Posts by Herakles

Anlıyorum seninde kendine göre haklı olduğun konular var. Ama o bilemeyi kazanmanın, 1. Npcye her keşif atanın emeği var.

Biz sadece hera nın emeklerinin boşa çıkarılmasına karsı bir tavır gösterdik. Dediğim gibi kimseyi zorlama vs gibi birsey yok. Herkes kendi istegiyle kesif yapma veya yapmama kararı aldı. Ayrıca öyle başka ittifakları galyana getirme gibi bir durum olamaz zaten il 32 nin online sayısı belli. Zaten etkinliğin biteceği de belliydi. Biz sadece tavrımızı ortaya koyduk.

Çeşitli imalar yoluyla forumda ve oyunda küfür serbestken hiçbir sekilde ceza verilmiyorken, bu yaptığımızın cezai bir yaptırımı varsa ilk önce bannlamaya benden başlayabilirler.

Saygılar ...

Forumdan sürekli bize iftiralar sallayan bir arkadaş yine yalan yanlış konuşmuş :) Zaten forumda bann da yemiş. Ciddiye alıp alıntı bile yapmıyorum artık onun mesajlarını :)

MAF Öncelikle bileme taşın hayırlı olsun. Şanslıymışsın kırmızı gelmiş:)

3 kişi bileme taşı alabilecekken, kendi ittifak arkadaşını bile sollayıp sadece senin alman, sadece beni değil herkesi rahatsız etmiş belli ki ... Bunun açıklamasını oyun içerisinden yapmıştın ama ben pek tatmin olmadım. Arkadaşım uyudu ondan geçtim falan dedin ama En ufak örnek 1. Npc nin bitmesine 100-150 kesif var. Herayla aranda en az 50 kesif fark vardı. İttifak arkadasınla da 10-15 fark vardı ve sen hala keşif atmaya devam ettin. Ben olsam arkadaşımın uyanmasını ve bana yetişmesini beklerdim. Hele de rakibimle aramda 50 kesif fark varsa :) Neyse garanti olsun diye de saldirıya devam etmiş olabilirsin senin bileceğin iş. Ben sadece fikrimi söylüyorum. Bence 3ünüz bir karar alıp heranın emeğini, attığı onca keşifi hiçe saymamalıydınız. Senle muhabbetim olduğu için sana yazdım oyundan. Belki ortamı yumusatır 3 kisiye de aldırırsın diye ama kendi ittifağında yanlış anlasılırsın diye yanaşmadın sanırım..

"KEŞİF ATMA ATTIRMA" gibi bir kampanya kesinlikle başlatmadık. Herkesin kararı bireyseldir. Biz sadece ittifak mesajında bu durumu konuşurken öğrenip atmayanlar da olmuş olabilir ona bişey diyemem. Aynı zamanda atmaya devam edenlerin de olduğu gibi ...

Nomerci bırak buna cevap verip de yazan ellerin yorulmasın. Arkadaşta yalan dolan herşey mevcut. Kendi profil yazısına bile ekledi mesaj yerine ulaşmış belli ki diye alaycı bir tavırla. Bilen biliyor Snape dahil yöneticilerin çoğuda haberdar bu durumdan. Hala yalan dolanla çırpınıp sıyrılmaya çalışıyor işin içinden.

Burada itiraf etmişsin bari arkasında dur. Buna da selfie çekiyodum falan der kesin şimdi :D

Kamera olayı sana değildi ama belli ki sen de üzerine alınmak istemişsin, o zaman sana da olsun bizim gönlümüz geniş.Bu heralde 50. savaş fln dikkate alıp geri bile dönmüyorum sana, küçük figüran kendi çapında eğlensin sanki bize ne zararı olabilir :) amacın için sarfettiğin çaba takdire şayan yalnız kamera olayını fazla hatırlatma abilerin bozulmasın sonra ;)

Bu da benim cevabım. Ardından sus pus oldu arkadaş :) Utancından yazamadı zannettim ama maşallah hala inkar edecek kadar yüzü varmış :D

Bazı durumlarda Şirket bildirim yapmadan Etkinlik başlatabiliyor.Şuan başlayan Etkinlik (Ölülerin İntikamı) gibi.

Peki bu şirket şuana kadar bildirim yapmadan mutlu saatler etkinliği başlattı mı hiç ? Bunu merak ediyorum ben. Başlattıysa bir sorun yok :)

Sayısız kere mesajım neden silindi acaba kimin yüzünden ?

Sen hayatında küfür duymamışsın heralde ki nick olarak kullandığın kelimeyi küfür olarak nitelendiriyorsun. İttifak arkadaşına sor o ceza almadan güzel küfürler ediyor öğretsin sana. Haydi hayırlı geceler :)

Sayın modum bu sürekli küfür edip mesajları silinen kisiler hakkında verilebilcek baska ceza yok mu?Her foruma girdigimde küfür,hakaret dolu mesajlarını okuyorum ve sikayet ediyorum,mesajları siliniyor sadece bu küfürbazlar forumu kirletiyor...

Bizde bunu anlatmaya çalışıyoruz ama ceza verilmiyor malesef görüldügü üzere.

Ayrıca küfür olarak nitelendirdiğin kelimeyi de nick olarak kullanman ayrı bir bakış açısı :)

Birçok kez normal etkinlik geleceği zaman önceden duyuru yapılmadığını gördüm ama , mutlu saatler geleceği zaman duyuru yapılmadiğını hiç görmedim.

Bunun sebebini açıklayacak bir yönetici var mı bana ?

bence bu oyunda farkli illere saldiriyi sinirlandirmalilar diger ilerde pushing li hesablarla yeni ildeki oynuyanlarin karsilasmasi hic adil degil mesela merak ettigim heracles bana neden gunde 10 15 saldiri attigi

Heracles derken beni kastettin sanırım :) Haklısın adil değil ve senelerdir bunların düzelmesi için çabalıyoruz.

Ama aynı isteği x1 x5 saldırıları içinde düsünseydin keşke. Herkes işine geldiği gibi istekte bulunuyor nedense :)

Sana sürekli saldıri atmamin sebebi il 38 de en çok senden yağma almış olmam. Iyi oyunlar ...

Haklısın kardeşim ama botun bitmediğini anlamak için illa müneccim olmaya gerek yok. Lobi geldikten en fazla 1 hafta sonra yeni güncelleme çıkarmıştır zaten bunlar.

Ayrıca eskiden botlardan aldığım yağmaları almaya devam ediyorum hala.

Üstüne basa basa bunun aksini iddaa edenlerin hesapları incelenmeli bence :)

Lobi sistemi botu bitirdi ayaklarını falan bırakın artık. Botun bittiği falan yok. Kendinizi temize çıkarma yolları arıyorsunuz hep :)

Merak edenler, bize iftira atanların ittifakında kaç tane bottan,hesap hırsızlığından,multiden vs bann yemiş hesap var görebilir ^^

Apollo en temizidir. Keşifleri bitiremediğin zaman merküre geçebilirsin. (Örneğin keşif etkinliklerinde veya kolay kostüm giydiğinde)

Aedilin mührü uzun vadeli kasalarda çok kar getirir. Ben onu kullanıyorum hep.

Diğerleri beceri-çeviklik kutsamaları