Posts by LSD

A. selam, il içinde level farketmeksizin koruma yaptirabilirsin. Yapilan koruma sadece il içi saldırıları bulunduğun ilin x hızına göre koruma süresi vermekte fakat arenada siralamasinda seni doğrudan gören kişilerin saldirisini etkilememektedir. Yapilan koruma pro saldırılarını engellemez. Ayrıca x hızına göre 1 de 1 saat 2 de 30 dakika 5 de 10-12 dakika aralığı korur. Ejder kostümle süre artırır .

oyunda bug olup gladiatus tarafından verilen reklamların çok cıkmamasını protesto ediyorum.

edilt: daha da çok çıkmamasını da ediyor olabilirim kararsızım.X/

Evet bugün forumda kabul günüm.

Ne sorunuz, sonunuz varsa (guncelde) yazın bana

Var olan parsömenlerle açtıgımız bölge bosslarını veya npclerini seri kesmek mümkün değil ,

hatta bazı bölge npc ve bosslarını kesmek nerdeyse mümkün bile değil. Oyunda büyük bir paket de söz konusu değil tahminim kadarıyla. Zindan bile sözden ileri gitmedi BRİTANYA bölgesi için ,

Uluslar arası panelde bunu dile getirip bizden başka şikayetçi olanlar var mıdır bunu da bilmiyorum. Bir postunuzda forumda bahsi geçen istek şikayet vs ler için ticket üzerinden yazan yok demiştiniz; ticketla da talep olarak tarafımdan iletildi resmi kanaldır kayıt altına alınsın diye.

var olan oyunda herhangi bir güncelleme niyeti görünmüyor. Anlıyorum ki siz şirketle aramızda iletişim kaynagısınız bu konuda bir sorun yok , yaptığınız göreve ve emeginize de saygı duyuyorum. Bizler tarafından secilmediğiniz doğrudur ama bizlerin oyunu sorunsuz ve adil oynama hususunda görev aldığınız için soruyorum.

Oyuncuların taleplerini iletmede , şirkete baskı kurmada veya oyuncular için daha kaliteli bir oyun oynatma konusunda yetersiz kaldığınızı düşünüyor musunuz ?

Şunun için soruyorum ; Oyun işleyişi ve ilerleyişi hakkında bizden çok daha fazla yetki ve panel sahibisiniz , gerektiğinde olumlu - olumsuz hakkımızda karar verip oyuna doğrudan müdahale edebiliyorsunuz. Yıllarca oynayan biri olarak 'miriel' hariç bir admin veya Liderinde bu konuda sorumluluk alıp adım attığını görmedim. Günü kurtarmak için oyun içi bildirim linkinde Forumda oyun bile aktif edildi haber verildi lakin bir kez olsun oyuncuların daha kaliteli oyun oynanması için aynı çaba harcanmadı. Bir kaç farklı örnekle de devam ettirilebilir.

Eskisinin hakkini verip ihtiyaçları karşılasalar kimse açmayın demez.

Aksine rakip olur güzel olur derim ama ne ihtiyac karşılanır ne gereksinimler.

Eventleri bile doğru düzgün aktif edemeyenler

Copy paste ile rakam değiştirip il acar olmuşlar. Ondan sonra niye oyuncu az niye forum pasif.

Ne verdin ki ne istiyorsun deniliyor hala sömürü mantığı devam.

Oyuna bakacak yazılımcısı yok adamların

Britanyaya zindani geçtim absürt savaş raporlarına bile bakacak kontrol edecek yazılımcıları yok adamların

Yaptığı işe bak.

Neyse çok konuşup değişmeyen şeyleri tekrar yazmanın anlamı yok. Şu saatten sonra çocuk kandırsınlar.

180 de aramı veririm daha da yazmam.

Strateji oyunu diye oynadık , kum parkına cevirdiler iyice.

oyuncu kitlesinin değişmeyen problemleri olmadığı için yeni il açılıyor haliyle.

Bende sorunsuz bir sürdürelebilir oyun içeriği ve çok yeterli oyun sistemi sunduğu için GF ye teşekkür ediyorum.

Değişmeyen problemler

Yetersiz oyun sistemi

Sürdürebilir oyun ve oyuncu kitlesi problemimiz yok demistim.

Harika müthiş muazzam fevkalade mükemmel oyun. :thumbdown:

özellikler ilk 3 madde genel manada, yukarıda bahsettiğim sekilde.

elde edebilmen içinde yukarıda yazdıgım gibi; ilk önce kolayı almalısın sonrasında orta kostumu alma hakkın olur.

Orta kostumü almadan zor kostumu alamazsın. yeni acılan keşif bölgesi gibi ilk 3 ünü yenmeden patrona saldıramazsın. Bu da aynı sistem.

100 levelde hermitten yer altı dünyasına giricem ama 3 tane kostüm var . 100 level zindanı da kolay orta zor olarak çıkıyor sanırım bu 3 kostümden hangisini almalyıım? 100 keşif seferi 100 eşya düşme vereni mi bu kostüm kolay orta zor hangisinden elde edilir acaba çok soru sordum ama :)) bide bu zindanlar öyle kolay mı normal 102 103 mersener dizdiğimizde yapabilir miyiz

ilki keşif kostumu ( Ekstra keşif seferi ilavesi ve hızlandırılmış keşif süresi )

ikincisi zindan kostumü ( Ekstra zindan seferi ilavesi ve hızlandırılmış zindan bekleme süresi )

üçüncüsü arena kostumu. ( il hızına baglı olarak saldırı süresi kısaltma )

bir yer altı kostumunu almadan diğerini almaya hak kazanamazsın. üstte yazdıgım sekilde sırasıyla alma hakkın açılır. İlk ikisi yüzde 100 item atar keşif arena farketmeksizin , 3 cüsü arena saldırısında altını katlar vuruş puanına göre.

Mersener dizilimi için varsa ilinde aktif oyuncu veya pro arenada leveline yakın Maks 10 level fark olacak sekilde en fazla vuruş yediğin rakibinin sirkine bakarak dizilim yapabilirsin. Her levelde farklı itemler acılıp item dizilimi değişeceği için sürekli rakiplerini takip ederek dizebilirsin.

Casva ayini etkinliği uzun zamandır yok sanırım hatırlayan varsa anlatabilir mi nasıl bir etkinlik olduğunu

ekstra acılan keşif bölgesi ,

nasıl diğer ekstralarda ünvan hasar taşı , puanlar ve altın veriyorsa buda aynı sekilde.

eski oyuncularda ünvan halihazırda mevcut diye hatırlıyorum.