Posts by Gucio1526

Farming in the UW to get the scrolls is very uneffective : it costs a ton of rubies and require a massive amount of luck. The best you can do is to rely on quest events. When there's an event with -50% cooldown on quests, you active the pact that reduces quests by 50% as well, and you magically have no cooldown at all on your quests.

Then you go in the UW and you just reset your quests hundreds of times, looking for items with the scrolls you're looking for, or at least items with good ressources like hellstone or almandin.

IMO that's the best way to look for those scrolls. If you are willing to reset quests for hours, you should find a score of good items, to then melt in 10% scroll drop event.

It doesn't mean you can't find them otherwise, but it will be relying on luck only. This technique lets you create your own luck ^^

I confirm this is the best way to get items for melting

During the event(48h) I am able to get 100 items

I have 170 UW items to melt:)

Jak ktoś ma problem z HP w podziemiach, to znalazłem rozwiązanie, które zapewnia przejście podziemi bez miksturek i medyków.

Potrzebna jest nam martwa gildia, z co najmniej 40 slotami, którą zapełniamy multikontami. Jedynym zadaniem multikont jest modlitwa w Templum do Ceres .

pY1NYgR.png

Cały myk polega na tym, aby osiągnąć co najmniej 800% regeneracji HP

L15i395.png

UWAGA!!!

Należy pamiętać o tym, że regeneracja HP zmienia się codziennie o północy i aby uzyskać regeneracje to musimy być w tej gildii w przeddzień wejścia do podziemi np. planujemy wejść do hadesu w poniedziałek, to musimy wejść do gildii w niedziele przed północą a po północy wchodzimy do hadesu nadal będąc członkiem gildii z regeneracją

Nie chce pisać ticketa bo czeka się kilka dni na odpowiedź. Bo coś mi tu nie gra z tymi składnikami z roztapiania. Wiadomo, że rękawice dają ok 20% składników a najwięcej jest z biżuterii.

Zapomniałem zrobić screeny z przetapiania i mam tylko 2;(

Przetapiałem Skriboniusz krótki sztylet Sfinksa

Podczas roztapiania itemów miałem 12-15szt futra Cerbera więc przy takich ilościach opłaca się rozmnażać składniki

8LhpGid.png

a tu trafił się taki rodzynek, na którym jestem 1 futro do przodu

vRdAYKK.png

Na wykucie itemu potrzebne są 4 piekielne i 4 futra więc przy roztapianiu powinniśmy dostawać podobne ilości

Dokładnie, nie prowadzą nowej mechaniki jak lochy zajmują im 2 lata( a wystarczy pozmieniać statystyki, dodać nowe zdjęcia i mamy lochy w Brytanii)

Należałoby prowadzić coś dla gildii bo teraz nie ma znaczenia w jakiej gildii znajduje się gracz bo każdy ma 20lvl pola

np

Misje grupowe

Orientuje się ktoś ile jestem w stanie otrzymać futra Cerbera(czerwone ofc) po przetopieniu Skriboniusza Sfinksa (oczywiście wykuty z 90% zniżką)??

BYmwC3z.png

po północy wrzuć te, które najszybciej wykują się np rękawice bo o 13 będzie aktualizacja i czas kucia zostanie zredukowany o 50%.(Jakby nie mogli wprowadzić tej aktualizacji 23.04....)

"

Niestety, z powodu błędu, skrócenie czasu kucia nie działa i pracujemy nad poprawką. Fix ten, miejmy nadzieję, nadejdzie w ciągu najbliższych 2-3 tygodni.

"

serio xD? wiecie że 50% to połowa nie? czyli możecie zrobić czas/2 i macie skrócony czas, właśnie zaoszczędziłem wam 3 tygodnie roboty. xD

Jakby pracowali tam inteligentni ludzie, to wprowadziliby microevent z -50% czasu kucia, aby zrekompensować swoje partactwo. Niestety od dawna wiadomo, że GF ma wyrąbane na graczy...

Nie ma co się dziwić, że dzisiejszy rebalans okazał się niewypałem jak nawet nie testowali tego na s201...

Pod koniec wakacji doczekamy się kolejnych zmian:D

Chyba, że z Brytanii robią krainę premium i bez paktów nie ma co liczyć na klepanie bossów

Z tego co się orientuje, nie testowali tego na s201 wiec różnie może być. Lepiej wstrzymać się z zachwalaniem bo może okazać się, że i tak nie będzie opłacało się klepać KENT