Posts by Hyperion

@Gloriouz bunları yazan admini tebrik etmek lazım herkes bu denli açıkça yazamaz diye düşünüyorum... (Şirketteki durumları bizden daha iyi bildiği ortada ) aynen öyle şirketin kendi sitesinde bile bu oyunun tek bir ibaresi yok,artık o kadar yok hükmünde sanırım.İşlerin bu denli yavaş yürümesinin (bunca zamandır sorunlarla ilgili bir gelişme olmaması anlaşılır değil,onca geçen zamandır istense başta il birleşimi ve diğer sorunlarla ilgili bir düzeltme yapılırdı (şirketin gündeminde cevabından başka bir ilerleme göremedik,bundan sonrada kolay kolay görebileceğimizi sanmıyorum) daha yazılacak çok şey varda,neye çözüm olacak kime anlatılacak...

İttifağa'da yazdım saten, malefiz alınır yazan oyunculara da yazacağım. Yakutumuza kuvvet :)

Şimdi il 36 için eğitim lütufu gelir ben baya bi düzeltirim hesabı.

il 36'ya özel bir etkinlik gelirse sadece o ilde geçerli oluyor.diğer illere gelmiyor yani.

Bizim eski zamanımızda her ile geliyordu şimdi ki durumu bilemem, bilgilendirirseniz sevinirim.

yanlış hatırlamıyorsam eğitim vs konularında o ile özel geldiğinde (kostümü olmayan yeni açılan illere özel yapılan) sadece son açılan ilde geçerli oluyor (eğitim indirimi vs) ki şimdiye kadar normalde gelmesi lazımdı ancak gelmedi.Şirkette işler yoğun galiba.

5 yada 6 üstü oluyor,ne azı ne çoğu hep aynı maşallah diyelim :) gerçi 5-6ya sevimem lazım (dün paylaşılan 11 kez kaybediliş raporunu gördükten sonra)

tekrar sene-i devriye'sinin (yıl dönümü) dolmasını bekliyorlar sanırım,ondan sonra zindan bölgesi için çalışmalar başlayacaktır :) alt tarafı 5-10 tane (sayı önemli değil) npc resmi belirlenip bunlara isim belirlenecek ama bulamadılar herhalde.

@noorey yok artık 11 kez kaybetmek nedir (Nasıl bir şans oranı bu ) .ben genelde 5.ncide geçiyordum yansımayı,sizinki rekor olmuş.(Yer altındaki başka bir npc olmuş olsa bir nebze anlaşılırdı (npcye göre daha düşük eğitim-eşya vs farkı denirdi) ancak kopya yansımayı 11.ncide geçmek izahı yok. Bu raporu Snape Lidere atın istiyorsanız,kendisi bu konuyu takip ettiğini söylemişti.(Şirketteki yazılımcılara iletilsin onlarda bu denli bir kayıbı ilk defa görüyorlardır sanırım)

@JeaveN benimde şirketten pek bir umudum yok maalesef.Kısa süre önce forumda bir arkadaş soru sordu şöyleki ''Şirketin kendi sitesinde şirketin diğer normal ve browser oyunları gözüküyor iken neden gladiaus yok diye ancak bir cevap gelmedi (Gözden kaçmış olabilir ancak cevap gelseydi bile mantıklı bir açıklaması olurmuydu bilmiyorum) bir kaç ay önce (yanılmıyorsam 9 ayı geçti) Takım Liderimizden il birleşimi için bir taslak (hangi ilin kiminle birleşeceği) bir şey istendi,ondan sonra yeni bir haber gelmedi.Önceki yılları saymıyorum sadece bu şablon istendikten sonra geçen sürede bile hala birleşim yapılmamış olması ilginç,bu kadar uzun sürmese gerek (bunca ayda insanlar sıfırdan yeni oyun geliştiriyorlar) Liderimizde yoğun sanırım,vakit bulduğunda yeni bir haber verecektir diye ümit ediyorum ( Snape hatta bu mesaja da kendisini etiketleyip merakımızı giderelim :)

@JeaveN o haber bir türlü gelmiyor yardan :) Şirkettekilerin noel tatili yarın bitiyor sanırım (google'nın yalancısıyım ) tatil bitip iş başı yaptıktan sonra çalışmalara hız verirler mi acaba ? (en azından ): Yeni bir gelişme (en azından ufak bir ilerleme belirtisi) varmı diye 4 gün önce Liderimize sordum,gördüğünde güzel haberler ile geri dönüş yapar umarım.

Şimdi ne desem bilmiyorum fakat bu yılın sonu ya da Ocak kesin gibi görünüyor. Mantıken ve iş yükünü düşünecek olursam 2019'un ortasına ve Sonuna kalması ihtimali %1

Liderim hazır foruma giriş yapmış olduğunuzu görünce sorayım dedim.Şirket çalışanları Noel tatillerinden dönüp iş başı yapıp birleşim için çalışmaya başlayabildiler mi acaba? Malum ocak ayındayız,bu ay içinde birleşim olacakmı yoksa daha sonraki aylara mı sarktı yine,bu konuda paylaşabileceğiniz yeni bir gelişme oldumu kısacası.

bizim kuponlar çalışmıyor maalesef.Title şahsen umrumda değildi zaten (forumu aktif kullanmıyorum) ancak kazanan arkadaşların yarışma ödüllerinde belirtildiği gibi istedikleri forum tag'ını seçebilmeleri gerekiyor.

@WessauR oynadığın ilde o parşomenleri herkes (aktif oynamaya devam edenler) okumuştur çoktan,market piyasası yoktur yani.Şu anda mersener vs eşya dizmeye çalışmanın pek anlamı yok. (eşyaların çok çok kötü değilse) biran önce önce +100 lü seviyelere ulaşıp yer altı bölgelerine giriş yapmaya çalışmalısın.(x1de oynuyorsun epey bir süre alacaktır bu zaten) ondan sonra eşya dizmeye yavaş yavaş başlayabilirsin. (Şu anda ne eşya üretsen ileride değişmen gerekeceğinden dolayı,boşuna hammadde harcamış olursun)