Posts by Valarmorghulis

veri hatası olabilir bakılmalı.

9 k vurmasını bende anlayamadım nasıl açıklanır acaba bu.

Zagraş kısa bir formül mırıldanıyor. Yaraları yeşil bir pırıltıyla kapanıp iyileşiyor.
    Zagraş tarafından iyileştirilen: Zagraş. *Zagraş, 2508 iyileştirme alır*
    [Analyzer Data Error]
    Samnit tarafından vurulan: Zagraş. Zagraş, 0 iyileştirme alır
    [Analyzer Data Error]
    Medicus tarafından iyileştirilen: Quantico. Quantico, 694 iyileştirme alır
    [Analyzer Data Error]
    Quantico tarafından vurulan: Zagraş. olmadı
    Baltacı tarafından vurulan: Zagraş. Zagraş toplam 50 hasar alıyor
    Baltacı tarafından vurulan: Zagraş. Zagraş toplam 176 hasar alıyor

2O2bLq.png

anlatmak istediğim bu da diyebilirim tanrı ile 8.500 cana indiriyorum tanrısız 9.300 pek bir fark yok yani oyunun hali bu işte tanrı da bir işe yaramıyor? veya yazı tura mı atacağız yönetim bence şu algoritmalara el atmalı gerçekten stratejilik bir durum kalmamış ortada tüm paralı askerleri hasarı paylaştır yapsam da dikkati üzerine çek de yapsam bir şey fark etmiyor yani yaptığım analiz bunu gösteriyor.

bu kolaydı...

">

buna dokunabildim...

saldırdığıma pişmanım...

şimdi detaya gelirsem... Arkadaşlar 3 yıldır şu hesapla keyfi olarak şu zindanları çok çok düşük seviyelerde yenmeye çalışıyorum. Ama inanın taktik falan yok hepsini hasarı paylaştır veya hepsini dikkati çek yapsanız da belli bir mantık yok çok çok denemeler yaptığımdan diyorum.

sadece şu zagraşta affaladığım nokta şu medicus 9 k vuruyor diğerleri vurmuyor bunun üzerine çalışmalar yapacam sırf şu zagraşı 50 li seviyelerde yenmek için ne kombinler denedim ama boş medicusla saldırmak gerekiyormuş onu anladım.

İşin özüne gelecek olursam denemelerimin çoğunda galibiyeti abartmıyorum en az 300 saldırı sonucunda değişik kombinler deneyerek ve şansa kazanıyorum.(Yazı tura atıyorum. Yazı ve tura gelince hep bosslar kazanıyor. Arada dik geliyor ve ben kazanıyorum...) Anlayacağınız üzere oyun iyice yazı turaya dönmüş durumda.

Sirkte bu şekilde ve mantık da üzerimizde çok altın varsa kaybederiz az altın var kazanırız.

Neyse iller birleşince yardım eden olur umarım bana :D Mavi eritip mor düşürmek zor oluyor haliyle.(İller ne zaman birleşiyordu?)

Konudan konuya atladım ama gerçekten stratejilik bir şey kalmadı oyunda yazı tura ile devam...

Okuyanlara teşekkürler ayrıca...

Sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle...

Nice bayramlara.

AYYILDIZ TROLL (il 26-32)ittifak kurucusu olarak kalp kırdığım, küs olduğum biri varsa(pek hatırlamıyorum ama ) barışmak isterim oyuna çok kaptırmış olabilirim zamanında.

Saygılarımla...

normalde anormal bir durum ama gladiatus kurallarına göre normal bir durum.

Nasıl yeneceğimizi çözersem açıklarım ama seviye farkı her zaman söylediğim gibi item ve eğitim farkıdır. Eğitim o seviyede de giderilmiyor hem +100 ün kasması ile 90 seviyelerin kasması bir değil.

Halen bunu oyunculara diretiyorlar adaletsiz bir savaş bu nasıl anlatabiliriz.

113 seviyeyim 123 seviye ile kapışmam adaletli bir durum mu ?

her gün 5 kere saldırıyor tabiri caizse eziyor. Ama gladiatus halen bir şey yapamadı bu duruma. Ancak adaletsiz durum olarak malefiz suistimaline el atabildiler buraya da bakın kaç yıldır tık yok ya tık.

sistem olarak hep aynı seviye saldırmasındansa her geçtiğim npc den sonra seviyeleri 1 kademe artsa daha iyi olurdu dis pater tam seviyemize göre olacak şekilde yapsalar iyi olurdu.

örnek: seviye 120 olsun.

dis pater 120

sfenks 119

alekto 118

persphone 117

...

şuan yeraltından gelen itemler 80 90 seviye hiçbir faydasını göremedim daha.

örneğin : Provinciarum arena ve sirkinde ;

rakibim 126 seviye ben 120 seviye her 10 karşılaşmada 1 yenebiliyorum o da şansa.

126 seviye luci yalnızlık, anton dünya, luci karanlıkları takarken ben seviyeden dolayı takamıyorum ve haliyle 126 seviye rakibimle rekabet falan yapma gibi bir durum olmuyor.

Aynı seviyelerin gelmesi daha makul olur provinciarumda. Zaten x1-x1 kapışmıyor.

Kendi ilimizde olsa dert değil 126 seviye ile kapışmak ,sonuçta o da ham arıyor boş ilde bende ama x5 te satan bulurken boş ilde bulamamak gibi dertte var açıkça.

1 yıl geçti oyunu oynamıyordum halen aynı bir gelişme olmamış bu konuda ama gerçekten çok soğutuyor rakibin sırf seviyeden dolayı bastığı + itemleri varken nasıl kazanabiliriz ?