Posts by Taibl

Když není happy day tak kupuju jen na nezbytně nutné použití. Třeba jako rezervu do podzemí nebo vyjímečné tavby za 1 až 2 rubíny.

Hm, takže čekat, čekat a čekat mi jedině zbývá a snažit se neutratit prostředky za neslevněné rubíny.

Zdar, nevíte kdy bude další Happy day? Očekával jsem ho už včera a nic. Dnes také nic. Je škoda, že už GF nedává avízo a ještě větší škoda, že ho nedává aspoň o 5 dní dříve před akcí. Ne každý může okamžitě vytáhnout kreditku a kupovat rubíny. Kdyby se o tom vědělo o pár dní dříve, tak by určitě i zisky byly vyšší a o to přece jde ne? Mít co nejvyšší zisk.

Já např. kreditku nemám, ale kupuji si online paysafecard kódy za které pak kupuji rubíny. Někdy nouzově i přes sms.

Nechce se mi zakládat nové téma a nevím kam přesně do kterého threadu tento post zařadit, tak to píši sem.

Docela mě mrzí, že zde na foru je absence starých návodů jak a co hrát, popřípadě nových návodů jako třeba jací bossové a monstra a jejich jednotlivé atributy jsou na jednotlivých úrovních od 120 levelu v Británii. Stručný výpis nových podzemních svitků a tak podobně.

To nešlo tu starou databází těch významných vláken na starých forech zkopírovat a sem jen vložit?

Jako návody tu jsou, ale cizojazyčné jako třeba hlavně Turci měli rozsáhlé návody, případně se chlubili s různýmií nálezy, ukovanými předměty atd.

Jenže čeština a slovenština jsou nenahraditelné jazyky.

Ok. Díky za odpověď nakonec jsem to musel vyřešit oklikou a přes portál herní kupony si zakoupit z mobilu kupón na rubíny. Zdá se mi jako by to číslo od t-mobile bylo blokované tou platební bránou onebip protože jsem z něj rubíny kupoval naposled před zhruba rokem a ostatní už jen přes to vodafone.

Cenově to pro propočítání vypadá stejně ne-li o trochu výhodnější.

Na podporu psát nebudu to by určitě bylo na dlouhý lokte.

Vyřešeno, když tak se může lock.

Čau, nejdou mi koupit rubíny přes SMS. Mám dvě čísla, první je od vodafone a tam nikdy problém nebyl jenže teď tam nemám kredit.

Druhé číslo mám t-mobile a sms mi nejde odeslat, zkoušel jsem odeslat na jiné číslo a tam šla ale sms za 50 Kč ani za 99Kč odeslat nejde. Napsal bych to jinde do fora International nebo kam, ale čert aby se tam v tom vyznal. Chtěl jsem napsat na podporu, přihlásil jsem se a nasměrovalo mě to na nové další přihlášení a když jsem vybral český jazyk a naklikal vše potřebné tak na mě vyskočilo, že podpora je dostupná jen v angličtině a němčině což je mi prd platné.

Audiotextové služby blokované nemám protože to bych si předtím nemohl zakoupit premiový obsah do jiné hry.

Tak jestli by jste někdo z teamu nemohl zjistit zda nemají ty platební metody nějaký problém.

Díky

Čau,

padají.

Jj už padají, ale stejně se mi to zdá nějaké přiškrcené. Dřív prostě padaly více.

Ad ty svitky no to také jsem zaregistroval změnu.

Třeba v pozdemí mi během mikroeventu na svitky svitky sice padají, ale většinou samé čudly a pozdemní svitky prakticky už vůbec. Kdežto tak dvě akce zpětne padaly podzemní svitky celkem slušně.

Čau.

Když máte teď při akci Reův kostým padají vám rubíny?:?:

Mě už minimálně dva dny nepadl ani jeden kus a přitom mám navíc pakt Požehnání Merkura. Tak potom je ten poslední bonus u toho kostýmu na nic a měl by se zrušit když nefunguje a nebo funguje omezeně nebo bůh ví na čem vůbec.

Dříve padaly rubíny celkem pravidelně i víc jak 5 kusů za den.

Je to frustrující když nic nepadá.

V podzemí v minulosti také padaly a nyní vůbec. <X

Nevím kam bych toto měl zařadit jako do chlívku zřídit nové vlákno a tak to píši sem.

Co vám budu povídat jsem v lize 110 - 119 a v aukci jsem pořádného žoldáka neviděl několik týdnů a to ještě mám ten pakt na +2 použitelnosti.

Ale zajímavý je, že kámoš furt tahá nějaké oranž a purpur žoldáky jako králíky z klobouku, ale pravda on je na levelu 140.

Na aukci jsem akorát jednou te´d v poslední době víděl purpurového, ale to byl léčitel a nižší level. U otrokářů také se už nějací i oranž objevili, ale zase nízké levely a za cca 40 až 60 rubínů.

Nebo pozdemní respektive pak kostýmy stojí za pendrek protože když je mám oblečené a to zejména ten první tak mi padá neskutečně tolik prkotin jak nikdy jindy. A proto mě to nebaví ty kostýmy. Jeden už mám asi 10 dní ve "skříni" a ještě jsem ho nepoužil. Nyní bez kostýmu třeba recepty do knihovny mi padají málo, ale jak dám kostým tak třeba za tu dobu co je aktivní i 20 kusů a od některých i třeba dva tři stejné kusy a když pak vidím co to má za prefixy u suffixy je to k vzteku.

Nebo mi padají i oranž, red recepty, sem tam jídlo a pak ještě různé lahvičky, prášky atd. prostě nepoužitelné blbosti. Brousky a ochranné vybavení jen velmi vyjímečně.

Blicí smajlík pořád ještě nedorazil tak použiji tohoto.<X A tyto.;(=O:cursing::thumbdown:

Přesně tak, taktika neexistuje, sice se třeba porazíš napoprvé, ale zase třeba několikrát za sebou prohraješ jinde. Akorát se to dá zmírnit paktem požehnání Apolla kde máš šanci ušetřit body a také mobilizace, pak už zbývají jen rubíny. Je jasný, že to nelze vyhrávat na 100%, to by jinak Gameforge přišlo na buben a o živobytí.:D:evil:

Tak mám zas zajímavý dotaz tak jak to tedy je s tím zítřejším "štastným dnem" Bude sleva respektive přidáno 25% nebo 30% rubínů navíc?

Protože u Rusů se včera objevilo toto:

ALe tady nebo u Poláků nebo v INT sekci je 25%.

Tak tomu říkám řádná mystifikace. A též to není fér, že některé komunity budou mít větší slevu. ||

Jsem předpokládal, že když je forum společné tak i informace budou mít stejnou kvalitu, tak jsem se asi zmýlil.

Ahoj,

tak to přeji hodně štěstí v hledání nových kolegů.

Mě už naštěstí tato myšlenka dávno opustila. Též jsem využil této nové registrace a změnil si nick, nechci si sebou tahat minulost.

Zdraví ex kolega. 8)

EDIT: ale z jiné hry která už mě dávno přestala bavit ( bitefight )

Dále by mě zajímalo proč jsou mé posty ve slovenské sekci skryty a určeny ke schválení? To jděte slušně řečeno k ŠÍPKU! Jestli je to kvůli tomu, že jsem byl kdysi dobrovolným zaměstnancem Gameforge tak je to akorát prachsprostá nevím co a jak to slušně nazvat.

A co tickety? Řešíte? Byli vám nahlášeni pravděpodobně autoclickeři a děláte s tím NULU. ;(

Takže nic se nezměnilo je to furt stejný akorát jiný kabát/design fora, ale lidi v jádru duše furt stejní.

Je mi smutno.

Jen takový dotaz kdy teda bude ten šťastný den? Mua píše, že 20.6.2018 a je po půlnoci a sleva nikde.

A zde se zas píše, že až zítra:

Tak nevím, zase rozdílné informace a to je s prominutím frustrující. ;(

:?:

Co se týče česka tak by měli spustit ještě jeden ten x5 aby v budoucnu mohl být s tím starým sloučen. Je tak sám, samotinký a zdá se mi, že pomalu "vymírá"

Pak je tu možnost sloučení s jinými x5 ze světa, ale tam si nedokážu představit jak by vypadalo rozhraní. Leda, že by vývojáři udělali multijazyk a každý by si vybral pak v kterém jazyce by hrál. Ale to už je taková fantazie. :rofl:

Ad smajlíci, ty starý jsou stejně nejlepší.

Njn co se dá dělat, tak díky bohu aspoň za tuto jazykovou variantu. Kdyby ani tato zde nebyla musel bych asi navštěvovat naše horní sousedy Poláky. :)

Samozřejmě pokud se někdy rozjede i cz tak budu jedině rád.:thumbup:

Zdar počítá se vůbec s českou sekcí? V čem zase je problém, že my tu nemáme naši komunitu? I např. v bitefightu ji mají.