[KIBESZÉLŐ]Élet a szervereken

  • Tehát ha jól értelek, ha valaki 10-21 szinttel lejjebb támad az rendben van? Hát nem!

    Nem értesz jól, ne kombinálj egyből 😁a szintkorlátokat ugyan eltörölték, ha valaki lejjebb megy mint a korlát volt anno, nem rabol. Felfelé ez miért nem így van? Mert fasza bátor gyerek? Ezt nem értem én.🤔 Ha rajtam múlna, szerveren belül és proviban is csak ligán belüli csaták lehetnének 👍

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • Tehát ha jól értelek, ha valaki 10-21 szinttel lejjebb támad az rendben van? Hát nem!

    Nem értesz jól, ne kombinálj egyből 😁a szintkorlátokat ugyan eltörölték, ha valaki lejjebb megy mint a korlát volt anno, nem rabol. Felfelé ez miért nem így van? Mert fasza bátor gyerek? Ezt nem értem én.🤔 Ha rajtam múlna, szerveren belül és proviban is csak ligán belüli csaták lehetnének 👍

    A ligán belüli csatákat, több mint másfél éve javasoltam , szerinted kik voltak akik ellenezték?

  • Megkerestem:



    ordogi
    Intermediate


    Szép napot!


    Javaslom a támadási korlátok újbóli bevezetését. Véleményem szerint úgy kellene megoldani, hogy támadásokat csak ligán belül lehessen indítani - ez ugye maximum +-10 szintkülönbséget jelentene-.



    A legnagyobb ellenzője egy justbeRo nevű játékos volt, aki magyar szerveren nem is játszott, de itt osztotta az észt!


    Szerintem nem is lett továbbitva a javaslat, mint ahogy sok minden a jelek szerint.

  • Az egyik legnagyobb baklövésük volt, eltörölni a támadási korlátot.

    Na de lesz ez még rosszabb is, én úgy érzem 🧐

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • Sziasztok!


    Javaslatokkal kapcsolatban...szerintem nem CSAK ide kell javaslatokat írni, mert nem hiszem, hogy a magyar fórum platform fog csodát tenni a játékkal. Régebbről tőlem is lehet találni elég sok javaslatot, de nem ezekből lesznek csodák, legalábbis a saját véleményem szerint.

    A kohós / kovácsolós változásokat( kalapács, rubinmentes helyek a kohóban ) én úgy láttam az International fórumon való elégedetlenség okozta. Akinek van javaslata, szerintem többet ér, ha oda IS kiírja, bár nyilvánvalóan attól sem kell sokat várni. Nem is tudom mikor, de valamikor elhangzott, hogy a gameforge-nak van millió játéka és nem érdeke, hogy olyan sokat foglalkozzon külön kiemelten a gladiatussal. Ez van, *** a rendszer, ezt mindenki látja, de legfőképpen azok, akik benne is vannak a játékban mindennap...:D


    [mod='Shaiyla']Szóbeli.[/mod]

  • Sziasztok!


    Pollux, szabad menteni is, es akkor nem raboljak le az embert, ugy, ahogy mindenki mas is csinalja... Ha engem lerabolnak, en is csak magamra vagyok mérges... Amugy szerintem lefele azért tartottak meg, hogy ne lehessen rabolni , hogy a magasabb szintű ne tudjon visszaelni az erofolenyevel. Felfele meg 20 szint csak akkor átüthető, ha a fenti nincs eleg jól osszerakva, szerintem.


    Kulonben tudom jól, rolam van szó, elarulom, nem a rablasert csinalom, ami idefent kb apropenz... :)

  • Sziasztok!


    Pollux, szabad menteni is, es akkor nem raboljak le az embert, ugy, ahogy mindenki mas is csinalja... Ha engem lerabolnak, en is csak magamra vagyok mérges... Amugy szerintem lefele azért tartottak meg, hogy ne lehessen rabolni , hogy a magasabb szintű ne tudjon visszaelni az erofolenyevel. Felfele meg 20 szint csak akkor átüthető, ha a fenti nincs eleg jól osszerakva, szerintem.


    Kulonben tudom jól, rolam van szó, elarulom, nem a rablasert csinalom, ami idefent kb apropenz... :)

    Valóban Rólad van szó, de ne értsd félre a dolgot, nem ellened irányul a nem értés, vagy nem tetszés, hanem maga a rendszer ellen.

    Nálatok a - 20 szintnél már ugye semmit nem kap még tpt sem. Nem hinném, hogy az ominózus két karakter nem lenne jól összerakva. Maga a játék rendszere nincs jól összerakva, hogy ennyit számít a krit és a blokk,bármit bárhogyan raksz össze.

    Amúgy, tudom, hogy nem a csengő pengő miatt megy a harc Köztetek 🤭😁

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • Az egesszel az a baj hogy az embereknek az egekben vannak az elvarasaik egy 13 eves jatekkal szemben,hogy az tokletes legyen,raadasul egy ilyen noname jatekkiadotol varjak ezt.


    E kozben a ****** kiadta a ***** felujitott valtozatat,amit ugy reklamoztak be hogy nagy felujitas lesz,teljesen megszepul az egesz....most meg az emberek nem gyozik visszakerni a penzuket,mert nagy atveres lett a dologbol.


    Pedig a ****** peldaul az nem egy huszadrangu bongeszos jatek...szoval ha az ilyen nagy jatek kiadok/fejlesztok hazudnak,es hamisan reklamozzak a jatekjukat,raadasul tele van hibakkal,es meg penzt is kernek erte,akkor miert varjak el egyesek hogy a gladiaus tokeletes legyen?Kicsit tajekozodni kellene hogyan mukodik a jatekipar,es milyen mas jatekok leteznek gladiatuson kivul,ha mar jatszunk es elvarasaink vannak.

    Edited once, last by Gerappa: Reklám ().

  • Az egesszel az a baj hogy az embereknek az egekben vannak az elvarasaik egy 13 eves jatekkal szemben,hogy az tokletes legyen,raadasul egy ilyen noname jatekkiadotol varjak ezt.


    E kozben a ****** kiadta a ***** felujitott valtozatat,amit ugy reklamoztak be hogy nagy felujitas lesz,teljesen megszepul az egesz....most meg az emberek nem gyozik visszakerni a penzuket,mert nagy atveres lett a dologbol.


    Pedig a ****** peldaul az nem egy huszadrangu bongeszos jatek...szoval ha az ilyen nagy jatek kiadok/fejlesztok hazudnak,es hamisan reklamozzak a jatekjukat,raadasul tele van hibakkal,es meg penzt is kernek erte,akkor miert varjak el egyesek hogy a gladiaus tokeletes legyen?Kicsit tajekozodni kellene hogyan mukodik a jatekipar,es milyen mas jatekok leteznek gladiatuson kivul,ha mar jatszunk es elvarasaink vannak.

    Na ezt hol a viharba irja hogy nem szabad mas jatekrol itt beszelni???


    Szoval akkor a hóvihar jatekkiado kiadta az emberek vs orkos RTS jatekat felujitva.


    Es ennek a folytatasa, az emberek vs orkos jatek vilaga,ami egy mmo sem kis cim,foleg hogy tobb mint 10 eve meg mindig sokan jatszanak vele.



    Kérjük, más játékokról beszélgess más játékok fórumain. Köszönjük! - Potroha

  • Sziasztok.


    Gondoltam leírom a véleményem a játékról de csak annyit érnék el vele fugyelmeztetve lennék vagy tiltva a fórumról, így csak leírom hogy jártam :)


    Alvilágról lesz szó.

    Mivel nem nagyon van időm a dp3at kihasználni így csak dp1et szoktam de tegnap gondoltam hosszú idő után megszerzem a dp3at mert időm is lenne kihasználni.

    Így tegnap reggel lementem érte, az első elennfeleknél észrevettem hogy nagyon leverik az életem így áldásokat és erősítéseket használtam ( dp1hez sose használok mert simán megszerzem)

    9 vereség de jött Prosherpina (bocsánat ha rosszul írtam a nevét)

    Dp1nél ha 50% hp alatt vagyok akkor szoktam tölteni életet, 60%on voltam de leverte és meghaltam.

    Mivel így még nem jártam nem tudtam hogy 1 képesség pontot ha levon tudom folytatni, nem olvastam el amit kiírt csak egyből kiléptem.

    Gondoltam ma megpróbálom megint.

    Ma is használtam erősítéseket + kisköszörűkövet meg börfoszlányokat.

    Ha 70% alá ment az életem akkor töltöttem, mondjuk 2x majdnem meghaltam így is.

    Elérkeztem dis paterhez, fullra töltöttem az életem és támadtam de meghaltam 100%ot leverte.

    Majdnem 12k sebzést vitt be, a képen ha sikerül feltöltenem lehet látni.

    1 fürgeségbe került de másodszor sikerült nyerni.

    Értem hogy nehéz ruha meg legyen nehezen megszerezhető de ne ennyire :)



    Esetleg járt már más is így rajtam kívül?


    .:Miki:. (s27)

  • Sziasztok!


    Én azt nem értem a rendszer mi alapján osztogat narancs és piros tárgyakat...??? Van aki tele van nyersivel és van olyan is akinek meg pár db... Ez mitől függ???? Mert biztos nem szerencse...

  • Szia



    A válasz egyszerű : egyén és a beinvesztált pénz függvényében kegyeskedik a GF rendszer kontraszelekciót alkalmazni .


    Az úgynevezett szerencsefaktornak semmi köze ehhez: jó ideje eltűnt a játékból !


    Óriási különbségek vannak játékos és játékos között (a játék minden szegmensében )néhány pl : lásd tekercs olvasztás van akinek 2 naponta olvad teljesen mindegy, hogy milyen és vannak olyanok akiknek 3-4 hónap is eltelik míg esik egy .


    Ugyan ez figyelhető meg a piros és narancs droppoknál is ;avagy kovácsolási sikereknél lásd 1-2 % on sikeres Qinfernok egyes frekventált szerveren/ken és egyénnél !


    Felesleges bővebben kifejtenem számtalanszor sérelmeztem/tük ,hogy valami" bűzlik Dániában ".


    A válasz minden esetben ugyanaz volt "Nyugaton a helyzet változatlan" azaz megvizsgáltuk egyforma a szerverek beállítása stb stb . Noha a tapasztalat az obszerváció teljesen más konklúzióra vezet !


    A vége mindig 22-es csapdája mivel a játékos közösségben is vannak olyanok akiknek fétise a többségnek ellent mondani(nem fejtem ki mert elég hosszas lenne illetve vagy sértő ).



    Az viszont látható sokaknak nem tetszik, hogy milyen irányt vett a GF hozzáállása .


    Érdemes a Német illetve más Nemzetközi fórumon is csemegézni tájékozódni!


    Lásd a kezdeményezést :


    Gladiatus Fans


    Terror_Teufel*
    Intermediate

    Likes Received191Posts168BirthdayJun 4thGenderMale

    • New

    Code

    1. Hello Gladiatus fans of the English Province, I greet all of you and may need some support from each different National Province in the forum, Gladiatus has long fallen asleep and got bored, together we want to show the game provider that we players, renewals in the game, is long nothing happens in the game, no updates, nothing new, Gladiatus must not die! We have to stick together, no matter which province. I or we have opened a post in the German Forum, it is about the fact that we wish for updates in the game, maybe you also have new suggestions for the game such as installing new scrolls, new dungeons in Britain or even other suggestions, use a translator, support us in the German Forum, it's every Gladiatus fan's business, before the game dies let's stick together and share our suggestions or requests.


    google :fordítóval :


    Kód

    1. Helló, az angol tartomány Gladiatus rajongói, köszönöm mindenkinek, és szükség lehet némi támogatásra az egyes nemzeti tartományoktól a fórumon. A Gladiatus már régóta elaludt és unatkozni kezdett, együtt azt akarjuk mutatni a játék szolgáltatójának, hogy mi játékosok vagyunk, megújulunk a játék, hosszú, semmi sem történik a játékban, nincs frissítés, semmi új, a Gladiatus nem hal meg! Össze kell állnunk, függetlenül attól, hogy melyik tartományban. Én vagy egy posztot nyitottunk meg a Német Fórumban, arról szól, hogy frissítéseket akarunk a játékban, esetleg új javaslatokat is tartalmaz a játékra, például új tekercsek telepítésére, új börtönök telepítésére Nagy-Britanniában vagy akár más javaslatokat is, használjon fordítót, támogasson minket a Német Fórumban, ez minden Gladiatus rajongó vállalkozása, mielőtt a játék meghal, tartsuk össze egymást, és osszuk meg javaslatainkat vagy kéréseinket.

    Edited 2 times, last by Fortisima ().

  • sziasztok.


    Írhatnák én sokmindent megint hogy szerintem mik lehetnek. :)

    Ez játékosfüggő. :)

    Az hogy mennyi pénzt költesz a játékra az mind 1.

    Én elég sokat költöttem már rá de semmi extra nincs. :)

    Szerencsefaktor az szerintem van és vannak akik ezt tudják állítgatni.

    + ha valamit nem jó helyre írok vagy nem megfelelő formába teszem.

    Vagy játékon belül a szabálynak nem meggfelelő üzenetet írok és megkapom érte ami jár akár a játékban akár fórumon akkor utánna egy jó darabig vissza esik a dropp.

    Nem is kicsit.

    Ezt vagy a rendszer csinálja vagy valaki. :)

    És ez mindig így van,nem kitaláltam.



    Megpróbáltam úgy körbemagyarázni hogy megfeleljen a szabályzatnak. :D


    Megint írhatnák hogy miket vettem észre.

    Ki milyen szabályt szegett de inkább elengedem.. ;)

    Edited once, last by grandpeti ().

  • Sziasztok


    Szerencse faktor egyenlő algoritmus ami figyel sok mindent

    mennyit költesz

    melyik szerveren játszol

    mennyit vagy aktív

    győzelmi arány

    stb.


    mindent be lehet hozni csak a változót kell megadni mit figyeljen

  • Hat eleg szanalamas az hogy penzre van kotve a jo dropp lehetosege, meg az aktivitashoz, magyaran ha valakinek keves ideje van a jatekhoz akkor mar nincs eselye olyan targyakhoz jutni, mint akinek az elete a jatek, illetve ha nem kolt az ember havi 20ezer folott akkor nincs jo dropp? Xd Ez csak egy pelda, ahoz kepest hogy elvileg ingyenesen is lehetne jatszani a jatekot, de nem hallottam olyat aki ingyen jatszva nagyon eros es utos karaktert tudott volna csinalni mondjuk 130as szint utanig:)

  • Hát ha attól függ a játék mennyit költ rá az ember akkor nekem eléggé el lehet rontva valami mert mostanság 140+-n is alig kapok pirosat :D és költök én rendesen a játékra attól nem kell félni... :-D A másik meg a homokórázás van hogy munka miatt nincs úgy időm nyomni a dp-t akkor általában lehomokórázom a teljes dp-t viszont akkor 95%-ban nem hogy pirosat de még narit se ad sose.. valami nagyon el lehet cseszve a homokórával...

  • Erdekes hogy ahanyan vagytok annyi felet mondtok.Oszinten fogalmam sincs mikor koltottem utoljara a jatekra igazi penzt.Van olyan szerver ahol soha semmit.De ugy osszessegeben se nem hiszem hogy meghaladtam 12 ev alatt az 60 eurot.(ami egy mai AAA jatek teljes ara).Ehhez kepest latom vannak akik renesen koltenek a jatekra es nincsenek elorebb,nem erosebbek.Szerintem maga a jatekba mar annyi mindentol fugg hogy mikor nyersz mikor nem,hogy nem csoda hogy ilyen teljesen veletlenszeru furcsasagok tortennek.Nameg az emberi agy is ugy mukodik hogy csak a rosszat veszi eszre.Egyszeru pelda erre az hogy:hiaba teszel 10 jo dolgot egy nap ha teszel 1 rosszat.Mindenki a rosszra fog csak emlekezni.Rengeteg konkret ilyen esetet tudnak mondani,de hat senki sem emlekezne ra,mert a memoria szelektiv.

    Az igazi az lenne ha konkret statisztikat keszitenetek errol.Valaki egyszer el is kezdte,nem tudom mi lett a vege.Marmint rendesen kepekkel bizonyitva.Nem igy emlekezetbol irogatni.

  • Dontsd mar el hogy szerencsefaktor vagy sem,evekig szerencsefaktoroztal,most akkor kiderul hogy megsem?

  • Ha a GOk nem szólnak akkor én megteszem.

    Nandi kérlek ne generáld a feszültséget a fórumon.

    Megzavarod a légkört.

    Leírtuk a véleményünket erre te belekötsz minenkibe.

    Nem tudom melyik GO a barátod de a szabályok rád is vonatkoznak.

    Persze elég sűrűn megy veled a kivételezés,de akkor is.



    Kérlek, hogy a moderálás jogát hagyd meg a Gladiatus Csapatnak. Köszönjük! - Potroha