Posts by Easy

Môžem len potvrdiť to že súperov vyberá podľa toho aký máš tréning. Mne ponúka hráčov aj o viac úrovni ako tebe.

A keď sú z zrýchlených serverov tak som rád. Len si pozriem aký kostým majú na sebe, ak tretí luciferov tak je vysoký predpoklad že to práve hrajú keďže ho môžu mať na sebe len pár hodín. Keď majú aktivované centurio tak majú súboje tak často sa sa im neoplatí zakaždým skrývať zlato a v prípade víťazstva je dobrý úlovok veľmi pravdepodobný.

Všimol som si v nastaveniach možnosť zadať číslo servera. Predpokladám že je to v súvislosti s spájaním serverov.

Asi bude možnosť pri spájaní serverov prejsť na zrýchlený server.

Každopádne treba počkať na oficiálni preklad ktorí určite najneskôr zajtra už bude.

Edwin, na s4 ze Sebastianus návod dali OVEĽA viac ako si napísal, nemýľ si ponuku s dopytom. :)

A pre hráčov nad úrovňou 130 je takýto návod na nezaplatenie, hlavne vtedy ak ho tvoji protivníci nemajú k dispozícii.

Vtedy si v výhode, a je radosť bojovať v aréne.

Groot, Ursus za 120 mega? Mám taký návod a nejdem z neho nič kovať, nezdá sa mi výhodnejší ako Sebastianus.

Gratius za 100 sa mi zdá tiež veľa, ani ten nevyužívam.

Určite má význam ísť ďalej ako úroveň 100.

Pri takej úrovni ešte nemôžeš mať na sebe kopec veci ktoré môžeš získať alebo ukovať.

Veľmi dobré sú brnenia Lucius Zeme čo je úroveň 133 a potom sú ďalšie možností ak použiješ veci z podsvetia, ako Ursus a ešte lepšie Sebastianus. A kým ich získaš tak sa zapotíš ešte.

Pri zbraniach sú ešte oveľa večšie možnosti.

Horšie je ak by si bol nejaká úroveň nad 150 a nemáš správne návody, vtedy je to zle.

Z mojich skúsenosti nie je rozdiel v týchto žalároch. Ani v predmetoch ani v obtiažnosti. V Germani však žalár ukončíš oveľa skôr .

V Afrike ak sa nemýlim treba poraziť 10 protivníkov kým dáš vodcu. V Germani je to oveľa skôr. Neviem však presne.

Rozdiel je ešte v expedíciách. Ak si úroveň 80 tak v Afrike más výpravy presne na svoju úroveň. V Germani máš k dispozícii len pre úroveň 55, a ďalšia začína až pri úrovni 95.

Zbraň má mať predovšetkým vysoké zranenie. A pri Gaius ho mám o dva úrovne skôr, a to to je dosť podstatné. Tých zopár statov čo má navyše nie je pre mňa dôležitých. Takže na hlavnú jednoznačne Gaius.

Na otrokov zbraň Gaius, a ostatná výzbroj sa už oplatí Antonius.

...ze ked ma niekto seka, pride cas, kedy mu to vratim

Takéto tvrdenie platí len ak hráča na zrýchlenom serveri seká niekto s rovnakou rýchlosťou alebo menšou.

Ak je to naopak, že niekto má o 10 úrovni viac, hrá 5 násobne zrýchlený server a seká niekoho kto hrá na serveri s normálnou rýchlosťou, tamten nemá šancu ho nikdy dobehnúť aj keby čo robil. Môže akurát tak čakať že kedy bude úrovňou tak vysoko že ho v provinčnej aréne neuvidí.

Záleží ako kovaš. Ak 100% na oranžovo, tak dajme tomu že je to plytvanie surovín. Zopár surovín je ťažšie zohnať a na trhu sa draho predávajú. Ostatne sú však pomerne lacné kedže ich je nadbytok. Stačí tie nedostupné dať v ružovom a ostatok v oranžovom a k tomu striebornú nákovu ktorých je dosť pri toľkých akcia čo sú. A hneď je na svete oranžový predmet, a keď je veľké šťastie aj červený.

V Aréna Provinciarum by si mal mat dosť súperov, Pri úrovni 140 je na iných serverov dostatok hráčov. Je jasné že pri 3 kostýme budeš mať raz dva len zisk z prémie, ale tá je dostatočná aby sa ti to oplatilo. Alebo sa mýlim?

Prípadne si treba šetriť mobilizácie.

Inak odporúčam vodcu aj v druhej lokalite

Tam som dostal návod Ambrosius, Joves a Výkrikov.

V podstate s tebou súhlasím, len nie vždy to platí.

Ja keď si dám dole zbraň tak mám zranenie menšie ako je moja obrana. Preto by som vždy mal len remízu ak by nepadol žiadny kritický zásah.

Preto si ja dávam na seba zbraň z liečiteľa, je podstatne slabšia a zranenie je len o málo väčšie ako obrana.

Je to o náhode, raz výhram všetko na prvý krát, inokedy aj 6 prehier. Postavu mám si myslím celkom schopnú.

Ale s iným účtom ktorí je na svoju úroveň dosť s tréningom aj výbavou biedne len málokedy prehrám.

Mne to pripadá že čím silnejšia postava tým sa ťažšie prechádza. Ale je to len domnienka, skôr to bude o tej náhode.

Keby Gladiatus nebol v zisku tak by nepokračovali v vývoji.

Aj keď nepredpokladám že majú z neho nejaké veľké zisky, a asi preto aj každá zmena tak dlho trvá.

Na to aká je to klikačka sa drží viac ako dobre.