Posts by truskaweczka

Od wczoraj masa nowych postów na forum, sporo "nowych" twarzy zalogowanych pewnie z niecierpliwością oczekujących na jakiekolwiek informacje. Każdy wyrzuca swoje "złe emocje" i winą obarcza support.

Spójrzcie na to z innej strony. Konkurencja się nie wzmocniła, nie macie spalonych przedmiotów, nie straciliście surowców itd. Pewnie jakaś rekompensata się pojawi ale i tak wszystkim nie dogodzi.

Ktoś wyżej popełnił katastrofalny błąd (nie pierwszy zresztą) i nie należy obarczać winą supportu bo nie mają z tym nic wspólnego.

Ciekawe są sytuacje, które miały miejsce wczoraj: jedni potrenowali na -63%, inni zaczęli kuć z rozpędu i chyba pod presją a niektórzy (może przewidzieli) poszli spać już o 19 xD

Dzisiaj piątek więc pracownicy gf'u wypiją jedną kawę, później zrobią przerwę i może do weekendu dobrną. Może po weekendzie coś wykombinują. Rozwiązanie się pojawi - nie było powiedziane na 100% kiedy :D

Sądy? Paragrafy i całe to zamieszanie może i logicznie poprawne ale kto by się w to bawił? Na myśl przychodzi mi tylko nick pewnego pajaca, który już wyrzuca na grę w "k" złotówkach, więc może tym razem zatrudni Adwokata o którym już nieraz wspominał xD

Nie możemy teraz przynajmniej napisać, że gra niczym nie zaskoczyła xD

Najrozsądniej byłoby odpalić ten event w dniu 17 sierpnia od północy i przywrócić stan sprzed konserwacji by jakieś "szanse" zostały zachowane. Chociaż to i tak niweczy postępy osiągnięte w ciągu całego dnia. Po lobby, całym tym cyrku sprzed chwil to następnym logicznym posunięciem powinno być łączenie prowincji w jedną całość. Bo nie zdziwiłabym się jeśli te liczby (niespecjalnie okazałe i tak):

https://prnt.sc/ot8p0g

w ciągu najbliższych dni będą mierzone w 1/10 tego co wyżej.

Tak - wywala po każdej konserwacji.

Kolega z gildii odkrył, że wystarczy cofnąć w przeglądarce 2-3 razy i można wrócić do gry bez potrzeby logowania.

Kostium nie przepada - raz zdobyty zostaje do końca gry. Kostium RA można założyć tylko na evencie kostiumowym (takim jak ten od 16ego sierpnia).

Run można użyć tylko na specjalnych eventach (lodowa tundra, dzika ferma, u brzegu Nilu, pustynia koszmaru). Taki event trwa obecnie do 15ego sierpnia.

Sorki, faktycznie nieco się pośpieszyliśmy. Teraz widzę, że prędkość prowincji sporo miesza w tych liczbach. Przez całą grę się czegoś nowego dowiadujemy. No nic, kombinujemy dalej ||

widocznie nie kazdy wrzuca obrobione zdjecia probujac siac zamet tak jak Ty w dziale obok

Przeprosiłam za pośpieszny osąd więc nie wiem w ogóle po co te kąśliwe uwagi? Nie potrafisz się powstrzymać co? Popracuj nad sobą lepiej.

Sorki, faktycznie nieco się pośpieszyliśmy. Teraz widzę, że prędkość prowincji sporo miesza w tych liczbach. Przez całą grę się czegoś nowego dowiadujemy. No nic, kombinujemy dalej ||

Moim zdaniem powinni zubożyć luciusy, wtedy gracze byliby zmuszeni kombinować z innymi zwojami a tak wystarczy obkuć się luckami w red i tyle

Wczoraj to samo pisał @Michalus i zgadzam się w 100%. Do 150 nie ma nic efektywniejszego a później jest większe kombinowanie ale i rozczarowanie bo nagle nie sposób wymaxować na 50%. Tylko, że jak zubożą luciusy to będzie znowu płacz i nagłe zmiany eq bo chyba dotychczasowego eq nie zmienią!? A jeśli to części będzie się podobał a reszta będzie czuć się "okradziona". Teraz chyba rozsądniej byłoby zrobić coś wartościowego wyżej by ten schemat powtórzyć.

Gdyby lucki od samego początku byłyby pominięte to większą rolę odegrałyby Tellus, Sektus, Avalonius, Lepidus, Amulius i inne. Ale to i tak nie rozwiązuje problemu zbyt potężnych przeciwników w Brytanii. Zadnym eq nie sposób ich pokonać xD

6mrJ5ZH.png

W ciągu ostatnich 2 dni zastanawialiśmy się nieco w gildii jak to możliwe osiągnąć 2000% regeneracji w Hadesie. Pasek od modlitw zapełnia się na maxa przy 1000%. Ale co zwróciło moją uwagę to wartości: "dzięki budowie fizycznej +1992" oraz "dzięki poziomowi +330". Pierwsza wartość to już w ogóle fikcyjna bo nikt nie ma 199,2 budowy fizycznej na głównej postaci. Druga świadczy o 33 lvlu postaci i stoi w sprzeczności z tym wyżej: "życie na poziomie 165".

Dlatego stwierdzamy, że powyższy obrazek jest po prostu elementem obróbki graficznej :D

A gdyby tak obniżyć minimalny lvl wejścia w hades do 80lvl'a? Myślę, że byłoby to z wielkim pożytkiem dla gry bo większość graczy porzuca konto między 80-99 poziomem - znudzeni żmudnym wbijaniem exp'a, które systematycznie rośnie.

Hades byłby bardziej masowy. Grywalność myślę tak drastycznie by nie malała w tym przedziale poziomów.

Pomysł wydaje mi się średni. Takie mechanizmy/proszki byłyby dostępne dla każdego poziomu a tu rozsądniejsze jest zbudowanie większej przewagi na wyższym poziomie. Brakuje czegoś lepszego niż Sebastian czy lucius - coś co dodaje krytyka+bloka oraz zapewnia dość fajne dmg/pancerz.

Dlatego nowe zwoje na wyższym poziomie byłyby lepszym rozwiązaniem sytuacji. Zapełnią lukę w kuźni i sprawią, że znowu będzie można kuć coś więcej niż tylko bronie. Posłużą do budowy eq z 50% blokiem/krytykiem oraz ze znaczenie większym pancerzem i dmg jak ma to miejsce w chwili obecnej.

Druga kwestia jest taka, że poniekąd zaproponowane mechanizmy burzyłyby nieco aktualne eq. Bo jeśli jest wybór między lucius a antonius i do tego drugiego dodamy mechanizm na blok choćiażby to wydaje się to lepszym posunięciem (dmg antoniusa, który ma parametry jak lucius). Dodatkowo Sebastian>Antonius. Więc luciusy byłyby w mniejszości wsród graczy na niższym poziomie, którzy stosowaliby nowe rozwiązania. I teraz gracze, co kiedyś mieli dłuższą przerwę a konta zostawili w dość przywoitym stanie nadal mają problem bo nagle jest coś lepiej i trzeba się dostosować. Na niższych poziomach z kuźnią i tak nie ma problemów. Można tworzyć eq na wiele sposóbów. Więc to tylko dostarczanie jeszcze więcej możliwości.

A np taki 160 lvl? Wrzuci mechanizm na tarczę i na nic innego sobie nie pozwoli.

Przez akcję z lobby podejrzewam że i tak wszystkie ważne problemy muszą poczekać niestety...

"the section with the recruiting link will be disabled. All recruiters should be still available"

Lobby to nic innego jak zabieg "uszczelnienia" systemu. Ciekawe jak szybko wyłapią kolejne znane drzwiczki. Podejrzewam, że to sprawy najwyższej wagi bo przecież godzi w interesy firmy. Rebalans może poczekać :P

Mam kilka kont na s35. Chcę utworzyć nowe również na tej samej prowincji. Z poziomu lobby nie mogę dodać nowego konta na s35:

http://prntscr.com/onb70h

W zasadzie to nawet nie wiem jak inaczej można je utworzyć. Pewnie zarejestrować nowy e-mail i być może wtedy będzie opcja. Ale co w przypadku gdy chcę utworzyć 30 nowych kont? Mam tworzyć 30 różnych e-maili??? Z pewnością ten "szybszy dostęp" zajmie mi więcej czasu niż jeszcze kilka dni temu xD

Konta służące choćby do modlitw w gildii by podbić regenerację hp gdyby kogoś interesowało.

Interesuje mnie tylko opcja by powiązać wszystkie na jednym e-mailu.

To może inaczej.

Z początku każdy leci klon jako medyk +3x atakujący + bloker.

Tylko później lepiej zmienić: klon jako bloker (ubrany podobnie jak główna)+ 3x atakujący + medyko-bloker (uzdrawianie). Najlepiej zmienić gdy mamy mocne podstawy treningowe, ewentualnie sporo składników do częstych napraw.

Sam medyk a medykobloker z wysokimi % na zablokowanie trafienia+uzdrawianie to dość znacząca zmiana jak dla mnie. Mniej obrywa a to już jest widoczne w walkach. W pierwszej kolejności wymaxowanie głównych statystyk na Nim, później wysoki blok oraz uzdrawianie i jeszcze pancerz. Krytyczne uzdrawianie pominę, bo raczej nikt tak bardzo się nie zagłębia.

Widziałam jeszcze medykoblokera (elitarny/arcymistrz) z niskim blokiem ale wysokimi obrażeniami z uzdrawianiem. Też ciekawa opcja. Chyba jednak wyższy blok lepiej się sprawdza bo w pierwszej kolejności ma leczyć a nie atakować, więc to trochę nieefektywne. Ale strategie są różne.

Trochę logiczne, że nikt nie chce Ci wrzucać gotowego wzoru na eq. Każdy powinien mieć własny plan na wymarzone eq.

Co do tego wyżej to trochę słabo to wygląda. Zwłaszcza brak paktu na zręczność. Jak dla mnie pakt w pierwszej kolejności a dopiero dalej zabawa z maxowaniem stat+ utrzymanie dmg/pancerza/bloka/krytyka na optymalnym poziomie.

Problem całkowicie ustąpił, więc jest to rozwiązanie problemu.

Niemniej jednak jest jakiś problem w kodzie gry bo nie jest to normalna sytuacja. Mi się zdarzyło pierwszy raz, ale słyszałam co najmniej o kilku podobnych przypadkach.