[KIBESZÉLŐ]Élet a szervereken

  • Igy estére lenne két kérdésem :)
    Első. Van az eredményeknél egy tárolj tárgyakat a szövetségi raktárban pont. Na azt hogy számolja? Akármit teszek be ,nem irja hozzá.
    Másik kérdésem ,melyik az a kazamata ,amit a legkevesebb pontból ki lehet vinni? :)

  • Igy estére lenne két kérdésem :)
    Első. Van az eredményeknél egy tárolj tárgyakat a szövetségi raktárban pont. Na azt hogy számolja? Akármit teszek be ,nem irja hozzá.
    Másik kérdésem ,melyik az a kazamata ,amit a legkevesebb pontból ki lehet vinni? :)

    Az 1. kérdés engem is érdekelne, valaki?


    Köszi.

  • Sziasztok.


    Na ennek a frissítésnek mi értelme?


    Tudom tudom nekem semmi se jó,de én mindig megnézem mi olvadt egy tárgyból illetve hogy miket kapok vissza a kovácstól.

    Tudom ez választható hogy használjuk e vagy sem.


    Lehetett volna valami értelmesebb frissítés is.

    Mondjuk szerver összevonás vagy a csatamotor javítása.

    És még sorolhatnám...


    Hiába lesz ilyen hiperszuper frissítés ha nem lesz ki használja. 😉

  • az a baj, hogy ez frissítésként jött, nem alapból rakták bele... ahhoz gondolkozni is kellene :)

  • Sziasztok!


    - Nem egy újabb hiszti jön, bár egyes szervereken, ahogy meglátják az új hozzászólásnál a nevünket, akkor már biztos jön az újabb rinyálás, most akkor elébe mennék nem ez jön, hanem pár dolgot összeszedtem. (De lesz benne hiszti is :) )


    - Az elmúlt 1 évben a játékban történt Új verzió, javítások alatt, bevezetésre került a Lobby, regisztrálhattunk a discordra és most már eldönthetjük mi legyen a kohózott végtermékkel, ami egyedüli konkrétan a játékban történt változtatás, amúgy semmi más nem történt tavaly július óta! hm... érdekes...


    - Nem rég olvashattuk, hogy a GF játékok közül a Tanoth-ot 12 év után megszüntetik, remélem nem erre a sorsra jutunk az elkövetkező 1-2 évben, fejlesztés és érdeklődés hiányában. ?!


    Most egy kicsit a játékról:


    - Ránéztem mostanában különböző időpontokban a szerverek aktivítására, S23 és az újonnan indított S33 után még mindig ott vagyunk a top 3.-ban az S2.-vel normál szerverként, mellette a többi normál szerver is jobb mutatókkal rendelkezik, mint az újonnan indított speedszerverek többsége, ilyenkor mindig felmerül a kérdés, hogy érdemes-e? és a miért indítanak ennyi új szervert, amikor a régieken is egyre kevesebben játszanak, és az újakon is csak induláskor van forgalom, gyorsan sok rubinért eljutni az első helyre és vége, mert jön az új szerver...


    - Egy kérdésem lenne az S23-asokhoz. (na már megint rinyálás :) )
    Először is gratulálok a sok sikeres kovácsoláshoz (nekünk még mindig nem sikerült, pedig az összes eventet végig próbálkoztuk, meg azon kivül is, minden féle fajta maleffal, és anélkül is, ami azt jelenti, hogy már mi is bőven túl vagyunk több mint 100 kovácson, de sajnos nincsen olyan szerencsénk, mint Nektek, ott! ) és a kérdés:

    ha meglesz minden új felszerelésetek, Quintas inferno,druida, Szakadék és eléritek a 200 feletti szintet és már nem lesz kit támadni, nincsen új elenfél, és ezt mind teljesítettétek 2-3 év alatt, hogyan tovább? :)

    Elnézve a német speedet (S201) páran eljutottak erre a szintre és egyenlőre nincs további fejlesztés, sorban hagyják abba a játékot.


    - Kovácsot már említettem az előbb, milyen sikeresek vagyunk, most az aukciós ház és a boltok jönnének: nem sok használható terméket ad a játék, hiába nyomkodjuk el a több 100 munkaruhát, ez is egy régi probléma. (se narancs, piros, lila elvétve...)


    - Csatamotor: legyen esély, ez még úgy oké is, 1-1 csata belefér, de hogy ennyi bukó, az esélytelennek tünő karakterek ellen az már vicc, és idegesítő is, mert fordítva 10-15-el feljebb támadva nincs ennyi sikerélmény :)


    - Piac: Van, hogy 1 oldal a kinti piac, és nem azért mert nincs rá kereslet, mert az lenne, hanem nincs mit eladni! (új nyersanyagok, tekercsek, malefok stb.....)


    - Normál vs. Speed : nagyon kellene az összevonás, először országos szinten külön a normál szervereket, és külön a speed szervereket, majd mehetne a nemzetközi is, (vannak játékosok bőven világszerte, lásd: Globál aréna...)


    - Botozás, multi karakterek, jóban vagyunk a GO.-val... ezek csak azokat a játékosokat idegesíti, és szerencsére azért vagyunk páran, a speedesek közül is, akik tisztességesen szeretnének játszani.


    - Két hetente Boldog nap? - vajon miért? :) üres a kassza? közel a vég? :)


    - Több feladatot nem lehet teljesíteni a rossz beállítások miatt, többször jeleztük, még sem történik ott sem változás.


    - Dis Pater: többször írták ez egy plusz a játékban, oké, köszönjük!
    DPIII-at 27 ütésből sikerült kivinni legutóbb, előtte meg is haltam ott lent, a DPI (elvileg könnyű alvilág) meg se tudna ütni az ellenfél, erre vereség vereség hátán... régen, azért nem így volt, tudjuk nem történt változás, csak nem hiszünk a szemünknek meg a tényeknek :)

    -droppok: sokkal több volt a piros, narancs és használható, olvasztható tárgy korábban...

    Még sok minden előjön, csak most hirtelen ennyi jutott eszembe, nyugodtan írjátok meg Ti is mit gondoltok ezekről a dolgokról illetve ha kihagytam, vagy rosszul írtam valamit, akkor elnézést!

    Külön S23-tól is elnézést a kérdésért, de Ti vagytok magyarban a legelőrébb, illetve Nálatok vannak olyan dolgok, amikről a többi szerver csak álmodik, ha tudtok bármi trükköt szívesen olvassuk.


    További szép napot és jó játékot kívánok! :)


    Üdv.


    Cornelius

    S2

    Rebellisek

  • összevont piac nem lenne rossz, mert ez így katasztrófa. nálunk (s27) szinte semmit nem lehet eladni, mert nincs rá vevő. az s24 meg annyira inaktív, hogy jó, ha 7-en aktívak az egész szerveren...

  • eloszor is, trukk az nincs, max makos laska dogivel, aztan vagy bejon, vagy bejonDDD. Ha elerjuk a 200as szintet, akkor ugyanazt folytatjuk tovabb amit eddig csinaltunk: totyogunk tovabb felfele a 300as szintig nyugdijas tempoban lehet nyugdijas korig, es varjuk hogy fejlesszek tovabb a jatekot. Kiveve ha letanotholnak minket is.... Egyebkent egyetertek Veled Cornelius, ahogy leirtad a tenyeket azok ugy vannak, sokminden nem stimmel dp3 nekunk is eros neha, a piac az egy halom nulla, a Csatamotor egy oriasi vicc, aktivitas egyre kevesebb piac az behalt, erdemleges fejlesztes valtoztatas nincs.... hat ez van, varakozunk bizakodunk, aztan majd ahogy esik ugy puffan DD en mindig azt mondom nem kell mar ezt a jatekot feltetlenul olyan komolyan venni, hiszen az evek szamabol es a tenyekbol kiindulva ugy nez ki hogy a GF sem veszi ezt mar komolyan...... na holnaptol 3 het vakacio, legyetek jok vagy rosszak, kapcsoljatok Ti is ki egy kicsit DDD Sziasztok ))

  • Az az észrevételem, hogy a topic megnevezése már nem aktuális. Javaslom a topic nevét megváltoztatni pl ilyesmire, hogy pangás a szervereken :D


    De csak hogy ne legyen off..


    Én speciel örülök a mostani frissítésnek, ilyen nagy és hasznos frissítési csomagot rég nem láttunk már.


    Egyetlen kérdésem volna, hogy ez a frissítés játékosi javaslatra készült, vagy valamilyen belső GF-es ötletelés van mögötte?


    Őszintén szólva annak örülnék jobban ha játékosi javaslatra készült volna, mert az azt jelentené hogy elérkeztek a többezer tételes lista első pontjához :)

  • Hoppá,hogy beindultak a frissítések. 🙂

    Kár hogy értelmetlenek és nem is ezt kértük.


    Ez a jelszó módosítás nagyon fontos ugye?

    Mint ha tolonganának a regisztrációnál.

    Kihalnak a szerverek mert nincs játékos de nekünk a jelszó követelményes frissítés kell.. 👍🤣🤣

  • Sziasztok.


    Egyetértek Cornelissal.

    Ennek a lobbynak értelme nincs, nem regisztrálnak játékosok és a régi játékosok is sorban abba hagyják a játékot vagy épp vakációba teszik a karaktert.

    És ez mind annak köszönhető hogy semmi változás nincs csak ilyen jelentéktelen dolgokat raknak be.

    Szerettem volna a csapatommal egy nagy egyesületet létre hozni de mivel a fejlesztések miatt sorban abbahagyják a játékot ez még pk-ból sem lehetséges sajnos.

    20as fórumot sikerült elérni.

    Tovább nem fog menni mert amíg pár hónapja 40-45 játékos játszott aktívan az egyesületben ez mára sajnos lecsökkent 20 játékosra.

    Adok a GFnek 1 hónapot, ha nem történik semmi és még kevesebben játszunk akkor nagyon elgondolkozom rajta hogy én is abbahagyom.

    2 szerveren van karakterem amire rubint is rendelek.


    Viszont már látom előre legközelebb mi lesz a hírekben: S34 megnyitja kapuit, de lehet lesz előtte egy boldog nap :D


    Ez a csűrös dolog totál felesleges és idegesítő.

    Én meg szoktam nézni milyen nyersanyagot kapok milyen színben és csak azután rakom a csűrbe.

    Hála a + opciónak nem figyeltem és egyből a csűrbe tettem.

    Nem egyszer fordult elő mivel nem vagyok hozzá szokva hogy 2 opció is van olvasztás végén, szóval engem zavar.

    Azt még hozzáteszem hogy a játékosok 90%a biztos megnézi mennyit és milyen színben kap pl typhon bőrt vagy almandin.

    Mi képet is csinálunk róla és megosztjuk egymással.


    Ötletek topic több mint 1 éves és sok jó ötlet van ott de egy se valósult meg.

    1 kevés legalább 1 ötlet megvalósítására?

    Vicc az egész.


    + a rossz csatamotor miatt is sokan hagyják abba.

    Ha nem kapja össze magát a GF nem lesz kinek megvalósítani az ötletekből ha egyszer végre csinálnak is valami értelmeset.


    S27en játszom, pár hónapja még egész aktívnak mondható volt, most viszont jelenleg 20 játékos játszik aktívan.


    Lassan ott tartunk hogy olyan kevés magyar játékos lesz hogy az összes szervert össze kell vonni egybe :D