[KIBESZÉLŐ]Élet a szervereken

  • Csak annyira vagyok gerinces, mint amennyire gerinces játékosok vannak a HH-ban. Csak azt kapjátok vissza amit kapok... Még te teszel megjegyzést Pollux? Szerintem a neveddel 5-nél többször soha nem találkoztam a játék során...


    Tessék visszaolvasni amiket írtam (+ amiket írtak korábban), és rájössz majd (ha tudod értelmezni), hogy nem kifakadtam hanem véleményeztem Ordogi írását. :D Mondjuk ehhez nem kell magasan kvalifikált embernek lenni, hogy egy egyszerű szövegértést végre tudj hajtani, mert azt elvileg már az általános iskolában megtanítják... Vagy rosszul gondolom és talán még a 8 osztály sincs meg? :) Na pont egy ilyen valaki ne okoskodjon nekem :D


    A HH egy trágyadomb, trágya játékosokkal! :D



    Figyelmeztetve.

    Shaiyla

    Edited 4 times, last by B0ki ().

  • Felhívnám mindenki figyelmét az alábbi szabályzatipontra:


    • Kerüld el az olyan hozzászólások írását amelyek: spam, trollkodó, durva, bojkottáló, „játék abbahagyásáról szóló” vagy az „Általános szerződési és használati feltételeket megsértő” tartalommal rendelkeznek vagy általánosságban megzavarja a fórum légkörét.

    Természetesen lehet sérelmekről is beszélgetni, de ne felejtsétek el hogy ez egy játék, ezért egyáltalán nem indokolt egymás személyes sértegetése. A negatív vélemény is megengedett, és természetes ha valaki dühös, de úgy gondolom más módja is van ennek a kifejezésére.

    Mielőtt leírtok egy hozzászólást kérlek gondolkodjatok el azon, hogy nektek hogy esne ha nektek írná valaki ugyanezt, és ehhez mérten döntsetek.


    A továbbiakban kerüljétek a személyeskedést és sértegetést.


  • sziasztok


    09:54:12  HH_Sphinx (23)  14.968 res2.gif Részletek
    09:18:13  HH_Sphinx (23)  14.968 res2.gif Részletek
    07:15:27  HH_Sphinx (23)  14.968 res2.gif Részletek
    06:41:16  HH_Sphinx (23)  14.968 res2.gif Részletek
    06:09:46  HH_Sphinx (23)  14.968 res2.gif Részletek
    04:36:39  HH_Sphinx (23)  14.968 res2.gif Részletek
    03:25:13  HH_Sphinx (23)  14.974 res2.gif Részletek
    02:39:48  HH_Sphinx (23)  14.975 res2.gif Részletek
    01:14:42  HH_Sphinx (23)  14.974 res2.gif Részletek
    00:43:33  HH_Sphinx (23)  14.974 res2.gif Részletek

    ez szép napi 8-10 támadni és nem vinni semmit csak jutalmat .

    tudom még pár hét és túl lépp rajtam (szintben) és már nem érdemes támadnia.


    ezért hagyják abba a normál szervereken

    végre lépni kellene már és szét választani a sped szervereket a normáltól vagy a támadást korlátozni mint a normál szervereknél.

    [mod='Thalvith'] Láthatóvá tettem.[/mod]

  • Finoman le lettem tiltva a személyeskedés miatt, de kérdem én hogy ki kezdte?
    Ő miért is nem lett tiltva? Pollux neve alatt nincs ott a "figyelmeztetve"...

    És még csodálkozik a tisztelt team ha elméleteket gyártunk mi?


    Privátban megírtam a moderátornak, de csak a magyarázkodás megy... Én nem moderáolok, de ha engem megsértenek és annak nincs következménye akkor miért is ne tehetném meg én is mindenféle következmény nélkül???

    Na hát nem így alakult...


    DE MINT TUDJUK A 23-AS SZERVER KIVÉTELEZETT SZERVER :)

  • Nos akkor ontsunk egy kis tiszta vizet a poharba Boki
    megertem a felhaborodast ha sajat szerverrol tamadnak +10-15 szintrol hisz az csakis rosszindulatbol van de amikor provinciabol adja be a rendszer megis mit tudjal tenni ?
    Engem is gyakorlatilag miota +100 vagyok allandoan gyepaltak 10-15 szint magasagbol (te is Boki) pedig meg csak akkor cseperedtunk fel, szoval ha mar visszanyal a fagyi mert most fordult a kocka,miert is kell rinyalni?
    Meg amugy is mikor dp3 nyomom es 15 sec van 2 tamadas kozott azt hiszed nezem ki milyen szintu? En mindig a kozepsore nyomok hacsak nem egy ismeros nev.meg igyis becsuszik hogy sajat klantarst csapok le masik szerverrol aztan irhatom a bocsis uzit es senki nem veszi zokon mert allitolag ez egy jatek ,de ahogy latom vannak itt akik ezt halal komolyan veszik
    Amugy a HH mar letett valamit az asztalra, top 2 csapat vagyunk a FALKA utan szoval barmenyit is becsmerelsz minket csak sajat magad minosited
    Tovabbi jo jatekot

  • Nos akkor ontsunk egy kis tiszta vizet a poharba Boki
    megertem a felhaborodast ha sajat szerverrol tamadnak +10-15 szintrol hisz az csakis rosszindulatbol van de amikor provinciabol adja be a rendszer megis mit tudjal tenni ?
    Engem is gyakorlatilag miota +100 vagyok allandoan gyepaltak 10-15 szint magasagbol (te is Boki) pedig meg csak akkor cseperedtunk fel, szoval ha mar visszanyal a fagyi mert most fordult a kocka,miert is kell rinyalni?
    Meg amugy is mikor dp3 nyomom es 15 sec van 2 tamadas kozott azt hiszed nezem ki milyen szintu? En mindig a kozepsore nyomok hacsak nem egy ismeros nev.meg igyis becsuszik hogy sajat klantarst csapok le masik szerverrol aztan irhatom a bocsis uzit es senki nem veszi zokon mert allitolag ez egy jatek ,de ahogy latom vannak itt akik ezt halal komolyan veszik
    Amugy a HH mar letett valamit az asztalra, top 2 csapat vagyunk a FALKA utan szoval barmenyit is becsmerelsz minket csak sajat magad minosited
    Tovabbi jo jatekot




    Nem gondoltam, hogy valaha megvédem a HH-t, de ezt a listázást rendkívül kicsinyesnek és rosszindulatúnak vélem. Viszont provinciában a HH-sok is előszeretettel jönnek lefelé 10 szintekkel indokolatlanul. Ráadásul elég hiteltelen azzal előhozakodni, hogy " vannak akik halál komolyan veszik a játékot " miközben az a célotok, hogy ti legyetek az elsők, beelőzve a Falkát, tehát ti is ugyanúgy komolyan veszitek sőt talán még komolyabban, mint mások. Ez tehát egyszerű provokáció. (hasonlóan, mint Boki) :)

  • Nos igen! Több HH-s játékos profilján ezt olvasom:


    "

    Jelenleg a Magyarországi összesített szerverek TOP 2 csapata vagyunk,és mivel ezen változtatni akarunk a HH kapui most megnyilnak aktiv és min 80 szintű játékosok számára.Ha szeretnél egy uj rekordot irni velünk a Gladiatus történelmében (2 év leforgása alatt TOP1 csapat lenni összesített szervereken) akkor bátran jelentkezz "


    Hol van ilyen összesítés? Én nem találkoztam vele. Másrészt ha így is lenne, nevetséges , hogy egy 4, vagy 5x -s sebességű szervert egy kalap alá vegyük a normál és a 2x -s szerverekkel. Ezzel én nem kérkednék! Valóban ez egy játék, de a játékban is van fair play - már ha tudja valaki, hogy mit jelent -. A fejlesztők generáltak egy hatalmas esélyegyenlőtlenséget , amin nem kívánnak változtatni. Ezzel hatalmas feszültséget hoztak létre a játékosok, a szerverek között. És emellett vannak még 15 iQ-val rendelkező játékosok , nem írok neveket , könnyen kitalálható kikről van szó és bizony ők a 4-5x szerverekben játszanak!

  • Szerdaazennapom
    az a teny hogy jatszunk es legjobbak akarunk lenni az nem keverendo ossze azzal hogy "halal komolyan veszuk a jatekot" .
    En ezt a kifejezest azokra ertem akik mindenbe belekotnek,askalodnak es minden erovel bizonygatni akarjak hogymarpedig az ovek a tagadhatatlan igazsag es mindenki mas csak egy elet nelkuli gyoker gerinctelen mert maskulonben hogy van az hogy nem o a legjobb

    Valoszinu hogy koztunk is vannak akik sokat aldoznak a szabadidejukbol a jatekra de nagyon valoszinu hogy a tarsasag is hozzajarul ehhez a hangulat jovoltabol mert itt nalunk "MInden szupi szuper" :D

  • Én 5-ös sebességű szerveren játszok és hallkan megjegyzem, hogy elég aktívan tolom és nem sok ellenfelem van. VISZONT! Magyar és Nemzetközi fórumokon írok javaslatokat (folyamatosan) hogyan lehetne a sebességek között valamiféle konszenzust előteremteni. Akár kis, akár nagylépésekben, mert engem IS zavar, hogy ekkora a különbség, bármennyire is könnyebb helyzetben vagyok egy normál sebességű szerveren játszó játékossal szemben.

    Szerdaazennapom
    az a teny hogy jatszunk es legjobbak akarunk lenni az nem keverendo ossze azzal hogy "halal komolyan veszuk a jatekot" .
    En ezt a kifejezest azokra ertem akik mindenbe belekotnek,askalodnak es minden erovel bizonygatni akarjak hogymarpedig az ovek a tagadhatatlan igazsag es mindenki mas csak egy elet nelkuli gyoker gerinctelen mert maskulonben hogy van az hogy nem o a legjobb

    Valoszinu hogy koztunk is vannak akik sokat aldoznak a szabadidejukbol a jatekra de nagyon valoszinu hogy a tarsasag is hozzajarul ehhez a hangulat jovoltabol mert itt nalunk "MInden szupi szuper" :D

    Ebben jelentősen eltér az álláspontunk. Nem tartom szükségszerűnek az ehhez kapcsolódó vitát, mert tökre felesleges, viszont az általad említett "halál komolyan vesszük a játékot" kategóriába talán beletartozik 1-2 HH tag is szerintem ;)

    [mod='Thalvith'] Összevontam. [/mod]

  • Csakiro!


    Akkor tényleg öntsünk tiszta vizet a pohárba...

    Én nem rinyáltam, hanem véleményeztem. Engem nem érdekelt hogy 10-15-ször jöttetek e vagy sem! Pont azt jegyeztem meg hogy a szintemen nagyon gyengék vagytok, és csak bosszúból csapkodtok vissza +10-15 szintről. Megjegyzem, hogy akkor is visszacsaptatok, csak általában veszítettetek! (És aki kezdte a +5-ös napi kihívást az 100%-ban nem én voltam!)

    Mindig is annyit kaptatok vissza amennyit én is kaptam... Szóval ennyi!!!! Már akkor is bosszúállóskodott némelyikőtök és teljesen feleslegesen. :D :D :D

    Én felfogtam azt hogy napi 5-ször van esélyem behúzni a 100k rablást mindkét arénában, és mint említettem imádom az ilyen farmokat! :P Szóval biztosan nem mentem 5-nél többször az ellen, aki nem csapkodott vissza feleslegesen 5-nél többször.

    Vagizni lehet +10-15 szintről és, ha titeket az elégít ki hogy győztök fentről, az már nem az én szegénységi bizonyítványom!


    Gratulálok nektek ahhoz a nagyszerűen egekbe magasztalt egyesülethez! :)

    Edited once, last by B0ki ().

  • B0ki
    akkor mar csak azert is imadnod kellene benunket mert legalabb igy hozzajarultunk a fejlodesedhez,es nem egy gerinctelen csapatnak kellene nevezz minket hanem egy Humanitarius Hadseregnek :D
    Jo jatekot neked es remelem mihamarabb raeszmelsz hogy mint jatek a normal sebesegu szervereknek befellegzet hacsak nem egy kivalo tarsasagnak vagy tagja mert akkor en se hagynam ott

  • Ilyenekről beszélek. 141.sz. 4x szerver 7 támadás arénában.



    16.02.2019 16:32:22

    Therock15 (25) [NAZ] 2.430

    16.02.2019 13:20:34

    Therock15 (25) [NAZ] 810

    16.02.2019 11:37:19

    Therock15 (25) [NAZ] 997

    16.02.2019 11:11:58

    Therock15 (25) [NAZ] 962

    16.02.2019 08:39:44

    Therock15 (25) [NAZ] 3.687

    16.02.2019 06:24:38

    Therock15 (25) [NAZ] 1.724

    16.02.2019 03:52:19

    Therock15 (25) [NAZ] 1.582

  • B0ki
    akkor mar csak azert is imadnod kellene benunket mert legalabb igy hozzajarultunk a fejlodesedhez,es nem egy gerinctelen csapatnak kellene nevezz minket hanem egy Humanitarius Hadseregnek :D
    Jo jatekot neked es remelem mihamarabb raeszmelsz hogy mint jatek a normal sebesegu szervereknek befellegzet hacsak nem egy kivalo tarsasagnak vagy tagja mert akkor en se hagynam ott

    Most erre mit vársz, mit írjak?

    Ha nem lenne tele az az egyesület nem fair play módjára játszó emberekkel akkor nem lenne semmi gond vele....

    De addig amíg a bosszút és a törtetést látom csak, addig a véleményemen nem fog változtatni semmi! ;)



  • Jo jatekot neked es remelem mihamarabb raeszmelsz hogy mint jatek a normal sebesegu szervereknek befellegzet hacsak nem egy kivalo tarsasagnak vagy tagja mert akkor en se hagynam ott

    Sziasztok


    Én igazából azt remélem, hogy a GF ráeszmél, hogy normál szerverek nélkül ez a játék el fog tűnni a piacról és igyekszik észszerűen kijavítani azokat az óriási hibákat amiket elkövetett a speed szerverek bevezetésével. Hiába indítanak új normál szervert, ha ugyanazokat a hátrányokat meghagyják és ha elfogynak a játékosok a normál szerverekről majd piszkálhatják az orrukat a gyors-kezű gladiátorok az üres Colosseum közepén és megérdemli a játék, hogy kihalljon, nem kár érte.




    Amugy a HH mar letett valamit az asztalra, top 2 csapat vagyunk a FALKA utan...

    Ehhez már csak annyit fűznék hozzá, hogy az eredmények elérésének több módja van. Van aki kitartással, áldozatokkal és tanulással éri el a célt, van aki könnyebb és rövidebb utat választ. A normál szerverek top klánjai rengeteg játék után érték el a jelenlegi szintjüket nem egyszer túlélve a fejlesztésnek nevezett játékrombolásokat amit a fejlesztők pénzéhsége az agyukra vetített és rengeteg időt szántak rá, hogy megmaradhassanak top klánnak, ettől a HH finoman szólva is fényévekre van. Eddig az asztalra a bankkártyán és néhány scripten, jótékony segédprogramon kívül egyebet nem sokat tett le az a szuper egyesület és amennyire haldoklik ez a játék valószínű, hogy már nem is fog, ami persze nem az egyesület hibája. Senkit nem akarok megbántani a véleményemmel, de jó lenne kimosni egyszer a poharat mielőtt tiszta vizet öntenénk belé, egyébként kár a vízért is.


    Mindenkinek jó játékot kívánok.

  • Kedves,,, B0ki!


    Írtam én bármi sértőt, gazdagon Veled ellentétben, amiért moderálni kellene? Csak kérdem ;) mellesleg azt sem írtam, hogy engem hol meg hányszor. De nem ám :P az infó máshonnan jött :D

    Valamit félreérthettél .

    Az iskolázottságról csak annyit hogy bizonyosan jóval tanultabb vagy nálam, ezt bizonyítja több megnyilvánulásod is 8o

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • Akkor leírom mégegyszer! :


    Csak annyira vagyok gerinces mint amennyire gerincesek egyesek velem szemben! ;)


    Az info máshonnan jött? Miért mások nevében nyilvánulsz meg ha neked nem ártottam? Micsoda gerincesség van abban akit védelmezel... annyi nincs benne hogy saját véleményét felvállalja. Vagy csak megint a levegőbe beszélsz?!?

    Szintén bizonyítjátok hogy mennyire álszentek vagytok... :D

  • Lehet rosszul tudom ,de a régi összesitett toplistan ,nem kapot helyet a német s201 sem... De amugy is értelmetlen akarmilyen toppon összehasonlitani egy normal ,meg egy speed szervert... Ill. nem sok idő múlva ,javitható a profilokban a magyarország összesített 2.klánja leirás 3.-ra ;) De már annyiszor irtam ,BOTOK NÉLKÜL legyen elérve minden eredmény ,ne így....Aztan lehet verni a vállatok!

  • B0ki te nagyon kevered a szezont a fazonnal ;)

    De mindegy is, mert azzal ahogy beszélsz arról az egyesületről aminek tagja vagyok pár napja(:D) én is, engem is bántasz.

    Csak ehhez, hogy megértsd, valaminek ott fent a toronyban dolgozni kell. ;)

    És azt sem írtam hogy, mástól jött infó :P

    Titok :D

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • Lehet rosszul tudom ,de a régi összesitett toplistan ,nem kapot helyet a német s201 sem... De amugy is értelmetlen akarmilyen toppon összehasonlitani egy normal ,meg egy speed szervert... Ill. nem sok idő múlva ,javitható a profilokban a magyarország összesített 2.klánja leirás 3.-ra ;) De már annyiszor irtam ,BOTOK NÉLKÜL legyen elérve minden eredmény ,ne így....Aztan lehet verni a vállatok!

    persze itt mindenki botot hasznal es milliokat koltunk rubinra :D
    Ha egy jatekos gyorsan fejlodik mas magyarazat nincs is ra,mert a GF olyan hulyeket alkalmaz hogy nem tudnak kiszurni egy scriptet
    Annyi panasz utan atvoltunk vizsgalva es lass csodat egyikunk se hasznalt semilyen scriptet erre mi volt a kovetkezo oriasi felismeres : a HH-sok kozott GO-k vannak akik falaznak
    Megsugom : mi rendeztuk meg a Holdra szallast , Kennedy-t is mi rendeztuk el es tobben is a Bilderberg csoport tagja (ebbol futja rubinra)
    Lepjetek mar tovabb a szemelyes serelmeken es valljatok be magatoknak is hogy vannak toletek jobbak is es nincs ra szukseg hogy csaljanak ezert ,egyszeruen csak jobbak
    az egyetlen javitas amit eszkozolni tudunk az csak hogy 1est csinalunk a 2bol jelenleg a 3ik helyezet "fenyevekre" van tolunk
    a toppal kapcsolatban bar 5x szerver vagyunk 14-15 honap alatt top 2 csapatot epitettunk normal szervernek ez 6 ev felel meg
    Milyen idosek is a normal szerverek akiket sutba vagtunk?
    szoval hagyjuk az ilyen lekezelo dumakat mert ebben a csapatban tobb mint a fele regi motoros akik meg az ichorus feljavitas korszak elott kezdtek :)

    Edited once, last by csakiro ().