Posts by Nomerci

ilk değil son da olmayacak.

fazla online oldum diye bana ban attılar ve ittifak arkadaslarım dısında kimseden ses cıkmadı.

haksızlık sadece bize yapıldıgında ses cıkaracaksak orda düzen-adalet olmaz.

Nemesis bu konuda FastFooD cevap vermek yerine kaçmayı tercih etti.

Claudius gel dc de konusalım dedi ilk soruma genel cevap yazdı sonraki sorulara cevap veremedi, mesgulum dedi sabaha kadar beklerim dedim ve aralıklarla yazmama ragmen cevap veremedi

butun yonetim gelsin benim banımın haklı oldugunu gostersin diyecegim gerci fastfood bile gosteremedikten sonra kim ne yapabilir.

izin verin oyun yoneticilerinin nasıl U cizdigini ticketlere verilen cevaplardan burada gostereyim ve bana/ HERA35 e /ittifagımayapılan haksızlıgı herkes gorsun.

FastFooD var mısın?

Bana verilen cezanın asıl sebebi Claudius u bizim ittifaga gelip inaktif hesapla bot kullanırken 1 gecede yakalamamdır.

o hesabı hemen ittifaktan atmak yerine Hera ablaya danıstım ve ikimiz ticket actık

claudius bizi irc e cagırdı ve nasıl farkettigimi sordu

detay burada gizli

Edit / Nemesis ; Mesajlar birleştirildi.

bot kullanmadıgım halde beni banladılar 3 aycık

bana kefil olan arkadasıma 14 gun yonetimi aldatmak / yanlıs yonlendirmekten banladılar.oyunu bıraktık ve 2,5 yıllık emeklerimiz çöp oldu.

butun kapıları zorladık ama kimsenin umrunda olmadı

kim neyin sorumlulugunu verecek :D altı ustu istatistik yerinde bir yazı için.

cok uzaga gitme

daha gecen item eritme etkinliginde admin Claudius burada tartısma cıkan bir konu hakkında yanlıs bilgi verdi

bir cok kisi ezbere yazıyor

en guzeli yeni bir serverda yeni hesap ac ve buradan sonucunu paylas

Cent indirimi nedir yaw. Millet cent mi depoluyor sanki ? Bitip tekrar aktif ettiğinde 12şerden keşif zindan geliyor. Belki bu indirim yüzünden bunu bilmeyenler bile vardır. Faydadan çok zarar :D

ben cok ugrasmıyorum 1 yıllık alıyorum

oyunda cogu zaman kesifleri bile yapmıyorum.

bos bos saatlerce tıkla sonra gelsinler cok tıklama yaptın anormal bir durum diye banlasınlar.

yoneticiler bile bu oyunun o kadar oynanmayacagını onaylamıs oluyor

:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

0:00:00 10.06.2020 - 23:59:59 11.06.2020

• 20% Centurion indirimi
    • +20% Zindan puanı yenilenme hızı
    • +25% zindan puanı
    • 200% Zindanda daha fazla şöhret

Cent indirimi geldigi zaman neden anlasma paketlerinde de indirim olmuyor. aynı sey aslında indirim olması lazım. surekli kullanılan paketler.

benim gibi fazla online oldugu icin banladıgınız kimse var mı?

banlanma sebebini neden degistirdiniz?(hayır diyorsanız buraya cevaplarınızı koyayım)

emin olmadan sadece fazla online oldugu icin bir oyuncu banlanır mı?

dc gibi bir yerde konuşmak icin ne yapmam gerekiyor?

Evet bugün forumda kabul günüm.

Ne sorunuz, sonunuz varsa (guncelde) yazın bana

1) Bugüne kadar sadece fazla online oldugu icin banladıgınız bir uyeniz oldu mu benden baska?

2) Neden 1 ay boyunca sizinle bir yerde konusmak istememe ragmen kabul etmediniz de 2günde 3 günde 4 hatta 5 günde bir ticketlere cevap verip (sordugum 5 sorudan isinize gelen birisini cevaplayarak) beni gecistirmeye calıstınız?

3) neden ticketlerde banlanma sebebimi degistirdiniz? aksinii iddia ediyorsanız buraya yazayım herkes görsün

4) neden %100 emin olmadan bir oyuncuyu banlıyorsunuz?

Merhaba Claudius soruma cevap vereBİLECEK misiniz? yoksa ticketlerde olduğu gibi kaçamak cevaplarla mı geçiştirecesiniz?

hakkımı yediniz dediğimde de forumdan banlayıp sesimi kesmeye calısıyorsunuz.

sadece benim değil Hera nın ve bütün ittifağın hakkını yediniz. düzenimizi bozdunuz.

kanaat ile oyuncu banlanmaz.hata yaptık demek bu kadar zor muydu? hata yaptıgınızı size 10 farklı yoldan anlatmama ragmen geri adım atmadınız. FastFooD detaylı online oldugum saatleri istedi o da hata olmadıgını gordu ama ilk banlanma sebebine aykırı olarak başka bir sebepten banlandın dedi.

yani bir kişi banlanınca bunun hata oldugunu bilseniz bize "biz kusursuzuz hata yapmayız" ilkesine gore acmamayı mı tercih ediyorsunuz?

Conqueror Algoritma paylaşmak mümkün değil fakat karşılaştığınız npc ve gerçek oyuncularda karizma değerinin önemli bir faktör olduğunu söyleyebilirim.

Kardeş sen çok geride kalmışsın karizma mı kaldı ? :D

Sadece güç eksiğimi tamamladığımda bile rakipler değilmişti.

bütün değerler rakipleri değiştirir

karizmaya göre belirleniyor diye eski bir hurafe tutturmuş gitmişler ve hala değişmemiş

1) Bugüne kadar sadece fazla online oldugu icin banladıgınız bir uyeniz oldu mu benden baska?

2) Neden 1 ay boyunca sizinle bir yerde konusmak istememe ragmen kabul etmediniz de 2günde 3 günde 4 hatta 5 günde bir ticketlere cevap verip (sordugum 5 sorudan isinize gelen birisini cevaplayarak) beni gecistirmeye calıstınız?

3) neden ticketlerde banlanma sebebimi degistirdiniz? aksinii iddia ediyorsanız buraya yazayım herkes görsün

4) neden %100 emin olmadan bir oyuncuyu banlıyorsunuz?

Sıfır can ile exp kasan bir sürü oyuncuyu bildirdim, sonuç alınamadı. dediğin gibi bu tarz şeyler ispatlamıyor veya tek başına birer delil değil

bana aynı ilden bir rakip saldırdıgında ve canım az ise bilerek sıfır can yapıyordum ve Casse ye saldırarak xp alıyordum.

o arada arkadaslara ozelden mesaj atmayı ihmal etmiyordum

sırf rakip gorsun ticket acsın diye

benim de sıfır xp ile bildirdigim ama ceza almayan oyuncular oldu.

Bir kişinin bot olduğundan şüpheliyim bunu nasıl kanıtlı bir şekilde sunabilirim adam 7 24 aktif 1 saniye durmuyor . Sadece isim vermem yeterli mi

birisinin cok online olması bot oldugunu ıspatlamaz. 7/24 takip edebiliyorsan demek ki sen de full onlinesın.

elinde başka doneler olması lazım.

sıfır can ile xp kasma, kostumsuz xp kasma vs

kaldı ki bunlar da baslı basına bir bot delili degildir.

oyuncu bunları bilerek de yapabilir

son olarak

Merhaba,

Eklenti konusundaki Muhabbetinize lütfen özel mesaj yoluyla devam ediniz.

Keyifli forumlar.

Smodum sizin klavyede ctrl c ve V tuşları çürümüştür yaa bu kadar kopyala yapıştır yapmasanız azda insanların sorunları ile doğrudan dinleyerek ve gerçekten yazarak ilgilenseniz.

Biraz haksızlık ediyorsun Dawood

işini en iyi yapmaya çalışana çok yükleniyorsun.

Userin ticketine "artk sana cevap yazmayacagım" diye FastFooD a veya banladığı userin 1 ay boyunca "bir yerde yazışabilir miyiz" teklifine cevap vermeyen Claudius a bu tur eleştirilerini yoneltsen daha iyi olur

neticede onde gozuken onlar.

titanik batıyor...