Posts by DarthNandious

de hat en azt hittem hogy igy dontik el mivel a banan a jatek szerves resze :(

€dit by Thalvith:
    Figyelmeztetve!

Bananevo versennyel.....

€dit by Thalvith:
    Figyelmeztetve!

Engem zavarnak a jatekban tulzoan panaszkodo jatekosok.Ellenuk mit tanacsoltok?

Nagyon farasztoak,elveszik az ember kedvet a jatektol,csokkentik mas jatekosok moraljat akik elveznek a jatekot,de miattuk ott hagyjak.

Amugy ha valaszt kapnanak minden kerdesre,azzal mivel lenne jobb?Semmivel.

A problemakat jo ha jelentik,de egyesek tulzasba esnek mar.

UI:a Minecraft meg mindig egy jo jatek :)

Miert kek az eg?Miert vizes a viz?Miert bla bla bla.

Ugyse fogunk valaszokat kapni ilyen kerdesekre,vagy ha kapunk akkor is olyat amivel kitorolhetuk aaaz..... ablak sarkat.

Van egy jo valasz mindenre...penz..penz...meg meg egy kis penz.Ezek a pay2win jatekok igy vannak felepitve hogy pszichologiailag hassanak rad,es rafuggjel...mindenki szidja hogy ilyen meg olyan rossz a jatek,de jatszod mert rafuggtel.Nehez felfogni, elismerem,de aki jatszott mar par hasonloval az rajohetett.Sosem lesztek elegedettek barmit fognak csinalni.

Lasd pl. ami most tortent.Amivel tudtak karpotoltak a hibaert,de igy is volt akinek ez se eleg,neked se kedves Kornel.

Megoldas van,elfogadod a jatekot ugy ahogy van,jatszod tovabb,vagy lelepsz.Persze neha kell a visszajelzes is a fejlesztok fele,de ugy erzem hogy itt csodakat ne varjunk mar el. :)

Az is csoda hogy ennyi jatekosert meg uzemelnek a szerverek,es nyitnak ujakat,vagy az hogy vannak eventek.Mas jobb jatekok szervereit lezarjak 3-4 ev utan...

Es mi lenne ha kapnank egy opciot arra hogy atvigyuk a normal szerveren levo karakterunket speed serverre mondjuk egy bizonyos osszegu rubinert cserebe?Szerintem sokan elnenek ezzel a lehetoseggel,nem kellene a 10 eves karikat elhagyni,hanem folytatnak onnan ahol abbahagytak csak 4-5x-os sebessegen,masik szerveren.

Egyetertek csakiroval!Lehet regizni speedre,DE nem muszaj elengedni a normal szerveren levo karit sem ha nem szeretned.Aztan 1 ev mulva rohogve nezed hogy vered el a speed karival a regit :) .

Ha pedig nincs idod 2 karira,akkor tedd fel magadnak a kerdest,melyik a fontosabb? Ragaszkodni a regi dolgokhoz es nemet mondani az ujakra,vagy elvezni az ujat mint hogy szenvedjunk a regivel?

Ha valaki nem tudna,jo magam mindket szerveren jatszom.

Nincs mit ezen az "eventen" kibeszelni,olyan mintha nem is lenne,annyira felesleges,es mar nevetsegesen bugyuta.Elottem szolo szepen kifejtette mennyi ertelme van,es kis szintueknek sem kedvez sokkal tobbet,kb semmilyen szinten,mivel boltban evek ota nincsenek normalis cuccok amik hasznalhatoak.

Csak annyit hogy normal szerveren az a 15 perc nem is 15 perc...centurio 2 hetre 15 rubin + plusz felteszed Pluto kosztumjet es maris 4 perc es egy kicsinel jarsz....ez csak az arena es ct,expeditioban ugyan ez a helyzet,5 perc,a missiok is 5 percenkent jonnek az osok ismerete aktivalasaval ami ugyan csak 15 rubin ket hetre....tehat 30 rubin/honapnal jarunk...(megsugom en is neked hogy 1000 ftert 45 db rubint kapsz ami valljuk be egy honapra,ha csak ezeket aktivalod nagyon keves,sokkal tobbet el kolt az ember karos szenvedelyekre,vagy barmire masra.....)Kell az nekem hogy 1 percenkent nyomogassam a jatekot?normal szerveren jatszom, de irodai melo mellett szerencsemre van eleg sok idom ra,sokat is vagyok aktiv,de percenkent meg akkor sem neznek ra ha napi fel orat jatszanek....nyilvan ez csak az en velemenyem,bar a statisztika megsem teljesen a gyors szerverek mellett all,hiszen ugyan olyan aktivak a normal szerverek mint a gyorsak...sot ami rosszabb,a gameforgera nezve hogy a gyors szerverekre, mar a normal szervereken jatszok tobbsege regizik be,csak hogy elso legyen....es igy tobb karaktert visznek tovabb....az okes hogy az autom vegsebessege 250km/h, de ott a kresz, de az ugye athaghato,de kerdem en megakarok hallni? ugyan ez van a gladiatussal is,most hol jo az embereknek ha mondjuk fel ev,egy ev alatt elernek mindent?full piros,fullra edzve ilyesmi....normal szerveren en mar elertem mindezt...es meg vannak jo paran a vilagon akik ugyszint...most az hogy 147es szintu vagyok vagy eppen 200as szintu,semmiben sem fogja megvaltoztatni a jatekot..ugyan olyan unalmas ugy is mint igy! A gyors szerver, foleg az x5 nem csak annyibol all hogy percenket kattogtatok es kesz...azt a tegyuk fel egy fel orat,orat eredmenyesebben zaron,amit napi szinten a jatekra szansz,de ugyan ugy x5 szoros sebessegel regeneralodnak a pontjaid is...tehat napi 30 perc-1 ora soha nem lesz eleg elnyomni a pontjaid,mert estere vagy par ora alatt ugyan ugy fullon vannak,ez elegge frusztralo,marmint annak a jatekosnak aki ha mar jatszik akkor rendesen jatszik....nem csak kattogtat

1000 ft/ho egy bongeszos jatekra?Azert ne nezzel madarnak ember :D Akkor inkabb kiadok 20 eurot es megveszek egeszben egy jatekot,azert a pay2winnek is legyenek mar hatarai,meg ha ingyenes jatekrol is van szo.

Ja nyilvan regisztraltak normal sebessegure is speed server utan,mert sokan eloszor talalkoznak a jatekkal,nem is tudjak mitol speed a speed server,nem neznek utana.Emlekszem anno en sem neztem hova regizek,random beadott egy szervert.Na de akit erdekel annyira a jatek hogy evek ota jatszik,jol ismeri a jatekmenetet,azt igenis befolyasolja a speed server,es nyilvan oda fog regizni.Nincs ertelme lassabb szervereknek.Hisz ki akar hatranyban jatszani?Csak azok jatszanak meg mindig igy akik nagyon regen kezdtek,es tobb evet beleraktak a karakterukbe.s23-on meg van akinek 6-7 karaktere is van,mert 5x gyorsabban felhuz ennyi karaktert mint mas 1-et normal sebessegu szerveren.Szerintem az osszes szervert fel kellene gyorsitani 5x-s speedre,aztan ha van igeny lassabbra induljon lassabb szerver(megsugom hogy nem lesz ra igeny).

Áthelyeztem.

Shaiyla

Ne viccelj mar,ki akarna lassabb szerveren jatszani amikor van gyorsabb?Kinek jo az hogy 15 percig kell varni egy csatara amikor 3 percenkent is lehetne?Ettol nem fog egy ember tobbet vagy kevesebbet belerakni a jatekba,csak jobban ki tudja hasznalni a jatek adta lehetosegeket,azaz tobbet jatszhat egy adott idon belul.8 ora istallozast elintez 1-2 ora alatt,aztan mehet megint expediciozni,nem kell fel napot varnia.Amit ti irtok Ophaniellel azt ugy nevezik *****

Figyelmeztetve!

Thalvith

Udv!

Szoval a helyzet az hogy nekem is az a velemenyem hogy szerintem is egyet ertek azzal,hogy tamogatom a normal sebessegu szerverek egyszintre hozasat a speed serverrel,ahol embertelen modon lehet fejlodni (pl. centurioval 1 percenkent lehet tamadni,hat ki birja azt az iramot,es akkor van 5 perc szuneted ha elnyomtad az osszes pontodat,maris ujratolti :D)

Gondoljunk bele: 5x gyorsabb szerver.Tehat elvileg ha ugyanannyit jatszol normal szerveren 5 evig mint mas a speed serveren,akkor ugyanott vagy mint az 1 ev alatt :)) Ezzel addig nincs gond,amig nem ereszted ossze ezeket az embereket 1 arenaba.

Amugy nekem lenne meg 1 javaslatom,ami nyilvan bonyolultabb lenne megvalositani,de lenne ertelme.Az pedig a KERESKEDES SERVEREK KOZOTT,azaz kozos piac.