Display MoreSzép napot!
Elegem van és nem érdekel a figyelmeztetés a tiltás, vagy bármi más amit majd elkövettek ellenem. Túltettem magam Potroha nagyképű, lenéző, játékosokat megalázó kijelentésén, azon, hogy az általatok indított kvízekben, játékokban kivétel nélkül hibáztatok - elismerem a készítők munkáját -, azon, hogy nem kapunk tájékoztatást arról, hogy mi történt azzal a rengeteg javaslattal amit tettünk az új fórum kezdetétől - kérésetekre külön topicban -. Az nem tájékoztatás, hogy tudnak róla.
Ami most kiverte nálam a biztosítékot azt mutatnám:
Ez ugye eddig 7 támadás ma CT-ben. De volt, hogy arénában támadott be 6x. Ha és amennyiben a nevében szereplő szám az IQ-ját jelöli akkor elnézést , nem tehet róla.
ordogi s18
23.01.2019 16:18:16 Therock15 (25)
23.01.2019 11:47:47 Therock15 (25) 23.01.2019 10:16:16 Therock15 (25) 23.01.2019 08:50:02 Therock15 (25) 23.01.2019 08:01:48 Therock15 (25) 23.01.2019 06:18:53 Therock15 (25) 23.01.2019 05:37:42 Therock15 (25)
Én már sok javaslatot tettem ezzel kapcsolatban és megértem a problémádat, viszont ezt a játékost én ismerem és ő pont az a ritka kategória, hogy nagyon normális. ![]()