Gloriouz Professional

 • Male
 • 31
 • from Izmir / Turkey
 • Member since May 24th 2018
 • Last Activity:
Posts
1,422
Likes Received
910
Points
8,030
Profile Hits
1,271
 • uzun uzadıya herkesle tartışabiliriz bu konuyu. sadece yönetimin kuralları ve cezaları açıkça belirtmesini istiyorum. yani desinlerki hile yapanı böyle cezalandırırız şöyle yaparız, ya da ufak bir ceza verelim kulağını çekelim, 2.sinde postalarız vb. gibi.


  şimdi x1-x5 olarak bakınca ikisi de aynı olmalı. çünkü kişi 90 gün ceza aldığında 15 level arkasındaki kişi bile yetişecek. ama x1 de oynayan kişi için "x1 içindekilerde anca 5 level arkasındaki yetişecek" sonuçta x1 ve x5'ler kendi içlerinde geçen oyun süresi aynı.


  x1'de ban yesem 90 gün, 90 gün sonra devam ederim ya derim.

  x5'de ban yesem 90 gün, sıfırdan kassam aynı seviyeye gelirim diyor insan.


  bilmem anlatabildim mi.

  • Anlatmak istediğini son kıyaslama yaptığın yerde anladım. Anladığım kadarıyla ceza almışsın. İllegal program kullanımında takım emin olduğu zaman ceza veriyor. Süreler konusunda belirleme de son zamanlarda değişkenlik gösteren bir durumdu.

   İtiraz sonucunu ve tartışma sonucunu bende merak ediyorum.

 • merhaba .senden ricam var benim sirk askerlerini değerlendirme yapabilirmisin ? önerilerin doğrultusunda iyileştirme yapmaya çalışacağım.birde bazılarının iyileştirmeciside hasar vuruyor onu nasıl yapabiliyoruz ? iyi oyunlar

  • Sirkteki askerlerin mükemmel özellikle 570 samnit süper resmen bende öyle asker yok :D

   takılar hariç benim doktorumu kopyalayabilirsin yalnızlık itemlerin yerine cehennemv2 olduğunu düşün doktorun amacı mantığı zırh ve azami iyileştirmeyi sağlamaktır.Bana 2600 iyileştirme yeter gibi oluyor aslında 2750-3000 arası yeterli.

   Kritik iyileştirmeye pek takılma genelde pek işe yaramıyor.Ayrıca doktorumu incelediysen hasar ve kritik hasar değerini görmüşsündür. Bu şekilde doktorlar hasar vurabiliyorlar. 1k-3k arası buda avantajdır. Samnit yerine yüksek beceri ve çevikliğe sahip Kılıç Kurt kullanmanı öneririm iyileştirmen olarak Tecrübeli Okçuda olabilir.

   Baskınlık,kötülük,misilleme,dünya felan kullanma hasarcılarda yine benim hasarcılarımı inceleyebilirsin bu hususta. Hasarcı askerlerin en son itemi Sebastianus Kanat tır. Eğer seba kanatın yoksa seba ateş basabilirsin oda yoksa anton gai ateşlerle donat derim statlarını boşlamadan.

   2.dikkat çek askerini yani tankının blok değerini 3 tane Dünya itemle %15i tuttur ya da geçir yeterli gerisini dayarsın gene ateşlerle kritiğe.

   Silah içinde bol ametistin obsidyenin varsa 160 level calduslar dene beni baya götürmüştü onlar almandin eksikliğinde.

   Genel olarak askerlerin süper ama itemler pek yeterli değil. Ayrıca senin gibi bir oyuncunun x5te oynaması lazım bence.

  • teşekkürler.söylediklerinin hepsini uygulamaya çalışacağım ama malum x1 de oynuyoruz parşomen ,hammadde bulmak çok zor. yeraltı parşomenlerinden sadece ursus var elimde onunlada henüz bir eşya yapmak imkansız .ursus tahrip denedim %6 şans çıkıyor :) .kopya karakter+4 asker = 45 ekipman /kırmızı ekipman sayısı 20 :( şimdi anton gai ateş eşyalar için denemeler yapmaya başlayacağım yakın zamandada önerdiğin gibi iyileştirmeci asker bulmaya çalışacağım.

  • bu arada keşke daha önce rica etseydim senden iki gündür hasar da blok da iyi veriyor diye askerler için anton dünyalar deneyip duruyordum elde avuçtaki refleks leride onlara harcayıp duruyordum. :)

  • Sorun yok dostum kolay kostüm giyip giyip oyna dur ne diyimki eğitimler fulsa tabi düşürürsün ham madde ama bence sen x5de oyna yeni açılcak swde başla bence :D

  • baştan başlamayı göze alabilirmiyim bilmiyorum :)


   eğitimlerin kırmızı eşya dropuna etkisi varmı ?

 • selam .sağolasın .evet il6 danım ve evet genelde neler olup bitiyor diye okuyanlardanım. sende takdir ettiğim oyunculardansın

  • İstikrarının devamını dilerim teşekkür ederim
   Sanırım bende artık ne olup bitiyor diye okuyanlardan olucam :)