Posts by Trax_01

Az jár igazán jól aki semmit se csinált :)

Nem bukott semmit, de nyerni nyer. Ha előbb kijön a hír később alvilágozom, de ez van, minden nem jöhet össze.

Akinek volt régi nyúl, tök a tarsolyában és kárba veszett, na azt semmi se kárpótolhatja. Sajnálom a játékosokat, de csak nevetni tudok az egészen. Még is mit vártatok?! Mikor működött bármi is hibamentesen?!

A GF-nek rubin mentes játékot kellene biztosítania minden megmaradt játékosának legalább egy évre, de még talán az se feledtetné azt a sok szívást, amit az elbénázott lépések tömkelege hozott nekünk.

Sziasztok. Előljáróban annyit, hogy az újítás olyan lett, mint amit a GF-től várni lehetett. Egy szóval ******. Telefonról játszom és a karaktereim között alig tudok váltani. Törlöm a qukikat, újra indítom a böngészőt (firefox) és akkor talán nagy kegyesen visszajutok a játékba. De ez esetenként 5-10 perc vagy extrém esetben több időt is igénybe vehet.

Nem mondom, hogy többet vártam, mert az nem lenne helytálló.

€dit by Shaiyla:
    Szóbeli

Az én tapasztalatom amióta beléptem a 120-as szintet azóta napi 2-3 piros esik és minimum 10-15 nari.

Ami nekem nem tetszik, hogy alvilági tárgyak amik nem akarnak kék színűn kívül más.

Gondolom min. 5x sebességű szerveren játszol.

Amit te egy nap alatt begyűjtesz, az nekünk 1/2 év alap hangon.

Sebaj. A játék tökéletesen kiegyenlített.

Üdv.: Trax

(Nem tőled sajnálom félre ne értsd)

8 vereség saját magam ellen. Több esetben még találatot se tudtam bevinni szóval a tükörképem nagyon tud valamit. Miután magamon átjutottam 2x kaptam ki.

3 mozgékonyságot felhasználva lett meg a ruha. Ami jó, hogy volt, csak egy bökkenő van vele, kb. 1 év után sikerült pörgetni :)

Sajnos nem vagyok jogász és gyakorlatilag kvázi semmi sincs a kezünkben, mert a játék működése titkos. A forráskódokhoz halandó soha nem férhet hozzá.

Ha kézzel fogható bizonyíték lenne a kezünkben azt mondanám pertársaság és per. Gdolom az aktív játékosok nem keveset költöttek már a játékra.

Szej93 én is szeretném megköszönni, hogy jelezted a szervereteken tapasztalt drasztikusnak tűnő változásokat, egyúttal rávilágítottál az oly régóta tudott és kifogásolt szerverek közötti különbségekre.

De most nem is ez a lényeg.

A GF valamennyi játékost folytatólagosan megkárosít. Kérdés ezt meddig tolerálja még a játékos közösség?! :/

€dit by Shaiyla:
    Áthelyeztem.

Picit kezd félremenni a beszélgetés. Szerintem egyik fél se kérte, hogy a másik tátgytalálasa, játék élménye romoljon.

Egyenlőséget kértünk ez tény. A kivitelezés a GF dolga. Ezek szerint a megoldás kivételesen gyorsan jött a részükröl :P

A trükkök mit sem segítenek. Magunktól simán 3-5 vereség / próbálkozás. Személy szerint ki is lépek 3 vereség után, mert rubint nem költök az alvilágra. Pláne, hogy semmi előnyöm nem származik belőle, mert még narancsot se nagyon kapok DP ruhában.

Érdekesen pont akkor történt változás a dropban, amikor a normal sebességű játékosok visítva jelezték nektek a különbséget a drop rátában.

A lassabb szerverek nevében ezt kikérem magamnak. Az, hogy a vélt egyenlőtlenségeket normál keretek között jelezzük úgy gondolom helyén való és rendben is van.

Ami pedig a droppot illeti. Oké, hogy Te teszem azt 5x sebességű szerveren játszol, ahol elvárás, hogy minden 5x olyan jó is legyen, de ha a normál szervereken 0 piros esik akkor úgy gondolom logikus, hogy a speed szerveren is 0 essen. Hisz minden 5x jobb nálatok, de 0 x 5 az még mindig nulla.

Magad is leírtad mennyi pirosat kaptál napi szinten. Sokaknak ez 1 - 2 év alatt se jön össze!

Szerintem szállj magadba és maradj csöndben, még ha a problémáról nem is te tehetsz!