Posts by ercan27

herkese merhaba ben oyuna karizmanın yüklenildiği ve dimirhanenin yeni geldiği dönemin 3 ay öncesinden başlamıştım il 1 de başladım ozamanlar aynı pc den 2 hesap açılamayacağını ve hesaplar arası alışverişin yasak olduğunu bilmediğim için 2035 e kadar hesaplarım banlandı 13 yılı kalmış vay be konuya dönelim oyuna o ara küsmüştüm sonra il 32 açılmış ve 5x belki ilk girenlerdenim ama çara abanmadım ve şuan 110 levelim oyun burda hesabını 200 levelde noktalayan arkadaşımız gibi bende 200 de noktalayacam çünkü hiç bi yenili gelmedi ne britanyaya zindan (eğer konu bulamıyosanız zindan boslarını alın bi yuvarlak masaya bizde tek tek dövelim hepside boss itemi atsın yüksek level, 120de 120 leveller için 130 da 130 leveller için boss sofrası 1,2,3... diye gitsin) sat butonu gelmedi, il birleşimi gelmedi, yeni parşomenler gelmedi, global pazar gelmedi, yer altı npc lerine düzenleme arena daki raporlardaki sorunlarada. en sonunda bu oyunun çakmasını yapıp bu getirmediğiniz her şeyi tek tek getiricem ama bunun için server, kiralamak domain almak, siteyi tasarlamak, 2D grafiker, yazılımı felan lazım. şu kostüm şenliği gelsin son altınlarımı haryayıp oyunu bırakıcam varmı diğer illerden arkadaşlar.

il demişken çoğu kişi il açılmasın demiş ama herkesin yeni illerde 1. ye oturmuş hesapları var eğer siz birincilik için oynamasaydınız yeni serverda diğerleride yeni açılan serverda birinciliğe oynamazdı.

duyun artık sesimizi.:(

nemessis smodum halimizden memnunuz oyuna yenilik gelmesin ve bizim önerimize neden ihtiyacınız var.

oyuna il birleşimi geldi global pazar geldi tüm paketleri sat butonu geldi britanya için yeni zindanlarda geldi daha sayimmi yeni parşomenlerde geldi arena ve sirkteki rakiplere ve yeraltı npc lerinede dengeleme geldi daha ne olsun!

bizde anılarımızı yazalım oyun hala güzel ama eskiden daha güzeldi sadece karizmaya abanıyoduk. pushing yoktu, bi ara ben 2 çar açıp yan çarı hem multi göstermediğim hemde pushladığım için ban yemiştim il 1 deydim o zamanlar sonra x2 ler x5 ler çıktı x5 te oyun daha hızlı gelişeceğimi düşündüğüm için il 32 ye yerleştim. hala devam ediyorum bide yan çarım var multi olarak onu kimse yenemiyo üstünde 12 m var. eskiden yer altı yoktu, demirhane yoktu sadece hermetikten düşen itemleri morluyabiliyoduk. max buydu sonra kırmızı ve turuncu itemler geldi karizma sistemi gitti ve yazı turaya döndü. yer altındaki npc ler nasıl bişiyse ölmüyolar artık. x5 in dez avantajı hızlı olman lazım. oyuna bunca yenilik geldi şu yenilikler gelmedi üst seviyeler için daha iyi itemler oyun 140 dan sonra bitiyo, direk satış skripti sandıklar için. bide toplu bilet gibi bişey gelmesi gerek keşifleri toplu bitirip kendimize daha fazla zaman ayırmamız gerek yeni npc lerde lazım. duy sesimi GAMEFORGE.

kum saati demeyin 1 elmasa 1 kum saati çok saçma altınla olması gereken yerde elmasla yapılmış. modlarım sizden ricam şunları GF ekibine bildirmeniz eğer e-postaları varsa ben yazarım.

Eğri büğrü silahlarla yapılan tüm bu savaşlardan sıkılan İmparator, buradaki tüm arena savaşçılarının etkisiz hale getirilmiş silahlarını arena sorumlusuna teslim etmeleri için bir yasa çıkardı. Dövüşten sonra onlar bu etkisizleşen silahları geri alacak.

muzodaki itemler 100 levelden yukarı bide eldiven değil. eldiven olunca item daha hızlı yapılır daha hızlı erir hermetikte arttırma fiyatı daha azdır.

100 levelden yukarı itemler hermetikten 150k alıyo diye gördüm ham luciden 2.5 kat daha fazla fiyatı var eğer altının çoksa deneyebilirsin knk.

bu örnekti bu arada ana amacımız seba karanlık gibi az bulunan itemler bu itemlerin morunu bile yapmak zorken mor ham elde etmeyi gösterdim sadece

merhaba arkadaşlar kullandığım bir taktiği paylaşmak istiyorum. eğer elinizde bol yeşil hammadde varsa bunları 5 te 1 oranında morlayacaz. ben dayanıklılık tentürü örneğini vericem lucileri muzodan alıp eritiyoruz çıkan hammaddeleri eritiyoruz daha sonra sade luci eldiven basıyoruz neden eldiven daha kısa sürede üretildiği için sonra hermetik müneccime gidiyoruz ve itemi morluyoruz eritince 1 adet turuncu dayanıklılık tentürü atma ihtimalide var. hesap edince altın israfı gibi görünmekte ama yüksek levellerde altına fazla gerek yok. diğer hammaddeleride böyle morlayabilirsiniz. 5 düz seba eritip eldiven seba yapıp morlayın ve ne kadar karlı olduğunu görün.

umarım yanlış yere konu açmamışımdır.

moderatör beyler ve bayanlar bu kasa yaparken bana anlık saldırannlardan bıktım sattığım gibi dalıyolar gidiyo 120k lar.

oyuna kendi leveli ve yükseği levellere kişilere dalınmasına izin verilsin ve şu herşeyi sat butonunu bekliyorum ama gelmiyor

lütfen eşyaların hepsini satma butonu getirin 1 saat item satıyoz bende 200 sayfa hep satmaya çalışıyom. şu keşiflerede buton getirin hepsini otomat yapsın bi anda hepsini bitirsin can %25 teyken dursun mesala. kum saatiyle olacak iş değil bu arada. oyun daha oynanılabilir olucak insan dahada çok sevicek eminim