šanca nájsť predmet

  • Zdravím, chcem sa spýtať, či zvyšujúca šanca nájsť predmet zvyšuje aj šancu na oranžový/červený? Príklad: mám kostým od lucifera ktorý mi pridáva šancu +100%, a mám aj všetky expedičné bonusy od vládcu oblasti, takže na každej jednej výprave niečo nájdem a chcem vedieť či požehnanie ktoré pridáva dalších 30% šancu na nájdenie predmetu nemá žiadny efekt, alebo to zvyšuje šancu nájsť veci s vyššou kvalitou...


    ani za svet mi nechcú padať červene veci, a oranžove len velmi málokedy a aj to úplne nepoužitelné veci na roztavenie.. vedel by mi niekto poradiť čo mám robiť aby som nebol celý ružový, ale červený a oranžový, tak ako ostatní hráči? som úroveň 109 a pravidelne sekám draka so všetkými expedičnými bonusmi v hore koman

  • Bonus +30% na nalezení předmětu by měl být k ničemu pokud máš už zapnutý kostým z podstvětí.


    Oranž a červené věci začínají spíše padat až v británii, tj, 120. lvl. Do tý doby padají spíše jen vzácně...

  • mam postavu ur.100 a mal som nasadeny kostym z lahkeho podsvetia a bola to uplne bieda padlo mi 10 ružovych veci z toho 5x to boli zvitky a po oranžovych a červenych veciach ako keby sa zlahla zem uplna nula

  • Pri úrovni 100 sú prístupne výpravy kde oranžové predmety padajú ozaj len občas, a červené takmer nikdy, to ti skôr padne červená v žalári u niekoho pred vodcom. Takže vôbec nie som prekvapený z toho čo ti padlo.

  • lenže ak si pozriem ine serveri tak hrači na ur.100 maju postavy cele skoro červene a oranžove tak musia im padat oranžove a červene veci inak odkial by mali tolko červenych surovin jeden u nas ma ur.150 a tiež mu skoro nič nepada mi to pripada tak že nie je server ako server niekde pada vela niekde skoro nič

  • Presne ako píšeš, okolo úrovne 100 sa dá mať skoro celú postavu v červenom. Najlepšie je použiť zlaté nástroje a kovať v čase keď je to najvýhodnejšie, a hneď ukuješ s surovinami 10 násobne viac ako bežne. Prípadne skúšaš s striebornými a čakáš na šťastie. A ver mi že sa to dá - vlastná skúsenosť.

  • Bonus +30% na nalezení předmětu by měl být k ničemu pokud máš už zapnutý kostým z podstvětí.


    Oranž a červené věci začínají spíše padat až v británii, tj, 120. lvl. Do tý doby padají spíše jen vzácně...

    RED itemy padajú veselo aj od lvl 112. Teda aspoň teda mne ich napadlo už niekoľko desiatok a to ešte nie som ani v Britanií.

  • Tak dnes po velmi dlouhé době což je tak víc jak tři měsíce jsem oprášil Dispaterův kostým který se mi válel tam cca dva měsíce. A zjistil jsem, že se nic , ultra nic nezměnilo. Dropy pořád k ničemu. Ze 48 bodů které jsem vyklikal pomocí přesýpaček našetřených z denních arenových truhel mi padla jedina redka a teď se podržte úplně k ničemu to jest lahvička inteligence s tímto prefixem a suffixem:

    Tudíž jsem nucen nad touto hrou zlomit hůl a opět ji zase pár týdnů či měsíců nehrát.


    Nejsou na tento stav žádná slušná slova.

  • Vôbec si nemyslím že je to zle. Z 48 výprav jedna červená vec je výborne. U mňa z cca 200 výprav je úplne bežné že mi nepadne ani jedna červená vec. Bojujem tiež v Británii ako ty. A tak je to aj správne. Červené veci majú byť vzácne. Ak by padali každú chvíľu tak by som nemal takú radosť pri ich nájdení a po čase by to už bola nuda, všetci by boli v červenom a ...

  • Ne, je to frustrující a odrazující od dalšího hraní. Když si zvyknutý na jistý standard kdy máš drop minimálně 1x a třeba až 4x TAVITELNÝ red item. To máš např. jako by si dostával plat 95 na hodinu a pak by si dostával třeba jen 70. Ty by si v takové práci zůstal? Já teda ani náhodou. Vím, není to úplně dobré přirovnání, ale je jednoduché.


    To snadněji tu redku ukovu z pár red a zbytku oranž surek než kdybych nějakou redku. dropnul . 8|

  • niekomu padne aspon jedna niekde na ur.103 maju skoro cele postavy červene a ja som šiel lahky kostym už 3x a červene a oranžove veci sa mi vyhli zisk uplna nula a aj ružove na jeden kostym tam bolo hadam len okolo 10-15 a pritom som mal centurka a minul som všetky body a dalšich 16 na tej akcii čo bola a aj tam nepadlo nič

  • dnes mi skončil kostym z lahkeho podsvetia a šiel som Tabor Teutonov pristup ur.104 a bilancia - padali mi len a len modre veci ani jedna ružova nie to ešte oranžova alebo červena a druha vec včera som si dal slnečnu runu na zisk rubinov a za 1 hod a z 25 subojov mi nepadol ani jeden rubin však to je uplny vysmech

  • Zverejňujem svoje štatistiky počas hrania s prvým kostýmom farebne podľa kvality


    Úroveň: počas hrania 111/112

    Server: 4


    Celkový počet výprav: 212

    Z toho normálne výpravy: 115

    Z toho púšť hrôzy: 97


    Počet ružových predmetov: dračia šupina, Antonius rukavice, kuprit, Silvanius utrpenia, Lepidus sandále, Zvitok, Caldus amulet, znak kameňa, banány, Aurelius štít, znak kameňa,


    Počet oranžových predmetov: dračia šupina, zvitok, koža


    Počet červených predmetov: Oranžový prach


    Počet tekvíc: 20ks


    Teda 11 ružových, 3 oranžové a 1 červené


    Moja otázka je: Naozaj si myslíš, že som moju výstroj ukul z toho, čo mi popadalo?

  • jasne že nemôžem vyrobit nič ked padaju len modre veci a na serv.11 nepada uplne nič ani hračom na ur.150 a tu ešte nikto nema navody z podsvetia ako tiber,sebast.a tak podobne proste tu nepada nič ako keby tento server bol začarovany

  • jasne že nemôžem vyrobit nič ked padaju len modre veci a na serv.11 nepada uplne nič ani hračom na ur.150 a tu ešte nikto nema navody z podsvetia ako tiber,sebast.a tak podobne proste tu nepada nič ako keby tento server bol začarovany

    pokud čekají že jim ty svitky padnou jen díky klikání výprav, tak to se nedivím že to ještě nemají :-)

  • proste už skušali všetko ked su akcie na navody tak si aktivuju posilnenie tajne vedomosti zberatelov artefaktov daju kostym z lahkeho podsvetia a okerm tych 18 bodov čo je na podsvetie tak vždy ešte do toho daju tak v priemere 20-30 rubinov a za celu tu dobu v podsveti to je 48 utokov padne 1 navod niekedy nič tak asi takto

  • Tak dnes po velmi dlouhé době což je tak víc jak tři měsíce jsem oprášil Dispaterův kostým který se mi válel tam cca dva měsíce. A zjistil jsem, že se nic , ultra nic nezměnilo. Dropy pořád k ničemu. Ze 48 bodů které jsem vyklikal pomocí přesýpaček našetřených z denních arenových truhel mi padla jedina redka a teď se podržte úplně k ničemu to jest lahvička inteligence s tímto prefixem a suffixem:

    Tudíž jsem nucen nad touto hrou zlomit hůl a opět ji zase pár týdnů či měsíců nehrát.


    Nejsou na tento stav žádná slušná slova.

    za prvé - co jsem tak vypozoroval, tak při použití přesýpaček mi vždy padne o poznání méně zajímavých věcí

    za druhé - založ si vlákno, označ ho jako spam a pojmenuj ,,1000 a jeden důvod, proč nás nebaví gladiatus" nebo ,,hra stojí za nic, nebaví mě, ale mám potřebu to všem cpát"

    za třetí - nikde se nepíše, že red a oranž dropy jsou garantované, když máš oblek z podsvětí. Mám den, kdy mi padne ze 120ti výprav 10x red a 20x oranž na tavbu a den, kdy mi padne uplně kulový. A je jedno jestli na levlu 120, 130 nebo 150.




    edit: Nevermind, nevšiml jsem si, že je to z 31. srpna.

    Moje maličkost








    Never underestimate the power of stupid people in large groups

    Edited once, last by Morituri ().

  • proste už skušali všetko ked su akcie na navody tak si aktivuju posilnenie tajne vedomosti zberatelov artefaktov daju kostym z lahkeho podsvetia a okerm tych 18 bodov čo je na podsvetie tak vždy ešte do toho daju tak v priemere 20-30 rubinov a za celu tu dobu v podsveti to je 48 utokov padne 1 navod niekedy nič tak asi takto

    + dodám tento inteligentní popis x hráčů s normálního serveru co brečí


    Léta práce, hraní i investic k jedinému výsledku - údiv nad prohrami s rok starými účty vybavenými kovářskými skvosty ze svitků, které jsou na obyčejných serverech nedostupné.

    pokud hrají klikají a hledají tak jak popisuješ :D tak mě nic neudivuje a žasnu nad jejich IQ . Pač dle jejich slov po xx let hraní nepřišli na způsob jak si zajistit ty svitky a klikají hloupě jak ovce tak sem rád že patřím mezi ty uhozené ega co utekli zbaběle na speed servery :-)

  • No tak moment


    Ty roztavíš za akciu 5x viac vecí, ako roztavím ja


    Kto je teda vo výhode? Aby to bolo fér, vaša akcia na tavenie by mala trvať miesto jedného dňa menej ako 5 hodín. By som si pozrel koľkí z vás by mali tie návody.


    Speed servery nemali byť nikdy pustené k normálnym serverom. Pokazilo to celú hru.