Játékos kérdez, Játékos válaszol

  • Hali. Ha kuldetesekbol szerzünk be alvilági cuccokat az nem azt jelenti hogy tekis eventkor kiolvad belőle tekercs is. Nameg a küldetések sem adnak mindig alvilági cuccokat. Ma én reggel 5oratol folyamat olvasztottam az összegyűjtött alvilági cuccokat és 0db tekercs olvadt ki belőle. Szóval hiaba volt nekem is bőven olyan cuccom nem olvadt belőle semmi

  • Ha a tárgyakra megyek rá a küldetésekből, mindegy, milyen alvilágot nyomok?


    Úgy tudom, ha expedicióról akarok tekercset, akkor a közepes kell. A küldetéses tárgyakhoz van valami kitétel?

  • Sziasztok!


    Ezt valamelyik topicban sokat feszegettük korábban, a válasz az volt, hogy kapható és olvadhat!

    Rengeteget kísérleteztünk már, közepessel közepesbe 2 napig sok mozgékonysággal és rubinért, DPI-el DPII.-be (feláldozva a sok exp. pontot), DPII-vel DPI-be, hátha jön valami jó utótag a kisebb szint miatt. Küldetés felezővel a tárgyakat gyűjtve majd kalapáccsal minél többet kiolvasztani.
    Event előtt a már meglévő tekercsekből minél többet kovácsolni, hátha kiolvad és el lehet adni...
    ...de sajnos már nem éri meg szinte egyik sem, mert ha jön is új tekercs, nem lehet eladni, vagy meg van már, vagy sokkalják az árát...

    Mindenféle nagyképűség nélkül ilyen tekercsek vannak készleten (Van ami már több, mint 1 éve) Arpagius, Ursus, Gratius, Sebastianus, Bánat, ítélet, bágyadtság...az újak közül, a régi kötelezőkből is több darab Föld, sárkány,megszüntetés, erős, tüzes, magány stb.... :(

  • Hali. Ha kuldetesekbol szerzünk be alvilági cuccokat az nem azt jelenti hogy tekis eventkor kiolvad belőle tekercs is. Nameg a küldetések sem adnak mindig alvilági cuccokat. Ma én reggel 5oratol folyamat olvasztottam az összegyűjtött alvilági cuccokat és 0db tekercs olvadt ki belőle. Szóval hiaba volt nekem is bőven olyan cuccom nem olvadt belőle semmi

    Hát akkor nincsen szerencséd. Több esélyed van így mint amúgy.


    De te tudod. Nekem kb. 4-5 cucc kell 1 tekercshez, a sötétség volt 20 db cucc az volt a legnehezebb. Soha nem pörgettem a küldiket 3 óránál tovább lent.

  • Hali. Ha kuldetesekbol szerzünk be alvilági cuccokat az nem azt jelenti hogy tekis eventkor kiolvad belőle tekercs is. Nameg a küldetések sem adnak mindig alvilági cuccokat. Ma én reggel 5oratol folyamat olvasztottam az összegyűjtött alvilági cuccokat és 0db tekercs olvadt ki belőle. Szóval hiaba volt nekem is bőven olyan cuccom nem olvadt belőle semmi

    Hát akkor nincsen szerencséd. Több esélyed van így mint amúgy.


    De te tudod. Nekem kb. 4-5 cucc kell 1 tekercshez, a sötétség volt 20 db cucc az volt a legnehezebb. Soha nem pörgettem a küldiket 3 óránál tovább lent.


    És az mindegy, hogy milyen nehézségű alvilágban tolod?

  • Igen de természetesen DP1-be éri meg, elvileg (papíron) ott a legkönnyebb. Meg ugye az ad cuccot is. Hátha...


    Én mindig ott toltam.


    Ha pedig ez nem nekem szólt hanem crysis26-nak, akkor nem tudom.

  • Sziasztok!


    Betelt a pohár nálam (is).


    Áruljátok már el hogy hogyan mentsem a pénzem ha senki nincsen fent és DP1-ezek? :) Körmentések mind a nevemen? 1 online játékos sincs? A társam aki folyamat ment nekem alszik, mivel éjjeles volt.


    Hogyan?


    1. Ha magamnak mentek figyelmeztetnek és tiltanak. Akkor mit csináljak? Amulettezzek le napi 8 milliót legrosszabb esetben?

    2. Vagy hagyjam szimplán hogy egy másik provinciáról vigyék a 130K-kat? (Mondjuk gondolok itt 1személyre aki éjjel-nappal engem támad meg minden szintbeli kollégát. Marhára szüksége lehet egy Limited / Zarenic névre hallgató játékosnak erre a 130K-ra. Fullos alapokkal és 10 szinttel nagyobb piros alvilági cuccokkal teli CT-vel. Na mindegy, annak örülök hogy nem én vagyok az 1. aki megemlíti itt a nevét a fórumon.)


    Ha engem kérdeztek szégyen, ha csak nem havi 30 ezret költ Rubinra, akkor meg nagy respect mivel nélküle lehet már bezárt volna a játék. Peace. :):thumbup:


    3. Vagy opció C: hagyjam én is abba és akkor végülis menteni sem kell többet...

    Edited once, last by Hazard ().

  • sziasztok!


    Felébredt az éjszakás!

    Nem csak az a vicc, h a szóban forgó személy szintjéhez képest nagyobb cuccokban virit, ami esélytelen nekünk mert probáltuk. hanem h mikor lecsapod, akkor 1 gold sincs nála soha.

    Ilyen a világon nincs...


    De a game fejlesztői hasznosabb fejlesztésekkel is elő rukolhatnának!

    Mi alapján találták ki h a lobby fejlesztése kell vkinek??? Kezd a csalódás felé hajlani a játék. Egy monoton dolog van. Expedició... Arénát mondhatjátok, de én arra nem adok a randon miatt.

    Késziteniük kellene a játékosoktól kért felmérést. Megmondanánk nekik h tehetnék érdekesebbé a játékot. A többi netes játék képes fejlesztéseket véghez vinni akár havi szinten?! Itt mi a fejlesztés? Új szerver?


    Lenne ötlete mindenkinek sztem. Ha nem akarják h törlés legyen a vége viritani kellene.


    Köszi

  • Sziasztok!

    Nálatok is ilyen szuperül megy az alvilág? DPI. 115-ös ellenfelek, 11 vereséggel sikerült kivinni.... Köszönjük szépen!!!

    22:04 Erebus - Dīs Pater 10.187 Részletek

    21:54 Erebus - Dīs Pater Részletek

    21:43 Erebus - Dīs Pater Részletek

    21:33 Erebus - Dīs Pater Részletek

    21:23 Erebus - Sphinx 10.200

    Részletek

    21:01 Erebus - Alecto és Megaera 10.332 Részletek

    20:39 Erebus - Proserpina 7.124

    Részletek

    20:08 Tartaros - Typhon 13.602 Részletek

    19:57 Tartaros - Tisiphone 7.403 Részletek

    19:46 Tartaros - Centimanes 7.994 Részletek

    19:24 Tartaros - Hydra 7.565 Részletek

    19:05 A holtak törvényszéke - Minos 12.036 Részletek

    18:54 A holtak törvényszéke - Rhadamantus 9.061 Részletek

    18:44 A holtak törvényszéke - Aeacus 10.894

    Részletek

    18:31 A holtak törvényszéke - Aeacus Részletek

    18:13 A holtak törvényszéke - Aeacus

    Részletek

    18:02 A holtak törvényszéke - Cerberus 9.665 Részletek

    17:44 A holtak törvényszéke - Cerberus Részletek

    17:34 A holtak törvényszéke - Cerberus Részletek

    17:24 A Holtak királyságának bejárata - Kharon, a révész 13.331 Részletek

    17:14 A Holtak királyságának bejárata - Holt Lelkek 10.606 Részletek

    17:04 A Holtak királyságának bejárata - Merkúr 10.434 Részletek

    16:53 A Holtak királyságának bejárata - 16.118 Részletek

    16:28 A Holtak királyságának bejárata - Részletek

    16:18 A Holtak királyságának bejárata - Részletek

    16:08 A Holtak királyságának bejárata - Részletek

    15:58 A Holtak királyságának bejárata - Részletek

  • újabb "sima" alvilág! jah nem...


    a kovácsok is megbuktak....


    Nálatok is ilyen "jól" alakult át a játék???

    19:28 Erebus - Dīs Pater 16.332 res2.gif Részletek
    19:18 Erebus - Sphinx 15.912 res2.gif Részletek
    19:08 Erebus - Alecto és Megaera 17.505 res2.gif Részletek
    18:57 Erebus - Proserpina 13.936 res2.gif Részletek
    18:47 Erebus - Proserpina Részletek
    18:37 Tartaros - Typhon 19.381 res2.gif Részletek
    18:27 Tartaros - Tisiphone 14.100 res2.gif Részletek
    18:17 Tartaros - Centimanes 15.217 res2.gif Részletek
    18:04 Tartaros - Centimanes 1 res3.gif Részletek
    17:54 Tartaros - Hydra 12.115 res2.gif Részletek
    17:44 A holtak törvényszéke - Minos 13.726 res2.gif Részletek
    17:34 A holtak törvényszéke - Rhadamantus 11.825 res2.gif Részletek
    17:24 A holtak törvényszéke - Aeacus 17.006 res2.gif Részletek
    17:12 A holtak törvényszéke - Cerberus 16.828 res2.gif Részletek
    17:02 A Holtak királyságának bejárata - Kharon, a révész 21.281 res2.gif Részletek
    16:52 A Holtak királyságának bejárata - Holt Lelkek 15.558 res2.gif Részletek
    16:41 A Holtak királyságának bejárata - Merkúr 13.554 res2.gif Részletek
    16:31 A Holtak királyságának bejárata - 13.190 res2.gif Részletek
    16:21 A Holtak királyságának bejárata - Részletek
    16:10 A Holtak királyságának bejárata - Részletek
    15:59 A Holtak királyságának bejárata - Részletek
    15:49 A Holtak királyságának bejárata - Részletek
    15:38 A Holtak királyságának bejárata - Részletek
    15:26 A Holtak királyságának bejárata - Részletek
    15:14 A Holtak királyságának bejárata -
  • Sziasztok!


    Nem vagyok egy hisztis gyerek, de azért ezzel a kovácsolással már nekem is kezd tele lenni a hócipőm, komolyan mondom egy kabaré az egész, nehezemre esik elhinni, hogy nem direkt vagyunk szivatva! Az még hagyján, hogy a 6 indított piros tárgyból 5 sikerül, abból is csak 3 olyanra amilyet akartam kosztümfesztivál kezdetekor 90% feletti sikerrel, de hogy most is 18 kovácsolásból 54% sikerrel 5 sikerül, abból is csak 2 a valószínűbb 61% narancsra, a másik három 38%-al lilára, szerintem egyszerűen nevetséges, értem én hogy szerencsefaktor meg ilyenek, de ne nevettessük már ki egymást, 1 seba visítást bezzeg beadott 1% esélyre pirosra, de minek, hiszen 2 azaz KETTŐ darab piros almandin olvadt belőle...

  • Itt sem jobb



    31.08.2020 17:16 A Holtak királyságának bejárata - 16.865 Részletek

    01.09.2020 10:11 Erebus - Dīs Pater 10.394 res2.gif Részletek
    01.09.2020 10:01 Erebus - Dīs Pater Részletek
    01.09.2020 09:51 Erebus - Sphinx 7.514 res2.gif Részletek
    01.09.2020 09:39 Erebus - Alecto és Megaera 10.610 res2.gif Részletek
    01.09.2020 08:07 Erebus - Proserpina 7.033 res2.gif Részletek
    01.09.2020 07:39 Erebus - Proserpina Részletek
    01.09.2020 00:40 Tartaros - Typhon 9.431 res2.gif Részletek
    01.09.2020 00:16 Tartaros - Tisiphone 7.604 res2.gif Részletek
    31.08.2020 23:57 Tartaros - Centimanes 7.158 res2.gif Részletek
    31.08.2020 23:08 Tartaros - Centimanes Részletek
    31.08.2020 22:56 Tartaros - Hydra 9.323 res2.gif Részletek
    31.08.2020 22:45 Tartaros - Hydra Részletek
    31.08.2020 22:31 A holtak törvényszéke - Minos 8.341 res2.gif Részletek
    31.08.2020 21:33 A holtak törvényszéke - Rhadamantus 10.950 res2.gif Részletek
    31.08.2020 21:22 A holtak törvényszéke - Aeacus 7.553 res2.gif Részletek
    31.08.2020 21:00 A holtak törvényszéke - Cerberus 9.420 res2.gif Részletek
    31.08.2020 20:27 A holtak törvényszéke - Cerberus Részletek
    31.08.2020 19:57 A holtak törvényszéke - Cerberus Részletek
    31.08.2020 19:33 A Holtak királyságának bejárata - Kharon, a révész 12.282 res2.gif Részletek
    31.08.2020 19:20 A Holtak királyságának bejárata - Kharon, a révész Részletek
    31.08.2020 19:10 A Holtak királyságának bejárata - Kharon, a révész Részletek
    31.08.2020 18:55 A Holtak királyságának bejárata - Kharon, a révész Részletek
    31.08.2020 18:45 A Holtak királyságának bejárata - Holt Lelkek 7.777 res2.gif Részletek
    31.08.2020 18:26 A Holtak királyságának bejárata - Merkúr 7.929 res2.gif Részletek
  • Sziasztok.... Valaki meg tudná mondani hogy van ez a kovácsolás....??? Valakinek 30db kovácsolásból 1%-ra 6db piros fegyvert ad... A másiknak meg 72db kovácsolásból 6%-ra egyet se ad meg... Ez biztos szerencse???? Vagy valami beállítási probléma amit nem vettek észre és szólni kell???? Vagy csak egy bizonyos szerveren lehet ezt???? Ti mit tapasztaltatok??? Köszönöm

  • Szépen összeraktad a ctdet, grat hozzá! Kár hogy a fegyvereid nem sikerültek :(

    A kovács most engem sem áldott meg fegyverek terén.. én csak 35próbát tettem tibi infikre 6 és 8%esélyekkel vegyesen de még nari sem lett

  • Sziasztok.... Valaki meg tudná mondani hogy van ez a kovácsolás....??? Valakinek 30db kovácsolásból 1%-ra 6db piros fegyvert ad... A másiknak meg 72db kovácsolásból 6%-ra egyet se ad meg... Ez biztos szerencse???? Vagy valami beállítási probléma amit nem vettek észre és szólni kell???? Vagy csak egy bizonyos szerveren lehet ezt???? Ti mit tapasztaltatok??? Köszönöm

    Szia !


    Ez csak a frekventált szervernek illetve személyeknek lehet !


    Nem szint kérdése mert azon "a bizonyoson " már 156 os szinten is sikeresek voltak az 1 % os quintas infernok ( volt akinek 4db sikeres volt egyszerre) druidák , gaias infernok ;és még sorolhatnám. Túl vagyunk ,vagyok minimum 400 kísérleten jelenleg is sikertelenek ezen kovácsolások .


    Én legkésőbb októberben születésnapi ajándékként elfelejtem a játékot , öreg vagyok már bohócnak , papucsnak meg már kissé viseltes !


    A játék és egyes emberek jelleme ( tisztelet a kivételnek )már oly mértékben lesüllyedt , hogy az ingerküszöböm és persze az értékrendem tovább már nem tudja tolerálni .


    Hab a tortán és már csak pont az " Í"re ,hogy egyes" kislörinckék" anyuci konyhapénzét lenyúlva felverték a malefica árakat gusztustalanul S2 ön 15 M.ra


    az eddig megszokott 5 M átlagárról mivel normál szerver vagyunk úgy gondolom ,hogy semmi nem indokolta, etikátlan és a hátrányunk ezáltal még nagyobbá vált.

    /figyelembe véve ,hogy 90-92-94-96-98% on is buknak kovácsolások pláne; ,az értelmetlen alvilági lehúzásokkal/bukásokkal , a felesleges DP I el mivel szökőévben egyszer kapsz pirosat az is semmitmondó , narancsot is elvétve, olvasztás akár nyersanyag akár tekercs függvényében vicckategória, csatamotor pffff,nyersanyag hiány etc elmész vakációba ismeretlen hiba miatt eltűnik 215 oldal cucc az aranyad rajtad (legalább nem kell szenvednem vele így ,hogy abbahagyom :) /.


    Hála egy két autodidaktának idáig fajultak a dolgok !


    Azt hiszem a fórumon is ez lesz az utolsó hozzászólásom :


    kitartás lesz még rosszabb is .


    sziasztok underprivileged s 2 !



    Nem mellesleg ha van egy kis ideje valakinek , a nemzetközi szervereken is egyre többen sérelmezik ezen anomáliákat !

    Edited 5 times, last by Fortisima ().

  • sziasztok


    Ez egy ilyen játék ,alapból aki sokat játszik magasabb szintet ér el .

    Ami meg a csatamotort és a kovácsolást illeti egy matematikai egyenlet amibe egy kis tudással sok mindent be lehet integrálni


    párat írok

    melyik szerver

    mennyi rubint vásárolt

    mennyit játszik

    van-e rangja a GF-nél

    stb

    ilyenekkel növeled az esélyedet


    Amit én nem tudok megérteni hogy sok jó javaslatot adunk és semmi nem jön vissza belőle ,szerintem ha már egy szerver összevonás lenne az is sokat lendítene a játékon.


    Aki meg 140 szint felett játszi külön GRT. főleg a sima szervereseknek.



  • Melyik szerver? S23 kivételével ezek szerint mindegyik!

    Mennyi rubint vásárol? Mindenhol vásárolnak, mivel mindehol mennek az arany malefok, azok pedig rubin nélkül nem mennének!

    Mennyit játszik? Elég sokat van fent Minden szerveren ez a pár ember, sokszor írtam már, nem mindig az S23 az első az aktivításban!

    van-e rangja a GF-nél?

    Nagyon szépen megköszönném(köszönnénk), ha ezt jobban kifejtenéd?!
    Ha nevekkel és rangokkal az meg maga lenne a tökély mindenki számára!

    (a matekot meg az egyenleteket meg hagyjuk, mert ahogy olvasod a többi szerveren nem megy a matek, se a képletek, se az integrálás, deriválás és társaik!!!)

    Üdv.

    Cornelius
    S2


  • Ha valóban továbbítják az ötleteket/javaslatokat, akkor a legszomorúbb egészben az, hogy milyen végtelenül ostoba az egész GF :D (pls ezt is továbbítsátok, hogy röhög rajtuk a community fele)
    Ha kicsi energiát is beleölnének a tényleges, valamit érő fejlesztésekbe, sokkal több pénzhez is jutnának, mivel több értelme lenne a rubinvásárlásnak is (nem beszélve a nagyobb játékosázisról, ami növeli a potenciális vásárlók számát)