walki w tygodniowce

  • Łatwo jest szukać powodu żeby zbanować kogoś na x5.


    10kk honoru gdzie przez kilka dni był event na 50% więcej punktów wypraw i 50% szybsza regeneracja to prosta rzecz dla doświadczonego gracza.

    Z odpalonym centurionem, apollem i łatwym hadesem mamy nową wyprawę co 2 minuty i 90 punktów odrazu.


    Jakoś nikt nie wchodzi na x1 serwery i nie szuka guza :)


    Przykład: top1 na s1 ponad 2,6kk w tygodniowym w przeliczeniu daje ponad 13kk na x5.


    top1 na s25 ponad 1,8kk daje w przeliczeniu 9kk na x5


    Sam na x5 miałem 6kk w tygodniówce i to lekką ręką bez siedzenia całymi dniami przed kompem, hadesów wtedy można było zrobić 5.


    3 łatwe oraz 1 średni i 1 trudny, jeśli ktoś wszystko przemyślał.



    Pozdrawiam :)

  • honor honorem, zawsze mozna wbic lvl, i klikac te wyprawy, ale tyle walk ? osobiscie na serwie x2 nie miałem wiecej niz 8k, siedzac po 20 h dziennie i same trudne hadesy XD

    Dobra pobawmy się numerkami.


    Licząc że średnio zadanie daje po 2k honoru, a czas oczekiwania był 0 czyli mogłeś mieć pięć w danym momencie. Arenki co 15 sec

    Czyli co minutke/półtorej 10k honoru... 400k na godzinke ... 3,8kk na strój... x3 trudne to stwierdzam że ten 10 to jednak słabo wygląda bo można było go zrobić w dwa dni a to z całego tygodnia jest :( Oczywiscie dodatkowych wypraw, zwrotów z apolla i wbicia levelu nie liczymy.


    A teraz wracając do tematu

    18,5/7dni= 2,64 / 2(areny) = 1,3k Ataków na arenie i 1,3k na ct dziennie.



    Odwróćmy trochę numerki czyli: 4ataki(na minute) * 60 minut = 240 * 9h stroju = 2160 * 2 (ct) = 4,320 * 7(dni) = 30.240 i tu również nie liczymy walk pomiędzy strojami.



    X5 ma swoje plusy i ma swoje minusy. Śpisz? Tracisz wyprawy. Przychodzą eventy to robisz cuda w 9,5h trwania stroju.






    + Czepiając się prędkości X5 wróćmy na chwilkę na x1, dokładniej S1 i tygodniówkę z walk

    1 xyz 118 773.723 23.259 3.242 0

    3,242 * 5 = 16,210

    Edited once, last by DatPure ().

  • Kto potrafi liczyć to z pewnością wie, że takie liczby nie są niemożliwe do uzyskania, co koledzy udowodnili.

    co ty chrzanisz XD

    czuć botem nawet nicku nie musze sprawdzac xD

    Znam graczy, którzy bawią się w support i na siłę łatkują graczy jako boty. Nie mają żadnych specjalistycznych narzędzi a opierają się na dość prymitywnych metodach. Jedną z nich jest zerknięcie w profil gracza i porównanie złota zarobionego do straconego. Jeżeli jest mocno niekorzystny to ...


    Nie biorą tutaj takich argumentów jak wysypanie paczek i offline przez dłuższy czas. Robi tak chociażby założyciel tematu, który na stronie gildii stworzył nawet ranking graczy z największą ilością złota straconego.


    PS. Skoro ma czas na takie rankingi i liczenie na piechotę graczy z czołówki prowincji to i zwyczajnie brakuje czasu na klikanie, co prowadzi później do zazdrości (gdy spogląda na tygodniowkę) a czego wyrazem jest ten mocno desperacki post. Bo i czemu on służy? Od narzekania honoru nie przybędzie, ilość walk nie wzrośnie. Za to są próby nacisku na Administrację gry, co swoją drogą chyba jest banowane (tak słyszałam).


    @Alkoninja Twoja postać też ma mocno niekorzystny stosunek golda na arenach. Ja nikogo nie łatkuję, ale już wiesz jak inni to widzą:saint:

    juve - prowincja 55EN

  • te 2,6k walk na obu arenach jest przy założeniu 100% winratio, a takie winratio jak wszyscy doskonale wiemy jest niemożliwe, wiec nalezy tu doliczyć kilkaset walk

    przeliczanie walk w ten sposób to czysta teoria i nijak ma sie do rzeczywistości, a przekładanie osiągnięć serwera x1 na serwer x5 to żart, zastanów się ile walk tracisz gdy musisz odejść od kompa(choćby na 2 min) na serwerze x1, a ile na serwerze x5

  • Faktycznie, 22 strony pod rząd zielone na ct a na arenie wypadnie po 1 lost na stronę - niemożliwe.


  • Pisałem gdzieś o ilości honoru? A co do używania bota proszę się nie wypowiadać, bo PANI rozsyła mailowo boty wraz z instrukcją korzystania więc to że w nocy sobie odpalacie to raczej każdy wie. Screeny mamy (zarówno wiad mailowych jak i tłumaczenia w grze), a to że administracja nie reaguje na zgłoszenia to nie znaczy że teraz jakąś pokrętną logiką coś PANI udowodni.

  • datpure ty nie pierdziel o cyfrach bo chłopcy pisali że ciśniesz równo na bocie , więc nie pokazuj jaki to jesteś fajny , jak dawałeś złoto non stop pół dnia i honor ci wpadał itd , uczciwy gracz jak klika cały dzień nie będzie tak rozdawał złota !!!!

    bo jak ma czas na klikanie to ma i czas na chowanie złota !!!!

    BAN DLA CIEBIE !!!

  • mówisz o sobie, czy o swoim koledze?


    jakoś z trudem jestem w stanie uwierzyć w tę 1 porażkę na stronę, szczególnie gdy odkopałem swój stary screen http://prntscr.com/ndtyzi


    no dobra my tu gadu gadu, a temat staje się coraz bardziej niewygodny i wiadomo co się wkrótce stanie, okaże się że forum to nie miejsce na poruszanie takich tematów i zostaniemy subtelnie uciszeni i odesłani na support

  • "bo jak ma czas na klikanie to ma i czas na chowanie złota"



    Przypomniałem sobie te wszystkie konta na których miałem x razy więcej straconego złota. Czy to znaczy że też byłem botem ? :<

    :evil::evil::evil:

  • datpure ty nie pierdziel o cyfrach bo chłopcy pisali że ciśniesz równo na bocie , więc nie pokazuj jaki to jesteś fajny , jak dawałeś złoto non stop pół dnia i honor ci wpadał itd , uczciwy gracz jak klika cały dzień nie będzie tak rozdawał złota !!!!

    bo jak ma czas na klikanie to ma i czas na chowanie złota !!!!

    BAN DLA CIEBIE !!!

    Jak bym się tam przejmował atakami z tej waszej gildii to bym dawno skończył grę, trochę was boli że prowadzicie te konta 10 lat a po roku ktoś was klepie na ct jak leci - całą śmietankę waszego serwera bo na ten moment to tylko Tormentorka ma coś do powiedzenia na CT bo o arenie i losowości szkoda gadać.


    czytaj ze zrozumieniem kido ... exp /honor/itd leci złoto lang na łapie i nieeeeee gracz nie schowa złota^^ po co ????

    rozda biednym hahahah i tak cały czas było !!!!

    zachwiany , sub , sothis !! czas na oszusta dat...

    Jak bym miał pakować każdego grosza to bym z rynku gildii nie wyszedł. To że u was na serwerze recesja i liczycie każdego cipciaka na trening to wasza sprawa. Ale widzę informacje też macie słabe bo ani jeden z wymienionych graczy nie ma bana :)

    "bo jak ma czas na klikanie to ma i czas na chowanie złota"



    Przypomniałem sobie te wszystkie konta na których miałem x razy więcej straconego złota. Czy to znaczy że też byłem botem ? :<

    A bo widzisz hell, Panowie uważają że lepiej strzelić maksa raz na 15 minut niż zrobić w tym czasie 60 ataków po 27k premii każdy xD

    150K > 1,5kk


  • Pisałem gdzieś o ilości honoru? A co do używania bota proszę się nie wypowiadać, bo PANI rozsyła mailowo boty wraz z instrukcją korzystania więc to że w nocy sobie odpalacie to raczej każdy wie. Screeny mamy (zarówno wiad mailowych jak i tłumaczenia w grze), a to że administracja nie reaguje na zgłoszenia to nie znaczy że teraz jakąś pokrętną logiką coś PANI udowodni.

    1. Oszczerstw nie zamierzam komentować.

    2. Macie screeny czy coś innego to napisz ticketa a nie warczysz na forum o botach. Kilka razy było o tym wspomniane, że forum to nie miejsce na takie tematy.

    3. Nic nie zamierzam udowadniać bo wszystko zostało już powiedziane. Nie moja wina, że ktoś nie nadąża z trawieniem informacji.

    4. Sam fakt ataku na mnie już dowodzi, że trafiłam w sedno i zabolało.

    juve - prowincja 55EN

  • Witam! Jestem tutaj tylko ze względu na to, że Dat pisał do mnie prywatnie, ze dzieja sie tutaj znowu szopki w roli głównej z miernotami z x1 serwerów. Więc tak pokrótce konto sub z prowincji s37 nie ma blokady konta co za chwilę udowodnię w załączniku... zrezygnowałem z gry, w której nie szanuje się indywidualności i ludzi z ambicjami troszkę większymi niż licznik zdobytego złota na plusie. Miałem plany na wbicie 200lv, top1-3 PL w rankingu, dlaczego zrezygnowałem? Bardzo prosta odpowiedź, dostałem dwutygodniowego bana, po którym zdałem sobie sprawę, że szkoda tracić czas i pieniądze, bo mam do tej pory ss ze zgłoszeń, w których nie dostałem żadnego dowodu na rzekome używanie skryptów, dlatego, że jak to sama CoMa ujęła " nie mają obowiązku przedstawiać dowodu graczom". Dlatego postanowiłem, grajcie sobie sami na swoim podwórku, zastosujcie w regulaminie, żeby każdy mógł przed komputerem spędzać fizycznie max 8h, bo więcej niż 8h to już niemożliwe i niewykonalne :) Oczywiście podchodziłem do tych oszczerstw na luźno i z humorem, bo każdy kto mnie zna i znał, wiedział, że zawsze byłem mobilny, gdy konto było online zawsze odpisywałem na wiadomości, oczywiście te ważniejsze nie do typowych dwunastolatków, którzy pisali "dasz coś?". Nie żałuję, więcej czasu poświęcam życiu, mam nowe realne cele, a jedyne co na koniec chciałbym dodać to to, że życzę Wam miłej sukcesywnej gry, gdzie każdy gra kropka w kropkę tak samo, czyli najlepiej 500 walk w tygodniu i 2kk honoru, bo reszta no nie jest możliwa ^^ A tak całkiem serio to zróbcie to samo co ja i większość moich ziombelków czyli [ciach] z gierki, bo normiki z s1 będą się wiecznie pultać do każdego kto robi wyniki powyżej przeciętnych :D


    PS: DO GRACZY X1, gdybyście może więcej czasu spędzali na grze niż pisaniu zgłoszeń efekty gry byłyby zupełnie inne :D


    http://prntscr.com/nduqmq


    /Upominam za wulgaryzm/kruszynka

  • W tej grze jest cała masa "followers'ów", którzy interesują się bardziej cudzym kontem, aniżeli swoim.


    Niedawno wbiłam urlop na 3 dni żeby pojechać odpocząć poza miejscem zamieszkania. Ile to później dostałam wiadomości od "życzliwych" grajków, którzy wyliczyli mi dokładny czas "bana" xD

    juve - prowincja 55EN

  • Gościu gra na skrypcie , dziennie daje 10 Maxow mi



    Połowa gildii tgh gra używając skryptów , dat , juve to samo dlatego bronią swojego


    ;)


    Na potwierdzenie ;)



    Dobrej nocy ;)

    TOP 1 ŚWIATA W ZDOBYTYM ZŁOCIE :!::!::evil:8)


    NICK : EGZEKUT0R

    Server : s35

    Link do rankingu : Ranking ogólny

    Edited once, last by EGZEKUT0R ().