Posts by csakiro

Üdv.

Nem lehetne megoldani, hogy ne csak az egyesület vezérének legyen látható, hanem az ügyintézőknek is ki mikor, mennyi dokit használt el a villa mediciben?

Teljes mellszelessegel tamogatom a javaslatot
    Sokszor szembesulunk azzal hogy valaki fej nelkul elhasznalja a dokikat es sajnos nem tudjuk kinek koszonhetjuk meg

Sziasztok!

Nem csak s2n rosszak a kovacsolassi eselyek ugyan igy a tobbi szerveren, akkor kapok piros targyat kovacsolas utana ha 100% pirosba inditom es 100%eselyre ha mar 98% a siker akkor rogton torik nem egy nem ketto targynal volt ez. Viszont en azt tapsztaltam, hogy ha 200x elinditok vmit naritba 20% eselyre pirire akkor beadja, illetve nagyon nem ertem honnan van ennyi piros alvilagi nyersije egyes szervereknek?

Fuggnek e valamitol az adott alvilagi targyak vagyis ertem en arra hogy allando napi dp1 kell ahoz valakinek esen mondjuk piri accas, gaias, porcius?

Erre csak abbol kovetkezek hogy van olyan jatekos aki 127es szinten full piros alvilagiba mutatkozik es napi szinten dp1zik. De pl en heti 1-2x tudok dp1ni es 3-4 havonta kapok egy piri alvilagi targyat.

Ennek a realitasat nem ertem.

a rendszeres színezés a titka

Lilából =>narancs => piros

Ritka matikbol zöld, kék, lila kombinálva sűrű matikal nari,piros

Én rengeteget kovácsolok 30-70% lila-nari illetve nari-piros matikal

Ami nem sikerül onnan jön vissza mati (sokszor a ritkabul is magasabb színű) ,ha sikerül de a gyengébb szin azt kohozom onnan is csurran cseppen valami jó

A lényeg hogy nagy mennyiségben kell kovácsolni

€dit by Shaiyla:
    Áthelyeztem.

nekem az a "titkom" hogy az elnyelt sebzés kicsivel legyen több mint a sebzésem

Elég ha leveszem a fegyot és legtöbbször 2-3 ütésből megvan igaz hogy belefutottam már egy 10 szériába is,szóval lutri ;)

grandpeti
    az utolso mondatom pont rolad szol :)
    Jatszottam normal szerveren is tobb evig, de ha van biciklim miert menjek gyalog?
    Senki se vitatja hogy elonyben vagyunk nem ertem mit kell ezen allandoan lovagolni mintha mi tehetnenk rola hogy igy alakult
    Gyere at te is speedre mint sokan tettek

Kedves Trax_01

Teny hogy S23 jelentosen visszaesett a nari-piri dropp ahogy Szej93 is irta,es normalis hogy azzal kossuk ossze hogy itt a forumon egy igazi hadjarat volt a speedszerverek ellen(a becsmerlesekrol nem is beszelek)
    Szej93 csak annyit irt hogy miert a mi droppunkat kellett lerontani ahelyett hogy a normal szervereken javitottak volna es mindenki elegedett lett volna
    A hsz-t amit irtal meg csak karorvendo pedig eppen hogy a normal szerverek javat is szolgalta volna
    De mar megszoktam, hogy itt inkabb az a lenyeg ha egy speedes ir valamit akkor rogton le kell ugatni hiszen igy is elonyben vagyunk akkor meg jobb ha kussolunk

Sokunk gondolja úgy ,hogy inkább abba hagyja mint ,hogy újra kezdje egy másik szerveren.... az a rengeteg idő (5-10év )munkáját nem fogja azért eldobni ,hogy előnybe legyen arról nem is beszélve ,hogy mennyi pénzt áldozott egy olyan karakterre amit a speedesek 1 év alatt elérnek....

Nem tudom Te mennyi ideje játszol de én még emlékszek a kocsmára, akovácsolás elötti időszakra stb...

Igen,a GF gyakorlatilag kukaztak 5-10 evnyi erofeszitest :(
    De aki szereti ezt a jatekot ebben a CS,WOW vilagban az mindig visszater,en is tobbszor abbahagytam mert szetstresszelt a GF hozzaalasa de meg itt vagyok :D
    Amugy en meg akkor kezdtem amikor az Opieh cuccok voltak a menok meg valtoztattak az ichon hogy aztan mindenki alma egy icho fegyo lett

nem kell abbahagyni ,ott van a lehetoseg hogy indulj egy speedszerveren ,rengeteg regi motoros talonba tette a normal karijat es ott nyomja(pl s23) sot aki most kezd egy speedszervert es aktiv az nagy elonyben reszesul ha egy jo csapatba kerul (ingyen tekik, olcso nyersik,maxos gyaki stb..)

En egy percig se vitatom hogy a speed szerverek elonyben vannak,inkabb azt nehezmenyeztem ahogy feltalaltad hogy napi 300 cuccot lehet kovacsolni holott nekunk is a ritka matik nehezen jonnek es ha szamitasba veszem hogy 130 felett gyakorlatilag csak alvis matikkal lehet boldogulni akkor ez az elony csokkenoben van es nem egyen aranyu az altalad leirt matekozasal
    Szamomra nem erdemes dp1el dp2ert menni abban a remenyben hogy hatha dob egy poklos cuccot es kijon belole 1-2 kek pokolko
    a nem alvis matiknal viszont igazad kell adjak
    Szerintem mindenki tisztaban van vele hogy a speed szerverek elonyben vannak es valahogy a 2 rendszert elkellene kuloniteni viszont ez mar a GF asztala hogy mikent tegye ezt meg

Azazel
    Akkor a te peldadat hozom fel az alap infernoval
    10 pokolko kell egy cucc legyartasahoz, ha azt megszorzom 300al az 3000 pokolko
    En kivancsi vagyok honnan a bubanatbol tudnek en annyit szerezni amikor orulok ha a rendszer bedob nehany keket es ha nagyon szerencses vagyok alvibol Patertol kapok egy olyan cuccot amibol olvaszthatok(ritka mint a feher hollo eddig 3 cuccot kaptam 142 szint letemre)

Lehet rosszul tudom ,de a régi összesitett toplistan ,nem kapot helyet a német s201 sem... De amugy is értelmetlen akarmilyen toppon összehasonlitani egy normal ,meg egy speed szervert... Ill. nem sok idő múlva ,javitható a profilokban a magyarország összesített 2.klánja leirás 3.-ra ;) De már annyiszor irtam ,BOTOK NÉLKÜL legyen elérve minden eredmény ,ne így....Aztan lehet verni a vállatok!

persze itt mindenki botot hasznal es milliokat koltunk rubinra :D
    Ha egy jatekos gyorsan fejlodik mas magyarazat nincs is ra,mert a GF olyan hulyeket alkalmaz hogy nem tudnak kiszurni egy scriptet
    Annyi panasz utan atvoltunk vizsgalva es lass csodat egyikunk se hasznalt semilyen scriptet erre mi volt a kovetkezo oriasi felismeres : a HH-sok kozott GO-k vannak akik falaznak
    Megsugom : mi rendeztuk meg a Holdra szallast , Kennedy-t is mi rendeztuk el es tobben is a Bilderberg csoport tagja (ebbol futja rubinra)
    Lepjetek mar tovabb a szemelyes serelmeken es valljatok be magatoknak is hogy vannak toletek jobbak is es nincs ra szukseg hogy csaljanak ezert ,egyszeruen csak jobbak
    az egyetlen javitas amit eszkozolni tudunk az csak hogy 1est csinalunk a 2bol jelenleg a 3ik helyezet "fenyevekre" van tolunk
    a toppal kapcsolatban bar 5x szerver vagyunk 14-15 honap alatt top 2 csapatot epitettunk normal szervernek ez 6 ev felel meg
    Milyen idosek is a normal szerverek akiket sutba vagtunk?
    szoval hagyjuk az ilyen lekezelo dumakat mert ebben a csapatban tobb mint a fele regi motoros akik meg az ichorus feljavitas korszak elott kezdtek :)

B0ki
    akkor mar csak azert is imadnod kellene benunket mert legalabb igy hozzajarultunk a fejlodesedhez,es nem egy gerinctelen csapatnak kellene nevezz minket hanem egy Humanitarius Hadseregnek :D
    Jo jatekot neked es remelem mihamarabb raeszmelsz hogy mint jatek a normal sebesegu szervereknek befellegzet hacsak nem egy kivalo tarsasagnak vagy tagja mert akkor en se hagynam ott

Szerdaazennapom
    az a teny hogy jatszunk es legjobbak akarunk lenni az nem keverendo ossze azzal hogy "halal komolyan veszuk a jatekot" .
    En ezt a kifejezest azokra ertem akik mindenbe belekotnek,askalodnak es minden erovel bizonygatni akarjak hogymarpedig az ovek a tagadhatatlan igazsag es mindenki mas csak egy elet nelkuli gyoker gerinctelen mert maskulonben hogy van az hogy nem o a legjobb

Valoszinu hogy koztunk is vannak akik sokat aldoznak a szabadidejukbol a jatekra de nagyon valoszinu hogy a tarsasag is hozzajarul ehhez a hangulat jovoltabol mert itt nalunk "MInden szupi szuper" :D

Nos akkor ontsunk egy kis tiszta vizet a poharba Boki
    megertem a felhaborodast ha sajat szerverrol tamadnak +10-15 szintrol hisz az csakis rosszindulatbol van de amikor provinciabol adja be a rendszer megis mit tudjal tenni ?
    Engem is gyakorlatilag miota +100 vagyok allandoan gyepaltak 10-15 szint magasagbol (te is Boki) pedig meg csak akkor cseperedtunk fel, szoval ha mar visszanyal a fagyi mert most fordult a kocka,miert is kell rinyalni?
    Meg amugy is mikor dp3 nyomom es 15 sec van 2 tamadas kozott azt hiszed nezem ki milyen szintu? En mindig a kozepsore nyomok hacsak nem egy ismeros nev.meg igyis becsuszik hogy sajat klantarst csapok le masik szerverrol aztan irhatom a bocsis uzit es senki nem veszi zokon mert allitolag ez egy jatek ,de ahogy latom vannak itt akik ezt halal komolyan veszik
    Amugy a HH mar letett valamit az asztalra, top 2 csapat vagyunk a FALKA utan szoval barmenyit is becsmerelsz minket csak sajat magad minosited
    Tovabbi jo jatekot

Nem értem miért kell ennyit siránkozni egy játék miatt

Egyesek túl komolyan veszik ezt

Én főleg a társaság miatt nyomom ezt a játékot

Játszottam több szerveren és tapasztalatom szerint az x5 a leg időkímélőbb

egy óra alatt se elnyomom azt a 36 pontot aztán végzem a dolgaimat ,5 óra alatt megint fullon van az megint 1 óra, közben megy a terefere a falon ,viccelődünk, versenyeket szervezgetünk stb...

Az előnye hogy bármikor felléphetsz ha van 5 -10 perced (mig a buszt várod, fogorvosi rendelőben, munkahelyről ha olyan a beosztásod és unatkozol stb...) mert kevesebb mint 1 perc a várakozási idő

Szóval hidd el ördögi valószínűbb hogy több időt pazarolsz el te az életedből ha még van időd ilyen listázásokra is ;)

Tisztában vagyok vele hogy nem fair 2 különböző gyorsaságú szervert össze boronálni a provincia harcok által de ez van

Át lehet regisztrálni bármikor és sokan meg is tették

Ebben a rohanó világban a régi szerverek már túl lassúak és csak idő kérdése mikor jösztök rá hogy az csak egy haláltusa

És ha már ennyirre szerettek minket Messi jelmondatával zárnám eszmefuttatásom

A HH mi vagyunk!

ps: további jó játékot kívánok mindenkinek

Trax_01

Provinciában akár 50x is betámadhat ugyanaz a karakter de csak az első 5 támadás után rabolhat tőled

Az 5ik után már csak a bónuszt adja de az már a te karakteredet nem érinti mert nem vesztesz se aranyat , nem kopnak a cuccaid se

Sajnos egy bizonyos szinten túl már nincs nagy választék és aki DP 3 nyom akár több mint 2000 támadást is összehozhat arénákként

Áthelyeztem.
    Thalvith