Játékos kérdez, Játékos válaszol

  • picit en is hozzaszolnek.-))) bar nem is tudom hol kezdjem, lehet a vegen szidni fogtok. akarhogy is nezzük ez egy jatek, ok mi mögötte emberek vagyunk, de ez itt egy jatek amiben csapkodjuk egymast. en mar korabban is leirtam most is leirom igazat adok, legalabbis majdnem mindenkinek. A feltetelek abszolut nem egyformak, ez regota igy van, normal-speed között, sokszor lett hangoztatva, semmi nem törtent azota sem. es ez igy nincs jol. a Csatamotor az egy vicc teljesen kiszamithatatlan, es ez nem jo igy. A Kovacsolas, hat arra nem tudok mit irni.-)) neha 100bol sem jön be neha meg 1böl beadja, de teny hogy Random. az hogy nekem pl a 4 fegyo sikerült ugy ahogy, azt mondhatjuk hogy igazsagtalan dolog massal szemben..... en szivemböl kivanom hogy masnak is sikerüljön, de tenyleg.-) legyen fair a dolog, beolvasszam?)) max ujrakovacsolom.-)) na mindegy viccet felreteve, teny hogy sokat kovacsolunk sokat probalkozunk, es igen nekem is van 98%sikernel betört kovacsom sajna, nem is egy. en amugy a Kovacsot ilyen Szerencsejatekarenanak hivom: vagy 100% sikerrel menj be oda, vagy aki annak alt az ne csodalkozzon ha meg lesz azva DDD

    En abban biztos vagyok vagyis azt hiszem hogy a MI magyar GO-nk SUperGO.-nk es a többi ( elnezest a pontatlan megnevezesert ) rendesen es jol vegzik a munkajukat. Ök mindejn olyan eszrevetelt javaslatot tovabbitanak. Sajnos ezt a fajta melot viszont en ugy kepzelem el mint egy olyan Ügyfelszolgalati melot: kapnak levelet, melyet a kimenö postaval elküldenek es ennyi. A dolognak itt vege van, tovabb nem er a kezük, nem tehetnek semmit.... Vagy ha ugy nezzük olyanok mint regen az indianok, a füstjelekkel. A füst s vele az Üzeneteink, felszallnak az egbe, oszt annyi, maris esik az esö DDD Az igazi gond a központi GFel van!!! Igaz jogasz nem vagyok, nem is az akarok lenni, de nezzük meg hogy is müködik es miert van ez a jatek?? PENZ, persze hogy azert mi masert. Ök kifejlesztettek valamit, mi meg jatszuk. Mondhatjuk azt hogy ök az anyaceg, es mi akik jatszunk a Befektetök ( az en velemenyem szerint befektetönek minösül minden olyan jatekos aki legalabb egyszer mar rubint rendelt, de sztem a többi jatekos is, aki ugymond mastol vesz aranyert arany maleficat. igaz nem közvetlenül tekinthetö befektetöknek, de a rubinrendelö es a termekvasarlo összetartozik, azaz kereslet-kinalat meg kell legyen, különben fele ennyi rubin se lenne rendelve... ) Szoval mi Jatekosok mondhatjuk magunkrol hogy mi vagyunk a Befektetök. Es mibe fektetünk penzt idöt energiat? egy jatekba, azert mert szeretnenk kikapcsolodni. Mas horgaszbotot vesz es elmegy pecazni, vagy vesz egy lada sört es gyakorolja a sürün pisilest esatöbbi DDD Marpedig ha mi vagyunk a Befektetök akkor ha ugy nezzük Jogunk van TUDNI hogy a befektetett penzünkkel a GFnek mi a terve????? Mi az amin valtoztatni akar? Milyen ujitasokat tervez a közeljövöben? Az ok hogy 1-2 hetig par honapig, nem kapunk valaszt, nincsennek hirek. De könyörgöm ez mar több eve tart!!!! Helyette mit latunk?? Uj server, meg egy server meg egy es igy tovabb. Gondolkodtam, vagyis megprobaltam ugy IGAZAN a GF fejevel gondolkodni. Tegyük fel van egy kezdödö kisebb Aruhazlancom nevezzük Tacskonak. Az üzlet jol megy elegedettek a vevök, ezert egyre több kisebb nagyobb varosban nyitok ujabb üzletet. Ez igy oke ezt megertem, kb ugyanezt csinalja a GF. De mi jatekosok, NEM vagyunk elegedettek, mar evek ota hangoztatjuk ezt!!!! Nem ujabb szervereket akarunk hanem a jatek minösegenek javitasat, a foigyasztok igenyeinek figyelembevetelet!!! Leirtuk oly sokszor szerver összevonas, egyenlö sebesseg, azonos feltetelek, közös piac, akar nemzeti, nemzetközi, wilagarena, ctben is. Britanniaban Kazamata stb....

    Na mindegy menjünk tovabb a GF fejevel. A rubin az fontos az lenyeges ugyebar?))) Hat ha ez igy van akkor ra kell szoktatni amennyire csak lehet a jatekosokat. Gyilkos marketingel ezt leirva ugy kepzelem el mint a drogost a drogra raszoktatni.-)) Egy ilyen lepes ugymond mar megtörtent. Amikor rubintalalos event van, na meg a ruha amivel rubint lehet szerezni. De mi van ha megprobalnank sokall jobban hatekonyabban raszoktatni a rubinra a jatekosokat?? erre nekem az ötletem: van az aukcios haz, abban lehetne peldaul ugynevezett rubinpalackra licitalni. de ilyen picik szal palackonkent 1-2-3-4-5 rubin. Ha ki akarod vasarolni ugyanannyi rubinba kerülne, ezzel ki lenne ütve ez a lehetöseg. Szoval licitalni ra. Aukcionkent par palack. megnyerhetne kicsi nagy kari, aki eppen megnyeri. Csak hogy ezzel mar, neha kapna az ember rubint amit el lehet adni. Vagy gyüjtögetni. Mert neha ugy is kell gondolkodni " nah mar van 70 rubinom flaskaban, egye fene nem varok kiveszek meg valamennyit, akkor megvan egy arany herere valo es tuti a kovacsolasom". Ez egyfajta raszoktatas, de ezzel beindulna az Aukcios haz egy resze.

    Tekercsek: miert nincsennek aun normal tekercsek? miert ne lehetnenek? Hamarosan 1 milliardnyi aranyam lapul a zsakomban tekercsekben. Irtak kihalt szerverek, nehez a mentes, menthetne aun tekercsekben, ez is megoldhato lenne, ujabb segitseg a jatekosoknak. Csür tovabbfejleszteni, hogy lehessen tekercseket is eltarolni benne!!! Ahogy regisztralnanak ujabb jatekosok, lehetne arusitani, segiteni öket vagy mittudomen.-)) Mondjuk a tekercsek Csürben valo tarolasa az lenyegeben sajat Bankot jelent ahol tarolom az aranyam.-)) de mindegy azert nem lenne sztem rossz

    Aukcios hazban zöld kek lila es narancs targyak kb EGYFORMA eloszlasban!!! akar alvilagi elö es utotagos is. Kedves GF, csak szamolj utanna, es gondolj bele, tudod Te mennyi ilyen targy lenne hirtelen kikapva rubinert??? Föleg akar ha gagyi is de mondjuk egy Scribonius kezes, mittudomen sima normal utotaggal, de narancs kezes??? AZ NE LEGYEN hogy piros INFERNOK jelennek meg hirtelen aukcios hazban, mert akkor azert a Kovacsolas iranti szerelmünk odaveszne ezek utan.-))) persze elvetve 1-2szer egy ev alatt ha eppen piros Inferno stb fegyver van, azt elviseljük, de azert a jatekelmeny meg kell legyen.-)))




    eeeeees meg sorolhatnank, es irhatnam naphosszat, de nem fogom. visszaterve a lenyegre, megprobaltam az en szemszögemböl a GF gondolkodasaval atlatni leirni az utobbi 3 evet. Az biztos hogy amig nincs valtoztatas, addi8g mi sem valtoztatunk, elpötyögünk itt unalmunkban es kesz. En elnezest kerek ( vagyis inkabb nem DD ) ha valakit ütök csapkodok, akar többször is. tudom es allitom es adom, hogy a feltetelek nem egyformak, naggyon nem azok. De ezeket a felteteleket nem EN teremtettem. A "miert hivtal ki" kerdesre meg mindig azzal tudok valaszolni "mert a Te nevedet adta be a rendszer". a " miert hivsz ki olyan sokszor" kerdesre meg a " mert olyan sokszor adja be a Te nevedet is" valaszt tudom sajna adni egy ilyen csapkodos jatekban....


    Mi magyarok az eletben es a jatekban is hajlamosak vagyunk egymast hogyismondjam utalni szidni stb...... sztem itt az ideje hogy a jatek mellett azert elkezdjük igazan tisztelni egymast, es összetartani!!!!


    Köszönöm hogy elolvastad!

    Tisztelettel: Goofy

  • sztem itt az ideje hogy a jatek mellett azert elkezdjük igazan tisztelni egymast, es összetartani!!!!

    Nem vagy a szívem csücske,de most eléggé korrektet sikerült írnod! Az összetartással vagy inkább összefogással mire gondolsz pontosan, mert már Mi is páran feszegettük ezt a kérdést, pl. Mi lenne, ha Minden szerver (akár nemzetközi szinten is) október 1.-étől mondjuk elküldené a karaktereit vakációra, akkor lehet, hogy a GF is észbekapna, hogy változtatni kell vagy mehetünk sörözni és horgászni?

  • hat ilyesfajta összetartas, mondjuk nem eppen a vakacio, mert akkor mit pötyögjek meloban?)) hanem mondjuk hogy oktober 1töl minimum 2-3 honapig egy gramm rubint se vegyünk, en pl ebben bennelennek. aztan vagy törölnek a jatekot, vagy csinalnanak vegre valami fejlesztest. barmi is lenne meg mindig jobb mint ami most van azaz SEMMI

  • Én igazából sajnálnám a játék törlését, mert szeretek elpötyögni, és nem olyan, mint egy faluépítős, harcolós játék, ahol tényleg akkor érvényesülsz, ha egész nap vagy, itt meg nincs akkora nagy probléma, ha napi 1 órát vagy (persze kari szempontjából jobb, ha több).


    Szerintem sokan már nem is rendelnek rubint, mert egyszerűen unalmas a dolog, hallottam, hogy Britanniában még alvilág sincs, ami szerintem elég gáz.


    A GF meg úgy van vele, hogy amíg legalább 1 euróval több a havi bevétel, mint a havi kiadás, addig üzemelteti a gladit, azalatt meg bejelenti, hogy "sajnos érdeklődés hiányában vége, csá".

  • A szerverösszevonás egy darabig nagyon sok problémát megoldana.


    Legyen egy normál szerver, vagy maximum 2.

    1 2X speed

    1 3X speed (nem is tudom hogy létezik-e 3X speed?!)
    1 4X speed

    1 5X speed


    Talán újra értelmet nyerne az egyesület szó is, mert látom itt-ott van több is, de a legtöbb szerveren 1 egyesület "uralja a szervert".



    A kovácsolásról meg értem én, hogy sokat próbálkoztok, mert van lehetőségetek. Sajnos ez nem mindehol van így. Pedig mi is ugyan annyit "fizetünk" a játékért mint mások. Viszont azt kell hogy mondjam ebben igazatok volt. Soha nem úgy játszottam hogy jó akkor indítok 6 kovácsot mindegy milyen %-on és lesz ami lesz. Mindig biztosra mentem. De mivel itt egy két ember azt állította, hogy lehet ez a probléma fogtam magam és kipróbáltam.


    Kosztüm eventkor

    Seba Föld XY 85% siker és 11% esély a narancsra: NARANCS.

    Seba Föld XY 85% siker és 11% esély a narancsra: Betört.

    (persze a maradandó 89% az full piros volt)


    Felhúzott, ezért fogtam és összeszedtem az összes anyagot ami volt nálam és nekifutottam. 24 kovácsra futotta ha jól emlékszem. Mivel természetesen nem áll lehetőségemre vásárolni az alapanyagot.


    56% sikerrel és 6% pirossal kaptam 3 darab PIROS Seba Föld XY cuccot, mindezt úgy hogy 9 db narancs Typhon bőröm volt összesen. Emellé társul vagy 10-12 darab narancs, ami majd olvadni fog eventkor.


    Szóval akármennyire egyetértek itt a legtöbb játékossal, próbálkozzatok amíg van malefetek és anyagotok.. Befogja adni! Az arany malefet meg leszarni mert annyit ér mint a Magyar forint.

    Edited once, last by Hazard ().

  • Szerintem sokan már nem is rendelnek rubint, mert egyszerűen unalmas a dolog, hallottam, hogy Britanniában még alvilág sincs, ami szerintem elég gáz.

    Ez szerintem is az. Ide-oda utazni meg csak az idegbetegek utaznak. :)

  • Áh a mostani variációimmal az utóbbi 4-5 csatát te nyerted :)

    Jó lesz az a ct csak a fegyvereket kell még lecserélni.. na meg 1-2 földet raktam volna oda mindegyikre a helyedben