Posts by P@RMAK

15.11.2019

• +20% Hammadde ve Tarif

Tariften kastı parşömen mi ?

bende kendi kendime sordum ama anlayamadım başka akla bişey gelmiyor.

bugün 250'nin üzerinde keşif attım ( 112 level boss'u) bir tane bile turuncu item düşmedi eritebileceğim. Bu kadar mı kısıldı artık musluklar.

Edit/Nemesis:Postlar birleştirilmiştir.

Ciddi anlamda katılıyorum.

Herkese iyi forumlar diliyorum, ittifak olarak il 38de kırmızı item görmeyi geçtik turuncu item bile çok çok az sayıda görüyoruz, ben 2 ay 2 gündür oynuyorum şuan 102 seviyeyim ittifaktan arkadaşım da öyle fakat kırmızı reçete bile göremezken il39dan en az 2 3 arkadaşımın günde 2 3 tane kırmızı ham item resmi atması bizi düşündürüyor ki kendileri 80 90 seviye, biz ittifak olarak 100 seviye üstüyüz ve devamlı kolay giymemize rağmen çok az item düşürebiliyoruz ve aldığımız item dropları git gide azalıyor seviye arttıkça item düşmüyor sanki, dt veren item bulmak imkansızlaştı. İl38de oynayıp bu şekilde derdi olan elbet vardır, öğrenmek istediğimiz diğer illere oranla ilginç bir şekilde daha mı düşük orana sahip item ve ham konusunda çünkü şans olmaktan uzaklaştı bu konu. Günde en az 4 5 tane turuncu pul ve 2 3 tane turuncu reçete ve en az 1 tane de turuncu malzeme düşürüyorum fakat item konusunda 0 ve çoğu kişi bu şekilde.

Hergün dünya kadar mor düşüyor onları döküyorsun birer tane turuncu atıyor az sabredeceksin ondan sonra birikiyorlar.

o sitede eğitim indirimi hesaplaması yanlış işliyor google direkt Gladiatus colculator yaz cıkan ilk sayafaya gir orası daha doğru

Üç yerde denedim üstte verdiğim link de dahil kendim için 930'dan 935'e 5 er eğitim aynı sonuç çıktı 393.146.463 altın Sadece küsüratta ufak bir değişiklik var

Sonuç doğru problem yok :thumbup:

Merhaba,

Konuyu iletmek için ticket sistemi üzerinden oyun takımımızla iletişime geçebilirsiniz.

Keyifli oyunlar.

Ticket açtım ama olan kostüme olacak muhtemelen tam etkinlik öncesi para toplayalım diyoruz o da yalan oluyor.

Valla mobilden denedim olmadı. Bir de tarayıcı değiştirerek deneyeyim.

Povinciarum arenada saldırı atamıyorum minumum 10 kere rakipleri değiştirdim sonuç değişmedi. Zor kostüm aldım o da boşa gidiyor şu anda.