Posts by Crommush

    Zdravím, viem že sa to tu u nejak čas dozadu pár krát riešilo, ale situácia na gladiatuse je tak kritická čo sa týka aktivity, že vlastním takmer všetko zlato na serveri a tým pádom si ho nemám ako zabaliť, pretože členovia sú aktívni 1-2 krát za deň a aj to iba na pol hodinu vtedy keď ju ja nie som... zlato mi neustále prepadá a mám to na ruke s tým že mi 1-2 dni nemá kto zabaliť, stratené zlato v aréne a turme už mám skoro 200M, 100 miliónov musím so slzami v očiach napchať behom niekoľkých dní do amuletov a prsteňov v aukciách, miesto toho aby som si vymenil zlato s členom spolku ako pri klasickom balení zlata...


    pýtam sa preto znova:


    1. Som snáď jediný kto má tento problém? (je mŕtvy iba môj server?)

    2. Spýtal by som sa či by tomuto problému nepomohlo spojenie provincii s rovnakou rýchlosťou, ale viem že odpoveď by bola taká že o spájaní provincii rozhoduje vyššia moc, alebo snáď nie?

    3. Pokiaľ som správne uhádol váš postoj na moju druhú otázku, tak sa vás pýtam či stále trváte na tom že je zlý nápad aby mal hráč založenú jednu označenú postavu ktorej účel by bol iba baliť zlato pre hráča/členov spolku s týmto problémom?


    nemusí sa jednať ani tak o nedostatok hráčov, možno v spolku hrajú 3 hráči aktívne a mohli by si baliť zlato.. ale faktom je, jeden môže hrávať v noci, jeden zasa večer, a posledný doobeda (napríklad v práci na mobile)

    Ak ti môžem dať radu tak si nazbieraj bronzove kladivka a počas eventu od rana do večera stale v peci tav veci s predponami a priponami ktore chceš, idealne rukavice a helmy, lebo tie trvaju najkratšie... bonus na drop navodov plati aj pre pec, ja osobne na tom dokonca zarabam vďaka eventu počas tavenia rukavic ešte viac zlata než keby som roztavene rukavice predal, pretože z nich padnú drahé návody.. vypravy tak moc neriešim :D

    Ja som túto tému založil aby som sa spýtal na niečo uplne iné, a vy sa tu hadate ako siepky o zrno, chodte si na discord urobit miestnost a vynadajte si tam, poprosim admina aby tuto konverzaciu uzaavrel/pretriedil/usmernil lebo toto malo slúžiť ako zdroj informácii, a nie prostriedok k osočovaniu speed serverov..

    Zdravím, mám malý dotaz, hrám na provincii 23, nedávno v tej neznesitelnej karanténe s gladiatusom nachvílku začal aj moj starší brat ktorý už býva s jeho priateľkou a celkom ho ten gladiatus chytil. V kontakte sme iba cez messenger, doma už nebol dlho, dokonca mali u nich aj karanténu, takže jediné čo zdielame je to, že máme v profile nastavený multiúčet z dôvodu keby náhodou prišiel ku nám na návštevu a pripojilo ho automaticky na našu wifi. Chcem sa spýtať či mu smiem vyrobiť nejaké predmety vo vyhni a dať mu ich do skladu, alebo sa to berie ako porušenie pravidiel, hoci IP sme nezdielali snáď už viac ako mesiac, a bohvie kedy najbližšie príde... Je to predsa len brat, a nie nejaký môj multiúčet ako to vedia ostatní prelievať... ja chcem iba bratovi pomôcť so zagrašom

    Zdravím, dnes som si doobeda spustil podsvetie, a ako som si tak postupne klikal, tak som sa doklikal až k luciferovi, porazil som ho, aktivoval som si kostým, a keď som chcel začať farmiť výpravy, tak som si uvedomil že som stále v podsvetí.. počkal som si teda, lucifera som porazil ešte raz, a už ma to z podsvetia vykoplo.. no všimol som si že som za to dostal kostým ešte raz, takže som nejakou chybou v hre získal 2 kostýmy, len nechcem aby si niekto myslel že využívam chybu v hre bez toho aby som ju nahlásil, hoci neviem ako sa mi to podarilo.. radšej som to nahlásil 8)

    ono je to na 5x provincii.. ale aj tak mi nemá kto baliť.. level mám 99 a do konca týždňa aj 100, ale s tolkými balíkmi sa nedá hrať... malo by sa to riešiť.. ak máte niekto podobný problém tak mi to prosím povedzte, a môžeme si vzájomne vytvoriť pre toho druhého účet na balenie a baliť zlato podla potreby.. inak to nevidím..

    Zdravím, poradí mi niekto prosím ako sa mám vysporiadať s tým keď si potrebujem zabaliť zlato, a som jediný kto na serveri hrá? dookola predávam amulety a v aukcii kupujem nové, ale donekonečna sa to odkladať nedá, a konieckoncov, ja si potrebujem to zlato dostať aj do formy balíku, a nie len amuletov.. občas niekoho poprosím keď sa po dlhej dobe na serveri objaví, a aj to je z iného spolku a ledva odpíše, takže ani neviem či je ten človek online.. keby som si mohol urobiť multiúčet s levelom cca 20 ktorý by som si pomenoval trebars "BalenieZlata" a iba by som si cez ten účet balil, tak by som tým zrejme porušil pravidlá, takže neviem čo si mám počať...

    Neviem prečo sú na škodu nadpriemerne treningy, a ja balím vtedy keď mi majú veci/amulety prepadnúť, inak získané zlato balím do amuletov aj ja.. to s prehodením postavy bol iba vtip, a tú postavu expím od začiatku toho servera, takže garantujem že tak kvalitné tréningy potrebujú čas... Keď mi žalár dáva 2 exp a ja som do 80 nechodil arénu, expedície, turmu ani prácu a robil som pantheon iba na žaláre, tak dosiahnuť jeden level mi trvalo poriadny kus času. Preto ma mrzí že ten server tak dopadol a vymrelo to tam... no nič, iný spôsob balenia očividne nie je keďže som sa nič nedozvedel, takže ďakujem za komentáre a rady, hoci rada aby som išiel na s4 je zbytočná keďže už na klasickej provincii som na s11, kde tiež v štatistike väčsinou vediem, ale rozhodne tam nehrám sám a zlato balím aj ja ostatným zo spolku, čo som na s14 nerobil už pár mesiacov.

    To som ale nemohol vedieť že všetky speed servery takto skončia keď som sa registroval.. Okrem toho je to iba 2x zrýchlené, a postavu som vytváral ešte vtedy keď 5x speedy ani neboli, a to tak že som hral do 80tky iba žaláre, nech si so základmi trocha nadbehnem a uľahčím porážanie výpravových vládcov.. no zrazu som jediný kto tam hrá, a tak sa pýtam či je iný spôsob ako si to zlato môžem zabaliť, alebo ten server s niektorým zlúčite, alebo ma prehodíte na pomalší ale aktívnejší server, nech aj ja hrávam naďalej :-D

    Zdravím, rád by som sa spýtal, resp. nechal si poradiť, ako si mám zabaliť zlato keď ho mám na 86. úrovni 7 miliónov, ale som v podstate jediný hráč ktorý na tom serveri hrá :'( Už niekoľko týždňov po sebe som prvý v každej jednej týždennej štatistike a zo spolku mi ľudia odpíšu raz za týždeň, keď už mám zlato prepadnuté a aj to iba jednu správu a zas idú na týždeň preč.. A to som v prvom spolku. Zlato si neustále balím do amuletov skrz aukciu, ale je to veľmi únavné, zaberá to niekoľkonásobne viac času a pri evente na zlacnený tréning sa mi tie amulety nezmestia k obchodníkom, a tak musím za rubíny klikať nový tovar aby som ich predal všetky a vytrénoval za všetko zlato.. závidím hráčom na 4. provincii keď sa pozriem na ich týždennú štatistiku :'(


    Provincia: 14

    Meno: Teldrassil

    Zdravím, chcem sa spýtať, či zvyšujúca šanca nájsť predmet zvyšuje aj šancu na oranžový/červený? Príklad: mám kostým od lucifera ktorý mi pridáva šancu +100%, a mám aj všetky expedičné bonusy od vládcu oblasti, takže na každej jednej výprave niečo nájdem a chcem vedieť či požehnanie ktoré pridáva dalších 30% šancu na nájdenie predmetu nemá žiadny efekt, alebo to zvyšuje šancu nájsť veci s vyššou kvalitou...


    ani za svet mi nechcú padať červene veci, a oranžove len velmi málokedy a aj to úplne nepoužitelné veci na roztavenie.. vedel by mi niekto poradiť čo mám robiť aby som nebol celý ružový, ale červený a oranžový, tak ako ostatní hráči? som úroveň 109 a pravidelne sekám draka so všetkými expedičnými bonusmi v hore koman