Posts by bbiro2

    Sziasztok!


    Sajnos nekem is vannak gondjaim. Én meg azt nem tudom, hogy hogy tudok átlépni a másik karimba, ami másodlagos ugyan de szükségem van rá és ugyanazon a szerveren van mint amivel mindennap jelen vagyok a játékban.

    Sziasztok!


    Javaslom a magasabb szinteken az új alvilágok sűrítését.

    Nekem kb. 1 év 1 szintet lépnem így elég monotonná tud válni a játék. ( ha már nem gyorsítotok a mi szervereinken)


    Valamint javaslom a klánokon belüli új főellenségek elleni közös csatákat.

    Kb. olyat, amit már meg is csináltatok csak szerver szinten a Hadriánus falával meg hasonlókkal de ezt lehetne kisebb szintre is vinni ,hogy legyenek végre új dolgok is . Ez talán nem is lenne olyan idő igényes.


    Nyilván tudják az innováció fontosságát a tulajok is.

    Manapság aki lassú az lemarad és keveset keres.

    Ne felejtsétek el !!! a vevő, a fogyasztó az első !!! , ti mindig a hátsó sorban vagytok, hiába a ti kezetekben az irányítás...


    bb

    Szia Therock!


    Örülök ,hogy észre vetted hogy rosszul fogalmaztál. Annak is örülök ,hogy a speed szervereken is vannak hibák és nem csak itt az s2-ön.

    Az elnézés kérésedet én elfogadom.


    Szia Forti!


    Mint ahogy Dirnon megírta Therocknak, úgy gondolom már neked is tisztázódott a fejedben, hogy minden jeggyel foglalkoznak így a Te jegyeddel is természetesen.

    Jó lenne ha egy kicsit türelmesebb lennél mert 2018.02.18 az egyáltalán nem volt rég.

    Megkérnélek hogy ne legyél már "hamari"!

    Te mégiscsak egy normál szerveres vagy és nem egy speedes. Tudnod kellene hogy a válaszok is normál sebességgel jönnek majd vissza hozzád!

    És különben is " a lehetetlent azonnal megcsinálják, a csodákra viszont egy picit várni kell" !


    Üdv: bb