Posts by Easy

Vôbec si nemyslím že je to zle. Z 48 výprav jedna červená vec je výborne. U mňa z cca 200 výprav je úplne bežné že mi nepadne ani jedna červená vec. Bojujem tiež v Británii ako ty. A tak je to aj správne. Červené veci majú byť vzácne. Ak by padali každú chvíľu tak by som nemal takú radosť pri ich nájdení a po čase by to už bola nuda, všetci by boli v červenom a ...

Presne ako píšeš, okolo úrovne 100 sa dá mať skoro celú postavu v červenom. Najlepšie je použiť zlaté nástroje a kovať v čase keď je to najvýhodnejšie, a hneď ukuješ s surovinami 10 násobne viac ako bežne. Prípadne skúšaš s striebornými a čakáš na šťastie. A ver mi že sa to dá - vlastná skúsenosť.

Pri úrovni 100 sú prístupne výpravy kde oranžové predmety padajú ozaj len občas, a červené takmer nikdy, to ti skôr padne červená v žalári u niekoho pred vodcom. Takže vôbec nie som prekvapený z toho čo ti padlo.

Boli časy keď si to mysleli viacerí hráči na základe nejakého lepšieho dňa keď mali viac šťastia a práve vtedy bojovali s zvýšenou inteligenciou. Ale nikto to doteraz vierohodne nepotvrdil.

Aj ja mám niekedy lepšie dni, ale pripisujem to jedine veľkému vplyvu náhody ktorá je v tejto hre veľmi využívaná, ako na výpravách tak v arénach.

Na môj vkus je až príliš ľahké dopracovať sa k červenej veci, tým pádom nie sú až také vzácne.

Hlavne úrovne nad 120 je to takmer štandard aj pre hráčov čo nekupujú rubíny.

Ešte že sú aj návody z podsvetia, aspoň tam je to ako tak vzácne, aj keď aj tam to už postupom času začína byť bežné.

Takýmto spôsobom chodím do podsvetia už veľmi veľmi dlho. Ale kvôli kvalitným surovinám to nemá význam. Od väčšiny dostaneš len zelenú kvalitu. V lepšom prípade modrú a pri ružovej už jasám, oranžová padá tak zriedka že to nestojí ani za reč.

Mňa skôr zaujímajú veci kde je zaujímavá predpona alebo prípona ktoré si nechávam a dávam taviť keď je akcia na návody.

Pekná zbraň. Pripomína mi to staré časy ;( keď ma gladiatus bavil oveľa viac ako teraz, časy keď neboli obmedzené žaláre úrovňou hráča. Ešte stále mám jeden účet z tých čias a na ňom zbraň o 34 úrovni viac ako som ja.

Práve tie dva čo si písal - Porcus a Gaias sú to najlepšie čo sa tam dá získať.

Po roztavený sú z nich suroviny ktoré sú potrebné na výrobu veci s predponou ktorá sa dá získať z podsvetia.

A šanca suroviny v orange kvalite ziska v podsvetí je mizivá.

Okrem iného sa dá z nich ukovať Sebastianus a Tiberius veci ktoré sú pre mňa momentálne najlepšie.

To že zrkadlo odstráni zviazanie s dušou aj z tekvice, zajaca, guli a runi môžem potvrdiť aj ja.

Oplatí sa to keď sú k dispozícii ešte v starej verzii keď ich bolo možne použiť kedykoľvek, nie len počas akcie keď padajú.

Cena môže klesnúť až na 10 rubínov za kus. Za menej to už nejde.

Ak život klesne na nulu, podsvetie končí, bohužiaľ ste zlyhali a ste z neho vylúčení

Toto však platí len ak je hráč v ťažkom podsvetí. Pre ľahké alebo stredné stačí počkať na doplnenie života hlavne ak už ste pred koncom, a dúfať že vás nikto nevyzve v aréne ^^.

Pred vstupom nie je na škodu výstroj mať vyskladanú tak aby ste mali zdatnosť na maxime kvôli lepšej regenerácii.

K baleniu pre hráčov je praktickejšie mať na balenie odložené návody s vyššou hodnotou ako amulety.

Obidvaja máte pravdu. Dá sa ukovať aj bez rubínov, ALE s počtom surovín na jednu vec máš bez rubínov dajme tomu 50% šancu že ti vec vyjde. S rubínmi to máš na 100%. Máš síce k dispozícii aj strieborné nástroje, ale na 100% sa nedostaneš. Ak použiješ zlaté dúchadlo tak oproti striebornému máš ďalších 20% k dobru čo pri červených surovinách je obrovská úspora.

Čo sa týka surovín tak na mŕtvom serveri kde nie sú vysoké úrovne a si nižšia úroveň nemáš šancu ich získať.

Čo z toho že na úrovni 107 získaš Tiberius návod keď k surovinám pri tom ako padajú predmety v podsvetí sa nedostaneš ani za niekoľko mesiacov, a aj to tak maximálne modrej kvality. Ak nemáš hráča ktorí je aspoň úroveň 120 a nebojuje v Británii kde už padajú veci z ktorých sa to dá získať, tak ...:whistling:

Môžem len potvrdiť to že súperov vyberá podľa toho aký máš tréning. Mne ponúka hráčov aj o viac úrovni ako tebe.

A keď sú z zrýchlených serverov tak som rád. Len si pozriem aký kostým majú na sebe, ak tretí luciferov tak je vysoký predpoklad že to práve hrajú keďže ho môžu mať na sebe len pár hodín. Keď majú aktivované centurio tak majú súboje tak často sa sa im neoplatí zakaždým skrývať zlato a v prípade víťazstva je dobrý úlovok veľmi pravdepodobný.

Všimol som si v nastaveniach možnosť zadať číslo servera. Predpokladám že je to v súvislosti s spájaním serverov.

Asi bude možnosť pri spájaní serverov prejsť na zrýchlený server.

Každopádne treba počkať na oficiálni preklad ktorí určite najneskôr zajtra už bude.

Edwin, na s4 ze Sebastianus návod dali OVEĽA viac ako si napísal, nemýľ si ponuku s dopytom. :)

A pre hráčov nad úrovňou 130 je takýto návod na nezaplatenie, hlavne vtedy ak ho tvoji protivníci nemajú k dispozícii.

Vtedy si v výhode, a je radosť bojovať v aréne.

Groot, Ursus za 120 mega? Mám taký návod a nejdem z neho nič kovať, nezdá sa mi výhodnejší ako Sebastianus.

Gratius za 100 sa mi zdá tiež veľa, ani ten nevyužívam.

Určite má význam ísť ďalej ako úroveň 100.

Pri takej úrovni ešte nemôžeš mať na sebe kopec veci ktoré môžeš získať alebo ukovať.

Veľmi dobré sú brnenia Lucius Zeme čo je úroveň 133 a potom sú ďalšie možností ak použiješ veci z podsvetia, ako Ursus a ešte lepšie Sebastianus. A kým ich získaš tak sa zapotíš ešte.

Pri zbraniach sú ešte oveľa večšie možnosti.

Horšie je ak by si bol nejaká úroveň nad 150 a nemáš správne návody, vtedy je to zle.