Posts by Herakles

Biliyorum abi ama sen istisnasın :D

Ama kafaya oynayan adam veya hızlı kasmak isteyen biri kesinlikle yapmaması gerek. Ayrıca şu oyunda 1 yıl değil 1 aylık cent bile almadım hiç bir zaman kafam eser bırakırım diye :D

Hayır sadece arka planı değil benim ejder kıyafetinin başka bir parcasida düşüyor

Ben bizzat deneyimledim dostum ejderin de 4 parcası kesiften 2 parçası zindandan düştü. Arka planı sadece sandıktan düşüyor ama sandıktan sadece arka plan düşmüyor. Dığer parçaları da tamamlamadıysan onlarda görünür ve düşürebilirsin

İyi geceler arkadaşlar.

80 level için 5x illerde en iyi anlaşma sistemi nedir? Şu anda Apollo Kutsaması, Yönetici Mührü, Vahşi savaşçının itibarı, Artefakt Koleksiyoncularının Gizli Bilgisi. Seri level almaya çalışıyorum. Uygun mudur? İleride nasıl bir değişim yapılabilir?

-Apollo açık kalsın.

-Yönetici mührü de 80 lwl için ideal.Fakat kasa komisyonlarını yarıya indirmek istersen aedilin mührünü kullan. En azından yüksek kasalarda daima açık olsun.

-Vahşi savaşcının itibarını hiçbir lwlde kullanma onun vereceği 15-20 hasar bişey ifade etmez. Onun yerine %10 kritiği kullan. Narin vs gibi itemleri giydiğinde eğitimlerin fullde kaldığı zaman mutlaka beceri kutsamasını aç.

-Seri lwl almaya çalısıyorum demişsin. %50 görev anlaşmasını aç ve ejder kostümünü tamamla. Görev süren baya bir düşecek. Sürekli tp veren görevleri al. 100e kadar böyle devam et 100den sonra eğitimler düzene girdiginde çeviklik kutsamasını aç. (Bu arada kostümlerin arka planları yani ilk parçası sadece sandıktan düşer)

DawooD forumda yada oyunda şunu yaparsan cezası bu kadardır diye bir açıklama var mı? Hesap deviri bugün yasak, yakalanması durumunda ne yapılacağı topluluk yöneticilerinin kararına bağlıdır.

Bunu söylediğim zaman hemen zihinlerinizde kıvılcımlar çakacaktır kural keyfe keder diye fakat öyle değil. Her senaryonun alt metni aynı olmuyor, hak ve denklik birbirinden çok farklı unsurlar.

Evet çok haklısın kardeşim. Hesap sahibine 5 dk tek ayak üstünde durma cezası verdiniz herhalde :D Neyse bizim aklımız ermiyor zaten hiçbir şeye. Anca yönetime atıp tutarız.

Post silici geldi yine. Bu başlığı tamamen kapatın o zaman bütün postları siliyorsunuz zaten. Genel tartışma başlığında tartışılmayacak da nerde tartışılacak anlamadım. 2-3 gündür postlarımda herhangi bir argo vs kelime olmamasına karşın potlarım kalkıyor

Şu ana kadar dökümhanede 2-3 item kırmışımdır, hepsi de zindandan düşen rastgele dandiklerdendi. Baktım toplam 3-4 tane yeşil malzeme verdi, uğraşmadım bir daha da, ondan beridir satıp stat basıyorum sadece ^^

Şimdi elime geçen her itemi eriteyim mi orada? Yoksa belirli ön/son ekli itemleri mi sadece eritmeye çalışayım?

İşine yaramayan mor ve üzeri olan itemleri erit. Onun dışında arındırma için belirli önek sonek olanları erit. Hangi hammadde lazımsa mesela onu veren itemleri erit. Zaten item basılırken hangi hammaddeleri istiyorsa arındırırken de aynı hammaddeleri istiyor. O yüzden üstündeki itemlerin aynı önek ve sonek i gelirse onları eritebilirsin.

Ayriyetten düşürmek istediğin önek sonek parşömenler için de eritebilirsin. Özellikle %10 parşömen düşürme etkinliği geldiğinde dökümhaneden çok atıyor.

Dökümhaneyi ne zaman kullanmaya başlamalıyım? Parşömen ihtimali için her iyi ön/son ekli eşyayı parçalatayım mı?

Dökümhaneyi her zaman kullan dostum. Hem parşömen için hem de hammadde ihtiyacın için lazım olacak. Crazy add on kullanıyorsan itemin üzerinde hangi hammaddeleri atacağı görünüyor zaten. Ona göre arındırma için yeşil item de kırabilirsin.

1- Statlar bir süre sonra narin vs soneklerle fulleniyor zaten ama fullense de fazla bir işe yaramadığını düşünüyorum. Çift vuruş güncellemesinden sonra eğitim çöp oldu diyebilirim.

2- Zannedersem 90 lwl altı bir oyuncusun. 90 a kadar hermetiğe falan hiç uğrama. Hatta bana kalırsa hiç uğrama. Müzoya da fazla altın gömme. Bir süre sonra zaten kendi itemlerini kendin basacaksın.

3-Oyunda zırh bence hasardan daha değerli. Zırh karşı taraftan gelen hasarı %100 engeller ama hasarın ne kadar yüksek olursa olsun karşı tarafa 15 raundda 15 kere vuramıyorsun. Vuruş engelleme şansından dolayı çoğu zaman blok yiyorsun. O yüzden zırhını mümkün olduğunca yüksek tutmaya bak.

Merhaba arkadaşlar, level 80'den sonra çok zor level atlamaya başladım, hızlı level atlama taktikleriniz var mıdır? En hızlı şekilde level atlamam için hangi yolları izlemem gerekiyor? Mesela keşif seferi maksimum 36mı oluyor yoksa arttırmanın yolları var mı? Şimdiden teşekkürler.

Güncel level:84

Ejder kostümünü tamamlayıp anlaşmalardan %50 görev anlaşmasını aç ve sürekli tp veren görevleri al. Bu şekilde 100 e kısa bir sürede ulaşırsın

[user = '416'] Fatih [/ kullanıcı] Algoritma paylaşmak mümkün değil fakat karşılaştığınız npc ve gerçek oyuncularda karizma değerinin önemli bir faktör olduğunu söyleyebilirim.

Kardeş sen çok kaldı kaldısın karizma mı kaldı? : D

demek istediği karizma yükseldikçe karşına çıkan rakiplerin düzeyi artıyor, aga bu yöneticilere de allah sabır versin çocuğa laf anlatır gibi anlatman lazım yoksa anlamıyorlar

Sen algoritmanın anlamını biliyor musun acaba ? sorulan soruya bak verilen cevaba bak. Neyse sen o güzel aklınla yazılan yazılanları kendine göre anlamlandırmaya devam et kardeşim :)

Bu dengesiz raporlar eskiden de vardı fakat çift vuruş güncellemesi geldikten sonra çok fazla olmaya başladı. Eğitimin hiçbir önemi kalmadı. En ufak örnek rakibine bütün eğitimlerde 600 fark atıyosun ama senin cift vurus sansın %15 rakibinin %10 :) Bu düzelmedikçe x5 egitim sınırı kalksa bile bi faydası olmaz. Zindan bossları bile kolaylaştı bu güncellemeden sonra herkes 15-20 lwl de yüksek seviye bossları kesebiliyor. Çünkü zindan bossu sana çift vuruş atamıyor doğru düzgün.

Pushing li bir hesapla normal emek verilerek kasılmış bir hesabın bile arasında dağlar kadar fark olamıyor. Çünkü bastığın eğitimden verim alamıyorsun.

Neden biliyor musun her yeni sw açıldığında +1000 user olduğu için :)

Ben olsam ben de biseyleri değistirmek icin ugrasmam. Ne de olsa millet oynuyor iste

https://hizliresim.com/YxFjkh

Şu linki açıp karşımdaki adam beni neye göre kesiyor 1 kişi bana bir ihtimal söylesin oyunun getirdiği yeni düzen çok sıkmaya başladı artık ben adamdan üstün olmak için eğitim item farkı yaratıyorum ee bu adam beni kesiyorsa ben niye bu kadar çaba sarfediyorum ya valla yeter..

Kesmesi normal az bile vurmuş. Sen bu rapora bile anormal diyorsan yol yakınken bırak dostum çünkü daha neler neler göreceksin :D

Her yeni sw de +1000 yeni hesap olduğu sürece yine olduğunuz yerde sayarsınız. Biz zamanında çok uğraştık ama bi cevap bile alamadık. Şimdi en azindan "raporuma ekliyorum ilgili yerlere iletecek" denilerek başlarından savuşturuyorlar. Bu da bir gelişme tabi. Ama daha öteye gitmeyecek. Çünkü bu şirket bu oyunu zerre bi taraflarına takmıyor. Taksa zaten şuan bazı şeyler daha farklı olurdu. En azından 10 sene il birlesimi beklemezdik.

Ayrıca NEMESİS ulu orta ağzınıza alınmayacak kadar TEMİZ bir ittifaktı. Dağılmasının sebebi de budur... Tartışmalarınızdan bu ismi uzak tutun.

İyi forumlar