Játékos kérdez, Csapat válaszol

• Kedves Játékosok!

Amennyiben olyan kérdésetek van, amire csak és kizárólag a csapat egyik tagja tud válaszolni, azt itt bátran feltehetitek.

A téma szabályai:

• A feltett kérdéseknek kíváncsiságból fakadóaknak kell lenniük, melyeket csak a Csapat tagjai tudnak megválaszolni. A játékmenettel kapcsolatos kérdéseknek (például mit ad valamelyik előtag) nem itt a helyük - ezeknek megvan a saját fórumrészük, és valamelyik játékostársatok biztosan szívesen segít.

• A kérdéseknek általánosaknak kell lenniük, a játékos fiókokkal kapcsolatos egyedi problémákban továbbra is a Játék támogatáson keresztül várjuk megkereséseteket.

• A játékostársaitok által feltett kérdésekre kérjük, ne válaszoljatok. Azért tette fel itt a kérdést az illető, mert a Csapattól szeretne választ kapni. Ha a kérdés más játékosok által is megválaszolható, át fogjuk helyezni a megfelelő témába.

• A témára kiemelt figyelmet fogunk fordítani, és igyekezni fogunk megválaszolni minden kérdést. Ez nem mindig fog megtörténni rögtön, de a kérdéseket nem fogjuk elfelejteni, nem szükséges őket többször feltenni. Ugyanakkor nem fogunk válaszolni a provokatív, illetve a hamis kérdésekre (amikor a kérdés önmagában egy hamis dolgot állít).

Amennyiben azt tapasztaljuk, hogy a téma nem érte el a kívánt hatását, vagy nem rendeltetésszerűen lesz használva, lezárásra kerülhet.

• Sziasztok! Egy olyan kerdésem lenne, hogy amit nyertem kupont az elveszett rubin eventen, azt bármikor felhalsználhatom, vagy van lejárati ideje és egy idő után elveszik? Köszönöm a választ!:)

• Szia! :)

Tudtommal ezeknek nincsen lejárati ideje. Ha az e-mailben nem írtak erről, nem hívták fel rá a figyelmedet akkor szerintem egész nyugodtan bármikor felhasználhatod.

• Jó napot!

olyan panasszal fordulnék önökhöz hogy egyre több az inaktív játékos a 22 es szerveren és nagyon sokan panaszkodnak ez miatt! a piac az például már teljesen megszünt és a játékosok 70 százaléka már nem játszik vagy átregisztráltak az uj szerverre vagy abba hagyták! ezügyben szeretném önöket kérni hogy legyen egy szerver összevonás mert lassan ott tartunk hogy nem lessz játékos ! jelenleg van 2 aktív egyesület és annyi nem több ezen szeretnénk ha változtatnának mert igy lassan de mindenkinek elmegy a kedve a játéktól! és ezt nem szeretnénk nagyon sok idöt belefektettünk a játékba és nem akarjuk hogy kárba vesszen ! Kérem fontolják meg és lépjenek ezügyben!

köszönettel: Tomika22

elnézést a 24 es szerver !

Összevontam.

Shaiyla

• Szia tomika22!

Sajnos mi is tisztában vagyunk vele, hogy egyes szerverek eléggé inaktívak és szükség lenne az újabb összevonásra. Ez más nemzetek közösségeiben is problémát jelent, és a GF is tudja, hogy ez ügyben lépéseket kellene eszközöljön. Mi is nagyon bízunk benne, hogy hamarosan megtörténnek ezek a további összevonások, talán az jót jelent, hogy hosszú idő után végre elvégezték az első összevonásokat a közelmúltban.

De sajnos arról, hogy a további összevonások már tervben vannak-e, információt még nem kaptunk.

De most a fórumok összevonása miatt és hasonló dolgok miatt valószínűleg kicsit lassabban haladnak ezek a dolgok most, mert ezek az új fórumok is jóformán minden böngészős játékot érintenek, így nem csak minket..

Kérjük legyetek türelemmel, mi is nagyon reméljük, hogy hamarosan ezzel kapcsolatosan jó hírekkel fogunk tudni szolgálni.

Amint megtudunk valamit az esetleges újabb összevonásokról tájékoztatni fogunk titeket a hírekben!

Szép napot!

Ds.jpg

afsz.pngchat.pngboard.pnggame.png

• Sziasztok. Lenne egy olyan kérdésem, hogy amikor aranyat kapok csomagban mert eladtam egy tárgyat piacon, vagy kapok mint munkabér, meg oldható lenne-e hogy ha azt behúzom a hátizsákom fülének valamelyikébe, maradjon csomag formájában és ne bontódjon ki mint arany ami már zsákmányolható és csak úgy lehessen az aranyat kibontani, ha áttekintésnél magamra húzom a pici csomagot??!

• Szia Somi!

Amint tudomásunkra jut bármilyen esemény, információ azt közölni fogjuk veletek. Én úgy gondolom, hogy ez most csak egy kis kihagyás, de ettől függetlenül biztosan hamarosan ismételten rendszeresek lesznek ezek az események.

Jelenleg más játékok fórumainak egyesítése vagy szerver cseréje is zajlik, szerintem ezen és ehhez hasonló dolgokkal vannak most elfoglalva a GF alkalmazottjai, ezzel lehet magyarázható, hogy egy kis holt szezon van.

Amint lesz bármi információnk ezzel kapcsolatosan, azt közzé fogjuk tenni nektek a Hírek-be.

Legyetek egy kicsit türelmesek, köszönjük! :)

Ds.jpg

• Miért jó ötlet? Nem értem? Egy részt az volna a lényeg,hogy lehessen rabolni,más részről amikor zsákba húzom az aranyat nem tök mindegy mikor teszem azt?Ha a karakterre húzom akkor is kicsomagolódik az arany és ugyan úgy rabolható? vagy nem?Mit takarna ez?Ha a karakteremre húzom vissza kerül csomag formájába? Akkor így a mentett aranyakat is meg lehetne csinálni,de akkor erre már volna egy egyszerűbb ötlet is,ami anno javasolva is volt,hogy ep-n lehessen saját magunknak aranyat menteni,de itt el vész ugyan úgy a rablás lehetősége. Javítsatok ki ha tévedek vagy félre értettem.

Mi lesz azzal a bevezetéssel ahol a Mágus-nál nem csak a lila szín lesz max. hanem narancs és piros is?

Összevontam.

Shaiyla

Megjegyzés: Tudom hogy könnyebb új posztot írni, mert rögtön ott van neki a hely, de kérlek használjátok az "Edit" gombot.

:thumbup:"Ha egyedül találod magad, zöld mezőkön lovagolva a tűző napon, ne aggódj! Az az Elysium, és már meghaltál!":thumbup:

Edited once, last by -Crassus- ().

• Szép napot!

Ezt nem lehetett volna előbb bejelenteni?

"2018. június 08 - 09. között a következő bónuszok lesznek aktiválva egy mikroevent keretében:"

Üdv: ordogi s18-ról

• Üdv!

Ez már nem az első hogy egy esemény előtt pár órával, vagy csak aznap tudjuk meg mikor aktuális...

Egy kicsit bosszantó!

Érdekes hogy a tesztszerveren ki tudják írni időben, hogy mikor, melyik napra várható a mikroevent!

Nálunk ez miért nem működik?!?

• Elnézést kérünk a kellemetlenségért!

Sajnos mi is elég későn kaptuk meg ezt az információt a mikroeventről, és mivel mi is emberek vagyunk, nem tudunk 0-24-ben csak arra figyelni, hogy nem maradt-e valami az utolsó pillanatokra. Amint tudomást szereztünk róla, közöltük is felétek.

Reméljük ilyesmire a jövőben nem igazán lesz már példa. Kérlek értsétek meg, hogy amint tudunk tájékoztatunk titeket minden hírről, amit mi is megkapunk és szerencsére sok esetben úgy gondolom jóval előre tudunk titeket tájékoztatni.

Mi lesz azzal a bevezetéssel ahol a Mágus-nál nem csak a lila szín lesz max. hanem narancs és piros is?

Erről csak, mi is annyit tudunk, amennyit ti, hogy folyamatban van. Amint új információ lesz róla arról tájékoztatva lesztek a hírekben.

A másik kérdésedre pedig biztosan hamarosan válaszol majd Ophaniel.

Illetve egy kérésem lenne feléd, ha több mindent is szeretnél kérdezni vagy közölni, kérlek egy hozzászóláson belül igyekezz megoldani, amennyiben utólag szeretnél hozzá írni valamit, és még nem reagáltunk, reagáltak a hozzászólásodra nyugodtan szerkeszd át azt az "Edit" gomb segítségével.

Köszönöm szépen!

Ds.jpg

• Sziasztok!

-Crassus-

Azért írtam, hogy "jó javaslat " mert örültem hogy egy javaslat érkezett, KhriszThorm vette a fáradságot (bátorságot) és megosztotta velünk a gondolatait egy javaslat keretében.

Igaz még nem javaslatként nyitotta hanem ide a játékos kérdez csapat válaszol részbe írta de ezen gyorsan segítettem, hogy javaslatként tudjon tovább menni és ne csak egy kérdésként itt amire csak mi csapat tagok válaszolhatnánk.

Szerettem volna ha a többi játékos is megossza majd az egyéné véleményét. Szerencsére így is tettek sokan.

Köszönöm szépen mindenkinek !

Quote from -Crassus-

Miért jó ötlet? Nem értem? Egy részt az volna a lényeg,hogy lehessen rabolni,más részről amikor zsákba húzom az aranyat nem tök mindegy mikor teszem azt?Ha a karakterre húzom akkor is kicsomagolódik az arany és ugyan úgy rabolható? vagy nem?Mit takarna ez?Ha a karakteremre húzom vissza kerül csomag formájába? Akkor így a mentett aranyakat is meg lehetne csinálni,de akkor erre már volna egy egyszerűbb ötlet is,ami anno javasolva is volt,hogy ep-n lehessen saját magunknak aranyat menteni,de itt el vész ugyan úgy a rablás lehetősége. Javítsatok ki ha tévedek vagy félre értettem.

Magát az ötletet nem minősítettem. Szerettem volna ha körbe járjátok a témát és megismeritek egymás gondolkodását a javaslat kapcsán.

Igen egy kicsit félre értetted, amikor felhúzná az aranyat a zsákba kerülne (foglalna egy kis részt) és csak akkor kerülne foszthatóan ránk ha magunkra a karakter képére húzzuk.

• amikor felhúzná az aranyat a zsákba kerülne (foglalna egy kis részt) és csak akkor kerülne foszthatóan ránk ha magunkra a karakter képére húzzuk. Akkor ha jól értem,ep-n lementek 10 Milla aranyat és mielőtt lejárna felhúzom a zsákba és ott lesz,akár ezzel több millió -billió aranyat el tudok tárolni? Akkor támogatom :))))))

:thumbup:"Ha egyedül találod magad, zöld mezőkön lovagolva a tűző napon, ne aggódj! Az az Elysium, és már meghaltál!":thumbup:

• Sziasztok! Piacon,nem egyesületin, eladtam két fegyvert amiknek az árát most húztam volna a hátizsákomba, de a második arany csak simán eltűnt, se a csomagjaim közt nincsen, sem pedig az arany nem csomagolódott ki. Mit tudok tenni?