Posts by DarthNandious

Ja,sikeres volt.ket probalkozas gaius rosszindulatra 20% esely volt pirire...70%-os esellyel mindketto piros lett.

Masik szerveren piros sebi szenvedes jott ossze elsore.Ez is 20% eselyes volt pirire,viszont itt mar 99% esely a sikerre.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy nektek mi a tapasztalatotok "boszuallo (30)" ellen? Valami nagyon nem stimmel ott. Papíron esélye nem lehetne de a valóságban örülök ha egy nap 1X tudok ellene nyerni.

Ez így megy hetek óta. Elég érdekes! Gondoltam felhozom ide a témát, hátha nem én vagyok az egyedüli..

Szóval a napi 5 támadásból 1 az enyém NAGYON MAXIMUM. :)

Mar a neve sem stimmel neki...bosszu az ket sz

Hali,lobbyba nem tudok belepni ,a kovetkezot irja ki miutan beirtam e-mailt es jelszot:

A connection error occurred. Please resubmit your entry, refresh the page or try to log in again. If you continue to have problems, wait a while and try again later.

Legalabb az angolok kepesek kiirni hogy mi a csillag van:

Server Maintenance

All servers are currently undergoing maintenance. Please check again later.

Nem ertetted a lenyeget...csak otlet volt.

sztem itt az ideje hogy a jatek mellett azert elkezdjük igazan tisztelni egymast, es összetartani!!!!

Nem vagy a szívem csücske,de most eléggé korrektet sikerült írnod! Az összetartással vagy inkább összefogással mire gondolsz pontosan, mert már Mi is páran feszegettük ezt a kérdést, pl. Mi lenne, ha Minden szerver (akár nemzetközi szinten is) október 1.-étől mondjuk elküldené a karaktereit vakációra, akkor lehet, hogy a GF is észbekapna, hogy változtatni kell vagy mehetünk sörözni és horgászni?

Nem jo,csak 30 napig lehet vakaciozni,probaltam :D

nándi hogy a jóisten szólítson már magához végre nem lenne kár érted!! egy kibaszott minden lében kanál vagy csak... neked aztátn épp úgy kötelező mindenhez hozzá szólnod.. húzz a nyakadra 1 kötelet nem fogsz hiányozni még 1 italt is bontok majd örömömben.

k

€dit by Dirnon:
    Off - Figyelmezetve

En pedig a jatekrol szeretnek itt olvasni,nem a sirasotokrol,koszonom!

Evek ota megy a siras mint az ovodaban,ezzel van tele a forum,sirunk mer nem jo ez,sirunk mert a kovacs igy,sirunk mert a csatamotor,sirunk mert ez meg az.Piszkaljuk a GO-kat hogy csinaljanak mar valamit,sirunk nekik.Normalis beszelgetes nem letezik mar ezen a forumon.Valaki benyogi ugyanazt amit ez elott hetekkel is emlitett,aztan ezt ismetelgeti mindenki mint a birkak,meg helyeselnek hozza mint az oregasszonyok az utcan akik bologatnak egymasnak ha valami pletykat hallanak. Ennyik vagytok,bogomasinak,nem tobbek,es miert???Egy jatek miatt,EGY JATEK! 5 evesek ovodaban nem sirnak ennyit egy eltort jatek miatt,tovabb lepnek.

€dit by Dirnon:
    Off - Figyelmezetve

Uff!

Véletlen......Véletlenek halmaza itt minden.

De az szerintem nem ,hogy hetek óta nem tudom kivinni a dp1et rubin nélkül speeden!!! Még ha gyengébb lennék legalabb 1statban is ,mint az ellenfelek ,akiktől kikapok... de nem igy van

gondolom .örüljek ,h lyuk van a fenekemen ,és "ingyé,, jatszhatok eme csodás játékkal ,igy tovább ,a csatamotor tökéletes....

ja ingyen jatszhatsz,nem muszaj am dp-zni xD

€dit by Dirnon:
    Off - Figyelmezetve

Huh srácok , meglett a ruha ...

úgy csináltam ahogy grandpeti javasolta , megvártam míg magától megáll , harmadjára be is adta a ruhát , igaz került pár rubinba a dobókocka de megérte ! :) Nem tudom hogy volt-e köze hozzá de köszönöm !

tiszta veletlen volt,csak szolok

€dit by Shaiyla:
    Áthelyeztem

Elköltöttem egy 100 millát a napokban , a szerverről összevásároltam pár szett ezüst meg bronz malefokat és nyersiket, gondoltam S23 mintájára próbálkozom pár komolyabb tárgy kovácsolásával. Kezdésnek ékszerekkel, hát szuper, hogy még mindig az amulettek 3 nap amíg elkészülnek kalapáccsal, ha elkészülnek ...ezen sem sikerült még mindig rövidíteni :(

Ez azert van,mert nem vagy szerencses.Tehat milyen vagy Lenke? :P

Pont ezert hoztam ezt letre hogy ide barmi mehessen,es ne kapjunk pihit amiert offolunk egy topicot frusztraltsagunkban.De elvileg ezt is lehetne offolni pl. cicas kepekkel,mert ugye nem ez a temaja :)

Elnezve a KIBESZELES topicot eszembe jutott egy remek film,amit pont tegnap neztem meg:

12 duhos ember(1957)-igen regi film,fekete-feher...de a mondanivaloja ma is nagyon igaz az emberekre.Masfel ora az egesz ajanlom mindenkinek,mert pont ezt csinaljuk itt is a forumon/jatekban...ossze vagyunk zarva par 100-an,mindenki a maga igazat hajtogatja,kozben elmegy a reszletek mellett.A film is pont ezt mutatja meg,es az hogy imdb minden idok legjobb 5. filmje,abbol arra lehet kovetkeztetni,hogy nem egy rossz elmeny az a masfel oracska. :)