Posts by Taibl

Mě to odhlašuje do lobby pokaždé když dojdu do podsvětí a také když se provádí ta pravidelná záloha v 8 a 16 hodin.

EDIT: v prohlížeči Chrome

- súroviny máš podľa mňa v Horeum, pretože si použil možno oranžové alebo tak nejak, jednoducho na počet to bude sedieť.

To asi těžko jsem mohl použít oranžové když jsem chtěl kovat full red znova říkám, že po kliknutí na vložit komplet red se mi vůbec nevložil ani jeden jediný kus červených výtažků vytrvalosti, ale ze stodoly zmizely. Před vložením jsem měl ve stodole 23 kusů po vložení všech ostatních red kromě výtažků už bylo ve stodole jen 7 kusů. Tak kam se podělo těch 16 kusů? škoda, že jsem si blbec neudělal screeny, toho hodně lituji.

Ale tak mám ponaučení pro příště, že když budu kovat nějakou cennou věc tak surky budu vkládat rozhodně přes inventář.

Tak samozřejmě, že to nikoho nebude trapit do té doby dokud se to nestane někomu dalšímu. Pak jenom dodám. Říkal jsem to.

Také se mi občas stane, že porazím mnohem silnějšího než jsem já. Ovšem už jsem zažil i pravý opak, že mě porazil slabší, což mě dost překvapilo a šokovalo.||

Pamatuji si doby, kdy za kostýmovek, případně eventu na rubíny padaly rubíny více, takže pokud nyní padají méně tak ta 8% šance není 8%, ale podstatně menší.

Proto se pozastavuji nad tím, že nyní je toho méně než bývalo třeba před rokem.

Ještě k těm rubínům tak při eventu a šanci teď nevím zda 10 nebo 20% mi padaly rubíny ještě mnohem méně než při tom kostýmu.

Těžko se to vysvětluje. Kdo to nezažil, tak prostě nepochopí.

Nebo např. ta velikonoční akce. Před rokem bývalo více dropů těch vajíček a králíků a letos už poskromnu. Nebo ještě když to vezmu zpětně tak při první možnosti získat bubonino býčí brnění šli dropovat králíci i na klasických výpravách, body na farmě se daly obnovit s levelem UP. To vše dnes už neexistuje aby si hráči moc nenafarmili a pravidelně přispěli svými penízky.8|

A které podsvětí děláš? To normální, obyčejné nebo obtížné?

Od jisté doby podsvětí chodím s dispaterovým kostýmem č.1 teda pokud ho zrovna mám. Samozřejmě dropy z podsvětí padají avšak ne ty co bych si mohl přát, to jest většinou jen modrá kvalita, sem tam výjímečně purpur a velmi vyjímečně oranž. Red ještě nikdy,

PS: a s tou kovárnou jsem si to asi vymyslel, že? Že mi to nenávratně sebralo zrovna ty prakticky nejdražší suroviny které se velmi špatně shánějí. Musel jsem je nahradit tím, že jsem roztavil jinou red luciovku.

Hm, jak neplatím, tak mě okradou stejně aby mě donutili.

Zlatou maleficu na kování jsem si za rubíny kupoval snad jen jednou za celou dobu hraní. Buď se mi ji podaří vyhandlovat nebo kovu bez ní avšak to jen velmi vyjímečně.

Jinak na surky mám dobrý fígl, ne vždy vyjde, ale pořád lepší než abych je měnil za rubíny.;):S

EDIT: díky za vnuknutí nápadu, trochu jsem pozměnil strategii výprav v podsvětí a konečně jsem se dočkal zajímavého dropu.:)

A dnes přesně týden co akce běží jako zázračným mávnutím proutku mi naskakují rubíny z výprav jako divé. Zatím cca 12 kusů.

A tady si teda stěžuješ na to, že ti padaj nebo nepadaj ? Co se ti vlastně nelíbí ? Máš 8% na nalezení rubínu. Myšleno tak, že máš těch 8% z jedné výpravy, ne že odchodíš 100 výprav, a automaticky bys měl mít 8 rubínů.

Ne, tam si stěžuji na to, že první a sedmý den mi chodí rubíny nejvíc. Kdežto v těch dnech mezi těmito dny velmi málo třeba jen jeden dva za celý den.

Jak tedy vysvětlíš, že 21, 22 a dnes 28.8 dropuji zvýšené množství rubínů a ostatní dny jen v průměru 2 za den a to ten kostým mám prakticky pořád na sobě, protože i když zrovna nepadají rubíny hodí se mi z něj ty 3% na staty a pak ještě sem tam na to kování.

Ano, suroviny z podsvětí se získávají velmi těžce a nebo pokud se náhodou objeví na tržišti, tak velmi, velmi draze.

Dropy z podsvětí už nejsou co bývaly. Nevím co s tím udělali, ale není výjimkou když dropuji svitky, suroviny a předměty z normální lokace. bohužel se tak děje čím dál více.

Red drop z podsvětí jsem ještě nikdy neobdržel. A to je pořád dokola. Prostě "utáhli opasky" abychom stále více platili hlavně za rubíny.

Jak tu někdo psal, že se v Turmě dá dobře zahrát asi jak pro koho. Protože těžko mohu porazit někoho kdo hraje víc jak 3 roky a je full red, + full stats.

Co jsem začal hrát, tak vždy jsem musel tvrdě makat abych někoho v turmách porážel a to mě přestalo bavit. Proto jsem ji vypnul.

Příklad k utáhnutým opaskům: Ten kostým co dává šanci na najití rubínů. Tak hned v první den akce jsem našel cca 20 rubínů, druhý den už jen cca 11 a další dny velmi sporadicky např. 22. 8. z cca 260 výprav jen 2 rubiny nebo 23.8. také pouhé dva rubíny atd.

A dnes přesně týden co akce běží jako zázračným mávnutím proutku mi naskakují rubíny z výprav jako divé. Zatím cca 12 kusů.

No není to zajímavé?

Avšak zatím se nenašel nikdo jako nikdo z kompetentních osob to jest od GF který by toto vyvrátil.

Pagi koukám, že oba máme jednu společnou věc. Oba máme na profilu hate na tuto hru, samozřejmě v mezích pravidel to jest bez vulgarismů.

A to se muší potrestat , ne? Odpor je marný.:cursing:

Toby já to řeším jednoduše. Už několik levelů co jsem nad stovkou mám turmu komplet vypnutou. Přesto mě pořád dokola z jiných provincíí klátí pár "nabušenců" i když mají ze mě jen základní částky.

A dají pokoj? Nedají. Ale štve mě to. Ale na druhou stranu nebudu skákat, jak hra píská. To jest odmítám vylepšovat žoldáky a nuceně mít zapnuté pakty třeba na dovednost nebo obratnost.

Prostě si "pánové" jen honí "ego" nemají vůbec soudnost. Rád bych jim něco napsal a poslal je někam, ale nechce se mi registrovat na ty provincie. Tak tiše, vzteky trpím, přitom se mi neděje žádná újma, jako, že nejsem okrádán o goldy, tedy ne ty navíc.

Další se mi třeba mstí za to, že jsem jim odmítl prodat některé suroviny. tak mě z jiných provincíí napadají.

Prostě jak už tu někdo psal, férovost po této hře už nemůžeme chtít.

Chtěl jsem kovat red luciovo prsten pekla toho podzemního. Dal jsem zlatý čtyřlístek, stříbrný měch a stříbrné kladivo, přepnul jsem si kostým na -20% surovin a času.

Klikl na vložit, vložily se mi všechny red surky až na výtažky vytrvalosti, ve stodole jsem jich měl celkem 23 kusů!

Teď jich tam mám 7 a 16 kusů se někde vypařilo (nevložily se do slotu pro surky, nejsou prostě nikde.

Takovou práci mi to dalo ty red vytážky sehnat, překovat a roztavit nepotřebné luciovky a teď takový hnusný čin se mi stal?

To bych si jako měl snad koupit kus za 4 mega ne? TAK TO ANI NÁHODOU.

Takže hra mě okradla. :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Tak takový podraz jsem nečekal.

EDIT: co si pamatuji, ze starých verzí, tak mi kdysi bylo řečeno jedním GA, že DEVELOPEŘI neboli tvůrci hry mají možnost se nám hrabat v účtě, ale už je to tak dva roky co mi to bylo jedním českým GA napsáno myslím, že v PM na staré verzi fora.

No a podpora nynější asi nefunguje jak má, před několika dny jsem vytvořil ticket s upozorněním na porušování pravidel hry a odpověď nulová.

Obavam sa, ze placete na nespravnom hrobe, herny tim udalosti nespusta ani nijak inac neovplyvnuje, akurat na zaklade dostupnych informacii zasiela avizo o terminoch.

Co sa udialo.

Hadam v GF problem vyriesia a udalost bude spustena v nahradnom termine.

Boco

Však můj první post nebyl směrován na Herní tým, ale obecně developerům GF. Ono je to stejně jedno, na nás nikdo nehledí. To až si popláčou třeba Němci nebo Poláci tak teprve bude oheň na střeše a GF se chytne za hlavu.

Všeobecně i v jiných hrách se kašle na česko-slovenskou komunitu. Na jejich názor a návrhy.:thumbdown:

Upravení názvu vlákna:thumbdown:

GF prostě "podvedlo" ať už omylem nebo záměrně tisíce hráčů ze všech komunit.

A tím, že se kostýmovka spustí v náhradním termínu to už nic nenapraví. Přesně právě kvůli těm kombinacím bonusů.:thumbdown:

A jako omluvnou kompenzaci zapnou +20% šanci na rubíny kde při několika stovkách výprav se najde jen pár kusů které by se daly spočítat na prstech obou ruk.

Prostě už není vše tak jak bylo dřív, všechny eventy tiše "NERFNULI" aby hlavně dropy padaly co nejméně.

Ale hlavně, že penízky on nás ovcí se sypou dál.:thumbdown:

Nedalo mi to a chci se zeptat jak vám na speed serverech padají na levelech 120 a více např. Luciovo předměty?

Bavím se o kvalitách oranž a red protože modré a purpurové mi padají sem tam nějaké, avšak oranž a red nikoli.

Jestli se to nějak pokazilo při různých update nebo to záměrně omezili?

Prostě glad už není takový jaký byl je to vidět i třeba v eventech na sběr rubínů nebo na ty kostýmy

Toto mě odrazuje dost od hry, např. teď naposled jsem level UP dělal skoro 2 měsíce, prakticky hraji jen když jsou nějaké důležité eventy a jakmile skončí zase najedu jen na stanby v podobě získání truhly a sem tam kliknutí na výpravu.

Red dropy mám poskrovnu třeba jen 1 až 3 kusy za týden. Ale nějakého nepotřebného předmětu jako např.

recepty, lahvičky, prach, malé brousky těch mívám za ten týden několik kusů. Občas jsou mezi nimi i Luciovo.|| Potom z normálních dropů povětšinou např. Porciovo, Pontiovo.

V modrém a purpurovém věčně Porciovo třeba i 15 kusů denně.

Nebo dropy, svitky a odměny z úkolů z podzemí. Ještě před pár měsíci to bylo dobré a padaly dropy čistě jen z podzemí. Avšak nyní není problém dropnout třeba Talethovku ohně. O purpur, oranž a red dropech nemůže být vůbec řeč.

Prostě ta hra je domrcasená a nedívím se že ji hraje denně jen několik desítek hráčů dokonce i na nových serverech. Málokdy to překračuje 40 hráčů. :!:

Sorry, ale to hnus velebnosti.<X

Tak to lobby by nebylo jak na s201 otestovat. Navíc s201 mělo největší problém, že vůbec nebyl ten server zobrazen mezi ostatními německými servery, takže hráči po několik hodin se tam nemohli dostat. Pokud chci použít dva účty na jednom serveru, musím mít otevřeny dva prohlížeče. Nyní to bude zdlouhavé než se doklikám tam kam chci.

Dříve jsem zapnul prohlížeč klikl na záložku a vybral nick a bylo to.

Co se týče informace kolik lidí je online, to je informace zbytečná, že je na českých serverech v průměru baj oko 30 lidí z několika tisíc to se nedá svítit. A ani žádné budoucí spojení ten počet aktivních nezvýší. To by museli třeba zlepšit šanci na lepší dropy.

Ani já už to tak nehraji jako dřív. Na speedu jsem míval level UP za měsíc a nyní mi to trvalo necelé dva. Protože mě to už nebaví. Z kámošů to jeden už nehraje několik měsíců, druhý několik týdnů, třetí několik dnů a čtvrtý asi tak stejně jak já sporadicky pár minut až desítek minut denně s vyjímkami na eventy.

Včera mi to dalo zabrat několik hodin než jsem si sesynchronizoval nicky, emaily a hesla. Nejhorší to bylo na německém test serveru kde, ale problém mělo více hráčů.

A jinaqk se mi nový lobby nelíbí, je dle mě potřeba více úkonů k přihlášení než bylo předtím.

Jak už jsem zmiňoval tam, nelíbí se mi, že celkové síni slávy tedy v tom mimoprovinciálním nelze nic vyhledávat jako šlo dříve a tím pádem pak ta funkce žebříčků pro mě ztrácí smysl. :thumbdown:

Auf s201 habe ich diesen Account nur zu Testzwecken, ich spiele ihn nicht permanent. Erst wenn es ein größeres Update für normale Server gibt, kehre ich dorthin zurück, um die Änderungen zu sehen.

EDIT: Seit Mai 2016