Posts by comop

    no to jesli robisz skladke na nowym serwie to dajesz przedziały np. od 1 od 50lvl - stawka x1

    i od 50 do 100lvl - stawka x2


    a mi wyszło aż tyle bo rozpisałem składke raptem na 6 graczy

    najłatwiej będzie ustalić "wagi" dla wszystkich graczy, czyli np.

    gracze z poziomem mniejszym niż 100 płacą stawka x1

    a gracze powyżej 100 poziomu płacą stawka x3


    teraz wpisujesz poziomy graczy do excela i ustalasz ich wage, jesli gracz ma poziom mniejszy niż 100 to zostawiasz, jeśli większy to mnożysz lvl *3, wygląda to tak:


    nick poziom waga
    gracz1 42 42
    gracz2 56 56
    gracz3 85 85
    gracz4 99 99
    gracz5 120 360
    gracz6 150 450


    teraz kwote którą trzeba uzbierać dzielisz przez sume wag np. musicie uzbierać 100kk

    czyli 100kk/1092 = 91575

    i teraz tylko mnożysz wage gracza razy to co wyszlo i dostajesz:


    nick poziom waga do zapłaty
    gracz1 42 42 3 846 150
    gracz2 56 56 5 128 200
    gracz3 85 85 7 783 875
    gracz4 99 99 9 065 925
    gracz5 120 360 32 967 000
    gracz6 150 450 41 208 750

    mam nadzieje że w miare dobrze to wyłumaczyłem i nigdzie sie nie pomyliłem, bo robilem na szybko :)

    można sie oczywiście bardziej pobawić i zrobić więcej przedziałów levelowych

    Władanie, zręczność i inta zawsze na max (do 40lvl max to 200, pozniej lvl *5)

    budowa fizyczna dosyć ważna szczególnie od 100lvl, no i ja preferuje więcej inwestować w siłe niż w charyzme

    wbijaj jak najszybciej 100lvl, dołącz do jakiejś top gildii, tam Cie pokierują, powiedzą co kuć, dadzą składniki itd.

    a złote warto kupować na start, na serwerach x5 za 15kk za sztuke spokojnie sprzedaż, najlepiej poczekaj na jakiś happy day

    Ja wywaliłbym żarcie u handlarza za rubiny, nikt normalny z tego nie korzysta, a missclicki są bardzo frustrujące.



    A gdyby tak obniżyć minimalny lvl wejścia w hades do 80lvl'a? Myślę, że byłoby to z wielkim pożytkiem dla gry bo większość graczy porzuca konto między 80-99 poziomem - znudzeni żmudnym wbijaniem exp'a, które systematycznie rośnie.


    Hades byłby bardziej masowy. Grywalność myślę tak drastycznie by nie malała w tym przedziale poziomów.

    może nie od 80 lvl, ale od 90 byłoby spoko.

    mi na jednym koncie olimpy zaczely dropić dopiero od 112 lvl, a na drugim pierwszy olimp dostalem chyba na 103lvl od obstawy gniewa góry

    Jeśli już chcesz się bawić w hadesowe kucie, to na meda zamiast marcus wykuj tuneses zimna 85 lvl

    zyskujesz 140 leczenia i 8 krytycznego leczenia nad marcusem, a w prezencie dostajesz +822 życia na 1 przedmiot, oczywiście mówie tutaj o olimpie

    mówisz o sobie, czy o swoim koledze?


    jakoś z trudem jestem w stanie uwierzyć w tę 1 porażkę na stronę, szczególnie gdy odkopałem swój stary screen http://prntscr.com/ndtyzi


    no dobra my tu gadu gadu, a temat staje się coraz bardziej niewygodny i wiadomo co się wkrótce stanie, okaże się że forum to nie miejsce na poruszanie takich tematów i zostaniemy subtelnie uciszeni i odesłani na support

    te 2,6k walk na obu arenach jest przy założeniu 100% winratio, a takie winratio jak wszyscy doskonale wiemy jest niemożliwe, wiec nalezy tu doliczyć kilkaset walk

    przeliczanie walk w ten sposób to czysta teoria i nijak ma sie do rzeczywistości, a przekładanie osiągnięć serwera x1 na serwer x5 to żart, zastanów się ile walk tracisz gdy musisz odejść od kompa(choćby na 2 min) na serwerze x1, a ile na serwerze x5