Posts by mawisakal

Sn. cladius il32 de hesabım ödemeden dolayı kapandı şirkete defalarca mail atmam ve banka dekontlarına kadar iletmeme rağmen hesabım açılmadı bu konuda ne yapabilirim...İşin birde şöyle bir ilginç tarafı var il 39 daki hesabıma mobil yüklemeden yakut alıyorum fakat para faturama yansımasına rağmen yakut gelmiyor anladığım kadarıyla cep telefonumda yakut alımına kapatılmış...

Selamlar herkese,

Yeni il açıldı hayırlı uğurlu olsun, yeni ile dumanı üstünde özel etkinlikler verildi... Çok güzel...Peki ya eski serverlar!? günlerdir mayıs ayı etkinliklerini bekliyoruz inatla ve ısrarla yapılmıyor...Sanki insanlar eski illerde sıkılsın da yeni ile hesap açıp orda yakutu oluk oluk akıtsın para harcasın gibi bir intiba hissediyorum...Yani bilinçli yapılıyor artık diye düşünüyorum...İşin ilginç tarafıda insanlar akın akın yeni serverlara koşuyor 2 ay demeden hayalet server oluyor ve harcadıkları para emek boşa gidiyor...Yani gf aşırı ticari bakıyor hatta bu tavrı ticaret ahlakına aykırı bulduğumuda söyleyebilirim...13 yıl önce başladığım bu oyunda yeri geldi çok iyi güncellemeler oldu, beklentimizin üstünde taleplerimize karşılık bulduğumuz dönemler oldu fakat son 1 yıldır isteklerimize kulakları gözleri ve ağızları kaplı bir yönetim anlayışına maruz kalıyoruz. Bunu anlamak mümkün değil. Artık oyunu severek oynamadığımı söylemekle nirlikte beraber emek verdiğim geçen zaman içerisnde ittifak olarak bir aile ortamı yakaladığım için bu oyunda ısrar ediyorum ama sanmasınki kimse olanın btenin farkında değiliz.

Şimdi muhtemelen bu mesaj silinecektir ama en azından silecek kişiler okuyacak o da şu an için yeterli diye düşünüyorum.

Keyifli oyunlar dilerim! (tabi mümkünse)

Son zamanlarda oyunda yönetimsel olarak bir takım sıkıntılar var, gerek sistemsel arızalar, gerek etkinliklerin zamanında ayarlanıp duyrulmaması gibi...Daha çok bir boşvermişlik seziyorum. Yani oyuna zaman emek ve para harcayan insanlar olarak bence karşılığını alamıyoruz hatta daha da kötüsü ciddiye alınmıyoruz. Yani sürekli yeni server açılıyor mevcut serverlar 3 ay sonra kendi haline bırakılıyor kesinlikle oyuna bi yatırım yok arada yapılan 3-5 etkinlik ( o da doğru dürüst yapılamıyor) dışında oyunda heyecan kalmadı. Sanırım gameforge Gladiatus u gözden çıkardı.

Merhaba en yapılan zar etknliğinde saat 00:00 ile 01:00 arasında alınan yakutlara zar atma şansı verilmemiştir...Bununlar ilgili de forumda çözüm üretiliyor diye bir yazı okumuştum...Şu an o zaman yakut alanların akıbeti ne durumdadır öğrenebilirmiyim.