il 32 yeraltı NPC sorunu

 • Merhaba, tekrar ben. Sanırım şu başlığı en çok ben rahatsız ediyorum.


  Açıklamalarınızı anlıyorum, haklı mısınız? Bana göre hayır. Lakin şirket bana göre değil sizin düşüncelerine daha çok önem verir. Yöneticisi olduğum bir oyunda tam sizin bakış açınızdan bakar ve oyuncuların fedakarlık yapması gerektiğini düşünürdüm ama ben yapmıyordum. Şirket ödememi yapıyordu, oyuna para harcama ihtiyacım bitmişti çoktan. Böylece oyuncu olmayı unuttum... Neyse konumuz bu değil.


  Mesele şans faktörünün aşırı fazla olup ilerlemenin bir sonunun olmaması. Ben her gün yeraltına en az 6 7 yakut vereceksem ama aynı zamanda kutsamalar açıp itemler basacaksam. Eğitimleri fulleyip malefiz temin edeceksem hala benden seviye olarak aşağıda, stat olarak düşük bir karaktere yeniliyorsam (aynı şey arenada da oluyor ama orda %5 olan yeraltında %40 oluyor; gerçi bununda hikayesi ayrı rezillik. Gerçekten emeğe yazık) bunun son noktası neresidir tam olarak? Bir sonunun olmayışı bu şans(!) faktörünü korkunç hale getiriyor çünkü bir şeyler için çabalıyoruz ama sonuçta iyileşme yok.


  İnsanlar çabalamaktan vazgeçtiğinde sıkıntılar başlar bence. X1 iller mahvolmuş durumda Demirhane her türlü dezavantaj onlar için ve şirketten atak yok. Yeraltında da aynıyız bence sadece ben her gün girdiğim için daha sık başıma geliyor. 5 günde bir girdiğim sırada yenilgiler telafi edilebilirdi (yine de not düşeyim x1de bulunan hesabım asla yeraltında yakut harcamamıştır, ve onun item/eğitim rezilliğini anlatacak yeterince kelime yok).


  Konudan çok saptım biliyorum ama nereye kadar savaşmamızı istiyorsunuz tam olarak? Bıkıp bırakana kadar mı yoksa iyileşen şartlarla oynayamaz duruma gelene kadar mı? Şirket tam olarak hangisini istiyor? Bunu merak ediyorum. Biz onlar için sadece müşteriyiz ama şahsen pek memnun kalan bir müşteri gibi görmüyorum kendimi.

 • Biraz yukarılarda size farkli bir bakış açısıyla yaklaştığımı söylemiştim.


  Bunu raporları topladık gönderdik bekliyoruz haydi hayırlısı demekten daha cazip bulduğum için söylemiştim.


  Ne kadar farklı veya karşıt görüş belirtilirse ortadaki sorun daha net ve doğru biçimde çözüme ulaşacaktır.


  Bendeniz polyana olarak konunun bir senaryoya bağlı olduğunu söyleyeyim. Sizler elde edilmesi (imkansız değil) zor olduğundan program hatası olduğunu söyleyin.


  Ağzınıza gelenleri bir tutam filtreleyerek ne varsa söyleyebilirsiniz bana

  Uygun şartlar altında beyin fırtınası taraftarıyım.


  Birde.

  Şurada bir yerde 140+ birinin doğru kombininin mevyesi olacaktı sanırım. (X5)

  Yinede söylemedi olmasın.

  Sorun olarak laf arasında bile geçirseniz tüm problem yada problem olma ihtimali olan herşeyi rapor ediyoruz.


  Son olarak hızlı ve normal sunucuları şuan için karşılaştırmayınız.

  Sorun için ilerleme olduğunu söylemiştik bir çok alanda.

  Ölmez sağ kalırsak, Speedler kendi arasında normaller kendi arasında yarışmaya devam edecek gibi bir şeydi bulunan çözüm il birlesimi ile.  Konuya hızla geri dönüp topu tekrar size atacağım.

  Profesyonel görüşüm kombinde ufak değişiklikler gerekiyor :S

 • Uzun bir aradan sonra yeraltında yakutum gitti

  2 yakut harcadım ama gorev icin fazladan saldırılar yaptım  g_ztepe.pngg_ztepe2.png

  Edited 2 times, last by Nomerci ().