il 32 yeraltı NPC sorunu

• Merhaba, tekrar ben. Sanırım şu başlığı en çok ben rahatsız ediyorum.

Açıklamalarınızı anlıyorum, haklı mısınız? Bana göre hayır. Lakin şirket bana göre değil sizin düşüncelerine daha çok önem verir. Yöneticisi olduğum bir oyunda tam sizin bakış açınızdan bakar ve oyuncuların fedakarlık yapması gerektiğini düşünürdüm ama ben yapmıyordum. Şirket ödememi yapıyordu, oyuna para harcama ihtiyacım bitmişti çoktan. Böylece oyuncu olmayı unuttum... Neyse konumuz bu değil.

Mesele şans faktörünün aşırı fazla olup ilerlemenin bir sonunun olmaması. Ben her gün yeraltına en az 6 7 yakut vereceksem ama aynı zamanda kutsamalar açıp itemler basacaksam. Eğitimleri fulleyip malefiz temin edeceksem hala benden seviye olarak aşağıda, stat olarak düşük bir karaktere yeniliyorsam (aynı şey arenada da oluyor ama orda %5 olan yeraltında %40 oluyor; gerçi bununda hikayesi ayrı rezillik. Gerçekten emeğe yazık) bunun son noktası neresidir tam olarak? Bir sonunun olmayışı bu şans(!) faktörünü korkunç hale getiriyor çünkü bir şeyler için çabalıyoruz ama sonuçta iyileşme yok.

İnsanlar çabalamaktan vazgeçtiğinde sıkıntılar başlar bence. X1 iller mahvolmuş durumda Demirhane her türlü dezavantaj onlar için ve şirketten atak yok. Yeraltında da aynıyız bence sadece ben her gün girdiğim için daha sık başıma geliyor. 5 günde bir girdiğim sırada yenilgiler telafi edilebilirdi (yine de not düşeyim x1de bulunan hesabım asla yeraltında yakut harcamamıştır, ve onun item/eğitim rezilliğini anlatacak yeterince kelime yok).

Konudan çok saptım biliyorum ama nereye kadar savaşmamızı istiyorsunuz tam olarak? Bıkıp bırakana kadar mı yoksa iyileşen şartlarla oynayamaz duruma gelene kadar mı? Şirket tam olarak hangisini istiyor? Bunu merak ediyorum. Biz onlar için sadece müşteriyiz ama şahsen pek memnun kalan bir müşteri gibi görmüyorum kendimi.

• Biraz yukarılarda size farkli bir bakış açısıyla yaklaştığımı söylemiştim.

Bunu raporları topladık gönderdik bekliyoruz haydi hayırlısı demekten daha cazip bulduğum için söylemiştim.

Ne kadar farklı veya karşıt görüş belirtilirse ortadaki sorun daha net ve doğru biçimde çözüme ulaşacaktır.

Bendeniz polyana olarak konunun bir senaryoya bağlı olduğunu söyleyeyim. Sizler elde edilmesi (imkansız değil) zor olduğundan program hatası olduğunu söyleyin.

Ağzınıza gelenleri bir tutam filtreleyerek ne varsa söyleyebilirsiniz bana

Uygun şartlar altında beyin fırtınası taraftarıyım.

Birde.

Şurada bir yerde 140+ birinin doğru kombininin mevyesi olacaktı sanırım. (X5)

Yinede söylemedi olmasın.

Sorun olarak laf arasında bile geçirseniz tüm problem yada problem olma ihtimali olan herşeyi rapor ediyoruz.

Son olarak hızlı ve normal sunucuları şuan için karşılaştırmayınız.

Sorun için ilerleme olduğunu söylemiştik bir çok alanda.

Ölmez sağ kalırsak, Speedler kendi arasında normaller kendi arasında yarışmaya devam edecek gibi bir şeydi bulunan çözüm il birlesimi ile.

Konuya hızla geri dönüp topu tekrar size atacağım.

Profesyonel görüşüm kombinde ufak değişiklikler gerekiyor :S

9YBb7k.jpg

Ticket Sistemi | Oyun Kuralları |Bana Ulaşın

Yüksek bir mevkiye yerleşen alçak bir kişiden daha kötü bir şey olamaz. / Claudius Claudianus

try { legalGame(); } catch (Exception banned) { MessageBox.Show(banned.Message); }

• Uzun bir aradan sonra yeraltında yakutum gitti

2 yakut harcadım ama gorev icin fazladan saldırılar yaptım

Edited 2 times, last by Nomerci ().

• 9Nkln8.png

İl 26'dayım, zindan (orta seviye) kostümü için yeraltına girdim ve sonuç bu. Sorun bende mi acaba? Hiçbir kutsama, anlaşma, yükseltme, güçlendirme açık değil.

Legen, wait for it, dary! Legendary!

• Seviye vs. ile de ilgili bir durum.atıyorum 100 seviye bir kisinin yer altına girdiğinde karşısına çıkan npc ile 130 seviyenin npcleri arasında dağlar oluyor.o seviyelerde de anlaşmasız pek mümkün değil.Seviye olarak yükseldiğinde bu tablo ile karşılaşmayı çok arayacaksın :)

tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

• @Celosie il 32de oynuyorsun sanırım.bu resimdeki durum güncel ise,yani şu anda gördüğüm kadarıyla anlaşmalardan hiçbiri açık değil (beceri-ceviklik vs) bu durumda yer altını sıkıntı yaşamadan bitirebilmen pek mümkün değil.Bu demek değil ki anlaşmaları açtığın zaman hiç takılmadan bitireceksin ama full anlaşma ile bile sıkıntı yaşanabiliyorken güncel oyunda anlaşmasız yer altı eziyetten başka birşey yaşatmıyor.

• Merhaba,

Celosie konuda geriye dönük mesajları okursanız yeraltındaki problemleri ve GladiatusTR takımı olarak farkında olduğumuzu bütün bilgilerimizi sizlere aktardığımızı ve gereğini yaptığımızı anlarsınız.

Sorunlarınızı burada bizimle paylaşmaya devam ediniz.Cevap vermediğimiz durumlarda görmezden geldiğimizi sanmayın hepsini raporumuza ekliyoruz.

Keyifli forumlar&oyunlar.

• Biraz eski bir post ama aklıma takıldı. Taximagulus, Carvilus falan nerenin npc'leri? Daha 104 lvl olduğum için çok hakim değilim olaylara.

Legen, wait for it, dary! Legendary!

• Şans(!)köşemizde bugün.Konu uzun süre gündemde değil tekrar güncellemeyi hatırlatmak için atayım bir kenarda dursun ^^(KOLAY KOSTÜM)

W1dBNR.png

HjTsGv.png

EgMqFQ.png

19LfRy.png

Ek(21.11.2018)Kolay Kostüm

QnTCgx.png

Edited 2 times, last by GOKBORU ().

• @EdynohE aynı resmi yansıma yenilgileri adlı konuyada atabilirsiniz,Snape liderin son yazdığı mesaja göre kendisi konuyu takip ediyormuş.Yansımayı sizde 5.nci seferde geçebilmişsiniz,yer altı 5 rakamını çok seviyor anlaşılan.

• aynı şeyi bende merak ediyorum (yazdığım mesaj taşınmadı silindi) konu dışında bir şey içermediği halde attığım yorum nereye kayboldu acaba ?

yazdığım mesajın içeriği Edynohe yi etiketleyip aynı resmi yansıma yenilgileri adlı konuyada atmasının iyi olacağını,takım liderinin o konuyu takip ettiğini söylemekti.

Edited once, last by Hyperion ().

• Senin mesaj benimkinin içeriğine kurban gitti sadece. Sıkıntı olabilecek bir şey olduğunu bile düşünmüyorum hala. Yine de bu mesajlarımızda silinecek gibi geliyor bana.

Bir şeylerin üstünü bu şekilde kapatmak daha çok tepkiye neden olur bence.

Halbuki ilk mesajlar silinmese kim ne diyecekti ki? Yeraltına giripte şikayeti olmayan birine ben denk gelmedim henüz (memnun olan varsa yazsın lütfen).

• Sanki silahsız girmişim gibi yeraltına...

Ben bir keresinde yansımadan sonra silah takmayı unuttum ve merkur olu ruhu nı direk yendim kayıkcı harunda farkettim yenilince. ve gordum ki benim hasar dusukse rakibinki de cok dusuk geliyor.

risk ama deneyebilirsiniz.

olu ruhu nun cevikligi cok yuksek. ceviklik verecek baslıca itemlerden birisi ayakkabı oldugunu dusundugumden ayakkabısız girmeyi denedim ve baktım ki olu ruhunun cevikligi dusuyor. bu sekilde degisik taktikler denenebilir ama kesin kanıtlanmıs birsey degil.

• Arkadaşlar faydası olur mu bilmem ama dün ben de yer altında bir kaç şey denedim.

Öncelikle yansımaya silahsız ve üzerimde çeviklik veren karanlık uzantılı itemleri çıkararak daldım. İlk seferde geçtim.

Devamında silahı ve teçhizatı takıp yola koyuldum.

Eskiden beri süreli görevlerde ve arka arkaya kazan şeklindeki arena görevlerinde oyunun bir cinsliği vardı (genelde son saldırıda yenilir görevi başa döndürürdü) bunu gözeterek süreli ve arka arkaya kazan görevleri almadım.

Sonuçta bir minos, bir sfenks yenilgisi ile tamamladım.

Bir kaç arkadaş daha deneyip sonucu yazarsa bir fikrimiz olabilir

5ypdM5.png