2019 Ötletek

  • Sziasztok !

    Lenne pár javaslatom ami mindenkét oldalnak a hasznára lenne.

    Áldáshoz hasonló rendszerrel:

    -Állapotromlás megszüntetése minden területen


    -Gyorsított hülési idő. (50%)


    -Több alvilági pont , alvilági pont regeneráció.


    Ezeket külön-külön lehessen aktiválni egymástól függetlenül. Nem pedig ,mint az áldásoknál ,hogy adott lehetőségek közül 1-et lehet csak választani.



    Ezeket akár 7 vagy 14 napos működési idővel.

    A rubinos ár ötleteket rá bízom a GF-re :)





    Köszönöm ,hogy elolvastad további szép estét/napot nektek ! :)

  • Sziasztok!

    Nekem mindegyik ötlet tetszik, az első kettőt használnám is állandóan, mert a tárgyjavítgatást nagyon nem szeretem, ha pedig gyakrabban lehetne DP-zni az kicsit megpörgetné a játékot mindenki részéről. :)

  • Támogatom , kiegészíteném a Lucius előtag tovább fejlesztésével új tekercs formájában mivel a játék menete megkívánja :


    Pl: Lucianus ( a lucius tekercs értékei megduplázva vagy triplázva )

  • Támogatom és kiegészíteném.

    Azzal mégpedig ,hogy alvilágban ,csak Alvilági tekercseket lehessen kapni! Miért? mert a mostani 10%droppos eventeknél sem erőlteti meg magát a rendszer ,ha mégis esik valami ,akkor azis egy normál se értéke,se értelme tekercs....

  • Lenne egy olyan ötletem, hogy van a pantheon küldetések pl ha le adunk 10et akkor adhatna egy napi ládát vagy némi toborzó pontot. Vagy egy külön küldetés redszer lehetne. Elég sok játékost vissza tudnátok és több új játékos játszana szerintem,rengeteg fantáziát látok a játékba.

  • Lenne egy olyan ötletem, hogy van a pantheon küldetések pl ha le adunk 10et akkor adhatna egy napi ládát vagy némi toborzó pontot. Vagy egy külön küldetés redszer lehetne. Elég sok játékost vissza tudnátok és több új játékos játszana szerintem,rengeteg fantáziát látok a játékba.

    Tetszik az ötlet. Támogatom! :)

  • Sziasztok!


    Van pár javaslatom ötletem a játékra vonatkozóan.


    1. Aréna Ct a speed szerveresek és normál szerveresek szét különösítése.

    2. Be lehetne vezetni újabb képesség pontokat. Pl olyat ami a védelmet növeli. De akár olyat is ami a blokot vagy kritet növelheti.

    3. Épületeknel kicsit zavaró tudd lenni a Villánál, ha egyszere 10-15 játekos akar lemenni az alvilágba kevés a gyógyító főleg az épület szintek fejlesztése is igen kihívó tudd lenni ilyen keves gyógyítóhoz.

    4. Szerintem be lehetne vezetni újabb expediciós területeket. Valjuk be 112-ről 120-ig nincs semmi csak a Sárkány maradvány. Szerintem 116os szintnél lehetne egy újabb terület.

    4. Kellene több kazamata mert 104-es szint felett valjuk be van 3 kazamata amiben semmi kihívó nincs és ráadasul az is 8szintenként.

    Britaniába is kellene kazamata mert elége unalmas tudd lenni hogy utazgatni kell.

    5. A mágusnál így is sok arany elmegy a fejlesztéshez, de be lehetne vezetni, hogy narancsra és pirosra is lehessen vele húzni. Illetve lehetne magasabb szín mint a piros a játékban legalabb lenne kihívás a régi játékosoknak is.

    6. Jó lenne, ha a játék több narancs és piros tárgyat droppolna.

    Illetve tekercseket is többet adna és nyersanyagot is. A kihalóban lévő szervereken kész csoda ha bármit is talál a játékos, nem beszélve az alvilági tekercsekről, amit szinte lehetetlen találni a szervereken.

    7. Javasolnám újabb tekercsek bevezetését.

    8. Szerintem egy kis fényt hozna a játékba, ha lennének napi küldetések, heti és havi küldetések is amik pl tárgyakat adnak és lenne ezeknek nehézségi szintjük pl a legnehezebb küldetés teljesítéséért vagy narancs vagy piros tárgy esetleg bármi féle malef lenne a jutalom.

    9. Szerintem rengeteg játékos problémája az alvilág. Nem tudom hogyan van programozva de mikor a tükörkép elleni küzdelem van ahol 50-50% esélynek kellene lennie nem értem néha hogy miért csak 10.alkalommal lehet tovább menni.

    Itt a csatamotorral van valami probléma, rengeteg rubint elvisz a játék ezen része. Lehetne változtatni rajta.

    Illetve lehetne egy új dp öltözék is ami a veterán öltözet nevet viselné pl es ez lenne a dp4.


    Szerintem van ami ezek közül szükséges lenne a játék tovább haladása miatt és talán több játékost vonzana vissza.

  • Sziasztok ,szia , Proki !


    Javasoljuk továbbra is a normál szerverek sebességének gyorsítását , a hűlési idő


    rövidítését (felezését ) az alvilágban .


    Kovácsolási anomáliák megszüntetését , (90-92-94- 96-98 % bukások megszüntetését szemben a 3%-10% on történő sikerességgel egyes preferált szervereken ) .


    minőségi droppokat etc . Úgy általánosságban az esélyegyenlőtlenségek korrekcióját .

    Edited 2 times, last by Fortisima ().


  • Egyett is értek vele.

    Jó lenne már, ha a fejlesztőkhöz is eljutnának ezek a javaslatok.



    [mod='Shaiyla']Összevontam[/mod]

  • egyre jobb ötleteket látok! nagyon jó játék lehetne ebből olyan gyerekik is játszanának akik ki se merték próbálni! meg a napi jutalombol ki szedném a ideiglenes port.. nagy szinten semmit se ér. maxon vannak a statok.. : D én helyete be tennék egy centuriós flaskát!!! remélem a jövöbe ez mind változni fog.. mert kezd nekem is unalmassá válni

  • Javaslom a receptek szintjének maximalizálását egyes szintben.


    Teljesen felesleges a magasabb szintű receptek játékban tartása, továbbá idegesítő, hogy sokat dob belőle játék ráadásul a magasabb minőségűeket (narancs, piros) is bőven osztogatja.

  • Sziasztok!


    Javaslom a magasabb szinteken az új alvilágok sűrítését.

    Nekem kb. 1 év 1 szintet lépnem így elég monotonná tud válni a játék. ( ha már nem gyorsítotok a mi szervereinken)


    Valamint javaslom a klánokon belüli új főellenségek elleni közös csatákat.

    Kb. olyat, amit már meg is csináltatok csak szerver szinten a Hadriánus falával meg hasonlókkal de ezt lehetne kisebb szintre is vinni ,hogy legyenek végre új dolgok is . Ez talán nem is lenne olyan idő igényes.


    Nyilván tudják az innováció fontosságát a tulajok is.

    Manapság aki lassú az lemarad és keveset keres.

    Ne felejtsétek el !!! a vevő, a fogyasztó az első !!! , ti mindig a hátsó sorban vagytok, hiába a ti kezetekben az irányítás...


    bb

  • Javasolnám a provincia harcoknál is bevezetni a sávos harcrendszert (ligák).


    Egy 150+os ne támadhasson már egy 140+os játékost (ha még is akkor "bátor tettéért" csak és kizárólag jutalomban részesülhessen. Rablás kizárva)