Posts by Alkoninja

    dobra strategia tyle ze to nowy serwer, 90% gildi ma ponizej 100 :D a tak jak w twoich obliczeniach gracz na 42 lvlu ma zapłacić 3,8kk , u mnie wyszło troche mniej bo mniejsze koszta ale to nadal dużo a wiem jak sie na tym lvlu zarabia

    Czesc, ma ktoś jakiś sprawdzony wzór rozpisywania zbiórek gildyjnych ?

    chodzi o to żeby uwzględnić lvl graczy, jeden ma 50 lvl drugi 90 więc x złota razy lvl nie jest do końca obiektywne biorąc pod uwage mniejszy dochód mniejszego lvla ;p

    jak ma ktoś coś takiego opracowane prosze o szczegóły tutaj lub na priv :D

    Ave Gladiatorzy!


    Bogowie są nam przychylni!

    Modlitwy zacnych obywateli Rzymu zostały wysłuchane i zapewniły nam przychylność bogów. Wszyscy gracze (na starych serwerach) otrzymają następujące bonusy:



    zastanawiam się jedynie co oznacza ( na starych serwerach)

    jakieś serwery są wykluczone z tych eventów ?

    Witam, może ktoś podzieli sie opiniami, na temat powrotu złotych czasów gladiatusa ;p

    wiadomo ze to już nie osiągalne, ale mimo to może uda sie poprawić jakkolwiek aktywność jakimś ciekawym pomysłem :D

    zapraszam do wyrażania swoich opini, pomysłów, sugesii, ostatnio nawet na forum nie powiem czym wieje ...

    Więc daj namiary na tych " odpowiedzialnych " to zwrócimy sie bezpośrednio do nich , bo jak narazie możemy tylko do was :) I wybacz ale z obserwacji wynika że w tej grze nikt za nic nie odpowiada, nie mówiąc już o robieniu czegokolwiek

    jak dla mnie to w gre wchodzi tylko event na trening - 20%, no i na kuźnie - 20% skladników i + 20% na sukces, wyprawy są zbędne, bo to o to sie rozchodziło podczas tego eventu

    Sprawa wygląda tak że nasz ukochany team nie potrafi zrobić nic tak jak to powinno być zrobione :)

    prawdopodobnie jest teraz najwieksza aktywność na gladiatusie która ma miejsce 4 razy do roku, ludzie powrzucali pozostawiane dynie, zajączki , których już nikt nie zwróci, wyłożyli kase na siebie, której już nikt nie zwróci, ja za samo przepakowanie w takim wypadku musze dac 20 kk z tańszym vatem, nikt tego nie zwróci, kolejne osoby odejdą z gry bo to była ich jedyna możliwość na tanszy trening/ kucie

    nic tylko wstać i bić brawo :)

    Wkleje to tutaj bo z tego narodził sie problem :


    Ave,



    W związku z awarią serwera 41 (rollback + brak aren międzyserwerowych), dla serwera s41 został zaplanowany microevent: bla bla bla


    nie wiem co z innymi serwerami, ale jak widać w wyższych wiadomościach wczoraj przez pół dnia nie można było zalogowac sie na s 34, wiem że s 41 nowy serwer i wgl..

    ale może by tak chociaż " dziękujemy za wyrozumiałość pracujemy nad tym ? "


    zero

    nic

    jak wprowadzać zmiany to dla wszystkich, nie tylko dla wysokich lvli, owszem nowe zwoje by sie przydały, ale nie śmiałem o tym wspominać, wolałem wspomnieć o czymś bardziej przyziemnym dla ludzi "dbających" o tę grę ....


    Wiadomo ze na 150, 160+ robi sie już problem, i z czegoś trzeba zrezygnować żeby mieć coś innego, prawda jest taka że zwoi mamy multum, lecz niewiele zdatnych do jakiegokolwiek sensownego użytku, tak samo składniki, są takie z których nic nie kułem przez całą gre, i nawet nie mam pojęcia do czego mogą służyć w kuźni..


    do tego długo oczekiwane lochy w brytani, i fajnie by było gdyby była możliwość wydropienia najemnika :D wszystkich rodzajów we wszystkich lokacjach, to by zmieniło dużo w CT, bo obecnie dorwanie porządnego najma równa sie z cudem

    Mm problem z zalogowaniem się z lobby na s 34.

    s 41 loguje normalnie, przy próbie logowania na s 34 otwiera sie nowa karta , i strona nie działa


    Ta strona nie działa

    Serwer s34-pl.gladiatus.gameforge.com nie może teraz obsłużyć tego żądania.

    HTTP ERROR 500



    co robić? ....

    Chyba już o tym pisałem, ale nie chce mi sie szukać wcześniej a temat ucichł niemiłosiernie

    prosił bym kogoś kompetentnego i mającego kwalifikacje o przekazanie wyżej pomysłu odnośnie dodania ulepszeń do eq w stylu mechanizmów i proszków, dodających krytyka i bloka :) to w dużej mierze ułatwiło by rozgrywkę na wyższych lvlach i układaniu eq.


    wartości mogły by być zbliżone do proszków czy co lepiej do szlifek :P