GladiatusTR Genel Tartışma Başlığı

• bilgim yok yeni ilde oynamak çok yorucu 100 e kasana kadar canı çıkıyor insanin sonrasinda bir nebze rahatliyor insan ama yinede bence il 40 son olmali yeni iller eski illerdeki oyunculari cekmek icin bir kapı idi ve bu bence sınıra ulaştı

• Reçeteli günden merhabalar :D

LvXdkG.png

eee hep kırmızı item atarsa herkeste ham olur bu durumda kimse altın körük almaya hitiyaç duymaz firma işini biliyor niye kendi ayağına sıksın zorla bize yakut aldırtıyorlar işte :D Millet yıllardır yer altındaki dengesizlikten yakınıyor düzeltirseler kimse orda yakut harcamaz eee firma kime yakut satacak :D

• Ben reçeteden bahsettim sen ne yorum yaptın ???

Elbet düşecek yükseltmeler güçlendirmeler malzemeler...

Reçetenin bir işlevi yok ondan bahsettim sen nereden nereye çektin konuyu :D

"Zor" diye nitelendirdiğiniz kelime düşüncede bitiremediklerinizden ibarettir.

28.12.2017 Nebiii

• onu demiyorum ki reçete düşme oranı eşya düşme oranından yüksek olabilir o yüzden reçete bolca düşüyor ben onu diyorum. yani şirket bunu bilerek yapıyor. Eşya düşme oranlarında bizim işimize ne yaramıyorsa onun çıkma olasılığı yükseltilmiş.

• bilgim yok yeni ilde oynamak çok yorucu 100 e kasana kadar canı çıkıyor insanin sonrasinda bir nebze rahatliyor insan ama yinede bence il 40 son olmali yeni iller eski illerdeki oyunculari cekmek icin bir kapı idi ve bu bence sınıra ulaştı

bu konuda ben öneriler postun altına yeni bir sunucu önerisinde sunucu özelliklerinin Klasik sunucu olması gerektiğini yani oyunun en eski ara yüzü,en eski kurallar,en eski keşif sistemi,zindan sistemi ve en önemlisi şans faktörünü en aza düşüren eski eğitim sistemi yani savaş kazanmak için delice çift vuruş yani karizma kastğımız zamanlar. Sürekli x5 açmaktansa klasik bir sunucu bence daha cok dikkat cekecektir. Yaani sırf oyunun şuanki ssiteminden dolayı oyunu bırakan yada oyuna tekrar başlamayı hiç düşünmeyen ancak eski sisteme dönülürse tekrar başlayacaklarını söyleyen cok arkadaşım var

• Oyun ile ilgili konularda sohbete buradan devam edelim.

2021 bitsin artık

2022 bitsin artık

2023 bitsin artık

2024 bitsin artık

HEJ4QTmF_400x400.jpg

26.09.2018 - 22.01.2022

Şan ve şeref dolu 3 yıl 4 ay8)

• vuruş farkları bu kadar yakınsa stat açığı vermeden dayanıklık kapatmaya çalış derim.

Kentte de aynı şekilde uzun savaşlar sonucu oranın yükseliyor. Tabi 130 dan sonra seriye baglamak mümkün değil

• moderatör beyler ve bayanlar bu kasa yaparken bana anlık saldırannlardan bıktım sattığım gibi dalıyolar gidiyo 120k lar.

oyuna kendi leveli ve yükseği levellere kişilere dalınmasına izin verilsin ve şu herşeyi sat butonunu bekliyorum ama gelmiyor

• bu şekilde o levellerde x5 dahi olsa level alınmaz kolay kolay. britanya inanılmaz zor. cassivelleanus sonrası bence iş yapmaz. kentte düşüremediğim kırmızıları cassivellaunus kampında hala düşürebiliyorum ben.

AcUTMc.png

Nehir geçiti.Ben aklımı kaçırmadan bu npc'yi nasıl yenerim kim açıklamak ister?