Ja nemám problém s rýchlosťou servera. Je aká je a tomu sa prispôsobujem.
Hral som keď ešte neboli žiadne zľavy na tréning a podobne takže sa nedá porovnávať hráč s vysokou úrovňou na normál a zrýchlenom serveri a preto by mali byť oddelene. Aj keď mne to v podstate vyhovuje tak ako to je, hráči na zrýchlených serverov takmer vždy pustia viac zlata ako na normálnom pretože ak majú 3 kostým z podsvetia a práve hrajú nestíhajú ukladať zlato, asi.
Jedno čo by mi vyhovovalo na zrýchlenom je maximálne využitie kostýmu z podsvetia. Každý deň sa dá získať nový a počas jeho trvania ktorý trvá asi 5 hodín (neviem isto) ho dokážem využívať stále, pri normálnom mi množstvo výprav prepadne keďže tu nie som 48 hodín v kuse kým je aktívni.