Posts by Cornelius

    Mar hogyne lehetne hasznalni a sarkany pikkelyt es a smaragdot?

    Smaragd gyogyitos targyakba kell mint pl a vergilius.Sarkany pikkely is kell egyeb targyakba,pl most epp 20 darabra lenne szuksegem egy titanius merenylet fegyverhez.

    Mióta van alvilág és az új tekercsek, sokra nem megyünk a vergilius, titanius tárgyakkal sajnos :(

    Kedves Shaiyla, Dirnon, Potroha!

    Kezd elmérgesedni a helyzet, nem véletlenül jönnek ezek az üzenetek a még megmaradt játékosoktól. Abban kérném a segítségeteket, hogyan lehetne tenni ez ellen, akár több statisztikai kimutatással ( hány játékos hagyta abba az elmúlt időszakban - inaktívak a szerverek, rosszabb kohók (olvasztás) alvilági droppok silány minősége, tekercsek, arénák rossz beállítása stb... lehetne még sorolni....)
    Bármilyen építő jellegű dolog segítene, mert lassan nem lesz már kit figyelmeztessetek, tiltsatok, ha megnézitek a szervereket és a fórumot!

    Köszönöm előre is!

    Üdv.

    Cornelius
    S2

    Sziasztok!

    Kértétek korábban, hogy jelezzük, ha valami gondunk,bajunk, kérdésünk, kérésünk van, vagy ötletünk és Ti továbbítjátok. Az egyik ilyen volt, hogy időben értesüljünk az eventekről, és mi is ki tudjuk használni az eventek adta plusszokat! most kosztüm után megérkeztek a mikroeventek...


    "Valamint szeptember 4. és 5. között szintén egy mikroevent kerül aktiválásra, mely ideje alatt az alábbi bónuszokat élvezhetitek ki:

    • +10% esély tárgy szerzésére.
    • -20% rubin ár az aukciós ház termékeire.

    De ha ez még nem lenne elég, szeptember 8-án az alábbi bónusz kerül majd aktiválásra:

    • +10% esély nyersanyagok és tekercsek zsákmányolására."


    Normál szerveren, ha lemegyek alvilágban 4.-én, akkor hogyan használjam ki a 8.-i event adta bónuszokat, ha nem tudok lemenni az alvilágba???



    Persze a speedszervereken ezt simán megoldják Velünk szemben!!!

    "Biztosan megválaszolható kérdések valaki számára. De akik erre választ tudnának adni azok sajnos nem mi vagyunk."

    ezt én értem, de akkor kinek is írjunk pontosan???

    Illetve, ha továbbítjátok, és Ti sem kaptok választ rá ezek szerint, akkor mi a teeendő a játék abbahagyásán kívül? Mivel azt be kell látnotok, hogy nincsen változás, ami van az pedig rossz irányba viszi a játékot és a maradék embernek is elmegy a kedve, szerintem ha néztek egy statisztikát, eléggé megfogyatkott a játékosok száma....

    Köszi előre is! ;)

    Sziasztok!

    Lenne pár kérdésem a rengeteg és majdnem végzetes hibák után...

    Visszaadtátok a "bónusz tárgyakat" oké, de akik nem hittek ebben, és ellőték az aranyakat gyakorlásra 63%-on, az arany melafikákat a nem sikerült kovácsolásokra a kevesebb %-al, Ők nem kaptak vissza ebből semmit, azt mikor és hogyan kárpótoljátok?

    Indul holnap az új szerver.
    Ajánlom a facebook gladiatus oldalát:
    https://www.facebook.com/Gladi…719759927/?type=3&theater


    az új beharagozó melletti kommenteket, google fordítás nélkül is menni fog, pl. miért és minek? nincs új kazamata, megígértétek, miért nincs még mindig applikáció mobilra? miért nem vonják össze a szervereket és veszik külön a speed illetve normál szervereket? minek ennyi inaktív játéktos (új szerver, aktív játékosok nélkül, miért nem törlik őket, akik már nem játsszanak? stb...)

    és a szokásos kérdések, miért nem változott a kohó, olvasztás része? (narancsból nem jön piros stb...) kovácsolás miért nem sikerülnek normálon a 80-90%, amikor speeden az 1-2 % sikerül...

    a csatamotor katasztrófa, de ezt finoman írtam, nem káromkodva, szídva stb... sikeres kovácsok után, miután kivártam mindent, és igen sikerültek, lecserélve.... esélytelennél esélytelenebb ellenfelek ellen is kikapok simán, egészen addig, ameddig nem aktíválok áldásokat, bónuszokat és nem vásárolok, miért is??? nem napi 1-2 hanem elég sok a vereség, van, hogy fél órán keresztül és mindenben jobb vagyok....

    Lobby által nézem melyik szerverek aktívak, és hány fővel?! Jelezném!!! S2!!! a legrégebbi szerver még mindig az egyik legaktívabb, a normálok közül a legaktívabb és se dropp,se kohó, se teki se semmi, miért is???


    Köszönöm előre is!!!

    Üdv.

    Kornél
    S2(régi S1)

    Több, mint 12 év játékát, forintját, energiáját teszitek tönkre. Egy valamit tehettek, az éjféli mentésre visszaállítjátok az összes szervert, ha nem akkor nyugodtan írhatjátok, hogy itt kell befejezni a játékot, pár perre valószínüleg számíthattok a fanatikusoktól, a többség pedig be fogja fejezni, mert ezzel beütöttétek az utolsó koporsó szöget. Remélem nyugodtan tudtok aludni és elszámolni a lelkiismeretetekkel!!!

    Hát ez már el lett ......

    De még ilyen gyors kosztümfesz se volt szerintem. :D


    A kosztümöket a szekrényed mélyére tetted.
    15.08.2019 23:59

    Róma visszazökkent a mindennapok ritmusába, a kosztümök pedig visszakerültek a szekrények mélyére.


    Hát ez már el lett ......

    De még ilyen gyors kosztümfesz se volt szerintem. :D


    A kosztümöket a szekrényed mélyére tetted.
    15.08.2019 23:59

    Róma visszazökkent a mindennapok ritmusába, a kosztümök pedig visszakerültek a szekrények mélyére.

    Igazad van Petikém, el sem kezdődött,de már lejárt...szép munka....

    Sziasztok!

    Lenne pár kérdéesem, remélem tudtok válaszolni rájuk.
    Régebben amikor volt a tekercs találós event, nem kis veszekedés lett belőle, hogy az S2 és a normál szerverek nem kapták meg az új tekiket, akkor jöttetek rá pár napra egy statisztikával. Most egy olyat kérnék, vagy kérdeznék, hogy van-e olyan statisztikátok, hogy mondjuk fél évvel vagy egy fix időszakkal összehasonlítva, mennyire aktívak a szerverek? pl. S2, S8, S18,S23, vagy akár az újonnal indított normál szerver, amin alig van játékos!?
    Létezik-e olyan kimutatás, korábban volt ilyen is a piros vagy narancs droppokról, mert szinte eltűntek ezek is hiába az alvilágozás nem kis áldozatottak.
    Vagy,ha kapsz is valamit szinte semmi nem olvad belőle.

    Rengetegen hagyják abba a játékot, tűnnek el az új tekercsek, nem kapsz új piros narancs tárgyakat, ha igen, abból nem olvad semmi, nem jönnek az újítások, lehet-e esetleg tudni valamit, miért lett ennyire gyenge a játék, és a hogyan továbbról is érdeklődnék, van -e valami híretek?

    Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

    Üdv.

    Cornelius
    S2

    Egy kis szösszenet: event nélkül, ruha nélkül egy 150-es Callirius-tól 13-20k közt kaptam aranyat, erre most itt van állítólag a "

    • 40%-kal több Arany az Expedíciók során. "

    és tessék, felpakolok magamra pár palackot, nekimegyek a 156-os Nodensnek, és ad 19k-t.... már megérte....

    Egyre jobb lesz! DPII.-vel lementem DPI.-ért, másodszorra be is engedett, majd még jött 6 vereség a különböző ellenfelektől, ebből páter 3-szor! 108-as ellenfelek, jóval gyengébb statokkal, Rajtam volt 8 órás palacktól az 1 órásig, ami lehetett, feljavítva a cuccok stb... Köszi ;)

    Sziasztok!

    Először is, megszeretném köszönni az S23-oknak, hogy elismerték, az előnybe hozást, illetve, hogy minket kellene felhozni, nem őket lerontani! Maximálisan egyetértek ezzel, de úgy néz ki ez volt a könnyebbik megoldás. Ahelyett, hogy rendeznék, javítanák a meglévő szerverek hibáit, indítanak újabb szervereket, köztük normált is ?! :O Persze ez mind központilag megy, nem itthonról.
    Írunk sok mindent, ötleteket, kérdéseket, kéréseket, panaszkodunk, veszekedünk, Ők továbbítanak, meg továbbítanak vagy tiltanak, de abban megegyezhetünk sajnos, hogy nem érzékeljük, hogy valami történne pozitív irányban?! SŐT! az előző hozzászólásokat visszaolvasva, egyre rosszabb a helyzet, teljesen mindegy milyen sebességű a szerver, ezért kérdezném én is, hogy valamiről esetleg lemaradtunk, és szándékosan rontanak a játékon, hogy abbahagyjuk? Köszi a választ előre is!

    Üdv.

    Cornelius
    S2

    TheRock15 után újabb versenyző:

    17.04.2019 06:25:25 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 04:37:33 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 03:25:50 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 02:54:54 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 02:14:32 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 00:36:16 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    16.04.2019 23:44:12 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    16.04.2019 23:08:56 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek
    17.04.2019 07:44:33 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 06:50:10 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 06:10:54 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 05:24:35 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 04:42:29 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 03:39:29 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 03:00:08 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 02:08:44 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 01:04:25 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek
    07:23:39 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek
    06:48:43 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek


    06:04:05 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    05:25:10 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    04:50:02 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    04:09:14 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    03:22:47 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    02:39:14 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    01:30:59 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    00:41:47 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    16.04.2019

    23:24:11 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    22:47:54 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek


    16.04.2019 23:56:24 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    16.017.04.2019 07:12:02 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 05:53:20 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 05:07:27 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 04:27:06 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 03:32:57 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 02:45:28 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 01:56:15 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    17.04.2019 01:15:10 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    16.04.2019 23:12:43 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek
    4.2019 22:48:29 TH0R (23) [SE300]

    06:22:30 TH0R (23) [SE300] Részletek

    05:36:21 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    04:41:02 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    04:06:03 TH0R (23) [SE300] 20.671 Részletek

    02:33:25 TH0R (23) [SE300] 21.771 Részletek


    [mod='Shaiyla']Áthelyeztem.[/mod]

    Sziasztok!

    Ekkor nyitottam jegyet:2019-03-04 19:17:41

    A jegyet kezelte: CoMa.

    Mikorra várható válasz?

    2017-ben sok minden be lett ígérve... mind a két részről (speed, normál szerverek) rengeteg panasz érkezik és nincs változás!!! Mikorra várható előrelépés illetve várható-e bármi azokból a beígért dolgokból?
    Mert a mostani változásoknak, frissítéseknek semmi köze, a beígért újításokhoz!!!
    Köszönöm előre is válaszokat!

    Üdv.

    Cornelius
    S2

    Sziasztok!

    Szeretnék pár kérdésre választ, hogy lett-e állítva a kohókon? Az a tapasztalat (S2, igen megint mi sírunk sajnos), hogy nem olvad magasabb szintű alapanyag. Pl. Lila tárgy feljavítva nem jön belőle narancs, többségében kék, illetve Narancs tárgy feljavítva, nem jön piros inkább lila.
    DP-s küldetések, többen jelezték (én is tapasztaltam), hogy 18 pontból nem lehet kivinni, Sőt! Elég sok rubint vagy mozgékonyságot kell beleölni, itt történt-e esetleg változás?
    A boltokból eltűntek a "használható" tárgyak, zsoldosok stb... (lila, narancs...piros meg hát ritka, mint a fehér holló). Korábban azért csak akadt 1-1 darab, legyen az akár egy étel, vagy flaska, itt sem történt változás?
    Az aukcióról nem is beszélve, ott is teljesen használhatatlan termékek vannak.(pl. zsoldosok alacsony szintűek stb... )

    Tavaly év végén kaptunk mi is sok szépet meg jót, lehetséges hogy kiürültek a készletek, és most év eleji készlet hiány van???

    Köszönöm válaszaitokat előre is!

    További szép napot!

    Cornelius
    S2

    Sziasztok!

    Először is Boldog Új Évet szeretnék kívánni!


    Kedves Játékosok!


    2019. január 11. és 12. között a következő bónuszok lesznek aktiválva egy mikroevent keretében:

    • 25%-kal gyorsabb kazamata pont regeneráció.
    • 25%-kal több kazamata pont.

    Azt szeretném kérdezni, hogy ez már az új Brit kazamatára vonatkozik? :)

    Köszönöm! :)