Posts by LSD

uzunca bir süre geçtikten sonra oyun anılarımı yazıp kaçayım

Tanışıklarla olan ayrı olmak üzere tanıyanlara selam olsun ;

-2 seviye silahlara sürülen o muazzam 20 lik hasar taşlarını

-büyük level hesapların kücük level tanıdıklarını pushıngle desteklemelerini

-icho cehennem seti takınıp 130 larda gezerken atılan paketle level kücültmelerini kullanılamayan itemleri kesilemeyen zindan bossunu

-paket sonrası hiç bitmeyen 113 leveli

-modların hesabını hackleyip hesapları patlatan griffin i : D

-yenilen 2-3 tane bandırma biletini

-açılan ve açılacak olan cazibe merkezi yeni illeri

-matematiğin işlemediği yer altı ve mükemmel arena savaşlarını

-yeni bölgelerin açılıp var olan itemlerle bunların kesilemediğini

-onlıne olan tek bir ilin olması gerekirken; oyunun kendi sözünü yerine bile getiremediği illeri birleştiremediği iyi kötü anılar oldu tabiki.

Neyseki çöp bırakmadan hesabı silip kurtuldum elbette.Harcadığın zaman ve emek karşılığını hiç bulmamıştı.

Üstte yazılan postta arkadaşımın belirttiği gibi yaklasık 110 levele kadar yazılan kombinlerden faydalanabilirsiniz, 110 dan sonra tecrübe puanı aralığı uzayacağından çeşitli itemler ve kombinasyonlarla hesapları güçlendirebilirsiniz. 130 lardan itibaren seba dünya setlerini yazmam gerekir lakin 140 levele gelip daha da devam edecekseniz eğer ; var olan parsömen ve item türevleri ile keşif bölgelerini kesemeyeceğinizi, uzunca zaman emek verip yaptığınız hesabınızın kullanılamayacağını, aylar boyunca aynı keşif bölgesi bossunda ve npclerinde esir kalacağınızı bilmenizi isterim. Kombin yapmaktan hoşlanır bir yapınız var ise ortalama 1-2 ayda açılan yeni bir ilde becerilerinizi geliştirebilir vede hoşlandığınız kombin yapma işinde ustalaşabilirsiniz.

:saint:

Analizin için teşekkürler ve level içinde tebrik ederim :thumbup:

bir tek ben mi sikayetçiyim diye düşünüyordum en azından ortak paydalarda bulusmamıza sevindim. Maalesef var olan etkinlik ve parsömenle şu an mümkün değil gözüküyor. Bu arada 1 yıldır aynı bossa saldırı atılacak sanırım. Güncelleme şart.!

Selamlar,

180 L. ve üzeri oyunculardan kendi bölge bosslarını seriye bağlayıp yenebilen var mıdır ? Veya 170 L.' de olabilir.

Birde Forum yönetimine sormak isterim , bölge bossları veya NPC lerin güncellenmesi gerekmekte, var olan eğitim sınırı ve parşömenlerle kesilemeyeceği çok açık. Bununla ilgili bir bildirim yapıldı mı ?

A. selam, il içinde level farketmeksizin koruma yaptirabilirsin. Yapilan koruma sadece il içi saldırıları bulunduğun ilin x hızına göre koruma süresi vermekte fakat arenada siralamasinda seni doğrudan gören kişilerin saldirisini etkilememektedir. Yapilan koruma pro saldırılarını engellemez. Ayrıca x hızına göre 1 de 1 saat 2 de 30 dakika 5 de 10-12 dakika aralığı korur. Ejder kostümle süre artırır .

oyunda bug olup gladiatus tarafından verilen reklamların çok cıkmamasını protesto ediyorum.

edilt: daha da çok çıkmamasını da ediyor olabilirim kararsızım.X/

Evet bugün forumda kabul günüm.

Ne sorunuz, sonunuz varsa (guncelde) yazın bana

Var olan parsömenlerle açtıgımız bölge bosslarını veya npclerini seri kesmek mümkün değil ,

hatta bazı bölge npc ve bosslarını kesmek nerdeyse mümkün bile değil. Oyunda büyük bir paket de söz konusu değil tahminim kadarıyla. Zindan bile sözden ileri gitmedi BRİTANYA bölgesi için ,

Uluslar arası panelde bunu dile getirip bizden başka şikayetçi olanlar var mıdır bunu da bilmiyorum. Bir postunuzda forumda bahsi geçen istek şikayet vs ler için ticket üzerinden yazan yok demiştiniz; ticketla da talep olarak tarafımdan iletildi resmi kanaldır kayıt altına alınsın diye.

var olan oyunda herhangi bir güncelleme niyeti görünmüyor. Anlıyorum ki siz şirketle aramızda iletişim kaynagısınız bu konuda bir sorun yok , yaptığınız göreve ve emeginize de saygı duyuyorum. Bizler tarafından secilmediğiniz doğrudur ama bizlerin oyunu sorunsuz ve adil oynama hususunda görev aldığınız için soruyorum.

Oyuncuların taleplerini iletmede , şirkete baskı kurmada veya oyuncular için daha kaliteli bir oyun oynatma konusunda yetersiz kaldığınızı düşünüyor musunuz ?

Şunun için soruyorum ; Oyun işleyişi ve ilerleyişi hakkında bizden çok daha fazla yetki ve panel sahibisiniz , gerektiğinde olumlu - olumsuz hakkımızda karar verip oyuna doğrudan müdahale edebiliyorsunuz. Yıllarca oynayan biri olarak 'miriel' hariç bir admin veya Liderinde bu konuda sorumluluk alıp adım attığını görmedim. Günü kurtarmak için oyun içi bildirim linkinde Forumda oyun bile aktif edildi haber verildi lakin bir kez olsun oyuncuların daha kaliteli oyun oynanması için aynı çaba harcanmadı. Bir kaç farklı örnekle de devam ettirilebilir.

Eskisinin hakkini verip ihtiyaçları karşılasalar kimse açmayın demez.

Aksine rakip olur güzel olur derim ama ne ihtiyac karşılanır ne gereksinimler.

Eventleri bile doğru düzgün aktif edemeyenler

Copy paste ile rakam değiştirip il acar olmuşlar. Ondan sonra niye oyuncu az niye forum pasif.

Ne verdin ki ne istiyorsun deniliyor hala sömürü mantığı devam.

Oyuna bakacak yazılımcısı yok adamların

Britanyaya zindani geçtim absürt savaş raporlarına bile bakacak kontrol edecek yazılımcıları yok adamların

Yaptığı işe bak.

Neyse çok konuşup değişmeyen şeyleri tekrar yazmanın anlamı yok. Şu saatten sonra çocuk kandırsınlar.

180 de aramı veririm daha da yazmam.

Strateji oyunu diye oynadık , kum parkına cevirdiler iyice.

oyuncu kitlesinin değişmeyen problemleri olmadığı için yeni il açılıyor haliyle.

Bende sorunsuz bir sürdürelebilir oyun içeriği ve çok yeterli oyun sistemi sunduğu için GF ye teşekkür ediyorum.

Değişmeyen problemler

Yetersiz oyun sistemi

Sürdürebilir oyun ve oyuncu kitlesi problemimiz yok demistim.

Harika müthiş muazzam fevkalade mükemmel oyun. :thumbdown:

özellikler ilk 3 madde genel manada, yukarıda bahsettiğim sekilde.

elde edebilmen içinde yukarıda yazdıgım gibi; ilk önce kolayı almalısın sonrasında orta kostumu alma hakkın olur.

Orta kostumü almadan zor kostumu alamazsın. yeni acılan keşif bölgesi gibi ilk 3 ünü yenmeden patrona saldıramazsın. Bu da aynı sistem.