Posts by DawooD

Abi açık açık hesap devri var ortada cezası belli ama nedense uygulayan yok ben bir karakter tanımına yazı yazınca ben yiyorum adamlar hesap devir edip mesajdan küfürler hakaretler ediyorlar ama ceza vern yok

7 24 bot kullaniyorum. Inanmiyosaniz aha dayiyi sorun. Claudius burada cektim 5 liraya botu vurdum hadrianin gozune gozune sonra bi baktim kelepcelemisler allah allah dedim megersem bot kullaniyomusum :Dhatta 20 saat online oluyomusum bot kullanirken 20 saat az yanlis biliyonuz geçen gorew sifirlama etkinliginde nerdeyse 3 kostum ust uste giydim kolay zor kolay seklinde 30 saati gecti 8 9 m itibar kasarken onlarda var dionysos aciklama yapabilir bu konuda :whistling:

Bebeğim bot kullanmasan ne diye seni 90 gün oyundan uzaklaştırdılar o zaman masumsun iftira mı attılar yoksa ayyy kıyamammm

Yöneticileriniz Küfür ve hakarete ban atmıyorlar ama karakter tanımına "Bot Kullanan çok Cesur insanlar Var" yazdım diye bakmıyor beni eee buda topluluk kurallarına dahil mi ??

Şimdi Hesap devri süresiz ban sebebi değil mi evet süresiz ban sebebi. Oyunda iki hesap var bu şahıslar farklı kişiler ama bir hesap devri dönüyor aralarında sonra hesabı devir alan kişi eski hesabını ve devir aldığı hesabı multi kullanıcı olarak ayarlıyor.

adam hesap devrinden süresiz banlanıyor banını açıyorlar hesap devri yasaktır yazıyorlar eeee banla o zaman ne bekliyorsun her iki hesabınıda banla kural neyi gerektiriyorsa yerine getir senin işin kuralları uygulamak değil mi ?

Nemesis  Claudius  Solonius oyunda hesap devri yasak değil mi oyunda bir hesap devir işlemi olmuş bu şahıs neden hesapları kapatılmıyor artık hesap devri yasak değil mi ??

Claudius adamı hesap devrinden banlıyorsunuz ama daha sonra açıyorsunuz ne yani hesap devri yasaktır kuralı kaldırıldı mı bizde bilelim durumu

bakın burda açık açık belirtmişsiniz ama adamlar oyunda hesap devri yapıyorlar

Nemesis  Claudius  Solonius oyunda hesap devri yasak değil mi oyunda bir hesap devir işlemi olmuş bu şahıs neden hesapları kapatılmıyor artık hesap devri yasak değil mi ??

Claudius adamı hesap devrinden banlıyorsunuz ama daha sonra açıyorsunuz ne yani hesap devri yasaktır kuralı kaldırıldı mı bizde bilelim durumu

İyide knk devir işlemi oyun kuralları çerçevesinde devredilebilir ve ilk baş gladiatus tr takımından izin alarak devredilebiliyor tr takımı na sormadan izin almadan yapılanlar banlanıyor

Yok aga tamamen yasak artık hesap devri