Posts by DawooD

zGj1gj Güzel etkinlik 5 te 0. X1 illeri oyunu nasıl bıraktırırız adlı çalışma...

Gecmis olsun hocam ben 91 le bile item basmıyorum bu oyunda x1 le alakalı degil,basarı sansı gümüsle 91 di vazgectim altınla bastım cünkü burası gladiatus burda matematik kuralları gecerli degil...

hocam geçen bende %90 kırmızı %10 turuncu şansla Turuncu geldi bana da

Merhaba arkadaşlar il32'de elimdeki tüm kırmızı DT'leri satıyorum baya bi var şuan elimde almak isteyen varsa oyundan Kayiboyuu veya Cedric hesaplarına ulaşabilirler :)

Stoklarımızı baya vardır :)

NOT: İsteyene Bolca Turuncu da satılır. Stoklar sadece kırmızı ile sınırlı değildir.

Sevgili Gladiatus TR takımı sizden ricam etsem şu arena sirk algoritmasını açıklar mısınız?

eğitim ve item basmadan önce yendiğim rakibimi yenemiyorum ya. Acaba eğitim ve item basmadan mı oynamamız gerekir. Ne yapmamız gerekiyor gerçekten ciddi bir şekilde soruyorum bu saçmalıklar ne zaman biter. Birbirine yakın rakipler olsak neyse diyecem 30-50 hasar farkı var olabilir ama 200-250 hasar farkına da yenilmeyelim ya. Yıllardır dile getiriliyor ama ufak bir gelişme dahi göremedim. Miriel zamanında bile iletiliyordu ama sonuç göremedik yenilik olacaksa emek verdiğimiz bir şey için olsun lobby sistemi yerine buna önem verilseydi çok daha iyi olurdu.

hocam bir ara multi hesabımda çok saçma bir oaly yaşandı tüm eğitimlerde zırhta ve saldırıda rakibimden üstün olmama rağmen rakibime 0 hasar vurmuştum rakip ise bana 250 mi ne hasar vurup kazanmıştı :D çok saçma yaherşeyle üstün olmama rağmen 0 hasar ne :D

Merhaba arkadaşlar yeni bir etkinlikten cıkmış bulunmaktayız malefiz.

Bana bolca bronz cekic lazım. Yani SINIRSIZ adet bronz cekic alınır.

irtibat oyun içi; İl32 Kayiboyuu ve Cedric hesaplarına ulaşabilirsiniz teşekkürler :)

bakın altın malefiz diyorum buda 600 yakut eder mikro event ile size malefiz etkinliği sağladık demeyin 600 yakut fazladan giderim oldu başarısız olan itmler oldu %100 kırmızı gelcek olan itemler turuncu geldi ben bu kadar mağdur oldum şimdi gelip bastğım 50 runik bana geri verilecek hadi şimdi ne yapıyorsan yapın mı diyeceksiniz ben tüm birikimimi kullandım etkinlik için ama etkinlik gelmedi ve hepsi gitti burda siz sadece basılan etkinlik malzemlerin geri iadesi yapılack diyorsunuz eee bu mağduriyeti çözmez ki benim 600 yakutum ve giden ham maddeler ham ham amdde almak için harcadığım altınlar ne olacak. hadi onu geçtim eğitim basmak için yüzlerce milyon altın üstüne alanlar oldu yağma yiyenler oldu bu altını tekrar kasaya almak için komisyon paraları ödenler oldu bunun çözümü ne olacak ??

sadece etkinlik malzemeleri geri verilerek kimsenin mağduriyetini çözemesiniz.

@kafkame

Geri iade işlemini yapan kişiler tamamen farklı bir ekip, fakat benim bildiğim ve yapılacak işlem; Etkinlik başlama sırasında kullanılanları iade edecekler. Tavşan, Kabak, Runik gibi.

İadeler yapılmış olabilir, envantere düşen birşey yok mu? Şans faktörünün nasıl bir tanzimi olmasını istersiniz?

bende birşey soracam etkinlik beklerken etkinlik gelmedi bende mecburen 6 tane altın maelifz satın alıp item denedim 2 tanesi yaktı bu harcadğım yakut ve ham madde parası nasıl sağlanacak yada aynı şekilde daha yüksek maaliyetle eğitim basanların altınları nasıl geri verilecek burdaki herşey tamamen GF ve Gladiatus ekibi yüzüdnen mağdur olan insanların sorunu ??