Posts by DatPure

yes

The only decent thing GF can do, is to activate ALL the benefits from ALL the costumes for 24 hours, when they make such a really really REALLY BIG mistake.

No!

Backup, becouse alot of people alredy wasted their money and resources, so backup is the right way + 1 day "On the Nile bank" + proper start of Costume festival :)

Which is not going to happen knowing gameforge approach to game and players ;)

Jak dla mnie, to może wywalać nawet co godzinę ale rozumiem, że bot nie potrafi się jeszcze logować do gry i musicie aż 3 razy dziennie poświęcić minute na ponowne zalogowanie się

tak, wolimy poświęcić ten czas na czytanie Twoich głupio-mądrych postów

Od 3 dni nie mogę wejść na konto. Próbowałem na kilku mailach, zawsze dostaje komunikat o poprawnym zlinkowaniu, a konta nie ma ?( Ile mam czekać na odpowiedz o supportu? Hajs, który zbierałem na trening 4 miesiące już się wysypał. :( Stare konto na innym mailu od razu połączyło, ale nie mogę na nie wejść na operze, tylko google chrome.

https://lobby.gladiatus.gamefo…l_PL/retrieveAccountEmail

Michalus mi odpowiedział na maila i dodał ten link - nigdzie go w lobby nie widziałem, z tego punktu powinieneś dać już sobie radę.

Teoretycznie to robią to co obiecali.. tylko roczny poślizg mają ;p

Its easier to blame it on addon than to admit that they force that add in to promote their new game :)

even after blocking it with addblock the (x) still stays when refreshed but you dont see the ad.

King, używasiętego do 90 lvl xD A ulepszanie na pomki/ red? nie przesadzacie ?

Pewnie będzie to kosmicznie drogie i bardziej opłacalne będzie wykucie niż kilka prób ulepszenia u magusa.

No chyba że za pierwszym razem się komuś uda.

Gdzie tam, lucka piekła na 1% 100x damy xD ile razy to siadało na 30 lvl to głowa mała

It really depends on what scroll you are planning on finding.

On easy hades you have slim chance for prefix as mobs dont drop scrolls with higher level than what they have. Unless your level is high enough that easy make mobs have bigger level than the prefix you desire to find.

Medium hades is like your level, on medium at level 134 at one event i dropped Sebastianus and grac, both from 1 mob before Diss but you have same chance everywhere.

Sufixes are harder to find as the mobs on any hades have higher level then them so the pool of possible scrolls is bigger and chances are smaller, easier to smelt them.

Gratulujemy Kapciowych podbojów oraz zrabowanego złota, gratulujemy ataków wchodzących i tych obijających się, zachęcamy do poprawy ataków na akademie oraz namawianie ich do przejścia. (Z tym ostatnio to słabo wam idzie)

Również jestem dumny że jak to na ZŁOTĄ Hordę przystało mamy tyle złota że możemy go trochę rozdać a i tak wytrenujemy swoje i forum'y postawimy.

Również się cieszymy że dajemy wam przyjemność z gry i nakręcamy do dalszej rozgrywki - nudno by było.

I finalnie również zachęcamy do pisania większej ilości śmiechowych postów z których możemy mieć polew, czy to tutaj czy na waszym forum gildyjnym :D