GladiatusTR Genel Tartışma Başlığı

• lütfen eşyaların hepsini satma butonu getirin 1 saat item satıyoz bende 200 sayfa hep satmaya çalışıyom. şu keşiflerede buton getirin hepsini otomat yapsın bi anda hepsini bitirsin can %25 teyken dursun mesala. kum saatiyle olacak iş değil bu arada. oyun daha oynanılabilir olucak insan dahada çok sevicek eminim

• bütün hızlardaki serverler birleşip x5 olsa olmazmı zamanında ilk 5 il il1 oldu şimdide bütün iller il 1 olsa. x1 ve x2 ye ayıp oluyo eminim x5 geldiğine göre x100 de gelecek yeni çar açmak istemiyorum ordada.

• Etkinlik acıklamasında baska bir hata daha var galiba 'Etkinlik süresince aşağıdaki özelliklerden yararlanacaksınız' bu ozellikler etkinlik sürecince gecerli olmayacak bunlar kostumun giyildiginde verdigi ozellikler zaten...

Düşen kabaklar

Kostüm parçaları açıldıktan sonra aktif hale gelir kullanima açılır.

Yani son parçayı tamamladığınızda şenlik gelmeden yüzde 20 indirimi kullanılabilirsiniz. Diğer özellikleri de tabi.

• Etkinlik acıklamasında baska bir hata daha var galiba 'Etkinlik süresince aşağıdaki özelliklerden yararlanacaksınız' bu ozellikler etkinlik sürecince gecerli olmayacak bunlar kostumun giyildiginde verdigi ozellikler zaten...

kostümün ilk parçasını aldğında kabakları basarsan etkinliklerden yararlanılabilir kostüm şenliği şart değil yani

• tabi açık olan parçalardan yararlanabilirsin bunuda belirtmekte fayda var

Bir önceki sezondan aynı kostüm tamamsa tüm eventler kullanilabilir

• merhaba, Dövüş gerçekleşemedi. Lütfen daha sonra tekrar dene veya başka bir rakip seç. uyarısı alıyorum

pro arena ve sirkte saldırı yapamıyorum nedir çözümü bilen varmı?

9NvJoO.jpg

• merhaba, Dövüş gerçekleşemedi. Lütfen daha sonra tekrar dene veya başka bir rakip seç. uyarısı alıyorum

çözüm yok bende de oldu kendiliğinden düzeldi zor kostüm giymiştim hiç oldu.

Bunu cözümü yok abi,daha once bircok kisininn basına geldi ticket attılar sorun cozulmuyor,ertisi gün kendiliginden düzeliyor.

Cozumu basit Murat

Sirki inaktif yap bir gun sonra tektar aktif yap duzeliyor.

1 gunluk kostumun bosa gidiyor ama normal sirk saldırılarında sıkıntı olmuyor.

Bunun için geniş çaplı bir raporlamaya ihtiyacım var.

Şuan için rastgele zamanlarda oluyor gibi durduğu için nokta atışı yapmak oldukça zor.

Ne olduğunu anlamak için olay yaşandıktan sonra gelen bildirimler yardımcı olmuyor.

Derseniz biz gönüllü olur sana yardım ederiz , 5 kişilik bir gönüllü kadrosuyla sorunu hızla detaylandırıp geniş bir rapor hazırlayıp , sonucunda geniş bir açıklama, belki bir hata ayıklaması alabilirim.

9YBb7k.jpg

Ticket Sistemi | Oyun Kuralları |Bana Ulaşın

Yüksek bir mevkiye yerleşen alçak bir kişiden daha kötü bir şey olamaz. / Claudius Claudianus

try { legalGame(); } catch (Exception banned) { MessageBox.Show(banned.Message); }

• Merhaba, az önce aynı serverda bir diğer arkadaşımızda aynı problemi yaşadı ve hala devam ediyor...Bu konuyla alakalı nasıl bir gönüllük yapmamız gerekiyor elimizden ne gelirse yapalım başkaları yaşamasın bari.

9NvJoO.jpg