Posts by LoLeC

maximálně by nestihli posledních 9 ks +

9 je celkem dost ;) takže začneš ve 21:00 den před eventem, nastavíš budík, v jednu nakouříš další tavení, nastavíš budík, v pět nakouříš další tavení... A přeju hezkej den v práci... :D popřípadě nádhernou neděli. :D

Já se s tebou hádat nechci, oba víme, jak to na normálnim serveru je. A taky oba víme, proč jsme šli na 5x speed :)

btw: co říkáte na otevření nového 2x speedu na cz serverech :DD Doporučuju mrknout do 7mi denní síně s35 :D Zjistěte mi nick té dámy, která si ho vybrečela na int foru, ať vím ke komu 5x denně na návštěvu. :)

9 není dost , oni mají x let už náskok , než udělají 10 lvl stihnout tento event někteří i 4x mají/měli spousta času , kdyby to tak dělali každý event už dávno musí mít ty svitky a neříkej mi že to není pravda . MY jsme to za celý rok nahnali za 2 eventy pač je to hold x5 server , ale trpěli jsme pač jsme museli čekat, tito takzvaní chudáci už měli minimálně x let a pokud to nedělali poctivě to už není náš problém ale . Nádherná neděle ? ano i uterý když je třeba pokud chtějí hold svitky, já sem měl 15 budíku takže vím jak zlé to je :-)

ohledně x2 server rád že GF zase zapnuli nový server, tohle tato hra potřebuje přeci . Pevně věřím v jejich strategii.

KDyž hráči začnou tavit o necelé 3 hodiny dříve ne začne event tak to stihnou , maximálně by nestihli posledních 9 ks + - ale aulovo a sebastianky co uvádí by se dalo stihnout . Koukal sem na dobu trvání . Když by poctivě točili tavírnu tak se to dá a budu se hádat

Ja nemám problém s rýchlosťou servera. Je aká je a tomu sa prispôsobujem.

Hral som keď ešte neboli žiadne zľavy na tréning a podobne takže sa nedá porovnávať hráč s vysokou úrovňou na normál a zrýchlenom serveri a preto by mali byť oddelene. Aj keď mne to v podstate vyhovuje tak ako to je, hráči na zrýchlených serverov takmer vždy pustia viac zlata ako na normálnom pretože ak majú 3 kostým z podsvetia a práve hrajú nestíhajú ukladať zlato, asi.

Jedno čo by mi vyhovovalo na zrýchlenom je maximálne využitie kostýmu z podsvetia. Každý deň sa dá získať nový a počas jeho trvania ktorý trvá asi 5 hodín (neviem isto) ho dokážem využívať stále, pri normálnom mi množstvo výprav prepadne keďže tu nie som 48 hodín v kuse kým je aktívni.

zlato možná mám více , pač pro nás nemá hodnotu , stejně tak jako vybírání zásilek , to je lepší to nechat propadnout . Zlato v této hře ztrácí už význam .

No mě taky sere že sem se těšil na finale supernatural , ale bude to až déle , stejně tak jako vás sere to co nás ne . Tato věta nemá smysl stejný jako tenhle topic , pač stejně s tím nikdo nic neudělá pokud GF nepříde s novým updatem do hry . JEdiné co by pomohlo je To jak psal Smity ohledně té ankety . Nebo ať jednoduše spojí klasické servery do jedné dvou provincii a stejně tak speedy . A arény by jednoduše nastavili na stejnou rychlost pouze a nikdo by nebyl uhozen na svém egu .

+ k těm drop svitkům , nevím zda o tom víš a ještě dodám že sem si projel normální servery a všichni mají x hráčů co mají svitky s podsvětí .

Je opravdu tak komplikované a nemožné a nepraktické se dohodnout s nějakým hráčem co ma daný svitek co zrovna hledáš , tak aby ti jich pár kousku ukoval v základu třeba Sebastianovo kožené rukavice usrovo kožené rukavice kožené rukavice šera atd ? všechno to má 50 105 110 lvl + - hodi lsem od oka ale více to nemá . číže se ti razantně dost snižuje doba čekání v tavírně . Místo 12 hodin například Sebastianovo štít nebes co najdeš v ukolech co má + - 140 lvl

Ale nechci radit špatně

Jojo jako kdyby to mělo nějaký význam . TAk 80% sem vytavil na 2 3 pokus něco i mimo event, stejně tak i na normálním serveru. Ono i stačí když si dáš tavit 4 hodiny do předu před eventem celou tavírnu :-) a tavíš přes noc 2x . + máš potom další 2 plné tavírny šanci přes den. A pokud používáš silver kladívka jen tak a nenecháváš si je na tento event, tak to potom taky něco asi nebude v pořádku

proste už skušali všetko ked su akcie na navody tak si aktivuju posilnenie tajne vedomosti zberatelov artefaktov daju kostym z lahkeho podsvetia a okerm tych 18 bodov čo je na podsvetie tak vždy ešte do toho daju tak v priemere 20-30 rubinov a za celu tu dobu v podsveti to je 48 utokov padne 1 navod niekedy nič tak asi takto

+ dodám tento inteligentní popis x hráčů s normálního serveru co brečí

Léta práce, hraní i investic k jedinému výsledku - údiv nad prohrami s rok starými účty vybavenými kovářskými skvosty ze svitků, které jsou na obyčejných serverech nedostupné.

pokud hrají klikají a hledají tak jak popisuješ :D tak mě nic neudivuje a žasnu nad jejich IQ . Pač dle jejich slov po xx let hraní nepřišli na způsob jak si zajistit ty svitky a klikají hloupě jak ovce tak sem rád že patřím mezi ty uhozené ega co utekli zbaběle na speed servery :-)

jasne že nemôžem vyrobit nič ked padaju len modre veci a na serv.11 nepada uplne nič ani hračom na ur.150 a tu ešte nikto nema navody z podsvetia ako tiber,sebast.a tak podobne proste tu nepada nič ako keby tento server bol začarovany

pokud čekají že jim ty svitky padnou jen díky klikání výprav, tak to se nedivím že to ještě nemají :-)

i cannot login my ACC to gladiatus CZECH server 38 x5 speed

i found topic on forum here ---> Lobi Girişleri Hakkında

and Fast Food say the problem is was solved, so why i cant still get my ACC ?

NEvím kdo to bude řešit tak sem to nějak sešmudlil i v anglickém jazyce.

Mám problém že se nemohu přihlásit na svůj účet který použivám , dle informací by to mělo být opraveno ale není .

interesting, yesterday it didnt works , we try it with some players in guild. Today its work with no problem. sorry for waste your time .

and my lvl is 128

No that is fine, I found a bug anyway haha... You probably got the update after you show that it was not working (Chrome's version took a while to me be reviewed)

oh, ok i believe, u will fix that bug :-) thanks u for doing this

On CZ server#38 stil didnt work training

But thanks for all these new update :-)

Ok! Thanks for the feedback, I will create an account on the server to make sure we fix it this time!

Edit: I created a new player and training does work on CZ servers... but I found an other bug related to base stat maximum for players under 40 lvl. Are you under 40 lvl? Else please go to training hit F12->console and see if there is any error written there :)

interesting, yesterday it didnt works , we try it with some players in guild. Today its work with no problem. sorry for waste your time .

and my lvl is 128