*GaLiLeO* Savaş Raporları

• rapor paylaşmayı sevmem de bu iyi bir çalışma oldu. şimdi sinirle 10 kere saldırıp şansla kazanacağı iki raporu foruma koyup oyunu bilmiyorlar yazmaz inşallah hehe :)

Haklı çıktığımı görmek.. :) Neyse 1'e 5 iddiası kanıt:

ASLAN3.png (pardon 1'e 6 olmuş bu :D )

Şunlar da en komiklerinden seçtiklerim :)

https://prnt.sc/o818v7

https://prnt.sc/o8193c

https://prnt.sc/o819dd

Son olarak en komiği (hahaha bu nedir ya :D :D ) :

https://ibb.co/Xj4s23g

(OYUNU BİLMEYEN BANA OYUN ÖĞRETMEYE ÇALIŞAN ÖĞRETMENİME KARŞI UFAK ŞIMARIKLIKLARIM :D :D )

Edited 5 times, last by *GaLiLeO* ().

130 lu seviyelerde 16 seviye farka rağmen 5 saldırının 4ünü kazanabilmeyi başarı sayan ve bununla övünerek savaş raporları açan arkadaşlar var.Canı gönülden tebrik ediyorum, gerçekten başarılı :D :D öğrenmeniz gereken çok şey var, sadece oyunla ilgili değilmiş ama bu öğrenmiş olduk :D bu gidişle her gün en az iki tane gelicek gibi bu raporlardan.Barış bitti bize yaradı.

Hepinizi beşliycem diyerek tehdit ederken seviye farkı gözüne gelmezken, kendini bize rakip görüp bişey yapamayınca ama 16 lvl fark var ühü ühü ;(;( diyen oyuncuları da görüyoruz. Kardeşim ben artık hesabımı kasmıyorum buyur kas gel bizim lvllere burda boş kabadayılık yapıp sonra lvl farkı ühü ühü ;(;( yapmaya gerek yok :D Hayır ben seni yenmeyi başarı görmüyorum, senin beni yenmeni de kendim açısından başarısızlık olarak görmüyorum hatta senden çok daha kötülere yenildiğimde oluyor. Kendimden 20 lvl üstleri yendiğimde oluyor ve bu o oyuncuyu benden kötü yapmıyor, tamamen oyunun şans faktörüyle alakalı. Simulatore koyunca %1 şansı bile olsa kazanma şansı vardır. Burda zaten mantığını kullanabilen bir insan şunu görebilir: her şeyi senden üstünken yenebiliiyorsan demek ki oyunun 2+2=4 gibi bir sistemi yok. Tabi bu dediğim gibi mantığını kullanabilenlerin görebileceği bir şey.

Son olarak paylaştığım raporlar benim başarımı değil senin başarısızlığını gösteriyor sanırım :) 900 küsür hasarla hasar vuramamak ve bir de ölmek komik geldiği için paylaştım :) Tabi bu da ironi senin vuramaman da şans faktörüyle alakalı :) Bu arada ironinin anlamını öğrendiğini düşünerek cüümle içinde kullandım, umarım okurken sıkıntı yaşamazsın :) Ben başka rapor paylaşmayacağım merak etme.. Ne istersen yap, paylaştıklarım kafidir durumu anlatmaya :)

• Burdan artık polemiklere pek girmek istemiyorum ama zorla istiyor bazıları bunu..

"Rapor atacağını bilseydim önce ki raporlardan bir arşiv yapardım."

Sözüne aynen katılıyorum, EE biz de biraz başlayalım o zaman değil mi ama ? :)

https://prnt.sc/owb52f

Neyse yağların bitmeden saldırı hakkını bitir istersen, daha iyi simüle ederiz :)

Az laf çok iş diyorum iyi oyunlar diliyorum saygılarımla..

Bak bunlar, hasar yağsız olanlardan. Seri kaybedince gelemiyorsun bir daha :)Forum'a atarım diye çekiniyorsan çekinme :) :) 41 level farktan sopa yemiyorum sonuçta. Her şey mümkün bu oyunda. *GaLiLeO*  ;)

https://i.hizliresim.com/zGG3Gj.p

Bir şeyleri kavramak açısından diğerlerinden daha iyi olduğun kesin. Biz de zaten bunu söylüyoruz kaç aydır arkadaşlara ama sen bile gelip simülatörcü vs diye dalga geçmeye çalışiyorsun.

Oyunun eski sürümünü bilen bilir, karizmaya dayalı çift vuruş sistemi değistikten sonra çift vuruş olayı bitti. Devasa eğitim farkı olsa sana %15 rakibine %5 veriyor ve diğer özelliklerle beraber süpriz yenilgiler yaşanıyor. Sen 300 hasar 16k zırh farkıyla, raporda gördüğün eğitim farkıyla kaybetmemi normal buluyor musun gercekten? :) Eğer bu farka rağmen kaybetmem benim başarısızlığım ise öyle olsun, mutlu olun biraz :) Bu arkadaşa 3 ay oldu sanırım, belki 400 saldırı attım, en az 100 kez canı sıfırlandı. Gel gör ki 2 kere de kaybettim, simülatörde 0.45 oran yazıyor Evet simülatörcü demeye devam edebilirsin, çok umrumda değil zira matematiği seviyorum. Bu oyunun temeli şu an sıkıntılı ve birçok arkadaş da bunu dile getirmiş.

Ben 120 lvl hesap dizip sana 400 saldırı atarsam ve yenilirsen oyunu bırakacak mısın? Kazanamazsam ben bırakacağım?

Son olarak paylaştığın son raporlar sirk savaşı? Sanırım ittifak arkadaşlarından olayları çarpıtma açısından bir şeyler öğrenmişsin kısa sürede.Mersener farkı, item farkı vs demeden bir sürü sirk raporunu da paylaşabilirim istersen? Zira Allah'a şükür şans faktörünün en azından arenaya göre biraz daha zayıf olduğu sirkten kendimden düşük bir rakibe peş peşe yenildiğim hiç olmadı :) Bir kez kaybettim sadece o da küsüratlarla :)

Neticede oyunu anlama açısından diğerlerine göre daha iyisin ama keşke bana karşı polemik yaratmasaydın zira ben seninle ilgili hiçbir şey yazmadım daha önce. Paylaştığım raporlar sen paylaştığın içindir yoksa bakın kendimden yüksek lvli yeniyorum demek için değil. Ben de kendimden 30 lvl yukarısına karşı kazanmıştım (daha yukarısını deneme şansım yok, olsa 50 lvle kadar kazanabileceğimi iddia ediyorum :) ) Ama bu durum o adamın suçu değil, bunun da bilincindeyim.

Edited once, last by *GaLiLeO* ().

• Simülatörcü dememin sebebi şuydu; forumlar da epey okudum simülatör den o çıkıyor bu çıkıyor vs. bu konu da amacım alay etmek falan da değildi. Hesabın leveline göre harika bunu da söyleyebilirim sana. Ben artık saldırı atmayacağım, siz istediğiniz şekilde atabilirsiniz. Sirk olduğunu da biliyorum attığım raporların ayrıca amacım bunu da çarpıtmak değil, hasar yağsız demişsin ya sirkte ki askerlerim de hasar yağı sürülü değil amacım onu kastetmekti. denemen gayet güzel, 24 saatte 5'er kez hakkın var istediğin şekilde dalabilirsin, Ama bence biraz fazla gaza geliyorsun. Bu yönün eksi handikapın. Ben buradayım istediğin şekilde saldırı atabilirsin :) Kendini kanıtlaman gereken insanlar olduğu düşüncesine kapılıyorsun, Kapılma yeter.. Hayırlı forumlar kardeşim

• MAF dostum bunlara laf anlatmaya calısma lakin oyundan falan pek anlamazlar.Dalga gec bizim gibi bırak:D

Arkadas gladiatus tarihine gecti ''kendisinden en yüksek lwl farkı olan oyuncuya yenilme(41) '' rekorunu elinde bulunduruyor^^

Bundan aylar önce kendinizi rezil etmeye devam edin demistim simdi tekrar ediyorum,tp dısı saldırılara devam arada eglence oluyor bizde böyle:D:D

Evet haklısın 16k zırh, 300 hasar ve devasa eğitim farkıyla kaybettiğim için ben bu oyundan anlamıyorum :D Ben bu oyundan anlamadığıma göre ittifağınızdaki şu arkadaşlarınız veya abileriniz de sanırım anlamıyorlar.

https://prnt.sc/owycvl

O üstün oyun bilgilerinizi bunlara aktarın öncelikle. Bunlar lvlim veya üzerimde. Eğer dediğiniz kadar bilgiliyseniz oyun konusunda, bu arkadaşlar savaş kaybetmeyecektir. Ondan sonra müthiş oyun bilginize hak verir, seve seve talebeniz olurum :)

• Herakles senden 13 seviye hesap kesmek nasıl bir duygu söyler misin galiba gücün anca bu kadar ama şunuda diyim 100 seviye olduğumda görüşeceğiz :)

Nasıl bir duygu olduğunu ittifak arkadaşlarına sorabilirsin. Sanırsam aralarına yeni katıldın :)

Görüşelim dostum merakla bekliyorum :)