Posts by Morituri

but i will see you when you have a high lvl and youo will lose with weak players.

Actually, he has higher lvl then you ;) He knows that "rng struglle" pretty well. But he can enjoy gladiatus without tons of invested money.

You need to either accept how this game work or find new game to waste your money :)

Mám pocit, že teď kradu něčí slova... Pokud opravdu hledáte svitky takto, tak se nedivím, že žádné svitky nemáte.

A místo větičky ,, Můžete mi někdo poradit ? " akorát nadáváte na speedservery, děláte ze sebe chudáky a hledáte chyby všude kolem sebe.

LoLeC Taky může třeba tavit víc lidí, že ? :/ A máš recht, jsem si neuvědomil to s tím pomalejším levlováním.

na druhou stranu - včera jsme vytavili v gildě svitek, kterej nikdo jinej neměl, a během eventu jsme ještě stihli nakovat cca 50 rukavic a vytavit dalších 12 svitků. Což se ti na normálu prostě nepodaří. :)

Ale ano, je divné, že na takhle starých serverech je pro některé problém mít ty svitky dávno naučené, pořádně se připravit na event, vzít partu kámošů z gildy a tavit jak o život.

budíky už nastavuju jen na kostýmovku, abych ji náhodou neproch... neprospal :D

maximálně by nestihli posledních 9 ks +

9 je celkem dost ;) takže začneš ve 21:00 den před eventem, nastavíš budík, v jednu nakouříš další tavení, nastavíš budík, v pět nakouříš další tavení... A přeju hezkej den v práci... :D popřípadě nádhernou neděli. :D

Já se s tebou hádat nechci, oba víme, jak to na normálnim serveru je. A taky oba víme, proč jsme šli na 5x speed :)

btw: co říkáte na otevření nového 2x speedu na cz serverech :DD Doporučuju mrknout do 7mi denní síně s35 :D Zjistěte mi nick té dámy, která si ho vybrečela na int foru, ať vím ke komu 5x denně na návštěvu. :)

Nesmysl. Za jeden den na normálním serveru nevytavíš 37 kusů věcí ani kdybys měl k dispozici 2 tavírny. A beru to podle rukavic, které se taví nejkratší dobu. S dobrym načasováním otočíš tavírnu max 3x tzn 18ks věcí.

No a potom sa môžeme čudovať, prečo sa táto hra uberá takým smerom a prečo máme každý mesiac nový speed server

to je kvůli uhozencům, který do toho hned první den nasypou desítky euro, aby náhodou nebyli druhý, a za půl roku se na to vykašlou protože je každej dožene a seseká.

Množstvo vecí čo píše Marko že mu padli je v čase keď je akcia. Moja skúsenosť je že počas akejkoľvek akcie padajú o dosť menej kvalitných veci.

Bez ohľadu na to kedy tebe padol návod , 5x viac roztavených vecí sa rovná 5x väčšia šanca.

... a mimo tému - hráči na zrýchlených serverov majú aj iné zvýhodnenia .

přesně. jsou to hlupáci, že šli na server, který je pro ně výhodnější. :D A ještě na speedech okrádáme staré babičky o berle, jíme děti a znesvěcujeme kostely.

Mimochodem LoLeC neměl problém ty svitky najít ani na normálním serveru, asi tedy někdo z vás něco dělá špatně ;)

Tak dnes po velmi dlouhé době což je tak víc jak tři měsíce jsem oprášil Dispaterův kostým který se mi válel tam cca dva měsíce. A zjistil jsem, že se nic , ultra nic nezměnilo. Dropy pořád k ničemu. Ze 48 bodů které jsem vyklikal pomocí přesýpaček našetřených z denních arenových truhel mi padla jedina redka a teď se podržte úplně k ničemu to jest lahvička inteligence s tímto prefixem a suffixem:

Tudíž jsem nucen nad touto hrou zlomit hůl a opět ji zase pár týdnů či měsíců nehrát.

Nejsou na tento stav žádná slušná slova.

za prvé - co jsem tak vypozoroval, tak při použití přesýpaček mi vždy padne o poznání méně zajímavých věcí

za druhé - založ si vlákno, označ ho jako spam a pojmenuj ,,1000 a jeden důvod, proč nás nebaví gladiatus" nebo ,,hra stojí za nic, nebaví mě, ale mám potřebu to všem cpát"

za třetí - nikde se nepíše, že red a oranž dropy jsou garantované, když máš oblek z podsvětí. Mám den, kdy mi padne ze 120ti výprav 10x red a 20x oranž na tavbu a den, kdy mi padne uplně kulový. A je jedno jestli na levlu 120, 130 nebo 150.

edit: Nevermind, nevšiml jsem si, že je to z 31. srpna.

ono je to na 5x provincii.. ale aj tak mi nemá kto baliť.. level mám 99 a do konca týždňa aj 100, ale s tolkými balíkmi sa nedá hrať... malo by sa to riešiť.. ak máte niekto podobný problém tak mi to prosím povedzte, a môžeme si vzájomne vytvoriť pre toho druhého účet na balenie a baliť zlato podla potreby.. inak to nevidím..

Tvá provincie a nick ? :)

15.05.2020 - 16.05.2020
    -25% času regenerace bodů bludiště
    +25% bodů bludiště

18.05.2020 - 19.05.2020
    +40% zlata na výpravách
    -Žádná ztráta životnosti předmětů

22.05.2020 - 23.05.2020
    +20% na drop Maleficy

24.05.2020 - 24.05.2020
    -20% zlata u obchodníků
    +150% zkušeností v aréně

26.05.2020 - 26.05.2020
    +10% šance na drop surovin a svitků

29.05.2020 - 31.05.2020
    +50% více bodů výprav
    +50% rychlejší obnova bodů výprav
    +40% více zlata na výpravách

Takze v dnešnej dobe a pri dnešnej aktivite hráčov úplne zbytočne . Neviem prečo ho aj dávajú . Ale to my nezmeníme .

Náhodou... Pokud máš rád expy, tak si prostě projedeš všechny mrtvoly na serveru jak ti úroveň dovolí ( nevím kde hraješ, ale na cz serverech jich je požehnaně úplně všude ). Mě to dávalo i 8 zkušenostních bodů za souboj, což mi přijde celkem slušný.

Niektorý sa tu vyjadrili k tomu že to zrkadlo duši sa dá použiť na tie unikátne predmety (zlatý zajačik, slnečná runa a pod.). Momentálne som to chcel vyskúšať ale tak asi niekde robím chybu kedže mi to neide, alebo tu možnosť už GF odstránil.

Mě se to zkoušet nechce, není to tím, že to máš na jedné hromadě ? zkus vyndat jen jednu dýni :)

LVL 68 zbraň? To ako sa ti podarilo?

Tak troška štěstíčka a dobrej event :) 23 úrovní rozdíl - to je 12% na ukování, mohl tam dát stříbrnej 4list, a k tomu to dělat přes půlnoc kdy končila (třeba) poušť hrůzy a začínala kostýmovka. Nejsem moc přes počty, ale na 25% to naskákat mohlo, a jestli měl hodně surek a dal to kovat 6x, tak věřím, že mu to vyšlo :)

A ty se nějak stydíš za svůj nick/účet nebo co ? Klidně to sem postni celý i s provincií na který hraješ :D

JInak to RNG mi neva... jasně,taky si na to zanadávám, ale na druhou stranu jsem rád, když se o mě sem-tam rozbije jeden nejmenovanej gildou nadotovanej číman z s1, kterej má o 7 levlů víc ;) Právě proto GF tenhle generátor přidalo kdysi :)

Klidně můžem z tohodle vlákna udělat vlákno, kam budem postovat nejvtipnější prohry z arén, ne ? ;)

To by si se divil kdo to všechno dokáže. ;)

Např. v android hrách je to snadnější protože tam to nemají tak ošéfované jako na platformě windows. Kámoš se divil když jsem mu ukázal, že i na jeho oblíbenou hru existuje několik druhů "medicín". :P

Jasně, jen Češi cheatují a ostatní se to asi naučili od nás ne? Zvláštní, protože webových stránek tím se zabývajícíh je v mnoha jazycích mnoho kdežto v češtině nebo slovenštině skromně. To samé třeba custom firmware do mobilů a tabletů, atd. 8)

a ješte dokážeme perfektně vytrhnout jednu větu z kontextu a na ní se vyřádit nesmyslnou protiargumentací :D

Tak tentokrát ti to dám do souvětí: Jen my češi si dokážeme stěžovat, když přijdeme o možnost podvádět.

To ze system hry mu tam zapocita rekruta aj ked by tam byt nemal je vec ina.

Takže využívání chyb ve hře. Ale to je jedno, sám jsem pár rekrutů měl, jen jsem je nedělal sobě. Akorát se mi nelíbilo, jak si tady Spamer stěžuje, že už nemůže obcházet pravidla hry. To dokážeme opravdu jen my češi.

Dufajme ze takto budu mat viac casu na pripravu spajania serverov.

Kéž by... Doufejme, že se z toho nestane jen nějakej každoroční aprílovej žertík. :D

Jaké podvody? Hra to nabízela, šlo to ze stejné IP a mohl to využít každej. To, že to někdo nevyužil není můj problém =)

Ano šlo to z jedné IP, ale v tom bych spíš viděl nechopnost GO to nějak ohlídat. Původní záměr byl dostat díky tomu nové hráče do hry a odměnit stávající. A tvá odpověď na mou otázku dostatečně potvrzuje, že se to moc nepodařilo, tak to GF zrušilo. Za mě správný krok ;)

Ukovu si předměty které i s paktem vidím červeně.

tak když je i s paktem uvidíš červeně, tak je asi těžko budeš moct použít :D pakt funguje uplně normálně. Luciovo prsteny rozkoše mám ukovaný a nasazený od 90 úrovně ;)