni akkor 2 hét alatt 100 szintre lehetne jutni.

Aki dupla centut aktivál az meg egyszerre arénában ctben exp.en és alvilágban egyszerre lehetne támadni és igy 1 hét alatt lehet elérni a 100 szintet.

Sziasztok

Ezen ne csodálkozzatok új szerver mindig hoz a konyhára.

Vannak olyan játékosok akik szeretnek elöl lenni ,minden szerveren ,azt már ha unalmas hagyják.

Nézzétek meg a régi szervereket alig vannak aktív játékosok.

Már többször írtam szerver összevonások kellenek és külön választani a hagyományos és sped szervereket .

üdv.

sziasztok

már történt valami előre lépés , vagy csak beszélgetünk.

Továbbra is tartom a véleményem teljesen el kell választani a sped szervereket a normáltól .

két szerver kell

1 normál

2 a sped szerverek .

Így az előnyök és a hátrányok teljesen elkülönülnek és nem arra kell belépnem hogy a sped szerverről kaptam 5-6 támadást ugyan attól a játékostól , mert ráért és pont az én nevemet adta be.

üdv.

Sziasztok

Szerintem meg teljesen külön kellene választani a normál és a gyors szervereket.

1 szerver lenne az 1 seb.

2 szerver a gyors szerverek

és ne tudjanak a gyors szerverről a lassú szerverekre ütögetni .(belépek és azt látom X MEGTÁMADOTT 8*)

Véleményem szerint talán így a régi szervereken is lenne mozgás ,a csapatok talán át rendeződnének .

Mi lesz a 2* sebességű szerverekkel? - övéket is megemeljük ,mert ők is 5* sebességgel akarnak majd játszani .