Posts by Morituri

GRound super návod na podsvětí, kde jsi se k němu dostal ? :)

Sbíral jsem všechno ohledně hry po netu a dal to na jedny stránky. Včetně tipů od lidí z lázní a tak podobně. Nepyšním se tím, že jsem ty stránky sepsal já .. pokud se ti na nich něco nelíbí, stačí mi napsat tady nebo na email. klidně to dám pryč.

To je ještě původní text co jsem sesmolil před pár rokama na s17 :) Vůbec mi nevadí, že to tam máš - naopak je to dobře :) když nefunguje cz tým, tak musí fungovat aspoň nějakým způsobem komunita.

edit: Stránky nejsou moje, jen pomáhám s tvorbou - veškeré zásluhy patří hráči Wrath

Takze ZLODEJSKY oblek a jeho bonusy na karneval 31.12. budou po nasazeni aktivovany samostatne aniz bych neco pouzival, protoze nebudu moci. Takze staci pouze nasadit kdyz mam kompletni kostym a cviceni aktivovane mit budu ? Omlouvam se asi to potrebuji napsat pro uplne blbe :-)

Ano, teď už jsi to napsal správně :) po nasazení kostýmu se ti automaticky aktivujou jeho bonusy :)

Takze to chapu tak, ze 31.12. si nasadim zlodejsky oblek, pouziji ledove koule, ktere ted sbiram pri ledovem eventu a budu mit aktivovane i bonusy zlodejskeho obleku i presto, ze se na podzim aktivoval tekvickami ?

31.12 už ty koule nebudeš moct používat. Doslova jsem to v té první odpovědi psal. 31.12 si můžeš nasadit jakejkoliv hotovej kostým dle vlastního výběru.

Když si nasadíš Zlodějský oblek, tak se ti aktivují bonusy zlodějského obleku. Přímo o kostýmové slavnosti už eventové předměty ( dýně, koule, runy a králíky ) použít nelze - můžeš je používat pouze po čas speciálních eventů tj. Břeh Nillu, Ledová tundra, Divoká farma a Poušť hrůzy.

ok, you stupid romanian potato.

RANDOM

Iťs like playing dice. You can throw "1" even ten times in the row.

it's my last reaction, because you obviously have a mental illnes and I'm really sorry for you .;(

Howgh.

but i will see you when you have a high lvl and youo will lose with weak players.

Actually, he has higher lvl then you ;) He knows that "rng struglle" pretty well. But he can enjoy gladiatus without tons of invested money.

You need to either accept how this game work or find new game to waste your money :)

Mám pocit, že teď kradu něčí slova... Pokud opravdu hledáte svitky takto, tak se nedivím, že žádné svitky nemáte.

A místo větičky ,, Můžete mi někdo poradit ? " akorát nadáváte na speedservery, děláte ze sebe chudáky a hledáte chyby všude kolem sebe.

LoLeC Taky může třeba tavit víc lidí, že ? :/ A máš recht, jsem si neuvědomil to s tím pomalejším levlováním.

na druhou stranu - včera jsme vytavili v gildě svitek, kterej nikdo jinej neměl, a během eventu jsme ještě stihli nakovat cca 50 rukavic a vytavit dalších 12 svitků. Což se ti na normálu prostě nepodaří. :)

Ale ano, je divné, že na takhle starých serverech je pro některé problém mít ty svitky dávno naučené, pořádně se připravit na event, vzít partu kámošů z gildy a tavit jak o život.

budíky už nastavuju jen na kostýmovku, abych ji náhodou neproch... neprospal :D

maximálně by nestihli posledních 9 ks +

9 je celkem dost ;) takže začneš ve 21:00 den před eventem, nastavíš budík, v jednu nakouříš další tavení, nastavíš budík, v pět nakouříš další tavení... A přeju hezkej den v práci... :D popřípadě nádhernou neděli. :D

Já se s tebou hádat nechci, oba víme, jak to na normálnim serveru je. A taky oba víme, proč jsme šli na 5x speed :)

btw: co říkáte na otevření nového 2x speedu na cz serverech :DD Doporučuju mrknout do 7mi denní síně s35 :D Zjistěte mi nick té dámy, která si ho vybrečela na int foru, ať vím ke komu 5x denně na návštěvu. :)

Nesmysl. Za jeden den na normálním serveru nevytavíš 37 kusů věcí ani kdybys měl k dispozici 2 tavírny. A beru to podle rukavic, které se taví nejkratší dobu. S dobrym načasováním otočíš tavírnu max 3x tzn 18ks věcí.

No a potom sa môžeme čudovať, prečo sa táto hra uberá takým smerom a prečo máme každý mesiac nový speed server

to je kvůli uhozencům, který do toho hned první den nasypou desítky euro, aby náhodou nebyli druhý, a za půl roku se na to vykašlou protože je každej dožene a seseká.