Posts by Goofy

hat ilyesfajta összetartas, mondjuk nem eppen a vakacio, mert akkor mit pötyögjek meloban?)) hanem mondjuk hogy oktober 1töl minimum 2-3 honapig egy gramm rubint se vegyünk, en pl ebben bennelennek. aztan vagy törölnek a jatekot, vagy csinalnanak vegre valami fejlesztest. barmi is lenne meg mindig jobb mint ami most van azaz SEMMI

picit en is hozzaszolnek.-))) bar nem is tudom hol kezdjem, lehet a vegen szidni fogtok. akarhogy is nezzük ez egy jatek, ok mi mögötte emberek vagyunk, de ez itt egy jatek amiben csapkodjuk egymast. en mar korabban is leirtam most is leirom igazat adok, legalabbis majdnem mindenkinek. A feltetelek abszolut nem egyformak, ez regota igy van, normal-speed között, sokszor lett hangoztatva, semmi nem törtent azota sem. es ez igy nincs jol. a Csatamotor az egy vicc teljesen kiszamithatatlan, es ez nem jo igy. A Kovacsolas, hat arra nem tudok mit irni.-)) neha 100bol sem jön be neha meg 1böl beadja, de teny hogy Random. az hogy nekem pl a 4 fegyo sikerült ugy ahogy, azt mondhatjuk hogy igazsagtalan dolog massal szemben..... en szivemböl kivanom hogy masnak is sikerüljön, de tenyleg.-) legyen fair a dolog, beolvasszam?)) max ujrakovacsolom.-)) na mindegy viccet felreteve, teny hogy sokat kovacsolunk sokat probalkozunk, es igen nekem is van 98%sikernel betört kovacsom sajna, nem is egy. en amugy a Kovacsot ilyen Szerencsejatekarenanak hivom: vagy 100% sikerrel menj be oda, vagy aki annak alt az ne csodalkozzon ha meg lesz azva DDD

En abban biztos vagyok vagyis azt hiszem hogy a MI magyar GO-nk SUperGO.-nk es a többi ( elnezest a pontatlan megnevezesert ) rendesen es jol vegzik a munkajukat. Ök mindejn olyan eszrevetelt javaslatot tovabbitanak. Sajnos ezt a fajta melot viszont en ugy kepzelem el mint egy olyan Ügyfelszolgalati melot: kapnak levelet, melyet a kimenö postaval elküldenek es ennyi. A dolognak itt vege van, tovabb nem er a kezük, nem tehetnek semmit.... Vagy ha ugy nezzük olyanok mint regen az indianok, a füstjelekkel. A füst s vele az Üzeneteink, felszallnak az egbe, oszt annyi, maris esik az esö DDD Az igazi gond a központi GFel van!!! Igaz jogasz nem vagyok, nem is az akarok lenni, de nezzük meg hogy is müködik es miert van ez a jatek?? PENZ, persze hogy azert mi masert. Ök kifejlesztettek valamit, mi meg jatszuk. Mondhatjuk azt hogy ök az anyaceg, es mi akik jatszunk a Befektetök ( az en velemenyem szerint befektetönek minösül minden olyan jatekos aki legalabb egyszer mar rubint rendelt, de sztem a többi jatekos is, aki ugymond mastol vesz aranyert arany maleficat. igaz nem közvetlenül tekinthetö befektetöknek, de a rubinrendelö es a termekvasarlo összetartozik, azaz kereslet-kinalat meg kell legyen, különben fele ennyi rubin se lenne rendelve... ) Szoval mi Jatekosok mondhatjuk magunkrol hogy mi vagyunk a Befektetök. Es mibe fektetünk penzt idöt energiat? egy jatekba, azert mert szeretnenk kikapcsolodni. Mas horgaszbotot vesz es elmegy pecazni, vagy vesz egy lada sört es gyakorolja a sürün pisilest esatöbbi DDD Marpedig ha mi vagyunk a Befektetök akkor ha ugy nezzük Jogunk van TUDNI hogy a befektetett penzünkkel a GFnek mi a terve????? Mi az amin valtoztatni akar? Milyen ujitasokat tervez a közeljövöben? Az ok hogy 1-2 hetig par honapig, nem kapunk valaszt, nincsennek hirek. De könyörgöm ez mar több eve tart!!!! Helyette mit latunk?? Uj server, meg egy server meg egy es igy tovabb. Gondolkodtam, vagyis megprobaltam ugy IGAZAN a GF fejevel gondolkodni. Tegyük fel van egy kezdödö kisebb Aruhazlancom nevezzük Tacskonak. Az üzlet jol megy elegedettek a vevök, ezert egyre több kisebb nagyobb varosban nyitok ujabb üzletet. Ez igy oke ezt megertem, kb ugyanezt csinalja a GF. De mi jatekosok, NEM vagyunk elegedettek, mar evek ota hangoztatjuk ezt!!!! Nem ujabb szervereket akarunk hanem a jatek minösegenek javitasat, a foigyasztok igenyeinek figyelembevetelet!!! Leirtuk oly sokszor szerver összevonas, egyenlö sebesseg, azonos feltetelek, közös piac, akar nemzeti, nemzetközi, wilagarena, ctben is. Britanniaban Kazamata stb....

Na mindegy menjünk tovabb a GF fejevel. A rubin az fontos az lenyeges ugyebar?))) Hat ha ez igy van akkor ra kell szoktatni amennyire csak lehet a jatekosokat. Gyilkos marketingel ezt leirva ugy kepzelem el mint a drogost a drogra raszoktatni.-)) Egy ilyen lepes ugymond mar megtörtent. Amikor rubintalalos event van, na meg a ruha amivel rubint lehet szerezni. De mi van ha megprobalnank sokall jobban hatekonyabban raszoktatni a rubinra a jatekosokat?? erre nekem az ötletem: van az aukcios haz, abban lehetne peldaul ugynevezett rubinpalackra licitalni. de ilyen picik szal palackonkent 1-2-3-4-5 rubin. Ha ki akarod vasarolni ugyanannyi rubinba kerülne, ezzel ki lenne ütve ez a lehetöseg. Szoval licitalni ra. Aukcionkent par palack. megnyerhetne kicsi nagy kari, aki eppen megnyeri. Csak hogy ezzel mar, neha kapna az ember rubint amit el lehet adni. Vagy gyüjtögetni. Mert neha ugy is kell gondolkodni " nah mar van 70 rubinom flaskaban, egye fene nem varok kiveszek meg valamennyit, akkor megvan egy arany herere valo es tuti a kovacsolasom". Ez egyfajta raszoktatas, de ezzel beindulna az Aukcios haz egy resze.

Tekercsek: miert nincsennek aun normal tekercsek? miert ne lehetnenek? Hamarosan 1 milliardnyi aranyam lapul a zsakomban tekercsekben. Irtak kihalt szerverek, nehez a mentes, menthetne aun tekercsekben, ez is megoldhato lenne, ujabb segitseg a jatekosoknak. Csür tovabbfejleszteni, hogy lehessen tekercseket is eltarolni benne!!! Ahogy regisztralnanak ujabb jatekosok, lehetne arusitani, segiteni öket vagy mittudomen.-)) Mondjuk a tekercsek Csürben valo tarolasa az lenyegeben sajat Bankot jelent ahol tarolom az aranyam.-)) de mindegy azert nem lenne sztem rossz

Aukcios hazban zöld kek lila es narancs targyak kb EGYFORMA eloszlasban!!! akar alvilagi elö es utotagos is. Kedves GF, csak szamolj utanna, es gondolj bele, tudod Te mennyi ilyen targy lenne hirtelen kikapva rubinert??? Föleg akar ha gagyi is de mondjuk egy Scribonius kezes, mittudomen sima normal utotaggal, de narancs kezes??? AZ NE LEGYEN hogy piros INFERNOK jelennek meg hirtelen aukcios hazban, mert akkor azert a Kovacsolas iranti szerelmünk odaveszne ezek utan.-))) persze elvetve 1-2szer egy ev alatt ha eppen piros Inferno stb fegyver van, azt elviseljük, de azert a jatekelmeny meg kell legyen.-)))

eeeeees meg sorolhatnank, es irhatnam naphosszat, de nem fogom. visszaterve a lenyegre, megprobaltam az en szemszögemböl a GF gondolkodasaval atlatni leirni az utobbi 3 evet. Az biztos hogy amig nincs valtoztatas, addi8g mi sem valtoztatunk, elpötyögünk itt unalmunkban es kesz. En elnezest kerek ( vagyis inkabb nem DD ) ha valakit ütök csapkodok, akar többször is. tudom es allitom es adom, hogy a feltetelek nem egyformak, naggyon nem azok. De ezeket a felteteleket nem EN teremtettem. A "miert hivtal ki" kerdesre meg mindig azzal tudok valaszolni "mert a Te nevedet adta be a rendszer". a " miert hivsz ki olyan sokszor" kerdesre meg a " mert olyan sokszor adja be a Te nevedet is" valaszt tudom sajna adni egy ilyen csapkodos jatekban....

Mi magyarok az eletben es a jatekban is hajlamosak vagyunk egymast hogyismondjam utalni szidni stb...... sztem itt az ideje hogy a jatek mellett azert elkezdjük igazan tisztelni egymast, es összetartani!!!!

Köszönöm hogy elolvastad!

Tisztelettel: Goofy

Es ist nicht alles Gold, was glänzt!

On_The_Nile_Bank.jpg

Die schillernde Oberfläche des Nils, die im Sonnenuntergang wie wahrhaftiges Gold auszusehen vermag, zieht Römer sowie Ägypter in seinen Bann. Der atemberaubende Fluss hält das ganze Land am Leben und doch lauert in ihm der Tod.

Macht euch gemeinsam auf und verteidigt die Ufer der ägyptischen Lebensader. Nach getaner Arbeit werdet ihr euch sicherer ins belebende Nass stürzen können!

Das Event beginnt am 16.08.2019 um 00:00 Uhr und endet am 29.08.2019 um 23:59.

Die Event Location funktioniert wie folgt:

• 16 Eventpunkte um Gegner anzugreifen
    • Cooldown (5 Minuten) kann nicht verkürzt werden
    • Angriffe auf Eventgegner beinflussen nicht die Expeditions oder Dungeon Punkte
    • Gegner geben mehr Gold und XP
    • Wenn alle Eventpunkte verbraucht sind, können neue Missionen mit Rubinen gekauft werden

Zudem könnt ihr im Eventgebiet Teile des "Ras Lichtgewand" finden!

announcement_gladiatus_de_40c573628714c0bdaf465d985801fc41.pngannouncement_gladiatus_de_62d71e1ecbb8fb9c7aeba141a7b32f9a.png

Warum sollte ich Kostümteile sammeln und wofür sind diese "Sonnenrunen" gut?

Das Kostüm "Ras Lichtgewand" ist ein sogenanntes Eventkostüm. Diese Kostüme können nur während der regelmäßigen Kostümevents angezogen werden. Aber keine Sorge, auch während dem Sommerevent kann man vom Kostüm profitieren!

Mit jedem Kostümteil, das ihr gesammelt habt, schaltet ihr die Buffs des Kostüms nach und nach frei. Mit den Sonnenrunen, die während des Events im Eventgebiet droppen, könnt ihr zufällig einen der bereits freigeschalteten Kostümbuffs aktivieren! Hierzu zieht ihr die Rune einfach auf euren Gladiator! Hier ist die Liste der Buffs des Kostüms:

Buffs:

• 4. Kostüm-Set-Teil = 8% Chance einen Rubin auf Expeditionen zu finden
    • 3. Kostüm-Set-Teil = 1.2-facher Erfolg beim Schmieden
    • 2. Kostüm-Set-Teil = +3% auf alle Fähigkeiten
    • 1. Kostüm-Set-Teil = Kein Haltbarkeitsverlust bei Arenakämpfen

Wir wünschen euch viel Spaß und Erfolg!

Euer Gladiatus-Team

Kedves Játékosok!

Újra megrendezésre kerül a nyári rendezvényünk!

A rendezvény kezdete: 2020 augusztus 16.

A rendezvény vége: 2020 augusztus 29.

A naplemente alatt arany fénnyel csillogó Nílus varázslatot hoz az egyiptomiakra és rómaiakra egyaránt. A lélegzetelállító folyó tartja életben az egész népet, de ugyanakkor halál leselkedik a vizekben.

Menjünk együtt és védjük meg az egyiptomi partokat! Miután befejezed a kemény munkát, úgy fogod érezni, hogy sokkal biztonságosabb a fürdőzés az élő vízben.

On_The_Nile_Bank.jpg

Az rendezvény helyszíne az alábbiakban különbözik a szokásos expedíciókétól:

• Speciális rendezvény pontok az ellenfelek támadásához (16 event pont naponta)
    • A várakozási idő nem rövidíthető
    • Az event ellenfelek támadása nem befolyásolja sem az expedíciós, sem a kazamata pontokat
    • Az ellenfelek több aranyat és tapasztalati pontot adnak
    • Miután elhasználtad az összes rendezvény pontod, rubinért vehetsz továbbiakat

A rendezvény helyszínén Ra fénypalástját találhatjátok:

• Fontos! Minden első támadás (napi szinten) növeli a kosztüm szerzésének esélyét. Azaz napi egy csata is elég a A Nílus partja területen, hogy legyen esélyetek a kosztüm egy darabjának megszerzésére. Még csak győzni sem szükséges.
    • A teljes öltözet megszerzéséhez érdemes minden nap részt venni a rendezvényen.
    • A komplett öltözet a következő bónuszokat nyújtja:

Ra fénypalástja

• A felszerelések tartóssága nem csökken az aréna harcok alatt

• +3% minden tulajdonságra

• 1,2-szeres siker a kovácsolásra

• 8% esély rubin találására az expedíciókon

announcement_gladiatus_de_40c573628714c0bdaf465d985801fc41.png announcement_gladiatus_de_62d71e1ecbb8fb9c7aeba141a7b32f9a.png

Kellemes nyarat kívánunk!

A Gladiatus csapat

• Neu

keine Angst, das wurde nicht vergessen, die Ankündigung wird sicher bald erfolgen.

Szoval elvileg elfelejtve nem lett, varhato hamarosan a bejelentes. Valszeg elöbb az uj server inditasat varjak, mar en is alig birom kivarni DD

Ugy bereggelek hogy nemis .-))

eloszor is, trukk az nincs, max makos laska dogivel, aztan vagy bejon, vagy bejonDDD. Ha elerjuk a 200as szintet, akkor ugyanazt folytatjuk tovabb amit eddig csinaltunk: totyogunk tovabb felfele a 300as szintig nyugdijas tempoban lehet nyugdijas korig, es varjuk hogy fejlesszek tovabb a jatekot. Kiveve ha letanotholnak minket is.... Egyebkent egyetertek Veled Cornelius, ahogy leirtad a tenyeket azok ugy vannak, sokminden nem stimmel dp3 nekunk is eros neha, a piac az egy halom nulla, a Csatamotor egy oriasi vicc, aktivitas egyre kevesebb piac az behalt, erdemleges fejlesztes valtoztatas nincs.... hat ez van, varakozunk bizakodunk, aztan majd ahogy esik ugy puffan DD en mindig azt mondom nem kell mar ezt a jatekot feltetlenul olyan komolyan venni, hiszen az evek szamabol es a tenyekbol kiindulva ugy nez ki hogy a GF sem veszi ezt mar komolyan...... na holnaptol 3 het vakacio, legyetek jok vagy rosszak, kapcsoljatok Ti is ki egy kicsit DDD Sziasztok ))

Nem tudtam hova irjam gondoltam beirom ide.-)) ez egyfajta köszönö level lenne, neha ilyen is kell, örüljünk egymas örömeinek sikereinek.-))

Kedves GF!

Ezuton is szeretnem Neked megköszönni az elmult 2 napos kovacsolos eventet. Gondoltam en igy s23on 169es szinten, egye fene megprobalok megkovacsoltatni 1 quintas inferno fegyot pirosban DD A fegyver szintje 209es azaz mintegy 40 szinttel magasabb hozzam kepest. Igaz hogy 1db fegyoba 84 piros nyersi kell ( ezüst fujkaval ) es igaz hogy mindössze 2% esely van a sikerre ( de megemelte kegyesen ezüst herevel 3%-ra ), de ha mar igy is van legyen egy jo napom.-)) A ket nap alatt összesen 6x6 azaz 36 kovacsolast inditottam el ugyanilyen feltetelekkel. A 36 kovacsolasba összesen 3024db piros nyersanyag kellett. Es mit csinalt ez a Kovacs? Hat megcsinalta nekem a fegyot pirosban DD De ha mar 2 napos volt az event, es mindössze 3% volt a sikerre, a Kovacsom meg azt mondta: _ Ide figyelj Goofy, Te egy jo fej srac vagy, megcsinalok en Neked, összesen 4db PIROS QUINTAS INFERNO FEGYOT DDD. Igy most mar ahova muszaly oda tehetek ilyen fegyot. Igaz nem tudom mire lesz jo mert a vicces Csatamotor mellett lehet meg ezek se lesznek semmire se valok, de hat ismerjük a mondast: Valakinek vagy nagy a szerszama, vagy szep.-)) En meg hat szep nem vagyok DDDD Megegyszer köszönöm Neked, feldobtad a kedvem, ezer halam DDD

Köszönettel: HH_Goofy_HH s23.

• Neu

nicht ungeduldig werden, bitte, die Ankündigungen kommen für alle Server gleichzeitig. Und GROSSES INDIANEREHRENWORT es kommen auch im Mai noch Events

Ezzel Kicky azt akarta mondani talan, azert nem jelentik be a majusi eventeket mert meg elötte megnyitjak az uj szervert es csak utanna akarjak bejelenteni??

Nem tudtam hogy hova lehetne beirni igy ide irom be a kerdesem:

Ma már 5 alkalommal küzdöttél XXXXXXX ellen. Egy újabb kihívás már nem dicsőség, hanem gyalázat lenne. Nem fogsz rabolni semmit ha támadsz!

Ezzel az automatikus üzenettel nem lehetne valamit kezdeni, atalakitani, kivenni a jatekbol? Egyreszt az nem a mi hibank hogy mar csak ennyi jatekos van alig lehet kihivni valakiket föleg magasabb szinten! Gondolom ez sima szerveren is izemize, de speeden meg föleg. Igy is ma munka mellett alig tudtam kb 400 karaktert kihivni. Nem az vegülis amennyit kattintgat az ember meg ennyi plussz kattintas belefer, de lassan hetente kell cserelnem az egeremet.-))

Mondom esszel haver)) en leirok valamit, Te meg beigazolod az allitasom, ez olyan mintha a sajat arcodat utogetned, szal sakk-matt ))

Nandit mar 12 eve ismerem, meg sokmindenkit a szerverekrol. Hidd el, bar nem muszaly, Nandinal sokkall alattomosabb sunyibb szemelyisegek is megbujnak ebben a jatekban. Nandi meg nem beteg csak egy szemelyisege van. Nandi az Nandi es nem Patricia )))

€dit by Shaiyla:
    Figyelmeztetve

Na ontsunk tiszta lisztet a maszkba )) Tenyleg sokszor olyanok vagytok mint a magyar politika meg a magyar emberek... megragadni valakit szivni a veret amennyire csak lehet, ezt tudjatok. Es beszolni valakinek, meg szidni, meg mindenfelet mondani rola.... meg olyan is beyzol aki nem is ismeri csak hallotta esetleg mastol hogy igy meg ugy volt... de amugy fogalma sincs.... es ez a masik tema meg ugye hogy ha nekem nem jo akkor masnak se legyen jo, tipikus magyar beteg gondolkodas....

Egyreszt az s23 meg a HH. Azert tart a csapat ott ahol van, mert igenis kemeny munka van benne! Fel lehet venni a versenyt es Velunk egyutt nyomni a harcot. Vagy nyomni pianoba normalon meg a kert vegeben vagy mittudomen hol, de akkor csondben nem beszolva. Ennyi ev meg annyi ev blablabla... en is ott hagytam a 10 eves karakterem, es ujra kezdtem. Pedig abba aztan sok penz ido energia stb volt benne. Es sokszor hallom 12 ev igy meg ugy, hat konyorgom azert 12 ev alatt fel lehet noni, szal jo lenne lassan felnottkent viselkedni! Masik tema Nandi: O Nandi a csapattarsam. Mas is csinalt pimaszsagokat, en is es meg sokan masok. Es felnott, es ja leirta hogy volt neha hogy tulzasba esett, vagy mittudom en , Ot is szivattak am.... De mindemellett hogy felnott megmaradt lelkes gyereknek es tud lazan jatszani. Kerdem en: csak nem gondoljatok komolyan, hogy azert lett beveve Magyarorszag legnagyobb es legjobban fejlodo csapataba a HH-ba, mert benyalta magat vagy becselezte magat vagy klyesmi?? Es csak egy megturt szemely vagy mittudom en?? Tudtuk ki O mikor hozzank jelentkezett!! En voltam az egyik aki tamogattam a felvetelet! Es nalunk van azota is, bizonyitott nem is keveset, igazi Csapattars, lehet ra szamitani!! A Hhban Mindenki kaphat egy eselyt!! Es ha el vele es ugyes es tenyleg megbizhato akkor stabil Csapattarsa valik!! Na csak igy roviden ennyit

UI: Azt tudni kell hogy jomagam es Nandi is igazi szekely emberek vagyunk, szal aki belenk akar kotni szocsataval vagy ilyesmivel, az kosse fel a gatyajat, ha nincs gatya akkor varrasson elobb anyucival))

Nojetek fel emberek, jatszatok, kapcsolodjatok ki, de csak esszel, annyi fos dolog van az eletben, ne itt marjatok egymast, mert odacsapok)))

€dit by Shaiyla:
    Figyelmeztetve

Ez lenne az az Informacio nemet Forumrol amit Kicky irt

Ich bin da völlig d`accord.

Allerdings kann niemand, auch ich nicht, Inforamtionen weiter geben, die man nicht weiter geben darf.

Ob ich die Informationspolitik gut oder schlecht heiße, spielt dabei keine Rolle. Eine Bewertung derselben werde ich sicher nicht hier im Forum vornehmen.

Ich kann lediglich sagen, was ich immer sage, dass es Dinge gibt, die in Arbeit sind und sich in verschiedenen Stadien der Bearbeitung befinden. Sobald es etwas gibt, was spruchreif ist, wird es auch eine Information an alle Spieler geben

Es meg egy kerdesem lenne. Nemet Forumon irta Kicky( igy hogy Berlinben elek, igen a nemet Forumot is olvasgatom) allitolag a kozeljovoben egyfajta globalis ujitas varhato a jatekban. Pontosan nem tert ki arra hogy ez mi lehet( lehet barmi akar serverek kozos piaca nemzetkozi szinten vagy Provincia harcok Egyesuleti harcok nemzetkozi szinten, netan uj alvilag Britanniaban stb. A kerdesem konkretan az lenne, hogy Ti mint a Csapat azaz GO SGO Moderator( bocsanat ha nem jol irom le vagy kihagyok valamit) ha azt nem is mondhatjatok el hogy mi keszul vagy mi varhato, de azt el mondhatjatok hogy tudomasotok van e ilyenrol hogy valami van elokeszuletben? Szoval nem leirni a konkretat mert azt ugye nem szabad, hanem megerositeni vagy cafolni ezt a hirt? Tudom en hogy aki kivancsi az hamar eleri a 200as szintet )) Csak gondoltam megkerdezem )) Valaszotokat elore is koszonom/koszonjuk