Posts by RHCP19

Pisałem gdzieś o ilości honoru? A co do używania bota proszę się nie wypowiadać, bo PANI rozsyła mailowo boty wraz z instrukcją korzystania więc to że w nocy sobie odpalacie to raczej każdy wie. Screeny mamy (zarówno wiad mailowych jak i tłumaczenia w grze), a to że administracja nie reaguje na zgłoszenia to nie znaczy że teraz jakąś pokrętną logiką coś PANI udowodni.

1. Oszczerstw nie zamierzam komentować.

2. Macie screeny czy coś innego to napisz ticketa a nie warczysz na forum o botach. Kilka razy było o tym wspomniane, że forum to nie miejsce na takie tematy.

3. Nic nie zamierzam udowadniać bo wszystko zostało już powiedziane. Nie moja wina, że ktoś nie nadąża z trawieniem informacji.

4. Sam fakt ataku na mnie już dowodzi, że trafiłam w sedno i zabolało.

oszczerstw :D wieczorem zbiorę screeny, kto chce to pisać priv to porozsyłam, bo jak dam tu to wyczyszczą temat - jak zawsze :)

Pisałem gdzieś o ilości honoru? A co do używania bota proszę się nie wypowiadać, bo PANI rozsyła mailowo boty wraz z instrukcją korzystania więc to że w nocy sobie odpalacie to raczej każdy wie. Screeny mamy (zarówno wiad mailowych jak i tłumaczenia w grze), a to że administracja nie reaguje na zgłoszenia to nie znaczy że teraz jakąś pokrętną logiką coś PANI udowodni.

Nie masz pomysłu? sprawdź sobie eq dzojca z s25

całkiem niezłe obroty , full blok i kryt a i pancerza zacnie :D

robienie inty eq samotności niezbyt trafione na tym lvlu, a robienie stat kosą... kosa ma dawać obrażenia a nie %. takie obrażenia miałem na 133lvlu z ambrozjusza dominacji a tu mamy za przykład 144lvl. kiepsko przemyślana postać

dokladnie, nie warto zakladac konta - stracisz czas, kupisz rubiny a potem przejrzysz na oczy. Niestety pisanie prawdy wiaze sie z cenzura i kasowaniem postow, gracze "premium" sa pod ochrona jak to napisal gucio.

wstaje rano i zawsze full punktow, przez pare godzin mi przepadaja... co to za event? zadam rekompensaty w postaci dodatkowych dni z mozliwoscia wyboru kiedy beda bonusy

co do starych dyn tez prosze umozliwic mi och zdobycie, jestem dyskryminowany bo noe dostalem mozliwosci ich zdobycia

hipokryci, jawnie pozwalaja oszukiwac a na forum juz nie mozna napisac? myjemy raczki? po co w ogole ten support jest? rownie dobrze mozna go zlikwidowac jak rowniez caly smieszny regulamin, bo mozna WSZYSTKO.

nie kompromituj się, grasz latami na tym koncie wiec miałeś czas się obkuć... na zniżce -90% surowców gdzie najwięcej perełek wychodzi tak samo masz szanse wykuć 6 itemów jak my ze speed... lv wbijasz 5x dluzej wiec grając regularnie robisz w tym czasie tyle samo hadesu, tyle samo topisz i tyle samo możesz mieć skladników. trzeba tylko umieć grac, a nie płakać na forum jaki to pokrzywdzony. zachwiany kiedyś już to tłumaczył, ale gracze x1 są zbyt ograniczeni żeby zrozumieć. widocznie również 5x wolniej myślą

usuna Ci posta tak samo jak usuneli moj gdy stwierdzilem ze gracze oszukuja bo administracji nic z tym sie nie chce zrobic i zwyczajnie na to pozwala. ale ciii, przeciez nie mozna napisac prawdy, tu obowiazuje CENZURA!!!

zaraz Ci odpisza ze sprawy podejrzenia o oszustwo kierowac na support i zamkna temat. jak tylko jest jakies trudne pytanie to temat sie zamyka :) dawniej bany byly za wszystko, nawet jak sie o pace ZAPOMNIALO a teraz mozna wszystko bo $$ najwazniejszy.

ma znaczna przewage w wb i zrecznosci na klonie wiec to moze powodowac roznice, rzadziej go trafiasz