Posts by B0ki

    Sziasztok!


    Az miért van hogy könnyű ruhával a nehézért mikor megyek, akkor egy pribék sem ad semmit, holott a könnyű ruhával elvileg 100% az esélye a tárgytalálásnak? (S5)

    Nem találom leírva sehol ezt, de mielőtt jegyet nyitok inkább megkérdezlek titeket...


    Köszi a választ/válaszokat előre is!

    Szia


    Véleményem szerint a kovácsolás lehetőségével az aukció értelmét vesztette...

    Élelem és mentős ékszerek licitjére még jó, de ezen kivűl teljesen felesleges.

    A komolyabb tekercsek vagy kiolvadnak vagy adja a rendszer őket. (Igaz ez ritka mint a fehér holló)


    Persze ha változtatnának a tárgyak minőségi szintjén, akkor újra izgalmas lehetne ez is mint régen, mikor mindenki leste a az aukción a "nagyon rövid"-et és egymásra licitálgattunk (és nem névtelenül, hanem bizony ott volt hogy ki az akivel viaskodsz... aztán a végén lehetett revansot venni :D ) De az, hogy lila színben is alig vannak tárgyak az au-n az nonszensz. ---> ez pont nem mozgat meg senkit! Pont hogy 1-2 narancs vagy ne adj isten piros tárgy hozná meg a kedvét a még aktív játékosoknak...


    Javaslatot meg feleslegesen teszünk, mert süket fülekre talál, mert az elmúlt időszakban a GF pont ***** a játékosokat. A lényeg hogy egy kis pénz ömöljön még Karácsonyra azoknak, akik ebből profitot szerezhetnek. Gyanítom ezért nyílt meg az új szerver is. :D

    Részemről a rubinvásárlás befejeződött véglegesen, mert teljesen értelmetlen még centuriónak is lenni. Ami maradt azt elpörzsölöm, azt viszontlátásra, én nem dobálok a perselybe már nekik... ;)

    [mod='Thalvith']Figyelmeztetve![/mod]

    Továbbra is meg van a negatív véleményem rólad hiába is forgatod ki a szavaimat! :)

    Az meg nagy szégyen hogy csak "átpakolással" tudtál elverni :D Ebből meg az következik hogy ezek szerint mégis nagy falat voltam számodra! ;) Szóval van mégis valami ellentmondás az általad leírtakkal kapcsolatban...

    Azt nem vitatom hogy lepattantam rólad mikor túlnőttél, de ez nem is volt kérdés...

    Viszont akkor ki ütött kit? Ki volt olyan bosszúálló hogy napi 16-17 alkalommal is levert csak hogy elégtételt vegyen? :D

    Ki is akkor az önimádó?

    Rengeteg aranyat tőlem? :D

    most te túlzol ;)


    Ha nem emlékszel az 5-ből 5-ször rablásaimra, akkor vagy megosztod a karaktered (ami tiltott dolog), vagy átvetted valakitől a karit, vagy csak szimplán tagadod :)

    Egyébként nem csak rólad mondható el a folyamatos rablás sorozatom :))))

    Jelen pillanatban is van 4-5 kedvenc farmom, mint ahogyan korábban te is az voltál! 8)

    Gondoltam hogy Ordogit jegelitek...

    De hát ez ilyen. Vannak akik provokálhatnak és akár burkoltan sértegethetnek (minden következmény nélkül) és vannak akik nem!

    Érdekes hogy mi mindig tiltva vagyunk a burkolt mondataink miatt... Mások ezt miért is nem érdemlik meg????


    Szép egy díszes társaság ez... :)


    Hajrá! Lehet engem is tiltani ;)

    Akkor leírom mégegyszer! :


    Csak annyira vagyok gerinces mint amennyire gerincesek egyesek velem szemben! ;)


    Az info máshonnan jött? Miért mások nevében nyilvánulsz meg ha neked nem ártottam? Micsoda gerincesség van abban akit védelmezel... annyi nincs benne hogy saját véleményét felvállalja. Vagy csak megint a levegőbe beszélsz?!?

    Szintén bizonyítjátok hogy mennyire álszentek vagytok... :D

    B0ki
    akkor mar csak azert is imadnod kellene benunket mert legalabb igy hozzajarultunk a fejlodesedhez,es nem egy gerinctelen csapatnak kellene nevezz minket hanem egy Humanitarius Hadseregnek :D
    Jo jatekot neked es remelem mihamarabb raeszmelsz hogy mint jatek a normal sebesegu szervereknek befellegzet hacsak nem egy kivalo tarsasagnak vagy tagja mert akkor en se hagynam ott

    Most erre mit vársz, mit írjak?

    Ha nem lenne tele az az egyesület nem fair play módjára játszó emberekkel akkor nem lenne semmi gond vele....

    De addig amíg a bosszút és a törtetést látom csak, addig a véleményemen nem fog változtatni semmi! ;)

    Csakiro!


    Akkor tényleg öntsünk tiszta vizet a pohárba...

    Én nem rinyáltam, hanem véleményeztem. Engem nem érdekelt hogy 10-15-ször jöttetek e vagy sem! Pont azt jegyeztem meg hogy a szintemen nagyon gyengék vagytok, és csak bosszúból csapkodtok vissza +10-15 szintről. Megjegyzem, hogy akkor is visszacsaptatok, csak általában veszítettetek! (És aki kezdte a +5-ös napi kihívást az 100%-ban nem én voltam!)

    Mindig is annyit kaptatok vissza amennyit én is kaptam... Szóval ennyi!!!! Már akkor is bosszúállóskodott némelyikőtök és teljesen feleslegesen. :D :D :D

    Én felfogtam azt hogy napi 5-ször van esélyem behúzni a 100k rablást mindkét arénában, és mint említettem imádom az ilyen farmokat! :P Szóval biztosan nem mentem 5-nél többször az ellen, aki nem csapkodott vissza feleslegesen 5-nél többször.

    Vagizni lehet +10-15 szintről és, ha titeket az elégít ki hogy győztök fentről, az már nem az én szegénységi bizonyítványom!


    Gratulálok nektek ahhoz a nagyszerűen egekbe magasztalt egyesülethez! :)

    Finoman le lettem tiltva a személyeskedés miatt, de kérdem én hogy ki kezdte?
    Ő miért is nem lett tiltva? Pollux neve alatt nincs ott a "figyelmeztetve"...

    És még csodálkozik a tisztelt team ha elméleteket gyártunk mi?


    Privátban megírtam a moderátornak, de csak a magyarázkodás megy... Én nem moderáolok, de ha engem megsértenek és annak nincs következménye akkor miért is ne tehetném meg én is mindenféle következmény nélkül???

    Na hát nem így alakult...


    DE MINT TUDJUK A 23-AS SZERVER KIVÉTELEZETT SZERVER :)

    Csak annyira vagyok gerinces, mint amennyire gerinces játékosok vannak a HH-ban. Csak azt kapjátok vissza amit kapok... Még te teszel megjegyzést Pollux? Szerintem a neveddel 5-nél többször soha nem találkoztam a játék során...


    Tessék visszaolvasni amiket írtam (+ amiket írtak korábban), és rájössz majd (ha tudod értelmezni), hogy nem kifakadtam hanem véleményeztem Ordogi írását. :D Mondjuk ehhez nem kell magasan kvalifikált embernek lenni, hogy egy egyszerű szövegértést végre tudj hajtani, mert azt elvileg már az általános iskolában megtanítják... Vagy rosszul gondolom és talán még a 8 osztály sincs meg? :) Na pont egy ilyen valaki ne okoskodjon nekem :D


    A HH egy trágyadomb, trágya játékosokkal! :D



    Figyelmeztetve.

    Shaiyla

    A tiltásokkal van idő foglalkozni (jegeltek egy napra, de pont *****), de az ilyenek kivizsgálására már nem marad energia...

    Csak nem valamelyik team tag is HH-s és pont ezért van megengedve a simliskedés?


    Figyelmeztetve.

    Shaiyla

    Szánalmas speedes banda ez! Bosszúálló csicskák! Az ilyen férgek miatt utálja mindenki a HH-t, és ennek köszönhetőent az összes speedes karakter közutálat tárgya... Van 1-2 kivétel, de sajnos nagyon ritka. :/


    Pontosan az ilyen közeg elkerülése miatt becsülöm meg a normál szerveres karakterem és nem regisztrálok másik "fancy" szerverre!

    A normál szerveres karakterek tisztában vannak azzal hogy honnan jöttek, míg ezek a férgek (a kevés kivételtől eltekintve) mind-mind csak arcoskodnak...


    Figyelmeztetve.

    Shaiyla

    Szia Tiian!


    5-5 támadás alkalmával tudsz rabolni, aztán ha már ennél többször ütsz át a proviról akkor azt már semmilyen formában nem számolja a rendszer! (nem tudsz rabolni és ha minden igaz akkor a stat-ban sem látszik)


    Egyébként én is 5-nél többször ütöm azt aki előtte megtisztelt engem is 5-nél többször!

    Neveket nem írok, de voltak sokan... mára ez leredukálódott, igaz ez köszönhető annak hogy nem csatázom annyit már, mert nincs annyi időm a játékra mint korábban. (így nincsenek bosszúálló emberkék...)


    Azt viszont tényleg nem ártana megjegyezni ezeknek az emebereknek hogy az aranyat azt bizony el kellene rakni...

    Mindenki a nagy zsákmányra megy, és bizony, ha én ilyet találok akkor addig megyek amíg lehetőségem van rá :D

    Az meg már őket minősítit, ha csak +tizenszintekről tudnak leverni, mert előtte meg hullagyenge volt....

    Szia Tiian


    Amikor még a szintem környéken volt, akkor esélye sem volt. Csak hát ugye bosszúálló típus és 5-nél többször is visszaüt a proviról, amit Ordogi is megtapasztalt...


    És hogy miért ütögettem előszeretettel??? Mert a kedvenc farmom volt... napi 100k felett hoztam tőle mind 2 arénában 5-5 alkalommal :D Így jár az aki nemtudja elrakni az aranyat. (Sokan mások eltudják csomizni, de azok nincsenek is piszkálva)

    Ordogi!


    Az ilyen szánalmas, mitugrász hülyegyerekeken kár felidegesítened magad! :)
    Egy senki volt és az is marad!

    A szintjén elverik mint a ****!


    Velem sem bírt soha a saját szintjén, csak miután túlnőtt (+8-10-ről lehet is mert sokkal jobb zsoldikat talál + több mindent is ad az alvilág), azután vagizott a csilli villi felszereléseivel (amiket még csak nem is tud jó helyre rakni) :D

    Szép-szép a csomagolás, de nulla az a játéktudás amit képvisel...


    Ha egy szinten lennék ezzel a majommal, akkor ***** aláznám! És akkor vehet rubint amennyit akar... Esélye sem lenne! :D


    Üdv,

    B0ki


    Figyelmeztetve.

    Shaiyla


    Mod.megj.: A trágárkodást és egymás személyes sértegetését kérlek hanyagoljátok. Meg lehet fogalmazni másképp is (nem sértegetve) egy véleményt vagy kritikát akár másokról, név nélkül is.

    Dear Fortisima!


    I have also responded to Sylvi's comment that there is no change. I don't know what they perceive, but there is no positive change.

    I'm on server 5 in Hungary.

    So, please don't tell me that at 5, someone has experienced any positives because this is not the case.

    On the server, several players indicated that everything was old.


    BR,

    B0ki (S5, Hungary)

    I totally agree with just_beRO. (Even if not sympathize with him)

    There was no update, which would have changed anything in the positive direction. There is no change in any area.

    Everything was left alike unfortunately.

    I am very happy to see a music link and many comment on other areas of the game. (Not just Sylvi's) ;)8)


    We hope that sooner or later there will be some positive change in the game.