Posts by Van

Co do Twojego posta Bodzio, dziwi mnie Twoje nastawienie szczególnie przy fakcie, że sam jesteś również graczem. Co do zasad, rzeczywiście nie przeczytałem, ale nie oszukujmy się, czytasz każdy regulamin przed akceptacją i to na dodatek najlepiej kilka razy żeby niczego nie przeoczyć? Co do zasad zresztą pamiętajmy, że zasady w grze nie mogą być sprzeczne z prawem Polskim oraz UE. Są sprawy sądowe w których gracze dochodzą swoich praw i wygrywają. Poza tym nigdzie nie napisałem o skasowaniu konta, tylko zebraniu się by zamiast płakać na forum jak to źle i nie dobrze dla odmiany coś zrobić. Mogę tylko doradzić więcej empatii, chociaż kiedyś pokazałeś między nami, że ją posiadasz więc przypuszczam że też nie możecie zostawić tematu lub zgodzić się z nami, żeby ktoś tego nie wykorzystał przeciwko Wam. Co do osób krzyczących o wolontariacie powiem tylko jedno, oczywiście że jest to wolontariat i tak jak my akceptujemy regulamin tak admini akceptują, że będą się obchodzili z takimi upierdliwymi graczami jak my, więc wybaczcie robią to potencjalnie z taką samą świadomością. Tym razem GF wywiązał się dobrze z tej pomyłki, czy nasza akcja coś pomogła? Kto wie. Dziękuje każdemu zaangażowanemu, Bodzio możesz zamknąć temat, został już wyczerpany.

LowKing

PS Zapraszam do najlepszej gildii na serwerze 37-Glory :3

Sorky a czy ja coś mówię złego o teamie? Przecież to raczej oczywiste, że w wielu kwestiach nic nie mogą i tak ich podziwiam, ze im sie chce.. Uważam, że jesli admini widzą co się dzieje, czego chcemy, ze nastąpil spadek osob online wypadałoby żebyśmy zjednoczyli siły, my jako gracze pokazali ze nie zgadzamy się na zlewanie, a admini przekazali wyżej że w pełni nas rozumieją i ze jesli nic sie nie zmieni mogą ponieść z tego powodu duże straty m. in. pieniężne. Zarabiają na wielu grach, adminom jak sam wspomniales dają jakieś resztki typu rubiny itd a kogos wyzej ustawiają jako praktykanta? Całkiem możliwe. Myślę, że mało komu chce się czekać kolejne pare miesięcy na kolejny event, tym bardziej że kto wie czy to nie będzie podobny niewypał, raz im sie zdarzyło, popuscimy i zdarzy sie następny. Chyba kwestia tego jak szanujesz i cenisz swój czas.

Przypominam: Zachęcam do nie logowania sie w grze do wyjaśnienia sprawy. Przekażcie sobie w gildii i po prostu wylogujcie, kilka dni wam roznicy nie zrobi a może coś zdzialamy. Chciałem dodać, że jeśli ktoś ciągle narzeka a sie nie przyłączy to jest zwyklym hipokrytą i wcale im sie nie będę juz dziwił, jeśli mogą mieć wszystkich gdzieś a ludzie i tak będą siedzieć, płacić i marudzić

Lowking

Witam wszystkich,

widzę że od dłuższego czasu gf ma gdzieś potrzeby graczy i jedyne co się dzieję to wypompowywanie kasy z graczy, na nowych serwerach, na oczekiwaniu na missclicki przy kuźni, żarciu itd. Ale to przecież nic nowego, jedni płaczą na forum inni grają zdając sobie z tego sprawę. Jednak gdy poświęcamy swój czas na zapowiedziany event który jest parę razy do roku, tak jak i Wy, wiemy że wtedy można coś wykuć ekstra, lub potrenować za pół darmo... i okazuje się, że event zakończył się przed rozpoczęciem, to jest to po prostu żart.

Do rzeczy. Co możemy zrobić jako gracze? Płakać, użalać się? To na pewno. Dostaniemy jakiś event na tańsze ruble lub coś innego co nikogo nie zadowoli.

Więc co proponuje?

Protest, polegający na zaprzestaniu grać przez jak największą ilość graczy i ładowania złotówek dopóki nie spełnią naszych oczekiwań. Tak, nie przewidzieliście się, to całkowicie realny plan. Otóż patrząc po graczach aktywnych podczas eventu na serwerze 37 nasza gildia(GLORY) miała aktywnych graczy którzy stanowili więcej niż 1/3 serwera. Podejrzewam, że każdy serwer rządzi się podobnymi prawami patrząc na aktywność. Jeżeli w tym momencie każda większa gildia się tego podejmie, niezależnie od tego czy się lubimy czy nie.

Po prostu przestańmy grać. Od teraz. Jedyna opcja powrotu to event na trening, kucie(mniej skladników i większa szansa) np przez ostatnią godzinę podczas eventu kostiumowego, ewentualnie zwrot tego co ludzie wrzucili, ale tutaj podejrzewam że oczywiście gf zaprze się, że to niemożliwe.

Wierzcie lub nie ale to chwila prawdy, czy gf w ogóle zależy na graczach, czy mają ich potrzeby gdzieś.

Jeżeli masz tu konto, podziel się swoją opinią. Jeżeli po prostu to czytasz wyloguj się z gry i przeglądaj co jakiś czas forum czy coś zapowiedzieli oraz ten temat. Jest nas tak niewielka liczba, że możemy się zebrać i pokazać na co nas stać, zamiast tylko płakać nic z tego nie mając.

Zacznijmy od TERAZ

Pozdrawiam

LowKing

Witam, zauważyliśmy następujący problem :

chcąc wykuć pierścień na 1 lvlu, do pak dobowych , nie da sie wykuc zielonego, wrzucając zielone składniki otrzymujemy 100% na kolor biały, dodając kowadło jest % na biały i % na niebieski ...

jak i dalczego ?:x

5ce583c194c2a.png

Ogarnij sobie zwój o nazwie "Zwój" bez nazwy.

Jest jeszcze opcja od biedy inna, zrób nowe konto i u alchemika takie same zielone kup.

Łatwo jest szukać powodu żeby zbanować kogoś na x5.

10kk honoru gdzie przez kilka dni był event na 50% więcej punktów wypraw i 50% szybsza regeneracja to prosta rzecz dla doświadczonego gracza.

Z odpalonym centurionem, apollem i łatwym hadesem mamy nową wyprawę co 2 minuty i 90 punktów odrazu.

Jakoś nikt nie wchodzi na x1 serwery i nie szuka guza :)

Przykład: top1 na s1 ponad 2,6kk w tygodniowym w przeliczeniu daje ponad 13kk na x5.

top1 na s25 ponad 1,8kk daje w przeliczeniu 9kk na x5

Sam na x5 miałem 6kk w tygodniówce i to lekką ręką bez siedzenia całymi dniami przed kompem, hadesów wtedy można było zrobić 5.

3 łatwe oraz 1 średni i 1 trudny, jeśli ktoś wszystko przemyślał.

Pozdrawiam :)

Tak, dajmy przykład taki:

Mamy czas roztopu 1h.

Po update mamy 30min.

Teraz z eventem 15min.

No i srebrny młotek - 30% razem 10,5min, czyli śmiesznie mało.